نوین یدک

امداد خودرو شهرکرد

امداد خودرو شهرکرد
خانه » امداد خودرو شهرکرد

امداد خودرو یکی از خدماتی است که در صورت بروز خرابی یا حادثه برای خودروها ارائه می‌شود. شرکت‌های امداد خودرو به منظور رسیدگی به نیازهای خودرو و رانندگان، خدماتی همچون رساندن سوخت، تعمیرات فنی، کمک در صورت برخورد و… را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. در این مقاله به بررسی خدمات امداد خودرو در شهرکرد می‌پردازیم.

شماره تماس امداد خودرو در شهرکرد

شهرکرد با داشتن جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار نفر، یکی از شهرهای بزرگ و مهم استان چهارمحال و بختیاری است. از آن جایی که خودرو برای بسیاری از افراد یکی از وسایل حمل و نقل اصلی است، رسیدگی به خودرو در صورت بروز خرابی و یا حادثه، بسیار مهم است. در این راستا، شرکت‌های امداد خودرو خدماتی همچون رفع خرابی، رساندن سوخت، تعمیرات فنی، کمک در صورت برخورد و… ارائه می‌دهند.

امداد خودرو سایپا در شهرکرد

شرکت نوین یدک در شهر شهرکرد مرکز استان چهارمهال وبختیاری خدمات متنوعی را برای رفاه حال مشتریان عزیز ارائه میدهد، امدادگران شرکت سایپا بصورت شبانه روزی مشغول فعالیت و خدمات رسانی می باشند که به تعدادی از این خدمات اشاره میکنیم: یدک کش سایپا که بصورت چرخگیر بوده و بدون آسیب به خودرو کلیه ی محصولات شرکت سایپا را در داخل شهر و بیرون شهر برعهده دارد، خودروبر شرکت سایپای شهر کرد که اکثرا مخصوص حمل خودروهای صفر کیلومتر می باشد و کسانی که خریدی از نمایندگی سایپا داشتند و میخواهند خودروآنها بدون کارکرد به پارکینگ و یا خانه حمل شود حتما از نوع خودروبر استفاده می شود، ونوع دیگر پرایدوانت های مسقف شرکت امداد خودرو سایپا میباشد که مخصوص خدمات تعمیر در محل و انجام خدمات گارانتی سایپا و آزادکار سایپا می باشد،این پرایدوانت ها دارای قطعات اورجینال شرکت سایپا یدک می باشند که درصورت لوزوم تعویض قطعه برای خودرو شما فقط از لوازم سایپا یدک استفاده می نمایند،

شماره تلفن خودروبر شهرکرد ، خودروبر کفی شهرکرد

شرکت نوین یدک شهرکرد در ادامه ی مقالات به خدمات خودروبر در شهر کرد میپردازد، خودروبر مورد استفاده در شرکت آماده ی قرارداد با کلیه ی ارگانهای دولتی و خصوصی در جهت حمل خودرو شرکت ها می باشد، خودروبر ها انواع مختلفی دارند و طریقه ی بارگیری متفاوتی با مدلهای خود دارند، خودروبر شهرکرد از نوع کفی دار می باشد که برای سوار کردن و یا بارگیری خودرو ، ابتدا قسمت کفی خودرو باز شده و بصورت شیبدار به زمین میرسد و یک سکوی شیبدار برای بالارفتن خودرو ایجاد می نماید ، خودرو بوسیله ی سیم بکسل که به وینچ تعبیه شده در خودروبر متصل است کم کم و با احتیاط به داخل کفی خودرو کشیده شده و بارگیری انجام می شود وبوسیله ی بکسل و زنجیر خودرو بارگیری شده به خودروبر ثابت بسته شده و محکم می شود، خودروبرهای کفی بصورت شبانه روزی آماده ی حمل خودرو در داخل شهر شهرکرد و شهرهای همجوار می باشد. شماره تلفن خودروبر ویا خودروسوار شهرکرد ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد.

برای درخواست امداد با شماره امداد خودرو شهرکرد ، جرثقیل شهرکرد ، مکانیک سیار وتعمیرکارسیار شهرکرد ، خودروبر شهرکرد با ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید.

خدمات تعمیر درمحل شرکت امداد خودروسایپای شهرکرد

شرکت ما با داشتن چندین سال سابقه ی افتخار حضور در شرکت امداد خودرو سایپای شهرکرد رادارد که کلیه ی خدمات امداد جاده ای خودروهای گارانتی و آزاد را انجام میدهد خدمات تعمیر درمحل یکی از خدمات شرکت در شهرکرد می باشد که امدادگران بصورت شبانه روزی و کشیک شبانه روزی انجام میدهند،همگی امدادگران در شرکت سایپا یدک دوره ای امداد خودرویی را به طور کامل طی کرده و دارای مدارک معتبر از این شرکت می باشند.

حتما بخوانید :  خودروبر اراک - خودروبر کفی اراک - خودرو بر حمل خودرو اراک - خودرو سوار در اراک

از جمله خدمات تعمیردرمحل سایپای شهرکرد که انجام می شود:

  • تعویض پمپ بنزین خودرو
  • تعویض رادیاتور خودرو
  • تعویض باطری خودرو و دادن کمک باطری
  • تعویض تسمه دینام و تسمه هیدرولیک خودرو
  • تعویض تسمه تایم خودرو درمحل
  • تعویض روغن موتور و گیربکس در محل
  • تعویض زاپاس چرخ و پنچرگیری در محل
  • تعویض شلنگ های آب رادیاتور و خودرو

شهر های تحت پوشش ما در شهرکرد

شهر سامان

شهرستان شهرکرد
شهر فرخ شهر شهر هفشجان
شهر طاقانک شهر سورشجان
روستای خراجی

شهر فارسان

شماره امداد ایران خودرو شهرکرد

شهرکرد با داشتن سابقه ی چندین ساله در امر تعمیر انواع خودروهای تولید داخل و خارج جزء شهرهایی می باشد که حرفی برای گفتن دارد، شرکت خودروسازی ایران خودرو نیز برای اینکه حرفی برای گفتن داشته باشد و سرآمد همه ی خودروسازها جلوه دهد خدمات تعمیرگاهی مجازو نمایندگی ایرانخودرو ، خدمات امداد خودرویی ایران خودرو را در شهرکرد برقرار نموده است، واز این پس دارندگان خودروهای ایران خودرو که خودرو خودرا تازه تحویل گرفته و قصد استفاده از گارانتی خودرو خودرا دارنند می توانند بامراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو در شهرکرد از خدمات گارانتی و کارت طلایی استفاده نمایند ، و خودروهاییکه خودرو آنها در شهر کرد به مشکل فنی خورده و دارای کارت طلایی می باشند می توانند با شماره گیری شماره امدادخودرو ایران خودرو شهرکرد۰۹۶۴۴۰تماس حاصل فرمایند و درصورت نداشتن گارانتی با شماره تلفن امداد ایران خودرو شهرکرد ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرند.

امداد خودرو شهرکرد
امداد خودرو شهرکرد

شماره تلفن مکانیک سیار و تعمیرکار سیار شهرکرد

همانطور که در مقالات قبل در مورد خدمات تعمیرگاهی شهرکرد اشاره کردیم یکی دیگر از این خدمات که حتما مورد استفاده و درخواست رانندگان خودرو قرار میگیرد تماس با تعمیرکار سیار و مکانیک سیار در شهرکرد می باشد که رانندگانی که در حین حرکت خودرو آنها دچار مشکل شده و دوراز دسترس تعمیرگاه و شهر می باشد میتواند برای خدمات تعمیر درمحل با شماره تلفن مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در شهرکرد تماس گرفته و درخواست خودرا داده و منتظر رسیدن اکیپی مجهز از همه نوع لوازم و تجهیزات به روز برای تعمیر خودرو در محل بماند. مکانیک سیار شرکت امداد خودرو شهرکرد دوره های آموزشی خودرا در مراکز سایپا یدک برای تعمیر خودروها ومحصولات سایپادرشهرکرد و ایران خودرو برای محصولات ایران خودرو در شهرکرد دیده است. برای اعزام مکانیک سیار شهر کرد و تعمیرکارسیار شهرکرد با شماره ی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن جرثقیل و یدک کش شهرکرد

مسافرین محترمی که قصد سفر به شهر زیبای شهرکرد رادارند باید چند موارد را حین سفر رعایت کنند که به مواردی از آن اشاره میکنیم، یکی از موارد داشتن زنجیر چرخ برای خودروها درفصل زمستان وسرما که در جاده های برفگیر شهرکرد گرفتار نشوند، شرکت امداد خودرو شهرکرد حتی برای این مواقع نیز چندین خودرو جرثقیل و یدک کش در جادهای کوهستانی مستقر نموده که جاده هارا تحت پوشش خدمات خودقرار داده اند، و یکی دیگر از موارد داشتن و ذخیره نمودن شماره ی تلفن جرثقیل و یدک کش شهرکرد می باشد که در صورت لازم سریعا با شرکت تماس گرفته و کارشناسان نسبت به محل قرارگرفتن خودروشما نزدیکترین جرثقیل شهرکرد و یدک کش شهرکردرا به محل اعزام نماید.

امداد خودرو شهرکرد
امداد خودرو شهرکرد

هزینه یدک کش شهر کرد

اعزام یدک کش در شهر کرد از جمله خدمات مهم امداد خودرو شهر کرد به حساب می آید. به طور کلی این خدمات نسبت به خدمات دیگر دارای متقاضی بیشتری است. چرا که در برخی شرایط خاص، خودروها تا حدی دچار خرابی می شوند که مجبورند برای رسیدن به تعمیرگاه از یدک کش کمک بگیرند. در صورتی که شما این خدمات را از امداد خودرو معتبر دریافت کنید، هزینه ها تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. به طور کلی هزینه یدک کش شهر کرد ثابت نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما مجموعه های رسمی و معتبر با هزینه ای بسیار مناسب بهترین و مجهزترین یدک کش ها را به محل شما اعزام می کند.

هزینه خودرو یدک کش در شهر کرد به عوامل متعددی وابسته است که از جمله آن ها می توان به مدل خودرو، محل شما، میزان خرابی ماشین و نوع یدک کش اشاره کرد. این موارد به شکل موثری در هزینه های نهایی امداد خودرو موثر هستند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها با شماره امداد خودرو شهر کرد تماس بگیرید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو قروه سنندج

امداد خودرو جاده ای شهر کرد به اصفهان

جاده شهر کرد به به اصفهان از جاده های بسیار پر تردد است و روزانه خودروهای زیادی در آن در حال تردد هستند. به همین خاطر نیز ارائه خدمات امداد خودرو جاده ای شهر کرد به اصفهان یکی از موارد الزامی است. امداد خودرو شهر کرد به صورت شبانه روزی و در تمامی روزها آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در هر کجای جاده شهر کرد به استان اصفهان است. برای بهره مندی از تمامی خدمات به صورت فوری و ضمانت تنها کافی است تا با شماره بهترین امداد خودرو در شهر کرد تماس گرفته و در کم ترین زمان ممکن نیروهای ما را در کنار خود ببینید.

تمامی خدمات اعم از یدک کش، باطریسازی سیار، مکانیک سیار در شهر کرد، کفی بر و…. در 24 ساعت از شبانه روز در جاده های اصفهان به شهر کرد و بالعکس قابل ارائه است. از این رو می توان گفت که آسایش و رفاه رانندگان همیشه در جاده فراهم بوده و هیچ گونه نگرانی بابت خرابی خودرو وجود نخواهد داشت.

امداد خودرو جاده ای شهر کرد به فارسیان

از جمله جاده های پر رفت و آمد دیگر می توان به جاده شهر کرد به فارسیان اشاره کرد. قطعا ارائه خدمات در این جاده نیز مهم بوده و باید به آن توجه شود. تیم ما تمامی جاده و مناطق شهر کرد را به خوبی پوشش داده و تمامی خدمات امداد خودرو شهر کرد را با کیفیت بالا و هزینه مناسب ارائه می دهد. خودرو شما می توانید با کمک تیم امداد خودرو در بدترین وضعیت جاده نیز به یاری شما آمده و به بهترین شکل ممکن مشکل خودروهای شما را حل می کند. از سوی دیگر نیز ارائه خدمات به صورت ضمانتی خیال شما را بابت هرگونه آسیبی به ماشین راحت می کند.

لازم به ذکر است که خدمات امداد خودرو برای کلیه خودروهای خارجی و ایرانی قابل ارائه بوده و به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود. در هر زمان و شرایطی می توانید روی تیم امداد خودرو شهر کرد حساب کنید.

سفر ایمن به شهرکرد

شهرکرد، پایتخت استان چهارمحال و بختیاری، با فرهنگ غنی و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بسیار متنوع، یکی از مقاصد توریستی محبوب در ایران است. این شهر، با محیطی ساکت و آرامش‌بخش، برای گردشگرانی که به دنبال استراحت و آرامش هستند، بسیار مناسب است. شهرکرد می‌توانید بازارهای سنتی، رستوران‌های با صفا و محل‌های دیدنی دیگری را نیز ببینید. سفر به شهرکرد می‌تواند تجربه‌ای فراموش نشدنی برای شما باشد. موقعیت جغرافیای شهرکرد 32 درجه و 19 دقیقه و 48 ثانیه شمالی از خط استوا و 50 درجه و 51 دقیقه و 53 ثانیه شرقی از مرکز گرینویچ است.
شهرکرد در دامنه‌های جنوبی کوهستان‌های زاگرس و در حاشیه دشت نازحات واقع شده است.

شرکت خدمات امداد خودرو در شهر توریستی شهرکرد با داشتن تیمی مجرب و متخصص، خدمات امداد خودرو را در شهرکرد و مناطق اطراف ارائه می‌دهد. این شرکت، خدماتی همچون رفع خرابی، رساندن سوخت، تعمیرات فنی، کمک در صورت برخورد و … را ارائه می‌دهد. شماره تماس این شرکت برای دریافت خدمات امداد خودرو در شهرکرد، ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می‌باشد.

امداد خودرو شهرکرد
امداد خودرو شهرکرد

برای ارسال امداد خودرو شهرکرد به همراه تعمیرکار سیار ومکانیک سیار شهرکرد و یدک کش شهر کرد وجرثقیل شهر کرد وخودروبر شهرکرد وباطریساز سیارشهرکرد با شماره ی تماس امداد خودرو شهرکرد ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو چیست؟

امداد خودرو یک سرویس ارائه شده توسط شرکت‌های بیمه و یا انجمن‌های خودروسازان است که در صورت بروز خرابی یا حادثه‌ای بر روی خودروی شما، با تماس به یک شماره تلفن مشخص، خدمات لازم را برای شما ارائه می‌دهد. این خدمات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

رساندن سوخت به خودرو در شهرکرد:

در صورتی که سوخت خودرو شما تمام شده باشد، خدمات امداد خودرو می‌توانند سوخت لازم را به خودرو شما رسانده و در صورت لزوم، شما را به نزدیک‌ترین پمپ بنزین منتقل کنند.

رفع خرابی‌های فنی:

اگر خودرو شما خراب شده باشد، خدمات امداد خودرو می‌توانند تعمیرات لازم را در محل خرابی انجام داده و در صورت لزوم، خودرو شما را به کارگاه تعمیرات مناسب منتقل کنند.

موقتی کردن خودرو:

در مواردی که خودرو شما نیاز به تعمیرات بیشتر دارد و نمی‌توانید از آن استفاده کنید، خدمات امداد خودرو می‌توانند به شما خودرویی موقتی ارائه دهند تا بتوانید به کارهای خود ادامه دهید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو کاشان

کمک در صورت برخورد:

در صورت برخورد خودروی شما با یک خودرو دیگر، خدمات امداد خودرو می‌توانند به شما کمک کنند و در صورت لزوم، خودرو شما را به کارگاه تعمیرات مناسب منتقل کنند.

 

امداد خودرو شهرکرد

وظایف امداد خودرو چیست؟

وظایف امداد خودرو شامل ارائه خدمات لازم برای رسیدگی به خودرویی که در معرض خرابی و یا حادثه قرار گرفته است، می‌باشد. بسته به شرکت بیمه و یا انجمن خودروسازی، خدمات امداد خودرو، معمولاً به صورت ۲۴ ساعته در دستره مشتریان قرار دارد و در هر زمانی که نیاز باشد، می‌توانند خدمات لازم را ارائه دهند. همچنین، بسته به شرایط و قوانین مربوط به هر شرکت، ممکن است خدمات امداد خودرو شامل خدمات دیگری همچون ارسال تعمیرکار و یا کمک در صورت برخورد باشد.

حتما بخوانید : طریقه ی تعویض تسمه دینام پژو۴۰۵، پژوپارس، سمند

حمل خودرو در شهرکرد

انتقال خودرو به مکان امن، در صورتی که خودرو شما در معرض خطر قرار دارد یا نمی‌توانید به آن نظارت کنید، بسیار مهم است. برای انتقال خودرو به مکان امن می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

انتقال خودرو با راننده: در صورتی که می‌توانید یک راننده را برای انتقال خودرو به مکان امن استخدام کنید، این روش بهترین راهکار است. راننده می‌تواند خودرو شما را به مکان امن منتقل کرده و در صورت نیاز، خودرو را نظارت کند.

استفاده از سرویس اسکلت خودرو: در برخی شهرها، سرویس‌های اسکلت خودرو وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها برای انتقال خودرو به مکان امن استفاده کنید. این سرویس‌ها با استفاده از یک کامیون و یا تریلر، خودرو شما را به مکان امن منتقل می‌کنند.

استفاده از سرویس امداد خودرو: در صورتی که با یک شرکت بیمه یا انجمن خودروسازی قرارداد دارید، ممکن است برای شما سرویس امداد خودرو در دسترس باشد. این سرویس می‌تواند خودرو شما را به مکان امن منتقل کند.

در هر صورت، انتقال خودرو به مکان امن باید با احتیاط و دقت انجام شود و باید اطمینان حاصل شود که خودرو در مکان امنی قرار گرفته است. همچنین، در صورتی که خودرو شما به دلیل تعمیرات باید در یک مکان پارک شود، باید از امکانات پارکینگ امن و مناسب استفاده کنید.

خدمات امداد خودرو در شهر های مختلف

انتقال خودرو با یدک کش خودرو در شهرکرد

انتقال خودرو با یدک کش خودرو، یک روش متداول برای انتقال خودروها به صورت ایمن و سریع است. یدک کش خودرو، یک دستگاه بزرگ باربری است که قادر است خودروها را روی خود حمل کند و به مقصد مورد نظر منتقل کند. برای انتقال خودرو با یدک کش، مراحل زیر را باید دنبال کرد:

مکانیک سیار و تعمیرکار سیار شهرکرد

شماره تماس یدک کش شهرکرد

برای انتقال خودرو با یدک کش، باید با یک سرویس یدک کش تماس بگیرید. اطلاعاتی مانند مدل خودرو، محل قرارگیری و مقصد را باید به سرویس دهنده یدک کش اعلام کنید.

آماده سازی خودرو:

قبل از ورود یدک کش به محل قرارگیری خودرو، باید خودرو را آماده کنید. برای این کار، باید جعبه ابزار، اسباب باکس و دیگر وسایلی که در داخل خودرو هستند را حذف کرده و آن را برای حمل آماده کنید.

بارگیری خودرو:

وقتی یدک کش به محل قرارگیری خودرو می‌رسد، باید خودرو را روی یدک کش بارگیری کرد. برای این کار، یدک کش را به محلی نزدیک به خودرو پارک کنید و با استفاده از کابل‌های یدک کش، خودرو را بر روی یدک کش بارگیری کنید.

انتقال به مقصد:

بعد از بارگیری خودرو بر روی یدک کش، آن را به مقصد مورد نظر منتقل کنید. همچنین، باید اطمینان حاصل کنید که خودرو به صورت ایمن و بدون خطری به مقصد منتقل می‌شود.

تخلیه خودرو:

وقتی یدک کش به مقصد می‌رسد، باید خودرو را از روی یدک کش تخلیه کرده و به مکان مناسبی منتقل کنید.

نتیجه گیری

در کل، امداد خودرو یکی از خدمات مهمی است که در صورت بروز خرابی یا حادثه برای خودروها ارائه می‌شود. شرکت‌های امداد خودرو در شهرکرد نیز با داشتن تیم‌های مجرب و متخصص، خدماتی همچون رفع خرابی، رساندن سوخت، تعمیرات فنی، کمک در صورت برخورد و… را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. در صورت بروز هرگونه خرابی یا حادثه، می‌توانید به شرکت‌های امداد خودرو در شهرکرد مراجعه کنید و از خدمات آنها استفاده کنید.

5/5 - (11 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا