نوین یدک

امداد خودرو رزن

امداد خودرو رزن
خانه » امداد خودرو رزن

یکی از خدمات شرکت نوین یدک در سطح همدان امداد خودرو رزن هستش که این خدمات شامل جرثقیل ، یدک کش ، تعمیرکار سیار ، باطری ساز سیار میباشد . برای اعزام با شماره زیر تماس بگیرید.

آقای صالحی

امداد خودرو رزن

خودرو یکی از وسایلی است که ما در زندگی خود از آن استفاده می کنیم. هم می توانیم در روزمره و برای استفاده شخصی و هم می توانیم برای روند کاربردی زندگی خود خودرو را داشته باشیم. اما مشکلاتی که برای خودرو پیش می آید می تواند ما را وارد پیچیدگی و سختی های بسیاری کند. در این نوشته ما به بررسی شرایط و روند امداد خودرو رزن می پردازیم.

فهرست مطالب

شماره تماس امداد خودرو رزن

داشتن شماره تلفن امداد خودرو امروزه امریست ضروری که هر فردی که دارای خودرو می باشد باید در لیست شماره تلفن های اضطراری خود ذخیره نماید، رانندگان عزیز شهر رزن برای بدست آوردن شماره تماس 09199656628 امداد خودرو رزن کافیست بصورت اینترنتی با جستجو در گوگل شماره تماس اولین شرکت امداد خودرویی در رزن را بدست آورده و ذخیره نماید، با امداد خودرو رزن هیچکس در راه نمی ماند.

امداد خودرو جاده رزن کردستان
امداد خودرو جاده رزن کردستان

امداد خودرو رزن چه خدماتی را ۲۴ساعته ارائه میدهد

شرکت نوین یدک امداد خودرو رزن سعی برآن دارد که در تمام فصول و با توجه به شرایط آب وهوایی رزن تمام خدمات امدادی را به نحو احسنت اجرا نماید، این خدمات که مختص مشتریان شرکت نوین یدک می باشد بدین شرح است:شرکت نوین یدک امداد خودرو رزن سعی برآن دارد که در تمام فصول و با توجه به شرایط آب وهوایی رزن تمام خدمات امدادی را به نحو احسنت اجرا نماید، این خدمات که مختص مشتریان شرکت نوین یدک می باشد بدین شرح است:
شرکت نوین یدک امداد خودرو رزن سعی برآن دارد که در تمام فصول و با توجه به شرایط آب وهوایی رزن تمام خدمات امدادی را به نحو احسنت اجرا نماید، این خدمات که مختص مشتریان شرکت نوین یدک می باشد بدین شرح است:

شرکت نوین یدک امداد خودرو رزن سعی برآن دارد که در تمام فصول و با توجه به شرایط آب وهوایی رزن تمام خدمات امدادی را به نحو احسنت اجرا نماید، این خدمات که مختص مشتریان شرکت نوین یدک می باشد بدین شرح است:
۱.ارسال خودروبر کفی به سراسر شهررزن و روستاهای تابع
۲. ارسال جرثقیل نیسان یدک کش مجهز به چرخگیر با نازلترین قیمت
۳. ارسال تعمیرکار سیار و مکانیک سیار به سراسر شهر رزن
۴. دادن کمک باطری و تعویض باطری در رزن با گارانتی
۵. رساندن بنزین امدادی به تمام نقاط رزن
۶. ثبت در خواست امدادخودرو رزن بصورت آنلاین
۷. تعویض زاپاس و لاستیک در محل
۸. دستگاه دیاگ سیار و خدمات تعمیر درمحل در سراسر رزن

از بهترین و ارزان ترین خدمات این شرکت می توان به ارسال مکانیک سیار به محل جهت خدمات تعمیر در محل خودرو شما نام برد، امدادگران شرکت امدادخودرو رزن با تجهیزات و لوازم به روز و لوازم وقطعات یدک خودرو به محل و منزل شما اعزام می شوند وبعد از عیب یابی شروع به تعمیر خودرو شما کرده و با کمترین هزینه و قیمت خودرو شما را تعمیر می نمایند.برای دریافت خدمات تعمیرکار سیار و مکانیک سیار رزن به وبسات این شرکت نوین یدک مراجعه نمایید.

یدک کش  و جرثقیل نیسان رزن شبانه روزی

یدک کش ها مدل های مختلفی دارند که می تواند در مسیر حرکتی و برای رفع مشکلات خودرو کمک کننده باشد. از این بین می توان به مدل هایی چون یدک کش های زنجیری، مدل کامیونی، بلند کننده های چرخ و غیره اشاره داشت. چرا استفاده از این وسیله مهم است؟ یدک کش وسیله ای است که می تواند پس از بروز مشکلات بسیاری مانند خرابی خودرو، برای راحتی رانندگان وارد عمل شود. دقت کنید که یدک کش در امداد خودرو رزن با توجه به شرایط خودرو اتفاق می افتد. با هیدرولیک و اهرم قوی که دارند می توانند برای حمل خودرو به خوبی پیشروی کنند. خدمات ویژه یدک کش در رزن به شما کمک می کند تا با ایمنی خاطر در مسیر خود پیش بروید.

خودروبر رزن
خودروبر رزن

باطری ساز سیار رزن

قطعاتی که در خودرو دیده می شوند، به طور بهم پیوسته و زنجیرواری حرکت می کنند. یکی از مهم ترین این گزینه ها برق خودرو است. با وجود برق خودرو، می توان فعالیت های ماشین را سر و سامان داد. باطری در این زمینه نقش حیاتی دارد. چرا که به عنوان منبع برق خودرو شناخته می شود. وظیفه ای که این قطعه بر عهده دارد در زمینه ذخیره سازی برق است. زمانی که خودرو روشن می شود، باتری شارژ می گردد. این کار با کمک دینام انجام می شود. با این توصیفات و نقش مهمی که باطری سازی دارد، باید گفت که امداد خودرو رزن در این زمینه متخصصان خود را دارد.

امداد باطری رزن

خودروهاییکه در سطح شهر رزن در حال تردد می باشند در فصل تابستان بخاطر گرمی هوا از کولر خودرو خود استفاده ی مداومی میکنند که یکی از عوامل اصلی خراب شدن باطری خودرو می باشد، بهترین کار برای رانندگانیکه از کولر خودرو خود بیشتر استفاده میکنند استفاده از باطری با آمپر بالا می باشد ، داشتن آمپر بالا ی باطری یکی از عوامل سالم ماندن دینام می باشد چرا که بخاطر بزرگی وآمپربالای باطری دینام مداوم در حال شارج باقی نمی ماند و داغ نمیکند، امداد خودرو رزن با داشتن باطریسازهای سیار و مجرب و خدمات امداد باطری شبانه روزی یکی از اولین پیشگامان در طرح امداد باطری در شهر رزن می باشد، کابل به کابل کردن و تعویض باطری کارکرده ی شما با باطری نو و با گارانتی از خدمات امداد باطری رزن محسوب می شود .

امداد خودرو جاده ی رزن به آوج وقزوین

شرکت امداد جاده ای رزن تمامی مسیرهای ارتباطی و مواصلاتی این شهر را تحت پوشش خود دارد و یکی از مسیرهای اصلی و پرتردد این شهر مسیر جاده ی رزن به آوج و قزوین می باشد ، این جاده از شهر رزن شروع شده و بعد از طی مسافت تقریبا ۳۵کیلومتر و عبور از گردنه ی برفگیر آوج به شهر آوج میرسد وبعداز آن در قزوین تمام میشود، یدک کش های چرخگیر و جرثقیل های امداد و خودرو برهای شرکت امداد خودرو رزن بصورت شبانه روزی در این مسیر تردد کرده و آنرا تحت پوشش خدمات خود قرار داده اند، اگر در جاده ی رزن به آوج و رزن به قزوین خودرو شما دچارسانحه و خرابی شد میتوانید به خدمات شبانه روزی امداد جاده ای رزن اعتمادکرده و بایک تماس تلفنی با این شرکت درخواست خودرا ثبت نمایید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو سرکان

خودروبرکفی رزن و انواع خودروبرها

ازدیگر خدمات شرکت امداد خودرو رزن حمل خودرو با خودروبرکفی می باشد، همشهریان عزیز و مسافرین گرامی که در شهر رزن احتیاج به خدمات امداد جاده ای دارند و برای جابجایی خودرو خود وسیله ای میخواهند که بدون آسیب به خودرو و به راحتی و بدون ترس با داشتن بیمه نامه معتبر خودرو آنها در داخل شهر رزن یا به شهرهای اطراف حمل نمایند ، برای این منظور کارشناسان بنابه درخواست شما خودروبرکفی رزن را به محل اعزام می نمایند، خودروبرها یا بصورت کفی ویا بصورت کفی دکلدار می باشند، خودروهایی که در جاده ها دچار تصادف شده و یا از جاده خارج شده اند توسط خودروبرهای دکلدار حمل می شوند این خودروها با استفاده از دکل خود اقدام به بیرون کشیدن خودرو تصادفی نموده وسپس به قرار دادن آن در پشت خودروبر کفی می نماید وبه محل مورد نظر حمل می نمایند.

امداد خودرو رزن
امداد خودرو رزن

مشاوره ی تلفنی رایگان امداد خودرو رزن

برای هر راننده ای داشتن اطلاعات فنی راجب خودرو و تعمیرات خودرو یک آرزویی بیشتر نیست!ولی شرکت امداد خودرو رزن نوین یدک این آرزو را برای شما دست یافتنی کرده است ، اگر دوست دارید اطلاعاتی راجب خودرو خود بدانید و یا در هنگام خرید خودرو اطلاعات دقیق و کاملی در مورد خودرو خریداری شده داشته باشید حتما از کارشناسان شرکت ما مشاوره دریافت نمایید و با اطلاعات کامل خودرو خودرا خریداری نمایید، و همینطور مشاوره گرفتن در مورد تعمیرات جزعی خودرو که خودتان قادر به انجام آن در خانه هستید . امداد خودرو رزن نوین یدک پیشرو در خدمات امداد جاده ای و مشاوره ای خرید خودرو میباشد.

برای ارسال امداد خودرو به همراه تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو رزن 09199656628 تماس حاصل فرمایید.

منظور از امداد خودرو چیست؟

در ابتدای راه باید مسئله مهمی را بررسی کنیم. می خواهیم بدانیم منظور از امداد خودرو چیست و چه وظایفی را در بر دارد؟ خدمات و افرادی که در هر زمان شبانه روز حتی طول شب و یا روز های تعطیل هم برای خودرو در دسترس هستند، امداد خودرو می باشد. هر زمان که وسیله نقیله شما دچار مشکل و یا نقص فنی خاصی شود، تعمیر کار سیار و امداد خودرو رزن شما را راهنمایی می کند. شما می توانید با یک تماس و سپس ارائه مشکل پیش آمده، موقعیت مکانی خودرو را اطلاع دهید. سپس افراد متخصص در این زمینه می توانند مشکل خودروی شما را بررسی کنند. سپس کارشناس مربوطه را ارسال کنند. متخصصی که در این زمینه فعالیت می کند می تواند با تشخیص عیوب خودرو برای رفع آن ها اقدام کند.

با بررسی عیب خودرو، متخصص امداد خودرو رزن می تواند برای تعویض یا تعمیر مشکلات خودرو اقدام کند. در این صورت است که خودرو و صاحب خودرو می توانند ایمنی بالایی را داشته باشند. امداد خودرو همدان برای شرکت های ارائه دهنده خودرو فعالیت می کند. شرکت هایی مانند سایپا و ایران خودرو اشتراک خاص خود را دارند. با این توصیفات باید بدانید که هر کدام نیز خدمات خاص خود را ارائه می کنند. به طور مثال می توان از خدماتی مااند تعمیر در محل و یا حمل و نقل خودرو استفاده کرد.

تعمیر کار سیار رزن

درست است که همه مردم از وسیله نقلیه استفاده می کنند اما در کنار فواید موجود می توان مشکلاتی را هم برای آن دید. یکی از این موارد مشکل در قطعات خودرو و خرابی آن ها است. خرابی می تواند گاهی در خارج از شهر و دور از وجود تعمیرگاه و غیره باشد. از این رو نیاز به تعمیر کار سیار حس می شود. امداد خودرو رزن با وجود تعمیرکار سیار می تواند مشکلات شما را به خوبی حل کند. نقص فنی می تواند چالش ها و مشکلات زیادی را پدید آورد. با وجود مکانیک سیار این مشکل بهتر خواهد شد. خدماتی که تعمیرکار سیار ارائه می کند شامل جلوبندی، تعویض روغن، تنظیم چرخ، گریبکس و غیره می باشد.

جرثقیل رزن

شهر رزن اولین شهر در استان همدان می باشد که امداد خودرو این شهر از خدمات جرثقیل در این شهر اسفاده می نماید و برای رفاه حال مشتریان از جرثقیل سنگین و جرثقیل سبک استفاده میکند که هر یک از این جرثقیل ها نسبت به درخواست مشتری مورد استفاده قرار میگیرد، ولی بیشترین مورد استفاده ی جرثقیل در شرکت های امداد خودرویی استفاده از جرثقیل نیسان می باشد که قادر به در آوردن خودرو هایی می باشد که به جوی آب و جدول خیابانها افتاده اند مورد استفاده قرار میگیرند، خودروهای سنگین باری نیز در صورت احتیاج به جرثقیل سنگین در جاده های شهر رزن ویاداخل شهر رزن می توانند با تماس با امداد خودرو شبانه روزی رزن از این خدمات استفاده نمایند.

بکسل کردن خودرو تصادفی در رزن

یکی از بدترین اتفاقاتی که هیچ گاه قابل پیش بینی نیست، تصادف در جاده است. متاسفانه این روز ها آمار تصادف خودرو ها بسیار بالاست. در برخی شرایط ممکن است آسیب به خودرو چندان جدی نباشد. اما در برخی از شرایط نیز ماشین تا حدی آسیب می بیند که دیگر شرایط روشن کردن و حرکت آن وجود ندارد. در صورتی که برای حمل خودرو تصادفی به دنبال راهی هستید، بهتر است با امداد خودرو رزن تماس گرفته و از خدمات بکسل کردن خودرو تصادفی در رزن استفاده کنید. همانطور که گفته شد، رزن یکی از شهرستان های بسیار پرتردد همدان بوده و خودروهای زیادی در آن رفت و آمد می کنند. به همین خاطر نیز وجود صوانح تصادف و نیاز به بکسل کردن خودرو در این شهرستان بسیار زیاد است.

لازم است بدانید که بکسل کردن یکی از خدمات تخصصی بوده و باید توسط افراد متخصص انجام شود. در غیر این صورت آسیب های زیادی متوجه خودرو خواهد شد. تیم امداد خودرو رزن دارای تیمی متخصص و خودروهای مجهز برای بکسل خودرو بوده و می توانند در ایمن حالت ممکن این خدمات را با هزینه ای مناسب ارائه دهند.

تعمیر و تعویض لاستیک در جاده رزن

خدمات ویژه دیگری که توسط امداد خودرو رزن ارائه می شود، تعمیر و تعویض لاستیک در جاده رزن است. به طور کلی خرابی لاستیک یکی از اتفاقات رایج میان خودرو ها بوده و ممکن است در هر زمان و شرایطی رخ دهد. رفع این مشکل نیز به تخصص و دانش نیاز دارد. در صورتی که نیاز به پنچرگیری و تعویض لاستیک در شرایط خاص جاده هستید، می توانید با شماره امداد خودرو تماس بگیرید. تیم ما پس از برقراری تماس سریعا به موقعیت مکانی شما رسیده و اقدامات لازم را با جدیدترین تجهیزات انجام می دهند. این خدمات نیز شبانه روزی بوده و برای کلیه خودروهای ایرانی و خارجی ارائه می شود.

امداد خودرو رزن
امداد خودرو رزن

مکانیک سیار و تعمیرکار سیار رزن

ادامه مطالب در مورد خدمات امداد خودرو شهر رزن: یکی دیگر از خدمات این شرکت امداد جاده ای در رزن ارسال مکانیک سیار به سراسر شهر رزن و جاده های مواسلاتی این شهر می باشد، صاحبان خودرو های شرکت خودروسازی ایران خودرو و سایپا در رزن که گارانتی خودرو آنها به پایان رسیده و قادر به دریافت خدمات گارانتی از شرکت امداد ایران خودرو و سایپای فامنین نمی باشند میتوانند با تماس با شرکت امداد خودرو رزن نوین یدک به شماره‌ی 09199656628 تماس گرفته و کارت اشتراک این شرکت را دریافت نمایند تا از خدمات این شرکت شامل:

 • حمل خودرو با یدک کش و خودروبر کفی
 • ارسال تعمیرکار سیار و مکانیک سیار به صورت شبانه روزی

امداد خودرو قروه درجزین

امداد خودرو قروه درجزین، یکی از خدمات امدادی فعال نوین یدک در این منطقه است که به ارائه خدمات مختلفی مانند یدک‌کشی، سوخت‌رسانی، پنچرگیری، تعمیرات و حمل خودرو در محل به مشتریان خود می‌پردازد.

حتما بخوانید :  امداد خودرو آمل

این امداد خودرو، با بهره‌گیری از کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته، آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در هر ساعت از شبانه‌روز است.

خدمات امداد خودرو قروه درجزین عبارتند از:

 • یدک‌کشی خودرو با جرثقیل
 • سوخت‌رسانی به خودرو
 • پنچرگیری خودرو
 • تعمیرات خودرو در محل
 • حمل خودرو در محل

امداد خودرو قروه درجزین، یکی از بهترین گزینه‌های برای رانندگانی است که در منطقه قروه درجزین دچار مشکل فنی در خودرو خود می‌شوند. این خدمات، می‌تواند کمک کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن، مشکل خودرو خود را برطرف کنید و به مسیر خود ادامه دهید.

امداد خودرو سایپا در رزن

رزن در جاده همدان – تهران واقع شده است. همانطور که بهتر می دانید، در این جاده روزانه تردد بسیار زیادی وجود دارد. از این رو طبیعی است که نیاز به امداد خودرو رزن بسیار زیاد باشد. از آن جایی که بخش عمده از خودرو های مورد استفاده در ایران به برند سایپا اختصاص پیدا می کند، از این رو وجود امداد خودرو سایپا در رزن نیز ضروری و مهم است. این که شما بتوانید تعمیر و سایر خدمات خودرو خود را به مجموعه ای بسپارید که به صورت تخصصی در حوزه خودروهای سایپا کار می کنند، بسیار مهم است. امداد خودرو نوین یدک با پوشش دهی کلیه مناطق، خدمات امداد خودرو سایپا در رزن را به صورت فوری و شبانه روزی ارائه می دهد. به منظور تعمیر خودرو در محل، سوخت رسانی سیار و تعمیر باطری سیار در رزن برای خودروهای سایپا نظیر پراید، تیبا، سایتا، کوئیک و…. می توانید با ما تماس بگیرید.

امداد ایران خودرو در رزن

یکی دیگر از برندهای خودرو ایرانی که بسیار محبوب بوده و تولیدات آن به شکل گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، برند ایران خودرو است. تعمیرات تخصصی ماشین های ایران خودرو و همچنین حمل این خودرو ها با یدک کش به صورت ضمانتی، توسط مجموعه نوین یدک، ارائه می شود. ما کلیه خدمات را به صورت اختصاصی و با هزینه ای مناسب برای خودرو های ایران خودرو در نظر گرفته ایم. تعمیرکاران ما برای رفع مشکل این خودرو ها کاملا آموزش دیده و دارای مهارت فنی بالایی هستند. همچنین امداد ایران خودرو در رزن نیز به صورت شبانه روزی و در 30 روز ماه، ارائه می شود. شما هیچگونه محدودیت مکانی یا زمانی برای دریافت خدمات امدادی جاده رزن، نخواهید داشت و می توانید همیشه روی تیم نوین یدک، حساب کنید.

یدک کش شبانه روزی همدان
یدک کش شبانه روزی همدان

امداد خودرو شبانه روزی رزن

ما در این مقاله میخوایم در مورد بهترین امداد خودرو رزن که کلیه ی خدماتی را که انجام میدهند بصورت شبانه روزی می باشد، توضیح مختصری در مورد یدک کش شبانه روزی ، امداد خودرو شبانه روزی ، مکانیک سیار شبانه روزی ، خودروبر شبانه روزی ، باطریسازی شبانه روزی و جرثقیل شبانه روزی خواهیم داد که از نحوه ی کارکرد این شرکت امداد جاده ای مطلع شوید.

یدک کش شبانه روزی رزن

انجام خدمات یدک کشی در شهررزن بصورت تمام وقت و شبانه روزی و بدون تعطیلات ، منظور از گفتن بدون تعطیلات یعنی ایام نوروز که همه ی ارگان ها و تعمیرگاه ها و نمایندگی ها تعطیل می باشند شرکت نوین یدک تمام یدک کش های خودرا بصورت شبانه روزی در کل جاده های مواسلاتی و خود شهر رزن آماده ی ارائه ی خدمات نگه داشته است، اگر در هر ساعت از شبانه روز خودرو شما دچار مشکل فنی شد ویا دچار تصادف شدید میتوانید با یدک کش های چرخگیر خودرو خودرا حمل و جابجا نمایید.

امداد خودرو شبانه روزی رزن

ما در شهر رزن چندین شرکت امداد خودرویی داریم که هریک به نحوی برای جلب نظر مشتری و بدست گرفتن بازار از هر کاری امتناع نمی کنند ، ولی نه به هر قیمتی!!چرا که انجام کارها و خدمات طبق نظر اتحادیه بهترین کار است، تخفیف دادن به مشتری های ثابت یکی از این موارد می باشد که مشتری به دنبال بهترین خدمات امدادی و ارزان ترین می گردد که شرکت نوین یدک رزن با مدیریت فاضلی این آرزو را برآورده کرده است، ویکی دیگراز این برتری ها دادن خدمات امداد خودرویی بصورت شبانه می باشد که درصورت خرابی خودرو مردم این اطمینان را داشته باشند که در هنگام خرابی خودرو در هنگام شب و تماس با امداد خودرو صددرصد برای یاری رساندن خواهندآمد، کافیست در هنگام شب با شماره امداد خودرو شبانه روزی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید و از خدمات آن استفاده نمایید.

مکانیک سیار شبانه روزی

در هنگام شب وبعد از تاریک شدن هوا تمامی تعمیرگاه های موجود در شهر رزن به یکباره تعطیل می شوند و خودروهاییکه در این زمان و وقت به مشکل فنی برخورده باشند بدون باز بودن تعمیرگاه ها قادر به حل مشکل فنی خود نخواهند بود ،ولی شرکت نوین یدک با ارائه ی خدمات تعمیرگاهی شبانه روزی و مکانیک سیار شبانه روزی به نبود تعمیرگاه در شب پایان داده و قادر به تعمیر و رفع عیب کلیه ی خودرو ها می باشد، برای درخواست تعمیرکار ومکانیک سیار دررزن کافیست به شرکت نوین یدک زنگ زده و منتظر امدادگر سیار بمانید.

امداد جاده رزن به همدان

رزن در قسمت شمالی همدان واقع شده است. روزانه تعداد زیادی از خودرو های ایرانی و خارجی از از همدان به رزن یا برعکس، تردد می کنند. امداد جاده رزن به همدان یکی از خدمات ویژه مجموعه ما است که شامل تعمیر خودرو در محل، حمل خودرو با یدک کش در رزن به همدان، سوخت رسانی سیار، باطریسازی سیار و حتی جرثقیل می شود. ما در هر لحظه ای که شما بخواهید، نیروهای خود را طبق نیاز شما، به موقعیت مکانی شما اعزام کرده و در کم ترین زمان ممکن مشکل خودرو را حل خواهیم کرد. تنها کافیست تا با شماره امداد جاده رزن به همدان شبانه روزی و فوری تماس بگیرید.

امداد خودرو جاده ای رزن به همدان
امداد خودرو جاده ای رزن به همدان

امداد خودرو رزن به همدان

جاده رزن به همدان یکی از جاده های پر تردد است. چرا که می توان از این مسیر به شهرهای غربی کشور همانند کرمانشاه، کردستان و… سفر کرد. امداد خودرو رزن نوین یدک تمامی بخش های این جاده را پوشش می دهد تا رانندگان بتوانند با خیالی راحت در آن سفر کرده و نگرانی بابتی خرابی خودرو نداشته باشند. اگر به امداد خودرو در جاده رزن به همدان نیاز دارید، می تواند در هر ساعتی از شبانه روز با ما تماس بگیرید. مجموعه ما دارای تیمی مجرب و متعهد از تعمیرکاران سیار حرفه ای بوده که پس از تماس شما با یدک کش به موقعیت مکانی شما می رسند. در صورتی که مشکل خودرو چندان بزرگ نباشد، تعمیر خودرو در جاده رزن انجام شده و در صورتی که نیاز باشد، خودرو با یدک کش به تعمیرگاه منتقل می شود تا اقدامات لازم برای تعمیر آن انجام شود. ما از جدیدترین روش ها و تجهیزات برای تعمیرات خودرو استفاده کرده و در نهایت نیز فاکتور رسمی را به مراجعین عزیز ارائه می دهیم.

خودرو بر کفی در رزن

برای جابجایی خودروها از یک مکان به مکان دیگر، می ‌توان از انواع مختلف خودرو های حمل و نقل خودرو مانند کامیون، یدک کش و غیره استفاده کرد. حمل خودرو با کفی خودروبر یکی از روش‌ های امن و مقرون به صرفه برای جابجایی خودرو های مختلف محسوب می‌شود.

خودرو بر کفی روی یک پلتفرم هیدرولیک قرار می ‌گیرد که به کامیون یا یدک کش نصب شده است. با استفاده از این روش، می ‌توان خودروی خود را بدون نیاز به رانندگی و بدون خطر آسیب دیدن به مقصد مورد نظر برسانید. حمل خودرو با کفی خودروبر، برای جابجایی خودروهای سبک و سنگین مناسب بوده و بیشتر در خودرو هایی استفاده می شود که میزان آسیب بالایی به خودرو وارد شده باشد. همچنین برای تحویل خودرو های صفر کیفیومتر یا خودرو هایی که امکان تردد ندارد استفاده می شود.

امداد خودروهای خارجی در رزن

خدمات امداد خودرو به مجموعه‌ای از خدمات امدادی بوده که توسط افراد مجهز به تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته جهت امدادرسانی به خودروهای آسیب‌دیده ارائه می ‌شود. این مراکز در سراسر ایران، به‌خصوص در جاده‌ های بین‌شهری، فعالیت دارند و به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین، آماده خدمت‌رسانی به اتومبیل‌ها هستند.

حتما بخوانید :  امداد خودرو اسدآباد

یکی از مراکز امداد خودرو معتبر در ایران،  امداد خودرو رزن بوده که دارای پرسنل و تعمیرکاران آموزش‌دیده و مجرب است و در تمامی نقاط شهر رزن، به‌صورت شبانه‌روز، خدمات امدادی را به ماشین ‌هایی که دچار ایراد یا خرابی شدند، ارائه می ‌دهد.

امداد خودرو تویوتا در رزن

یوتوتا یکی از خودرو های وارداتی به ایران بوده که سیستم مکانیکی پیچیده ای داشته که نیازمند متخصصان و تکنسین های آشنا به تویاتا است. خدمات امداد خودرو شبانه‌روزی تویوتا، ارائه‌دهنده خدمات تخصصی به انواع خودرو های ساخت شرکت تویوتا در رزن به صورت شبانه‌روزی و در کوتاه‌ترین زمان است. امداد خودرو تویوتا در رزن از قطعات اورجینال استفاده کرده و استفاده از قطعات نامرغوب و غیرفابریک می ‌تواند به سایر اجزای خودرو آسیب برساند و هزینه‌های مضاعفی را برای صاحبان خودرو داشته باشد.

امداد خودرو شبانه ‌روزی تویوتا به صورت سیار و در شهر رزن فعالیت می‌ کند و حتی می توانید برای تعویض روغن موتور، باتری، فیلتر ها و غیره از امداد خودرو تویوتا در رزن استفاده نمایید.

امداد خودرو هیوندا در رزن

قطعات مصرفی خودرو به دلایل مختلفی در طول زمان دچار مشکل می ‌شوند. با پیشرفت تکنولوژی، دانش تعمیر و مکانیکی خودرو نیز افزایش می یابد. با توجه به قطعات پیچیده خودرو ها، تعمیرگاه حرفه ‌ای و با دانش فنی و مکانیکی کافی برای تعمیر خودرو ضروری است.

یکی از نکات حائز اهمیت در انتخاب تعمیرگاه، داشتن دانش فنی و مکانیکی کافی توسط تعمیرکاران امداد هیوندای است تا بتوانند به درستی خودرو را تعمیر کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات امداد خودرو هیوندا در رزن با نوین یدک د ارتباط باشید. نوین یدک یکی از مجموعه های متخصص در زمینه تعمیر خودرو های ایرانی و وارداتی است.

امداد خودرو رزن
امداد خودرو رزن

امداد جاده‌ای خودرو در سراسر کشور با توجه به اهمیت نظارت و کمک به خودرو های سبک و سنگین ضروری است. برای انجام وظایف امداد جاده‌ای، نیاز است که تمامی امدادگران مجهز بوده و به مناطق جغرافیایی خود مسلط باشند، همچنین باید به سرعت و به سرعت مورد نیاز به محل مورد نظر برسانند.

امداد خودرو رزن به علت نیاز مسافران و ساکنان این تاسیس شده و عرضه شده است. در صورت بروز هر گونه مشکلی برای خودروی شما، می‌توانید با امداد خودرو رزن تماس بگیرید تا مشکل شما را حل کنند.

شماره امداد خودرو خودروهای سنگین در رزن

شهر رزن بخاطر راه ارتباطی که بین استان قزوین و همدان دارد و با توجه به صنعتی بودن شهر قزوین و ترانزیت انواع کالا از طریق جاده ی همدان به قزوین و قرار گرفتن شهر رزن در این مسیر و عبور کامیونها ی ترانزیتی و تریلی ها و خودروهای سنگین احتمال خرابی این خودروهای ترانزیتی در داخل شهررزن ویا جاده های مواسلاتی این شهر وجوددارد ، شرکت امداد خودرو رزن اولین شرکتی می باشد که اقدام به ارائه ی خدمات به این خودروها نموده است، برای درخواست امدادخودروهای سنگین در رزن با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

مطالب مفید : نحوه ی خاموش کردن چراغ سرویس

امداد کرمان موتور رزن

شرکت خودرو سازی کرمان موتور در سراسر کشور خدمات پس از فروش ارائه می نمایند که رزن یکی از شهرهایی که بخاطر قرار گرفتن در پر تردد ترین جاده ها قرار دارد نمایندگی فعال دارد و تمامی دارندگان خودروهای کرمان موتور ائم از لیفان. جک. جیلی. میتوانند با تماس با امداد خودرو کرمان موتور رزن از خدمات شبانه روزی این شرکت امداد خودرویی استفاده نمایند. رانندگان عزیز برای درخواست یدک کش کرمان موتور میتوانند با شماره ….تماس حاصل فرمائید.

چرا از امداد خودرو رزن استفاده کنیم؟

 1. سریع ترین و تخصصی ترین امداد خودرو در رزن را داریم
 2. یکی از ارزان ترین و کم هزینه ترین امداد خودرو رزن
 3. دارای تعمیرکاران و مکانیک سیار برای تعمیرات در محل
 4. باطریساز سیار کلیه ی خودروها ی ایرانی و خارجی
 5. ارائه ی خدمات تعمیر در محل در سریع ترین زمان ممکن
 6. حمل خودرو با یدک کش های ارزان قیمت شبانه روزی
 7. جرثقیل های دکلدار سبک و سنگین دارد

هزینه ی یدک کش خودرو در رزن

برخی از افراد در موقع تماس با امداد خودرو در رزن سعی دارنداز هزینه ی خدمات درخواستی خود مطلع باشند بنابر تعرفه ی اتحادیه ی امداد خودرویی هزینه ی حمل خودرو توسط یدک کش به دو مورد بستگی دارد ! نوع خودروی که قرار است حمل شود و مقدار مسافت پیمایش خودرو ! برای خودروهای سواری ورودی به مبلغ ۳۵۰هزار تومان + کیلومتری ۱۴ هزار تومان می باشد که نسبت به نوع خودرو کمی متغیر می باشد.

وظایف امدادگران امداد خودرو رزن چیست؟

از اهداف اصلی شرکت نوین یدک امداد خودرو رزن ارسال امدادگران باتجربه و کاربلد به محل امداد می باشد تا با توجه به تجربه ای که دارند خودرو شما را در محل عیب یابی و رفع عیب نماید، و در صورت احتیاج به قطعات ولوازم یدکی از لوازم شرکتی برای خودرو معیوب استفاده می کنند، ودر صورت درخواست فاکتور از طرف مشتری بایک فاکتور معتبر مقدار هزینه و لوازم مورد استفاده را به مشتری ارائه نماید.

امداد خودرو شبانه روزی رزن
امداد خودرو شبانه روزی رزن

امداد خودرو رزن به چه خودروهایی خدمات ارائه میکند؟

شرکت نوین یدک به کلیه ی خودروهای داخلی شرکت سایپا و ایران خودرو ارائه ی خدمات امدادی می دهد.

از خودروهای شرکت سایپا می توان به پراید ، تیبا ، ساینا، کوییک ، زانتیا ، پراید وانت ، برلیانس اشاره کرد.

 از خودروهای شرکت ایران خودرو می توان به. پژو۴۰۵ ، پژو پارس ، رانا ، دنا ، ال نود ، پژو ۲۰۶ ، پژو ۲۰۷ اشاره کرد 

خودروهای چینی و خارجی مانند، ام وی ام ، چری ، لیفان ، جک ، تویوتا ، هیوندا و بنز

تعمیرگاه خودرو در رزن

اگر در شهر رزن خودرو شما به مشکل موتوری برخورد و احتیاج به تعمیر خودرو خود شدید دیگر نگران نباشید، دقدقه ی اینکه خودرو را باید به شهر بزرگتری چون همدان برای تعمیر برد را نداشته باشید، شهر رزن با داشتن تعمیرگاه خودرو و استادکاران کاربلد و قدیمی تعمیر کلیه ی خودرو هارا در این شهر انجام میدهند، تعمیر موتوری و گیربکس خودرو وجلوبندی و برق خودرو از جمله کارهای می باشد که در مجتمع تعمیرگاهی شرکت امداد خودرو رزن نوین یدک انجام می پذیرد، ودر آخر ضمانت کار تا چند ماه ودادن فاکتور از کارهای خوب این مجتمع تعمیرگاهی بشمار می آید. درنتیجه در صورت خرابی خودرو در شهر رزن ویا روستاهای تابع این شهر سریعا با امداد خودرو رزن نوین یدک تماس بگیرید تا خودرو شما را به یکی از تعمیرگاه های این شهر حمل نماید.

رزن کجاست ؟

رزن، شهری در شمال استان همدان است که مرکز شهرستان رزن است. این شهر در شمال شرقی همدان و در دامنه رشته کوه خرقان واقع شده است. رزن، از شمال به استان زنجان، از شرق به استان قزوین، از جنوب به شهرستان فامنین و از غرب به شهرستان کبودراهنگ محدود می‌شود.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی نکات مهمی در ارتباط با امداد خودرو رزن پرداختیم. امداد رسانی به خودرو شامل گزینه های بسیار زیادی است. از این میان می توانیم به باطری سازی و یا یدک کش خودرو اشاره کنیم. ما تمامی این موارد را با جزئیات برای شما بیان کردیم.با توجه به موقعیت استراتژیک شهر رزن، وجود نیرو های امدادی خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که نیاز به امداد خودرو در شهر رزن و شهر های اطراف استان همدان را دارید، برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس مجموعه نوین یدک جهت تعمیر، یدک کشی، باتری سازی، تعویض روغن و غیره در ارتباط باشید.

4.9/5 - (140 امتیاز)

19 دیدگاه دربارهٔ «امداد خودرو رزن»

 1. عالی و به موقع ‌.در کمترین زمان.قیمت مناسب .بدون اینکه به ماشینم صدمه بزنه

 2. امیر حسین

  من با خانواده مانده بودم توی جاده خیلی هم هوا سرد بود و اقای صالحی در کمترین زمان به امداد ما اومد

  1. با سلام
   واقعا از دل و جون مایع میزارن هر موقع از سال یا شب و روز که فکر کنین به کمکتون میان

 3. امیر حسین

  با سلام و عرض ادب اقای صالحی در کمترین زمان به امداد ما اومد واقعاّ دمش گرم

 4. عالی بود در کمترین زمان رسید کار درست عالی بود و از همه مهمتر قیمت عالی و منصف واقعاّ منصف بود ممنونم از اقای صالحی

 5. خیلی عالی
  و سریع به محل میرسن و خودرو هیچ آسیبی حتی کوچیک هم نمیبینه
  هنگام مشکل انتخابم شما هستین ممنون از خدمت رسانی دقیق و عالیتون

 6. به هموطنان عزیز که در هنگام مسافرت مشکلی براشون پیش میاد حتما به امداد خودرو صالحی مراجعه کنید در کمترین زمان با بهترین قیمت و بدون اینکه به ماشین آسیبی برسه کمک میکنن بهتون

 7. عالی
  خوش اخلاق با صبر و حوصله جوابتون رو میدن

  بدون اینکه هزینه زیادی بگیرن ازتون بدون اینکه هزینه زیاد بگیرن به ماشینت آسیبم بزنن
  بهترین پیشنهاد

 8. Mohamad_hamedani

  باسلام خدمت آقای صالحی بهترین امداد خودرو رزن و قیمت مناسب با تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا