نوین یدک

امداد خودرو کاشان

امداد خودرو کاشان
خانه » امداد خودرو کاشان

امداد خودرو کاشان، خدماتی است که در صورت بروز مشکلات فنی و عدم توانایی در حرکت خودرو، می‌توانید از آن بهره ببرید. در این خدمات، تیمی از تخصصی‌های خودرو با حضور در محل، مشکل خودرو را بررسی و رفع مشکلات را انجام می‌دهند.همچنین شما برای استفاده از امکانات باطری ساز سیار همدان و مکانیک سیار همدان نیز می توانید به سایت امداد خودرو نوین یدک مراجعه نمایید.

شماره تماس امداد خودرو کاشان

فهرست مطالب

جرثقیل و یدک کش در کاشان

اگر در حال سفر به کاشان هستید یا در مسیرهای شهری تردد می‌کنید، قطعا ایمنی برای‌تان اهمیت بسیاری دارد. ایمنی در رانندگی شامل موارد بسیاری می‌شود. از بستن کمربند گرفته تا داشتن شماره تماس امداد خودرو کاشان. استفاده از خدمات امداد خودرو چه در جاده‌های شهری باشید و چه در مسیرهای بین شهری به شما کمک می‌کند تا به عنوان راننده هم ایمنی خود و هم سرنشینان را تا درصد بالای تضمین کنید. یکی از مهم‌ترین خدماتی که توسط امداد خودرو ارائه می‌شود، جرثقیل و یدک‌کش در کاشان است. کاربرد این وسیله زمانی است که خودروی شما دچار مشکل شده و امکان رفع مشکل در جاده و خیابان وجود ندارد. در این حالت است که خودرو باید به تعمیرگاه برده شود. البته این تنها مزیت استفاده از جرثقیل و یدک کش نیست. از این وسیله برای حمل و نقل خودروهای تصادفی، خودروهای خریداری شده از شرکت تا محل تحویل، حمل و نقل وسیله نقلیه به شرکت بیمه و غیره استفاده می‌شود. جرثقیل انواع مختلفی دارد. از جمله مهمترین آنها می‌توانیم به یدک کش کامیونی، مدل زنجیری، یدک ‌کش‌های بلند کننده چرخ و غیر اشاره کنیم. با توجه به ویژگی‌هایی که این وسیله دارد، مانند بدنه و شاسی قوی می‌تواند به راحتی در حمل خودرو کمک بسیاری کند. اگر در جاده با مشکلی مواجه شدید تنها با یک تماس با کارشناسان امداد خودرو کاشان می‌توانید از مزایای جرثقیل و یدک‌کش استفاده کنید.

برای ارسال تعمیرکارسیار ومکانیک سیارکاشان وجرثقیل و یدک کش کاشان و خودروبر با شماره ی تماس امداد خودرو کاشان 09183133998 تماس حاصل فرمایید.

مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در کاشان

یکی دیگر از مهمترین خدمات امداد خودرو کاشان سرویس مکانیک سیار و تعمیرکار سیار است که مزایای بسیار زیادی دارد. از جمله مزایای آن می‌توانیم به صرفه جویی در هزینه و زمان، تعمیر در مکان و زمان دلخواه شما، عدم نیاز به حمل و نقل خودرو، نظارت بر روند تعمیر، پشتیبانی خدمات و غیره اشاره کنیم. از این رو زمانی که خودروی شما دچار مشکل شده باشد می‌توانید با کمک تعمیرکار سیار که متخصص در زمینه‌های مختلف است برای رفع خرابی اقدام کنید. از جمله خدماتی که توسط مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در کاشان ارائه می‌شود عبارتند از:

 • تست دیاگ
 • تعویض پمپ روغن
 • تنظیم چر‌خ‌های خودرو
 • بررسی رادیاتور
 • تعویض فیلتر روغن
 • کابل به کابل
 • بررسی باطری
 • تنظیم موتور

مطالب مفید : خودتان سیم کلاچ را عوض کنید

این موارد تنها گزینه‌های امداد خودرو در کاشان برای تعمیرکار سیار نیست. بر مبنای خرابی خودرو، وسیله شما تست و بررسی می‌شود و در نهایت مشکل آن رفع خواهد گردید. تعمیرکار سیار با حضور به موقع در محل و تجهیزات بروز خود می‌تواند در رفع مشکل کمک زیادی کند.

تعمیرکار سیار کاشان

شماره تماس تعمیرکار سیار و مکانیک سیار کاشان

یکی از وظیفه ی شرکت های امداد خودرویی در کاشان خدمات تعمیر در محل خودرو می باشد که باید بصورت شبانه روزی در کل جاده ها و داخل شهر کاشان ارائه شود، خدمات تعمیر خودرو در محل توسط مکانیک های سیار دوره دیده و مجرب صورت می پذیرد، مکانیک سیاری که با تماس مشتری برای تعمیر خودرو اعزام می شود با خودروهای دو منظوره ی جرثقیل یدک کش می باشد، چرا که در صورت امکان خودرو را در محل عیب یابی کرده و تعمیر کند و در غیر این صورت و امکان تعمیر در محل وجود نداشت با جرثقیل یدک کش به تعمیر گاه حمل و کار تعمیر خودرو شما را در داخل تعمیرگاه انجام دهد، قطعات و لوازم یدکی مورد استفاده ی تعمیرکاران همه اورجینال و اصلی می باشند و طبق فاکتور به مشتری خدمات ارائه و لوازم تعویض می گردد، در صورت خراب شدن خودرو شما در کاشان کافیست با شماره تماس تعمیرکار سیار کاشان و مکانیک سیار وشبانه ی کاشان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید تا سریعا برای تعمیر خودرو شما به محل اعزام گردند.

شماره تماس جرثقیل کاشان

اگر مدیر یک کارخانه در شهر کاشان می باشید و برای جابجایی قطعات و لوازم سنگین تجهیزات احتیاج به یک جرثقیل دارید کافیست به شرکت ما اطمینان کرده و بایک تماس تلفنی با شماره تماس جرثقیل کاشان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ یکی از ارزان قیمت ترین و کاربلدترین جرثقیل در کاشان را به محل درخواست کنید، در برخی موارد نیز درخواست جرثقیل برای حمل و جابجایی خودروها در جاده ها می باشد که برای خدمات امداد جاده ای شرکت ما از دو نوع جرثقیل سبک و سنگین استفاده میکند،جرثقیل نیسان از نوع سبک و جرثقیل خاور ،ایسوزو از نوع سنگین می باشد و بیشتر برای خودروهاییکه تصادف کرده و دیگر قادر به حمل با هیچ وسیله ای دیگر نیستند مورد استفاده قرار میگیرند، برای درخواست و اعزام جرثقیل کاشان در سریع ترین زمان ممکن با شرکت ما در تماس باشید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو ایلام

شماره امداد خودرو سایپا در کاشان

داشتن شماره تلفن امداد خودرو سایپا در کاشان امریست ضروری چرا؟چون بیشترین رفت وآمد و تردد خودرو ها در کاشان و راه های مواصلاتی کاشان مربوط به دو خودرو ساز کشور می شود که شرکت سایپا بخاطر داشتن ارزانترین قیمت خودرو در کشور و خرید این محصولات توسط قشر کم درآمد جامعه یکی از مدعیان در تولید و خدمات پس از فروش در صنعت خودروسازی می باشد، شرکت امداد خودرو سایپا در سراسر شهر کاشان و اتوبانهای منتها به شهر کاشان خدمات امدادی از قبیل یدک کش خودرو، حمل خودرو توسط خودروبر ، مکانیک سیار سایپا ارائه میدهد، رانندگان عزیز کاشانی شماره تلفن امداد خودرو سایپا و پارس خودرو در کاشان برای خدمات غیر گارانتی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد.

شماره امداد خودرو شبانه روزی کاشان در اتوبان کاشان قم و کاشان اصفهان

شهر کاشان بخاطر قرار گرفتن در محور اتوبان اصفهان به کاشان و کاشان به قم یکی از شلوغ ترین جاده ها به حساب می آید که در تمام ساعات شبانه روز دارای رفت آمد خودروهای سبک و سنگین می باشد، و در هر لحظه امکان خراب شدن خودرو در هنگام شب وجود دارد و همین امر باعث شده شرکت امداد خودرو کاشان با خودروهای یدک کش و جرثقیل یدک کش و خودرو بر ها به صورت مداوم و شیفتی در تمام محورهای اتوبان اصفهان کاشان و کاشان قم اقدام به گشت زنی میکنند تا در صورت مشاهده ی مواردی از خراب شدن خودرو در کل محور سریع به رفع عیب و تعمیر در محل خودرو اقدام و درصورت تعمیر نشدن آنرا به نزدیک ترین تعمیرگاه و مجتمع تعمیرگاهی حمل و جابجا نماید ، خدمات شبانه روزی امداد جاده ای در اتوبان ها وجاده قدیم کاشان برای تمامی خودروهای سبک و سنگین می باشد و درصورت خراب شدن ویا تصادف خودرو خود در اتوبان کاشان به اصفهان ویا کاشان به قم کافیست با شماره ی امداد خودرو شبانه روزی کاشان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس گرفته تا نزدیکترین امدادگر با خودروهای مخصوص این شرکت مانند نیسان یدک کش ، جرثقیل امداد و یا خودرو بر در محل حضور پیدا کرده واقدام به خدمات رسانی بکند.

شماره جرثقیل یدک کش شبانه روزی کاشان

یکی از وظایف اصلی شرکت های امداد خودرویی ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی می باشد که در هر شهری ارائه ی خدمات امداد جاده ای بصورت تمام وقت و شبانه روزی یکی اولویت های شرکت های امداد خودرویی می باشد، قرار دادن جرثقیل های یدک کش در داخل شهرکاشان و جاده های کاشان به قم و کاشان به اصفهان بصورت شبانه روزی از اقدامات شرکت امداد جاده ای نوین یدک کاشان می باشد که این جرثقیل های یدک کش هم وظیفه ی حمل خودروهای سبک و هم حمل خودروهای سنگین را بصورت شبانه روزی بر عهده دارند و کافیست برای درخواست جرثقیل کاشان ویا جرثقیل یدک کش شبانه روزی کاشان با امداد خودرو سراسری کاشان تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن امداد خودرو سراسری کاشان

شهر کاشان در مرکز کشور قرار دارد که چندین راه مواصلاتی کشور از این شهر عبور می کند، کاشان از شهرستانهای اصفهان می باشد. بخاطر وجود شهرهای کوچک و روستا ها در اطراف این شهر کلیه ی خدماتی مانند تعمیرخودرو، لوازم یدکی خودرو ، باطریسازی ، امداد خودرویی در شهر کاشان می باشد و شرکت امداد خودرو کاشان سعی برآن دارد که تمامی خدمات بصورت سیار در سراسر شهر کاشان ارائه دهد، داشتن شماره تلفن امداد خودرو سراسری کاشان نیز به همین منظور دارای اهمیت خاصی می باشد، چرا که با یک تماس با امداد خودرو کاشان تمامی خدمات امداد جاده ای و تعمیراتی نظیر ،مکانیک سیار ، جرثقیل یدک کش ، خودروبر ، باطریساز سیار، یدک کش چرخگیر و… به بصورت سیار به محل اعزام می گردند، تنهاترین شماره امداد خودرو سراسری کاشان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشدکه خدمات شبانه روزی ارائه میدهد.

شماره امداد خودرو جاده ای کاشان

با توجه به این که کلیه اتفاقات ناگهانی برای خودرو ها در جاده ها رخ می دهد، لازم است تا همیشه شماره امداد خودرو جاده ای کاشان را برای سفر به این شهرستان به همراه داشته باشید. خوشبختانه وجود امداد خودرو ها در سراسر مناطق کاشان باعث شده تا دیگر نگرانی بابت خرابی خودرو ها در شرایط خاص وجود ندارد. البته که شما می توانید برای حمل خودرو، سوخت رسانی سیار و تعمیر باطری ماشین های ایرانی و خارجی نیز روی تیم امداد خودرو کاشان حساب کرده و در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

امداد خودرو کاشان قم

همانطور که می دانید، کاشان یکی از شهرستان های استان قم بوده که تردد زیادی در آن وجود دارد. روزانه تعداد زیادی از خودرو ها از سمت قم به کاشان و یا برعکس در حال رفت و آمد هستند. به همین خاطر نیز می توان نتیجه گرفت که ارائه خدمات امداد کاشان به قم تا چه حد حائز اهمیت است. برای رفع کلیه خودروهای خارجی، ایرانی، سایپا و ایران خودرو در هر زمینه ای تنها کافیست تا با شماره امداد خودرو کاشان تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید. تا تیم ما برای کمک رسانی در کم ترین زمان ممکن به محل شما رسیده و اقدامات لازم را انجام دهد.

حتما بخوانید :  امداد خودرو تکاب - جرثقیل ویدک کش تکاب - مکانیک سیارتکاب

روش های بدست آوردن شماره امداد خودرو کاشان

در مقالات مربوط به امداد خودرو کاشان ما سعی بر آن داریم تا تمام مطالب در مورد این شرکت امداد خودرویی را به صورت مقاله ای جامع وکامل به اطلاع مشتریان و خوانندگان این وبسایت برسانیم، در این مقاله به روش های بدست آوردن شماره تلفن امداد خودرو کاشان در مواقعی که به کمک امدادی احتیاج داریم می پردازیم، یکی از روشهای رایج در جاده ها نوشتن شماره تلفن امداد خودرو در اطراف جاده ها ، دیوار پل و هرکجا که قابل نوشتن باشد ، راه دیگر پخش بنر ویا تیزر تبلیغاتی در داخل شهر ویا ورودی شهر کاشان می باشد ، روش کاملا به روز استفاده از اینترنت و پیدا کردن شماره تلفن امداد خودرو کاشان در گوگل می باشد که یکی از بهترین روش ها برای درخواست امداد خودرو در جاده ها می باشد،

شماره تماس امداد خودرو کاشان

خودروبر در کاشان

خودروبر جزو دسته یدک کش‌ها است که با نام ماشین‌بر هم شناخته می‌شود. این خودرو، که جز امکاناتی از امداد خودرو کاشان محسوب می‌شود به عنوان اصلی‌ترین و بهترین راه جهت حمل و نقل خودروها محسوب می‌شود. چرا که آسیب دیدن به آنها را در زمان انتقال بسیار کاهش می‌دهد. با استفاده از خودروبرها می‌توان حتی وسایل نقلیه قدیمی که بسیار فرسوده شدند و امکان جابجایی عادی آنها وجود ندارد را نیز به پارکینگ یا محل مورد نظر منتقل کرد. اما کاربرد دیگر این وسیله جابجایی ماشین‌های صنعتی یا کشاورزی است که قرار است از کارخانه به محل کار جابجا شود یا برای تعمیر به تعمیرگاه برده شود. پس می‌توان گفت این وسیله مزایای بسیار زیادی دارد.

باطریساز سیار کاشان
باطریساز سیار کاشان

باطریساز سیار در کاشان

باطری‌ساز سیار تنها کار خود را در زمینه باطری‌ها انجام نمی‌دهد. بلکه در زمینه سیستم برق خودرو مشغول به کار است و در این راستا به ارائه خدمات می‌پردازد. از این رو اگر در جاده‌های شهری یا مسیرهای بین شهری، دچار مشکل شده‌اید، خصوصا در زمینه برق خودرو، ‌می‌توانید از خدمات باطریساز سیار امداد خودرو کاشان استفاده کنید. باطری‌ساز خدماتی ارائه می‌کند که عبارتند از:

 • تعویض یا تعمیر دینام
 • تعویض باتری
 • باطری به باطری و شارژ آن
 • بررسی چراغ خودرو و رفع مشکل آن
 • تعویض تسمه دینام
 • بررسی دزدگیر و رفع مشکل آن

این موارد در کنار سایر روندهای تعمیراتی می‌تواند به رانندگان کمک کند تا از ایمنی بیشتری برخوردار باشند. توجه کنید تعمیر سیستم برقی خودرو به مشکلات و شرایط آن همراه با مدل و سال خودرو بستگی دارد.

شماره امداد خودرو کاشان و جاده های مواصلاتی کاشان

شهر کاشان یکی از شهرهای اصفهان به حساب می آید و دارای جاده های مواسلاتی از چند جهت می باشد. اتوبان قم به کاشان یکی از چندین جاده به کاشان به حساب می آید که دارای حجم تردد بسیاری از خودروها می باشد اتوبان کاشان به قم دارای چندین عوارضی در طول مسیر می باشد که در هر عوارضی شرکت امداد خودرو کاشان اکیپ امداد جاده ای مستقر نموده است و خدمات شبانه روزی ارائه میدهد، ارسال جرثقیل یدک کش ، مکانیک سیار ، خودروبر حمل خودرو در محور اتوبان کاشان قم نمونه ای از خدمات امداد جاده ای می باشد، برای هر راننده ای که از اتوبان کاشان قم عبور می کند داشتن شماره ی امداد خودرو کاشان امری ضروری به حساب می آید، یکی دیگر از جاده های مواسلاتی کاشان به نطنز می باشد که مسافرینی که قصد سفر از کاشان به اصفهان را دارند باید از این محور و شهر نطنز عبور نمایند، اتوبان کاشان به اصفهان دارای استراحت گاه های بیشماری می باشد که در هر استراحتگاه پایگاه امداد خودرویی و خودروهای یدک کش مستقر می باشد ، شماره امداد خودرو اتوبان کاشان قم و اتوبان کاشان اصفهان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد.

شماره تماس امداد خودرو کاشان

شماره تلفن جرثقیل یدک کش کاشان

جرثقیل های یدک کش کاشان یکی از اولین ها در امر بروز رسانی سیستم و وسایل می باشند که همگی مجهز به سیستم چرخگیر و هیدرولیک می باشند، و تنها امداد خودرویی می باشد که هم جرثقیل یدک کش و هم جرثقیل یدک کش دکلدار را برای رفاه حال مشتریان به خدمت گرفته است، یکی از شماره های جرثقیل یدک کش در کاشان که بصورت دومنظوره مشغول امداد رسانی می باشد ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد که شما تنها بایک تماس و دادن نوع درخواست در سریع ترین زمان ممکن با امدادگر مجرب که خدمات تعمیردر محل را نیز انجام میدهد به محل درخواست شما اعزام میگردد، امدادگر در صورت امکان تعمیر خودروشما را درمحل تعمیر ودر غیر این صورت توسط یدک کش به نمایندگی مجاز ایران خودرو کاشان و یا سایپای کاشان حمل می نماید.

تعمیرکار سیار کاشان

خدمات امداد خودرو کاشان بررسی فنی خودرو

در بررسی فنی خودرو، تیم امداد خودرو  به طور کلی مشکلات فنی خودرو را بررسی می‌کنند. این بررسی شامل بررسی موتور، سیستم تعلیق، سیستم ترمز، سیستم روانکار، سیستم تهویه و دیگر اجزای فنی خودرو می‌شود.

هدف این بررسی این است که تیم امداد خودرو  بتواند مشکلات فنی خودرو را شناسایی کند و بهترین راه حل برای رفع مشکلات را ارائه دهد. برای بررسی موتور، تیم امداد خودرو کاشان از دستگاه‌های تشخیص خطا و ابزارهای دیگری استفاده می‌کنند تا عیب‌های موتور را شناسایی کنند. سپس با توجه به نوع خطا، قطعات مورد نیاز را تعویض یا تعمیر می‌کنند.

برای بررسی سیستم تعلیق، تیم امداد خودرو به بررسی وضعیت لاستیک‌ها، تعویض تعلیق‌ها، بررسی فشار هوا در لاستیک‌ها و دیگر موارد مربوط به سیستم تعلیق می‌پردازند. برای بررسی سیستم ترمز، تیم امداد خودرو کاشان به بررسی وضعیت ترمزها، بررسی فشار هوا در سیستم ترمز، بررسی سیستم ضد قفل و دیگر موارد مربوط به سیستم ترمز می‌پردازند.

وظایف شرکت های امداد خودرویی در کاشان

همانطور که معنی و مفهوم جمله پیداست یکی دیگر از خدمات امدادی می باشد که این امداد نجات مختص خودرو درجاده ها و شهرها می باشد، شرکت های امدادی در کاشان وظایف تعریف شده ای دارند که باید بصورت کامل و تحت نظر اتحادیه باشد، از جمله وظایف شرکت امداد خودرویی در کاشان می توان به چند موارد اشاره نمود:
۱. داشتن یک مرکز پیام ویک شماره تلفن سراسری و کارشناسان خودرو برای جواب دهی و مشاوره به مشتریان تلفنی
۲. مشاوره ی رایگان تلفنی،در برخی موارد می توان با یک مشاوره ی ساده خودرو توسط خود راننده در محل رفع عیب شود.
۳. ارسال خودروبر کفی برای حمل خودرو در کل شهر کاشان
۴. خدمات تعمیر در محل و مکانیک سیار
۵. خدمات باطریسازی سیار برای کلیه ی خودروهای ایرانی وخارجی در کاشان
۶. ارسال جرثقیل برای برخی از خودروها که امکان حمل بایدک کش را ندارند
۷. ارسال نیسان یدک کش بصورت شبنه روزی
۸. پنچرگیری خودرو و تعویض لاستیک خودروهای سبک و سنگین
۹. امداد بنزین کاشان
۱۰. امداد باطری در کاشان
۱۱. باز کردن در خودرو در کاشان
۱۲. دیاگ و رفع عیب خودرو در کل کاشان

حتما بخوانید :  امداد خودرو اراک

بروزترین امداد خودرو در همدان

رفع مشکلات فنی | امداد خودرو کاشان

بعد از شناسایی مشکلات فنی خودرو، تیم امداد خودرو به رفع آنها می‌پردازد. برای رفع مشکلات، قطعات خودرو معیوب یا خراب را تعویض یا تعمیر می‌کنند. اگر قطعاتی مانند باتری، ترمز، تعلیق، دینام، رادیاتور و غیره نیاز به تعویض داشته باشند، تیم امداد خودرو  این قطعات را تعویض می‌کنند.

علاوه بر تعویض قطعات، تیم امداد خودرو نیز به تعمیر قطعات خودرو می‌پردازد. برای مثال، اگر موتور خودرو با مشکل روبرو شود، قبل از تعویض آن، تیم امداد خودرو کاشان سعی می‌کند مشکلات را با تعمیر موتور رفع کند. این کار به مالک خودرو کمک می‌کند تا هزینه‌های بیشتری را برای تعویض قطعات پرداخت نکند.

همچنین، اگر مالک خودرو نیاز به سرویس خودرو داشته باشد، تیم امداد خودرو کاشان به خدمات سرویسی نیز می‌پردازد. این شامل تعویض روغن و فیلتر هوا، تعویض روغن ترمز، بررسی سیستم تعلیق، بررسی سیستم ترمز و دیگر خدمات سرویسی خودرو می‌شود.

"2-

باتری‌زنی در کاشان

باتری‌زنی یکی از خدمات ارائه شده توسط تیم امداد خودرو است. در صورتی که باتری خودرو شارژ نشده باشد و خودرو قادر به حرکت نباشد، تیم امداد خودرو با حضور در محل، باتری خودرو را شارژ می‌کنند.

مطالب مفید : طریقه ی هواگیری آب رادیاتور

برای باتری‌زنی، تیم امداد خودرو از دستگاه‌های خاصی استفاده می‌کنند که باتری را به طور سریع شارژ می‌کنند. این دستگاه‌ها معمولاً قابل حمل هستند و می‌توانند در هر نقطه‌ای از جاده باتری را شارژ کنند.
تیم امداد خودرو کاشان در صورت نیاز، باتری خودرو را تعویض می‌کنند.

در این صورت، تیم امداد خودرو یک باتری جدید را برای خودرو شما تهیه می‌کند و قبل از نصب آن، با بررسی‌های لازم، مطمئن می‌شوند که باتری جدید سالم و کاملاً شارژ شده است.

شماره تلفن امداد ایران خودرو کاشان

شرکت های امداد خودرویی در کاشان رقابت سنگینی را بایکدیگر به راه انداخته اند تا مشتری بیشتری را جذب خدمات امداد خودرویی و امداد جاده ای خود نمایند،که هر یک تخفیفات و خدمات ویژه ای را به مسافرین و همشهریان عزیز ارائه میدهند از این رو شرکت نوین یدک کاشان برای رفاه حال مشتریان عزیز شماره تلفن امداد ایران خودرو در کاشان و آدرس وبسایت شرکت را بصورت پیامک و اس ام اس به تمامی گوشی های همراه عبوری رانندگان که از کاشان عبور میکنند فرستاده تا مشتریان عزیز با کلیک برروی آدرس سایت و کمی مطالعه در داخل سایت از خدمات ارائه شده ی این شرکت مانند یدک کش ایران خودرو ، جرثقیل ایران خودرو ، خودروبر ایران خودرو و مکانیک سیار وخدمات تعمیر در محل این شرکت مطلع گردند و شماره ی تلفن امداد ایران خودرو کاشان را در گوشی همراه خود ذخیره نمایند تا در صورت بروز تصادف و خرابی خودرو سریعا با امداد خودرو تماس بگیرند.

شماره تماس امداد خودرو کاشان

 

جابجایی خودرو در کاشان

در صورتی که خودرو در محلی باشد که امکان حرکت آن را ندارد، تیم امداد خودرو با استفاده از دستگاه جابجایی خودرو، خودرو را به محل قابل حرکت منتقل می‌کنند.

تعمیرات اضطراری توسط امداد خودرو کاشان

در صورتی که مشکلات فنی خودرو به گونه‌ای باشد که امکان رانندگی را ندارید، تیم امداد خودرو با حضور در محل، تعمیرات اضطراری را انجام می‌دهند تا بتوانید به مقصد خود برسید.

خدمات رانندگی

همچنین تیم امداد خودرو خدمات رانندگی از جمله تعویض لاستیک، تزریق هوا به لاستیک، تعمیر پنچر و سایر خدمات رانندگی را نیز انجام می‌دهند.

نکات مهم در استفاده از خدمات امداد خودرو کاشان

در صورت بروز مشکلات فنی در خودرو، بهتر است به‌سرعت با تیم امداد خودرو کاشان تماس بگیرید تا مشکلات شما در اسرع وقت حل شود.

در صورتی که در محلی هستید که امکان حرکت خودرو را ندارید، بهتر است با تیم امداد خودرو کاشان تماس بگیرید تا خودرو شما به محل قابل حرکت منتقل شود.

 • در هنگام تماس با تیم امداد خودرو ، اطلاعات دقیقی از موقعیت جغرافیایی خودرو و مشکلات فنی آن را به آنها ارائه دهید.
 • در صورتی که خودرو شما نیاز به قطعات جدید دارد، بهتر است از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده شود تا از مشکلات مجدد جلوگیری شود.
 • در صورتی که در مسیر رانندگی به مشکل برخوردید، بهتر است خودرو را در محلی ایمن پارک کنید و سپس با تیم امداد خودرو کاشان تماس بگیرید.
 • در نهایت، بهتر است همیشه شماره تلفن تیم امداد خودرو کاشان را در دسترس داشته باشید تا در صورت بروز مشکلات فنی، به‌سرعت با آنها تماس بگیرید.
4.9/5 - (16 امتیاز)
پیمایش به بالا