نوین یدک

امداد خودرو اسدآباد

امداد خودرو اسدآباد
خانه » امداد خودرو اسدآباد

استان همدان را می توان یکی از استان های منحصربفرد از لحاظ تاریخی و طبیعت زیبا دانست. وجود آثار تاریخی متعدد و مناطق زیبای طبیعی موجب گردیده همه ساله گردشگران زیادی از مناطق مختلف داخل و خارج از کشور برای گردش و بازدید به این استان سفر کنند. یکی از مناطق زیبای این استان که طبیعت زیبایی بر آن حاکم می باشد منطقه و شهراسدآباد همدان است. در کنار موقعیت های تفریحی و تاریخی که برای بازدید و گردش وجود دارند یکی از امکاناتی که جهت رفاه مردم منطقه و مسافران تدارک دیده شده است امداد خودرو می باشد. در نوشته پیش رو پیرامون امداد خودرو اسدآباد همدان و خدماتی که ارائه می دهند اطلاعاتی ارائه خواهیم داد.

شماره تماس امداد خودرو اسدآباد

فهرست مطالب

جرثقیل یدک کش اسدآباد،گردنه ی اسدآباد

مقالات متعددی را درباره ی خدمات شرکت امداد خودرو اسدآباد مستقر در داخل شهر اسدآباد و گردنه ی همیشه برف گیر اسدآباد برای شما عزیزان و مسافرین گرامی در این سایت بارگزاری نموده ایم تا علاوه بر آشنایی با شرکت امدادخودرویی و خدمات آن ، خود مکانیک و تعمیرکار خودرو خود باشید، یکی دیگر از خدمات را که می توان به وجود جرثقیل های یدک کش در اسدآباد و گردنه ی اسدآباد اشاره نمود، جرثقیل های یدک کش اسدآباد یکی از بروزترین خودروهای مخصوص حمل خودرویی باشد که از سیستم هیدرولیک در آن استفاده شده است تا به سهولت خودرو شما را بدن آسیب به جلوبندی به تعمیرگاه مجاز در اسد آباد حمل نماید، جرثقیل های دکلدار سنگین در اسدآباد نیز نمونه ای از خدمات شرکت نوین یدک می باشد که قادر به جابجایی وحمل خودروهاس سنگین و باری می باشد.

امداد خودرو اسدآباد
امداد خودرو اسدآباد

برای اعزام جرثقیل یدک کش اسدآباد،امدادخودرواسدآباد،مکانیک سیار و تعمیرکار سیار اسدآباد،خودروبر اسدآباد با شماره ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

شماره امداد خودرو شبانه روزی اسدآباد

برخی از همشهریان عزیز اسدآبادی و یا مسافرین گرامی که با خودرو از این شهر عبور می کنند همیشه دقدقه ی این را دارند که آیا در هنگام شب اگر خودرو آنها دچار مشکل فنی شد شرکت امداد خودرو شبانه روزی وجود دارد که به امداد خودرو آنها برود؟!بله شرکت امداد خودرو نوین یدک اسدآباد یکی از این شرکت های امدادی می باشد که بصورت شبانه روزی تمامی خدمات امدادی را انجام می دهد ، شماره تماس امداد خودرو و امداد جاده ای شبانه روزی اسدآباد ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد.خدمات شبانه روزی مانند یدک کش شبانه روزی ، خودرو بر شبانه روزی ، مکانیک سیار شبانه روزی ، جرثقیل شبانه روزی اشاره نمود.

خدمات امداد خودرویی در اسدآباد

همانگونه که در بخش بالا به امداد خودرو اسد آباد اشاره کردیم در ادامه ی مطالب به موقعیت این شهر و چگونگی خدمات امداد جاده و محلات و جاده های تحت پوشش این شرکت اشاره میکنیم، شهر اسدآباد از توابع استان همدان محسوب میشود ودارای آب وهوای کوهستانی می باشد که یکی از جاده هاو گردنه های برف گیر کشور در این استان قرار دارد،و بخاطر برف و کولاک شدیدی که در فصل زمستان و فصل بارش برف این گردنه را فرامی گیرد اداره‌ی راه ترابری استان یک اکیپ ثابت برای برف روبی و ماسه پاشی را در بالای این گردنه قرار داده است، جاده های ارتباطی که به شهر اسدآباد متصل میشوند جاده‌ی همدان به اسد آباد، جاده‌ی اسدآباد به کرمانشاه ، جاده‌ی نهاوند به اسدآباد، جاده ی فرعی داش بلاق ذوب آهن به اسد آباد می باشند. همشهریان عزیز اسدآبادی و مسافرین محترم که قصد عبور از جاده های این شهر را دارند برای دریافت خدمات امداد خودرویی داخل شهر و امداد خودرو جاده ای میتوانند با شماره تماس امداد خودرو اسد آباد مرکزی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایند و در غیر این صورت برای دریافت اینترنتی این خدامات میتوانند به آدرس سایت امداد خودرو همدان https://yadaksos118.com مراجعه کرده و نوع درخواست خود را ثبت نمایند. از جمله خدمات شرکت امداد خودرو اسد آباد که بصورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی می باشند را بطور خلاصه اشاره میکنیم: ارسال یدک کش یا همان نیسان جرثقیل یدک کش، جرثقیل دکلدار ، خودروبر کفی، خودروبر حمل خودرو، ارسال مکانیک سیار و تعمیرکار سیار ، ارسال باطریساز سیار .

خودروبر حمل خودرو اسدآباد

یکی از بروزترین وسیله های حمل خودرو در اسدآباد خودروبرها می باشند که مزیت های خاص وبهتری نسبت به یدک کش ها دارند، یکی از مزیت های خودروبرها حمل خودرو بصورت کاملا ایمن در قسمت کابین پشت خودروبرها، که خودرو به طور کامل به کابین پشت سوارشده و به وسیله ی تسمه و زنجیر مهار می شود و بیمه نامه ی معتبر نسبت به قیمت خودرو گرفته می شود و مزیت دوم نوشتن بارنامه برای حمل خودرو در اسدآباد می باشد که بدون نیاز به حضور صاحب خودرو در داخل ماشین با خیال راحت خودرو به مکان و یا شهر مورد نظر حمل و تحویل صاحب خودرو می شود.

حتما بخوانید :  امداد خودرو و یدک کش جاده ای همدان سنندج

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو اسدآباد ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

تعمیرکار سیار و مکانیک سیار اسدآباد

شهر اسدآباد بخاطر وسعتی که دارد و روستاهای تابعی که این شهر در نزدیکی شهر دارد باید از نظر تکنولوژی و فن و صنعت نیز تا حدودی بتواند به شهروندان خود و روستاهای اطراف خدمات ارائه نماید تا شهروندان بخاطر کارهای کوچک و جزئی به همدان مراجعه ننمایند،یکی از این خدمات که برای هر شهری لازم وضروری می باشد وجود تعمیرگاه و تعمیرکاران سیار و مکانیک سیار در اسدآباد می باشد که کار را هم برای مردم این شهر و هم رانندگانیکه در حین مسافرت خودروآنها به یکباره خراب شده ودر گردنه ی اسدآباد ویا داخل شهر احتیاج به یک نیروی کار ماهر ی مانند تعمیرکارسیار دارد آسان نموده اند، شرکت امداد جاده ای اسدآباد با ارسال سریع و به موقع امدادگران خود به محل کار تعمیر خودرو در محل را انجام میدهند برای دریافت خدمات مکانیک سیاراسدآبادوتعمیرکارسیار اسدآباد کافیست با شرکت نوین یدک تماس حاصل فرمایید.

تعمیرگاه های ایران خودرو و سایپا در اسدآباد

رانندگان عبوری و مسافرینی که قصد تعمیر خودرو خودرا در اسد آباد دارند باید توجه داشته باشند که با راه اندازی مجتمع تعمیرگاهی محصولات ایران خودرو و سایپا در اسدآباد مردم دیگر برای تعمیر خودرو به همدان مراجعه نکنند و تمامی خدمات تعمیرگاهی و مکانیکی از صفر تاصد در این شهر صورت می پذیرد، با افتتاح لوازم فروشی های لوازم خودرو دراین شهر تمامی قطعات مصرفی این تعمیرگاها در شهر اسدآباد موجود می باشد، ودرصورت خرابی خودرو واحتیاج به یک تعمیرگاه منصف با امداد خودرو اسدآباد تماس بگیرید تا خودرو شما را به بهترین تعمیرگاه این شهر حمل و جابجا نمایند.

هزینه ی یدک کش اسدآباد

تقریبا هزینه ی یدک کش ها در کل استان همدان قیمتی ثابت دارند که توسط اتحادیه ی حمل ونقل تهیه و تنظیم می شود، شرکت امداد خودرو مستقر در اسدآباد نیز از این قیمت پیروی میکند و طبق تعرفه ی اتحادیه می باشد، هزینه ی حمل خودرو توسط یدک کش تقریبا به مقدار ومسیر جابجایی خودرو و نوع خودرو بستگی دارد، روش تعیین قیمت بدین صورت است که ۳۸۰هزارتومان ورودی + کیلومتری ۱۳ هزارتومان می باشد.

شماره تلفن امداد خودرو سایپای اسدآباد، نمایندگی مجازسایپای اسدآباد

دراین مقاله میخواهیم در مورد کیفیت خدمات امداد خودرو سایپادر اسدآباد بپردازیم، شرکت امداد خودرو سایپا به صورت محسوس و نامحسوس تمام امداد خودروهای شرکت امدادی خودرا تحت نظر دارند ، کلیه ی خودروهای امدادی سایپا دارای جی پی اس GPS میباشند تا کلیه ی حرکات امدادگران خودرا تحت نظر داشته باشند، قرار گرفتن کانکس امداد سایپا در گردنه ی اسدآباد یکی مناطقی از اسدآباد می باشد که خدمات شبانه روزی ارائه میدهد مشتریان عزیز محصولات سایپا اگر در گردنه ی اسدآباد به شرکت امداد خودرویی احتیاج داشتند میتوانند با رفتن به کانکس ثابت مستقر در بالای گردنه از این خدمات استفاده نمایند. داشتن شماره تلفن امداد خودرو سایپای اسدآباد در این شهر امری ضروری می باشد تا بدون رفتن به نمایندگی های شهر همدان در محل خودرو آنها تعمیر و بصورت گارانتی حساب گردد. شماره تماس امداد خودرو سایپای اسدآباد، پیمانکار سایپای اسدآباد ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد.

شماره امداد خودرو مدیران خودرو (mvm ) اسدآباد

بیشترین خودروهای خارجی درحال تردد در شهر اسدآباد خودروهای چینی mvm می باشند که نسبت به قیمت خودرو از آپشن های خوبی برخوردار می باشند، از این رو شرکت مدیران خودرو در شهر اسد آباد برای راضی نگه داشتن مشتریان خود از شرکت های امداد خودرویی برای خدمات پس از فروش خود استفاده می نماید، شرکت امداد خودرو ام وی ام در شهر اسدآباد سعی براین دارد تا تمامی خدمات امدادی پس از فروش این شرکت را به نحو عالی انجام دهد، دارندگان خودروهای mvm که در شهر اسدآباد خودرو آنها خراب شده و یا احتیاج به سرویس های اولیه می باشند میتوانند با شماره گیری مستقیم این شرکت با شماره ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس گرفته و نوع درخواست خودرا در این شرکت ثبت نمایند. ارسال یدک کش و خودروبر برای حمل و جابجایی خودروهای ام وی ام یکی از چندین خدماتی می باشد که این شرکت امداد خودرویی ارائه میدهد.

شماره تلفن امداد خودرو سراسری اسدآباد

هر شهر نسبت به وسعتی که دارد و نسبت به محل قرارگرفتن جغرافیایی خود و قرار گرفتن در مسیر جاده های اصلی و پرتردد جمعیت آن متفاوت و متغیر می باشد، شهر اسدآباد به خاطر قرار گرفتن در محور جاده ی همدان به کرمانشاه و جدیدا مسیر راه کربلا یکی از شلوغ ترین و پر ترددترین جاده را در ایام اربعین و روزهای دیگر به خود اختصاص داده است ، سفر با خودرو شخصی برای زیارت یکی دیگر از علت های شلوغی جاده های اسدآباد می باشد ، و بخاطر تردد شبانه روزی خودروها خراب شده و یا تصادفات خودروها دور از انتظار نیست و در این صورت برای حمل خودروهای تصادفی و یا درخواست موانیک سیار در اسد آباد کافیست با شماره تلفن امداد خودرو سراسری اسدآباد تماس گرفته و از خدمات این شرکت امداد خودرویی مانند جرثقیل ، یدک کش چرخگیر ، مکانیک سیار ، باطریساز سیار ، خودروبر بهرمند شوید، همشهریان اسدآبادی و روستاهای تابع این شهر در صورت احتیاج و لازم بودن امداد خودرو می توانند با شماره تلفن امداد خودرو سراسری اسد آباد با شماره ی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایند.

راه های مواصلاتی تحت پوشش امداد خودرو در اسدآباد

 • جاده ی اسدآباد داشبلاغ
 • جاده ی اسدآباد سنقر
 • جاده ی اسدآباد همدان
 • جاده ی اسدآباد کنگاور و کرمانشاه
 • گردنه ی برفگیر اسدآباد

امداد خودرو جاده ی اسدآباد به همدان و گردنه ی اسدآباد

طول مسیر جاده ی اسدآباد به همدان ۴۵ کیلومتر می باشد که بعداز خروج از اسدآباد وارد گردنه ی اسد آباد میشود که طول ایت گردنه ی پرتردد و برفگیر حدود ۱۵ کیلومتر می باشد، که خدمات شرکت امداد خودرو اسدآباد تا کیلومتر ۲۵ این جاده می باشد و بقیه ی مسیر بر عهده ی شرکت های امداد جاده ای همدان می باشد، خدماتی که در جاده ی اسدآباد به همدان به مسافرین عزیز داده می شود بصورت شبانه روزی و با خودروهای نیسان یدک کش چرخگیر و جرثقیل امداد و خودرو برهای کفی اسد آباد صورت می پذیرد، پس یکی از ضروریت های رانندگانی که از شهر اسدآباد و این جاده عبور میکنند ذخیره کردن شماره ی امداد خودرو شبانه روزی شهر اسدآباد می باشد.

حتما بخوانید :  امداد و یدک کش خودرویی در صحنه

شرکت امداد خودرو اسدآباد بصورت شبانه روزی تمامی راه های مواصلاتی اشاره شده خدمات امدادجاده ای ارائه می نماید.

بکسل کردن خودرو تصادفی در اسد آباد

یکی از خدماتی که توسط مجموعه امداد خودرو در اسد آباد ارائه می شود، بکسل کردن خودرو تصادفی است. همانطور که می دانید، آمار تصادف در جاده بسیار بالاست. در اکثر اوقات خودرو ها تا حدی آسیب می بینند که تنها می توان از طریق بکسل آن ها را جا بجا کرده و به تعمیرگاه رساند. از این رو امداد خودرو این خدمات را به صورت ویژه ارائه می دهد. شما می توانید در صورت نیاز هرچه سریع تر با ما تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید. سپس با گفتن آدرس دقیق، تیم ما در کم ترین زمان ممکن خود را به موقعیت مکانی شما رسانده و اقدام لازم را برای بکسل انجام می دهند. این کار توسط تیم حرفه ای و مجهز ترین خودروهای یدک کش انجام شده و به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

تعمیر و تعویض لاستیک در جاده اسد آباد

دیگر خدماتی که در چند وقت اخیر به آن توجه زیادی شده است، تعمیر و تعویض لاستیک در جاده اسد آباد است. با توجه به این که اسد آباد یکی از پر تردد ترین شهرستان های استان همدان است، نیاز به چنین خدماتی قطعا در آن نیاز خواهد بود. تفاوتی ندارد که خودرو شما خارجی باشد یا ایرانی و لاستیک آن چه مدلی باشد؛ تیم تعمیرکاران ما تجربه فنی بالا و تجهیزات جدید خود می توانند در سریع ترین زمان ممکن تعمیر و تعویض لاستیک خودرو را در هر شرایطی انجام داده و خودرو شما را در سلامت کامل تحویل دهند. بایستی بگوییم که برخلاف مراکز دیگر، هزینه این خدمات بسیار مناسب است. چرا که امداد خودرو رزن نوین یدک در تلاش بوده که تنها رفاه و ایمنی شما در جاده ها را تامین کند. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای درخواست این خدمات با ما تماس بگیرید.

سفر به اسدآباد همدان

منطقه اسدآباد  و شهراسدآباد در استان همدان و در مجاورت استان کرمانشاه واقع گردیده است. اگر بخواهیم در مورد قدمت تاریخی این شهر بگوییم به دوران قبل از اسلام باز می گردد. اسدآباد به دلیل قرار گرفتن در مسیر قدیمی ایران به بین النهرین از اهمیت قابل تاملی برخوردارمی باشد. از لحاظ تاریخی به دلیل نزدیکی این شهر به همدان آثار و نشانه هایی از تمدن در آن نیز پیدا می شود.
اسدآباد را زادگاه بزرگانی چون سیدجمال الدین اسدآبادی روشنفکر و متفکر اسلامی می دانند.
قرار گرفتن در کنار کوهپایه و جلگه های سرسبز این شهر رابه منطقه ای زیبا برای گردشگری تبدیل نموده است. آب و هوای خنک این شهر در فصول گرما و دشت های سرسبز و زیبای آن همه ساله گردشگران زیادی را به سوی خودمی کشاند. به همین دلیل ضرورت امداد خودرو اسدآباد همدان در این شهر بسیار است که در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد.

امداد خودرو اسدآباد
امداد خودرو اسدآباد

جرثقیل یدک کش شرکت کرمان موتور اسد آباد

اسدآباد یکی دیگر از شهرهای استان همدان می باشد که با قرار داشتن نمایندگی شرکت کرمان موتور در همدان خدمات پس از فروش این شرکت را نیز در این شهر انجام میدهد، شرکت امداد کرمان موتور اسدآباد با داشتن تجربه ی چندین ساله در امر خدمات پس از فروش ائم از تعمیر خودرو در محل ، جرثقیل یدک کش ، خودروبر و… و با ایجاد کانکس و قرارگاه ثابت امداد خودرویی در گردنه ی اسد آباد به تمامی خودروهای کرمان موتور که در محورهای همدان به کرمانشاه و همدان به اسدآباد عبور و مرور و تردد میکنند خدمات امدادی ارائه میدهند، برای درخواست جرثقیل یدک کش کرمان موتور اسدآباد، تعمیرکار سیار کرمان موتور اسد آباد ،خودروبر کرمان موتور اسد آباد با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

حمل خودرو اسدآباد

یکی از دقدقه های اصلی تمام رانندگان کیفیت نداشتن خودروهای تولید داخل می باشد و استفاده از قطعات بی کیفت در خط تولید، و از این رو احتمال خراب شدن لحظه ی و به یکباره ی خودرو خود را دارند، واینکه اگر خودرو آنها در بیرون شهر اسد آباد ودر گردنه های اسدآباد به مشکل فنی برخورد چه باید بکنند و به چه وسیله ای خودرو خود را تا تعمیرگاه داخل شهر حمل کنند ، شرکت امداد خودرو شبانه روزی اسدآباد با خدمات ۲۴ ساعته ی حمل خودرو به دقدقه ی رانندگان پایان داده و در کمترین زمان ممکن خودروآنها را به نزدیک ترین تعمیرگاه حمل خواهد کرد، شماره تلفن حمل خودرو اسد آباد ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد.

امداد خودرو گردنه اسدآباد همدان

یکی از نهادهایی که امروزه در نقاط مختلف کشور وجود دارد و کار امدادرسانی و خدمات را برعهده دارند امداد خودروها می باشند. امداد خودرو به دو صورت شخصی و یا مؤسسه هایی به ارائه خدمات می پردازند دیده می شود.  مهمترین و اصلی ترین وظیفه امداد خودرو همانگونه که از نام آن پیداست کارامداد و جابجایی خودروها در مناطق درون شهری و برون شهری است.

در شهر اسدآباد همدان نیز برای رفاه حال مردم منطقه و میهمانان و گردشگران خدمات امداد خودرویی وجود دارند. شما اگر به عنوان مسافر به این منطقه مراجعه کردید خودروی تان دچار آسیب دیدگی گردید می توانید با تماس ضمن دریافت راهنمایی های لازم از خدمات امداد خودرو اسدآباد همدان نیز بهره مند گردید. خدماتی که در برنامه کاری امداد خودروها قرار دارد عبارتند از:

حتما بخوانید :  امداد خودرو ازندریان
یدک کش اسد آباد
یدک کش اسد آباد

شهر های دیگر : امداد خودرو قم

 • ارائه راهنمایی و مشاوره های لازم به صاحب خودرو تا آمدن کارشناس فنی
 • ارسال خودروی امداد و کارشناس جهت بازدید از خودرو
 • انجام تعمیرات در محل در صورتی که احتیاج به انتقال خودرو به تعمیرگاه نباشد.
 • انتقال صحیح و ایمن خودرو به تعمیرگاه در صورتی که انجام فرایند تعمیر ضروری باشد.
 • تهیه قطعات مورد نیاز در صورت درخواست مشتری و انجام تعمیرات و تعویض قطعات در صورت لزوم.

چرا به امداد خودرو اسدآباد نیاز داریم؟

زمانی که درجاده های شهری یا بین شهری دچار مشکل می شوید، امداد خودرو می تواند شما را به متخصصان حرفه ای نزدیک کند تا بدون مشکل و چالش به شرایط ایمن برسید. حتی اگر وسیله نقلیه شما سخت خراب شده باشد، شرکت امداد خودرو با ارسال یدک کش می تواند خودرو را به تعمیرگاه های معتبر منتقل کند. علاوه بر آن مشکلات جزئی نیز در محل با کمک متخصصان امداد خودرو اسد آباد برطرف می شود. از جمله برخی از پوشش های امداد جاده ای که می توانید از آن ها استفاده کنید، شامل بکسل، پر کردن و رفع عیب باتری خودرو، تعویض لاستیک پنچر شده، خدمات قفل سازی، تحویل سوخت، برخی کار های مکانیکی و غیره می باشد. با این دلایل می توان گفت که ما به امداد خودرو اسد آباد بسیار نیاز داریم.

اگر با امداد جاده ای در ارتباط نباشیم چه مشکلاتی رخ می دهد؟

همان طور که در بخش قبل گفتیم، ضرورت نیاز به امداد خودرو با موارد بسیاری مشخص می شود. اگر شما با امداد خودرو اسد آباد در ارتباط نباشید، ممکن است برای پیدا کردن یک امداد خودرو معتبر و مناسب دچار چالش شوید. اگر در یک مکان نا آشنا باشید، در اواخر شب و تاریکی هوا دچار مشکل شوید و یا در آب و هوای نامساعد مشکلی اضطراری پدید آمده باشد، شرایط می تواند پیچیده تر شود. حتی در کنار این موارد ممکن است مجبور شوید هزینه ای بسیاری را برای خدمات جاده ای پرداخت کنید. در صورتی که شرکت معتبر امداد خودرو اسد آباد با هزینه ای مقرون به صرفه و تحت نظارت اتحادیه بهترین امکانات را برای شما فراهم می کند.

شهر های دیگر : امداد خودرو نوبران
به همین دلیل خدمات امداد خودرو که با حضور تیمی از بهترین متخصصان در زمینه های مختلف مکانیکی و خودرو ارائه می شود می تواند د ر هر زمان از شبانه روز و ۷ روز هفته به شما کمک کند. در برخی اوقات متخصص امداد خودرو اسد آباد مشکل را بسیار جزئی می بیند. از این رو با تعمیراتی اولیه چالش پیش روی شما برطرف خواهد شد. این در حالی است که بدون حضور امداد جاده ای مشکل کوچک می تواند  به آسیبی بزرگ تر تبدیل شود. شاید شما قبل از  خدمات امداد جاده ای استفاد ه نکرده باشید و به همین دلیل کمی برایتان سخت باشد. اما مطمین باشید استفاده از امکانات امداد خودرو، می تواند چالش های پیش روی شما را بسیار کم کند. از استرس شما می کاهد و منجر به ایمنی هر چه بیشتر شما و مسافرانتان خواهد شد.

یدک کش اسد آباد
یدک کش اسد آباد

امداد ایران خودرو اسدآباد

یکی از دقدقه های خریداران خودروهای صفر کیلومتر تولید داخل این است که آیا خودروها دارای گارانتی میباشند؟ آیا خدمات واقعی هستند؟یکی از شرکت های خودرو ساز داخلی شرکت ایران خودرو می باشد که در شهر اسدآباد نیز با وجود داشتن نمایندگی ایران خودرو این خدمات را به طور دقیق اجرا میکند، یکی از این خدمات شرکت امداد ایران خودرو مستقر در اسدآباد خدمات تعمیر درمحل می باشد که کلیه ی خدمات گارانتی ووارانتی برعهده ی این شرکت می باشد،یکی دیگر از این خدمات ارسال یدک کش رایگان برای خودروهای دارای گارانتی می باشد. کلیه ی دارندگان خودروهای ایران خودرو میتوانند با شماره گیری با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ از خدمات شبانه روزی این شرکت بهرمند شوند.

سوالات پرتکرار برای مشتریان امدادخودرو در اسدآباد:

 1. آیا به دنبال تعمیرکار سیار در اسدآباد هستید؟
 2. آیا داشتن شماره تلفن امداد خودرو اسدآباد جزء اولویت ها می باشد؟
 3. آیا خدمات امداد سایپا در اسدآباد بصورت شبانه روزی می باشد؟
 4. آیا شماره تلفن امداد ایران خودرو اسدآباد را دارید؟
 5. آیا امکان خدمات تعمیر در محل برای خودروها دراسدآباد وجود دارد؟

درجواب به همه ی سوالات شما میتوان گفت که بله!شما با تماس با امداد خودرو اسدآباد تمامی خدمات را میتوانید درخواست نمایید.

حتما بخوانید : روش تعویض سیم کلاچ پژو۴۰۵،پارس،سمند،رانا،پراید،پژو۲۰۶ ،پژو۲۰۷

درباره ی موقعیت جغرافیایی اسدآباد

شهر اسدآباد یکی از شهرهای مهم همدان محسوب می شود که در غرب این شهر واقع شده است و درواقع شهر مرزی بین استان همدان محسوب می شود، و کسانیکه از شمال و شرق و مرکز کشور قصد رفتن به شهرهای غربی را داشته باشند باید از جاده ی همدان به کرمانشاه واز شهر اسدآباد عبور کنند و وجود گردنه ای معروف در ابتدای جاده ی این شهر رانندگی در زمستان را برای رانندگان کمی دشوار کرده است چرا که بعد از خروج از همدان باید حتما از گردنه ی اسدآباد عبور کنند

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی امداد خودرو اسدآباد همدان و امکانات آن پرداختیم. در صورت خرابی خودرو از هرگونه دستکاری آن جدا خودداری کرده و فقط با امداد خودرو و کارشناسان فنی آن تماس بگیرید. بعد از حضور کارشناس فنی نظر ایشان در مورد خودرو ملاک اصلی بوده و ارجحیت دارد. در صورتی که احتیاج به تهیه قطعه دارید با راهنمایی کارشناس فنی قطعه مورد نظررا تهیه نمایید.
شهر های دیگر : امداد خودرو غرق آباد

5/5 - (102 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا