امداد خودرو نوین یدک

خانه » امداد خودرو اصفهان

امداد خودرو اصفهان

امداد خودرو اصفهان

امداد خودرو یکی از مؤسسات خدماتی است که در شهرهای مختلف چه در خارج و چه در داخل کشور فعالیت می کنند. این مؤسسات به دو صورت خصوصی و برای عامه متقاضیان  و یا تحت نظارت مستقیم  کارخانجات خودرو سازی به صورت نمایندگی مختص خدمت رسانی به دارندگان خودروهای خاص شرکت فعالیت می کنند. در نوشته پیش رو به امداد خودرو اصفهان می پردازیم.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید. تا در کم ترین زمان عوامل ما به محل اعزام شوند .

سفر به اصفهان

شهر اصفهان به عنوان مرکز استان اصفهان از جمله شهرهای با سابقه تاریخی و فرهنگی کشور می باشد. این شهر زیبا در دامنه شرقی کوه های زاگرس بر روی آبرفت های زاینده رود بنا گردیده است. ارتفاع آن از سطح دریا 1575 متر می باشد. از لحاظ آب و هوایی این شهر جزو مناطق مناطق نیمه خشک و معتدل می باشد. متوسط درجه حرارت در این شهر 16 درجه سانتی گراد است. این شهر حداکثر درجه حرارت 41 و منهای 16 درجه سانتی گراد را تجربه می نماید.

از مسئله جغرافیای این شهر که بگذریم اصفهان یکی از زیباترین شهرهای تاریخی ایران می باشد و اوج پیشرفت، آبادانی و معروفیت آن به دوره صفویان می‌رسد. وجود بناهای تاریخی متعدد در این شهر که همگی در یونسکو ثبت جهانی شده اند. این آثار و زیبایی ها شهر باعث گردیده که سفر به اصفهان در برنامه افراد زیادی باشد.

همه ساله مسافران زیادی از سراسر ایران و جهان جذب این شهر گردیده و برای دیدن این زیبایی ها مسافرتی به این شهر داشته باشند. این مسافرتها به صورت زمینی و هوایی صورت می گیرد که مسائل خاص خود را به همراه دارد. امداد خودرو اصفهان از جمله این مسائل می باشد.

امدادخودرو در اصفهان

همانگونه که از نام آن مشخص می باشد امدادخودرو به مؤسساتی گفته می شود که وظیفه امدادرسانی و یا انتقال  خودروهای خراب شده در سطح شهر و بین جاده ای را بر عهده دارند. این مؤسسات به دو صورت خصوصی و یا زیر پوشش کارخانجات تولید کننده خودرو برای امدادرسانی خودروهای خاص خود کارخانه مورد استفاده قرارمی گیرند.

یکی از شهرهایی که امداد خودرو در آن شهر فعال بوده و اتفاقا بخاطر دو دلیل توریستی بودن و مسافر پذیر بودن اصفهان و در مسیر مرکز به جنوب کشور بودن اینگونه به نظر می رسد که از فعالیت زیادی برخوردار باشد شهرستان اصفهان می باشد. در صورتی که در شهر اصفهان و یا محدوده شهر خودروی شما دچار مشکلی گردید بهتر است قبل از تماس با امداد خودرو اصفهان اقدامات زیر را انجام دهید:

جرثقیل و یدک کش در اصفهان

یکی از خدمات نوین امداد، جرثقیل و یدک کش در اصفهان است. بدون شک یدک کش یا جرثقیل باید در امنیت کامل خودرو را به محل مورد نظر افراد برسانند. به همین خاطر نیز بهتر است برای دریافت این خدمات با بهترین امداد خودرو در اصفهان تماس بگیرید. تا در نهایت از بهترین خدمات یدک کش بهره مند شوید. در مجموعه خودرو های یدک کش و جرثقیل در سلامت کامل بوده و از تمامی استاندارد های ایمنی برخوردارند. همچنین رانندگان بسیار مجرب و متخصص این خودرو ها را هدایت می کنند. به همین خاطر نیز نگرانی بابت سلامت خودرو وجود نخواهد داشت. تنها کافیست با شماره یدک کش در اصفهان تماس بگیرید. پس از برقراری تماس شما، تیم ما در اسرع وقت خود را به موقعیت مکانی شما می رساند.

فرقی نمی کند که در شهر یا خارج از شهر اصفهان به یدک کش نیاز داشته باشید. چرا که مجموعه ما این خدمات را به تمامی نقاط اصفهان اعم از امداد خودرو سپاهان شهر، امام خمینی و…. ارائه می دهد. همچنین شما برای تماس با امداد خودرو اصفهان هیچ محدودیتی نخواهید داشت. چرا که امداد خودرو نوین به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات جرثقیل و یدک کش در اصفهان می پردازد.

مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در اصفهان

خراب شدن خودرو در جاده و شرایط خاص می تواند برای افراد بسیار ناخوشایند بوده و زمان آن ها را برای مدت طولانی تلف کند. اما با وجود مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در اصفهان، دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد. در هر ساعت از شبانه روز اگر نیاز به تعمیر خودرو در محل داشتید، می توانید با شماره تلفن مکانیک سیار در اصفهان تماس بگیرید. در مجموعه نوین یدک متخصص ترین مکانیک ها و تعمیرکاران مشغول به فعالیت هستند که در اسرع وقت خود را به محل شما می رسانند. تیم حرفه ای نوین یدک در مدت زمان کمی خودرو را عیب یابی کرده و بهترین روش را برای رفع مشکل خرابی خودرو را انتخاب می کند.

تعمیرکاران سیار در اصفهان از جدیدترین تجهیزات برای تعمیر انواع خودرو استفاده می کنند. همچنین برای تعویض قطعات نیز از لوازم یدکی اصل استفاده کرده و فاکتور آن را به شما تقدیم می نمایند. با اعتماد به مجموعه ما می توانید خودرو خود را در شرایط سخت تعمیر کرده و سلامت سفر خود را در جاده تضمین کنید. تنها کافیست تا در هر ساعتی از شب یا روز با ما تماس بگیرید.

خودروبر اصفهان

در برخی تعمیر خودرو در محل جوابگو نبوده و لازم است تا ماشین را از طریق خودروبر اصفهان، به نقطه دیگر منتقل کرد. مجموعه نوین یدک برای این مشکل نیز چاره ای اندیشیده است. به همین خاطر نیز در مجموعه خدمات خودرو بر اصفهان نیز برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است. انتقال خودرو شما در ایمن ترین حالت ممکن صورت می گیرد. برای دریافت خدمات می توانید با شماره خودرو بر اصفهان تماس بگیرید. خودرو های یدک شما در کوتاه ترین زمان خود را به محل مورد نظر شما می رسانند.

باطریساز سیار در اصفهان

در امداد خودرو اصفهان نوین یدک، خدمات باطریساز سیار با کیفیت بالا به مشتریان عزیز ارائه می شود. بدون شک خرابی باتری مهم ترین مشکل خودرو ها به حساب می آید و لازم است تا هرچه سریع تر جهت تعمیر آن اقدام کرد. در صورتی که در جاده یا در هر نقطه ای از اصفهان متوجه خرابی باتری ماشین خود شدید، دیگر نگران نباشید و هرچه زودتر با شماره های باطریساز سیار در اصفهان تماس بگیرید. تعمیرکاران ما باتری خودرو در زمانی کم تعمیر کرده و یا در صورت لزوم آن را تعویض می کنند.

امدادخودرو چیست؟

انتقال خودرو به مکان امن

خودرو را به محل امنی منتقل کنید. اگر در شهر قرار دارید خودرو را در کنار خیابان و جایی که مزاحمتی برای دیگر خودروها و ترافیک شهری ایجاد نشود پارک نمایید. اگر خودروی شما در خارج از شهر دچار مشکل گردیده است خودرو را به منتهی الیه سمت راست جاده منتقل کنید. در صورت امکان از پارکینگ های کنار جاده استفاده نمایید. در هر صورت بهتر است در خارج از شهر در قسمت پشت و جلوی خودرو بافاصله حداقل صدمتری علایم هشداردهنده قرار دهید(خصوصا شب هنگام.)

شماره تماس با امداد خودرو اصفهان

بعد از اطمینان از امنیت محل خودرو با کارشناس امدادخودور تماس گرفته 09183133998 و مشکل بوجود آمده را مطرح نمایید. از دست کاری خودرو توسط خودتان و یا افراد عبوری جدا خودداری کنید.

وظایف امدادخودرو

بعد از این که شما با امداد خودرو اصفهان تماس گرفتید انها نیز در قبال تماس شما وظایفی دارند که به شرح زیر می باشد:

  • حضور سریع کارشناس فنی مؤسسه در محل خرابی خودرو: در سریع ترین زمان کارشناس فنی طبق آدرسی که شما در اختیار او قرار داده اید مراجعه می کند. بهتر است آدرس را بصورت دقیق اعلام نمایید تا در این زمینه با مشکلی مواجه نشوید.
  • بعد از مراجعه کارشناس فنی و بازدید فنی خودرو اگر امکان تعمیر خودرو در محل باشد آنرا انجام خواهد داد. این تعمیرات ممکن است رفع عیب های جزئی برقی، تعویض لنت، تسمه پروانه و یا موارد اینچنینی باشد.
  • در صورتی که نیاز به تعمیر اساسی و یا تعویض قطعه اصلی داشته باشد خودرو به تعمیرگاه معتبر منتقل خواهد شد.
  • حمل خودرو جهت امنیت ترافیکی و جلوگیری از تصادفات احتمالی حتما باید توسط یدک کش و با انجام اصول مربوطه باشد.

توجه داشته باشید که ارجحیت با تشخیص کارشناس فنی می باشد و در این زمینه بهتر است دخالتی نداشته باشید.

سخن آخر

امداد خودرو اصفهان با امکاناتی که ارائه می دهد، می تواند ایمنی شما را در جاده ها حفظ نماید. زمانی که به مشکل برخورد کردید تماس با امداد خودرو می تواند بهترین گزینه باشد.

شهرهای دیگر برای امداد رسانی : 

امداد خودرو ساوه

بهترین امداد خودرو غرب کشور

امداد خودرو سنندج

امداد خودرو دهگلان

لینک های مفید

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Call Now Buttonتماس فوری