نوین یدک

امداد و یدک کش خودرویی در صحنه

امداد و یدک کش خودرویی در صحنه
خانه » امداد و یدک کش خودرویی در صحنه

امداد و یدک کش خودرویی در صحنه : امروزه استفاده از خدمات پس از فروش در اکثر زمینه ها درجامعه مرسوم می باشد. تولید کنندگان بخاطر جذب مشتری می شود ضمانت کالا و تعمیرات در صورت بروز اشکال و دیگر موارد حمایت هایی ارائه می کنند. یکی از روش های حمایت از مشتری در صنعت خودرو می باشد و خدمات پس از فروش که امدادخودرو نیز جزئی از آن است. در کشور ما نیز این خدمات در بیشتر شهرها جزئی از کارهایی است که کارخانه های تولیدکننده خودرو برای جذب مشتری و خدمت رسانی به آنها انجام می دهند. در نوشته پیش رو در مورد امداد خودرو صحنه صحبت می کنیم.

امداد و یدک کش خودرویی در صحنه

نیسان جرثقیل یدک کش صحنه

شهرصحنه یکی از شهرهای کرد نشین استان کرمانشاه محسوب می شود که در مسیر آزادراه کربلا بین همدان و کرمانشاه قرار گرفته است، با کشیدن کمربندی صحنه این شهر از رونق قبلی که داشت افتاده است و شلوغی و وجود مسافرین را ندارد و تقریبا به یک شهر مرده تبدیل شده است ، و تنها خودروهایی به این شهر مراجعه می نمایند که به مشکل فنی خورده و دیگر قادر به حرکت و جابجایی نیستند و حمل و جابجایی این خودرو ها به داخل شهر صحنه با نیسان جرثقیل یدک کش امکان پذیر می باشد ، که شرکت امداد صحنه بصورت شبانه روزی و ارسال یدک کش های چرخگیر این امر خطیر را برعهده گرفته اند، نیسان یدک کش صحنه با کمترین قیمت و ارزان ترین قیمت در منطقه آماده ی جابجایی خودروهای ارگانهای دولتی و شخصی نیز می باشد . شرکت هایی که تمایل به عقد قرارداد با امداد و یدک کش خودرویی در صحنه این شرکت دارند می توانند با شماره گیری با مدیریت این شرکت ۳۱۳۳۹۹۸ ۰۹۱۸تماس حاصل فرمایند.

حتما بخوانید :  امداد خودرو اتوبان ساوه

خدمات شرکت های امداد خودرویی صحنه

ما در مورد شهر صحنه در مقالات بالا توضیح دادیم و حال در مورد موقعیت جغرافیایی این شهر نیز می توان گفت شهر صحنه یکی از شهرهای استان کرمانشاه می باشد که در ۸۰ کیلومتری کرمانشاه قرار دارد، شهر صحنه یکی از استراحت گاه های بین راهی مسیر کرمانشاه به همدان محسوب میشود،از همسایگان این شهر میتوان گفت که از غرب با شهر بیستون و از طرف شرق با کنگاور همسایه می باشد، قرار گرفتن جایگاه سوخت برای سوخت گیری خودروها و ایجاد تعمیرگاه های متعدد در این شهر یکی دیگر از علت های توقف خودروها و استراحت گاه آنها محسوب می شود، قرار گرفتن شرکت امداد و یدک کش خودرویی در صحنه باعث اعتماد به نفس رانندگانی می شود که احتمال خرابی خودروهایشان در جاده و کمربندی صحنه وجود دارد، از خدمات این شرکت امداد خودرویی در صحنه میتوان به وجود چندین نیسان یدک کش چرخگیر در داخل شهر و کمربندی ، استقرار خودروبر در صحنه و مکانیک سیار شبانه روزی صحنه اشاره نمود، رانندگانی که در نزدیکی شهر صحنه و یا کمربندی صحنه با خرابی خودرو خود مواجه شده اند میتوانند برای دریافت خدمات امداد خودرو صحنه با شماره ی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس گرفته و ارزان ترین یدک کش را از اپراتور درخواست نمایند

برای ارسال تعمیرکار سیار ومکانیک سیار صحنه و جرثقیل و یدک کش صحنه و خودروبر صحنه با شماره ی تماس امداد و یدک کش خودرویی در صحنه ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

اطلاعاتی در مورد شهرستان صحنه

صحنه یکی از شهرستانهای استان کرمانشاه در غرب ایران می باشد. این شهرستان دارای دو بخش مرکزی وینور به مرکزیت شهر صحنه است که در 50 کیلومتری شهرستان کرمانشاه در مسیر جاده همدان قرار دارد. از شهرستان صحنه در دوران قاجار بنام قریه ای حاصل خیز نام برده شده است. کاروانسراهای شاه عباسی در خیابان شاه عباسی و گور دخمه صحنه در کوههای درند صحنه نشان دهنده مسیر کاروان رو از دیرباز می باشد. موزه مردم شناسی در شهرستان صحنه در سال 1378 در ساختمان شهرداری افتتاح و بعدا به کنگاور انتقال یافت. به همین دلیل است که افراد زیادی به این شهر سفر می کنند. از این رو نیاز به امداد خودرو بسیار است.

حتما بخوانید :  امداد خودرو کبودرآهنگ

امداد خودرو در شهر صحنه

با توجه به نزدیکی این شهر با مرکز استان کرمانشاه و قرار گرفتن در مسیر کرمانشاه به همدان و وجودروستاهای خوش آب و هوا مسافران زیادی از شهرهای دور و نزدیک استان و ایران به این منطقه مسافرتی دارند. همین امر نیز موجب گردیده تا جهت رفاه حال مسافرین خصوصا آنهایی که باخودرو شخصی خود اقدام به مسافرت می کنند وجود خدمات پس از خودرو و امداد خودرو کرمانشاه ضروری باشد.

وظایف امدادخودرو در صحنه کرمانشاه

همانگونه که از نام آن پیداست، امداد و یدک کش خودرویی در صحنه وظایف خاص خود را دارد. در راستای وظیفه امدادرسانی به خودروهایی که احتیاج به تعمیر و یا جابجایی مطمئن داشته باشند فعالیت می کنند.

وظایف امدادخودرو

امدادخودرو ها به سه صورت فعالیت می کنند:

امداد خودرو در صحنه

معمولا خیلی از افراد با خرید یدک کش کار امدادخودرو را انجام می دهند و کار آنها بصورت فردی می باشد. این افراد در صورت خرابی خودروی شما کار حمل به نزدیکترین تعمیرگاه را برعهده می گیرند.

تحت پوشش نمایندگی های مجاز کارخانجات خودروسازی

این گونه امدادخودروها برای نمایندگی های شرکت های خودروسازی فعالیت می کنند و خودروهای خاص شرکت سازنده را که تحت گارانتی و یا غیر گارانتی باشند در صورت خرابی جهت انجام تعمیرات به نمایندگی منتقل می کنند. این نوع امدادخودرو معمولا کارشناس فنی در اختیار داشته و در صورت امکان تعمیر خودروی مورد نظر را در محل انجام نی دهد. نمایندگی های در صحنه که وجود دارند میدان خودرو ، چری ، سایپا ، امدادخودرو ، نمایندگی تعمیرگاه هیوندا صحنه و تعمیرگاه کیا موتور در صحنه kia ،تعمیرگاه صحنه در همدان

امداد خودرو صحنه کرمانشاه تحت پوشش مؤسسات خدماتی

سومین نوع  مربوط به وسیله های امدادخودرویی می باشد که زیرنظر مؤسسات خصوصی فعالیت می کنند. این مؤسسات کارخدمت رسانی در جهت انتفال خودرو به تعمیرگاه ویژه خود مؤسسه و یا تعمیر در محل را برعهده دارند.

وظیفه صاحب خودرو در صورت خرابی خودرو

در صورتی که خودرویی در خارج و یا داخل شهر دچار مشکل گردید اولین اقدام شما انتقال خودرو به محل امنی که مزاحمتی برای دیگر خودروها نداشته باشد می باشد.

در مرحله بعد در صورتی که خودودروی شما دارای گارانتی کارخانه می باشد بهتر است با نمایندگی رسمی تماس و مشکل را در میان بگذارید. سپس منتظر امداد و یدک کش خودرویی در صحنه و کارشناس فنی خود شرکت باشید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو رزن

در صورتی که خودروی شما شامل گارانتی نمی باشد با امدادخودروهای خصوصی تماس و مشکل را در میان گذاشته ومنتظر کارشناس فنی خودرو باشید.

اگر مسافرتی به استان کرمانشاه داشتید و یا خواستید به شهرستان صحنه بروید سعی کنید شماره تلفن های امداد خودرو این شهرستان را داشته باشید تا در صورت بروز مشکل برای خودرو از امکانات آنها استفاده کنید.

صحنه کرمانشاه کجاست ؟

صحنه، شهری در استان کرمانشاه ایران است که مرکز شهرستان صحنه است. این شهر در ۵۵ کیلومتری شمال کرمانشاه و در مسیر جاده کرمانشاه-همدان قرار دارد.صحنه، شهری با قدمتی طولانی است و آثار تاریخی زیادی در این شهر وجود دارد. از جمله آثار تاریخی صحنه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تخت سلیمان: این اثر تاریخی، یکی از آثار تاریخی دوره ساسانی است و در ۱۵ کیلومتری شمال صحنه واقع شده است.
بقعه امامزاده سید جلال الدین علوی: این بقعه، یکی از زیارتگاه‌های مهم شهرستان صحنه است و دارای قدمتی بیش از ۵۰۰ سال است.
صحنه، شهری با ظرفیت‌های گردشگری زیادی است. از جمله جاذبه‌های گردشگری این شهرستان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

غار علیصدر: این غار، یکی از جاذبه‌های گردشگری طبیعی شهرستان صحنه است و دارای قدمتی بیش از ۲۰۰ میلیون سال است.
روستای قشلاق: این روستا، یکی از روستاهای تاریخی شهرستان صحنه است و دارای جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی زیادی است.
آبشار قشلاق: این آبشار، یکی از جاذبه‌های گردشگری طبیعی شهرستان صحنه است و در نزدیکی روستای قشلاق واقع شده است.
صحنه، شهری با موقعیت جغرافیایی مناسب است و دسترسی به این شهر از طریق جاده آسفالته امکان پذیر است.

سخن آخر امداد خودرو صحنه

در این نوشته از سایت امداد خودرو همدان نوین یدک ما به بررسی امداد خودرو صحنه پرداختیم. اگر خودروی تان دچار مشکل گردید حتما با امداد خودرو و کارشناسان فنی آنها تماس بگیرید و از دست کاری خودرو به صورت شخصی و یا حضور افراد عبوری جدا خودداری کنید.

5/5 - (59 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا