نوین یدک

امداد خودرو نهاوند

امداد خودرو نهاوند
خانه » امداد خودرو نهاوند

امروزه یکی از خدمات مورد نیاز برای صاحبان خودرو در هر نقطه از ایران و جهان امدادرسانی می باشد. شرکت ها و مؤسساتی در داخل و خارج کشور وجود دارند که کارشان امداد و تعمیر خودرو در سطح شهر وخارج از شهر می باشد. در نوشته پیش رو به مسئله امداد خودرو پرداخته و در مورد امداد خودرو نهاوند توضیحاتی خواهیم داد.

شماره تماس امداد خودرو نهاوند

۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸

امداد خودرو شهرستان نهاوند

نهاوند یکی از شهر های استان همدان می باشد که توسط کوه های زاگرس احاطه گردیده است. این شهر دارای قدمتی طولانی بوده و بر اساس مدارک تاریخی موجود پایتخت ایران در زمان یزدگرد سوم بوده. طبق یافته های تاریخی جنگ فتح و الفتوح بین ایران و اعراب در این منطقه اتفاق افتاده است.

خدمات ما در دیگر شهر ها : امداد خودرو سنندج

برای ارسال امداد خودرو به همراه تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو نهاوند ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو نهاوند چه خدماتی دارد ؟

در شهرستان نهاوند نیز مانند خیلی از شهرهای ایران کارخانه های خودروسازی دارای نمایندگی های خاص خود می باشند و به فروش خودرو می پردازند. در این میان تعمیرات این خودروها نیز از دغدغه‌های دارندگان آن می باشد. امداد خودرو در این شهرستان نیز فعالیت خاص خود را دارد. این فعالیت به دو صورت خصوصی و نمایندگی رسمی شرکت های تولید کننده خودرو می باشند.

امداد خودرو نهاوند خصوصی

شامل مؤسسات و تعمیرگاه هایی می باشند که به صورت خصوصی اداره شده و کار بازدید و تعمیر خودرو را در سطح شهرستان و خارج ازمحدوده شهری فارع از برند خودرو بر عهده دارند. این مؤسسات یا در محل خودرو را تعمیر می کنند و یا در صورت احتیاج به تعمیرات کلی به مرکز تعمیر منتقل می کنند.

امداد خودروهای نهاوند وابسته به کارخانجات تولید کننده

این موسسات تحت پوشش و نظارت کامل کارخانجات تولید کننده خودرو می باشند و بیشتر خودروهای تحت پوشش و تولیدی کارخانه خاص خود را مورد حمایت قرار می دهند. معمولا روش کار آنها به دو صورت می باشد. اول خودروهایی که شامل دوران گارانتی شرکت می باشد که شرایط خاص خود را دارند و نوع دوم خودروهای تولید کارخانه که دوران گارانتی آنها به پایان رسیده است. در هر دو صورت این امداد خودرو نهاوند کار خودروهای مربوط به شرکت تولیدی و تحت پوشش خود را انجام می دهند.

بهترین امداد خودرو همدان

وظایف امداد خودروهای نهاوند چیست ؟

وظایف امداد خودرو نهاوند همدان شامل موارد زیر می باشد:

وظایف امداد خودروها

  • بازدید از خودرو معیوب در هنگام تماس صاحب خودرو
  • تشخیص عیب خودرو در محل
  • تعمیر و یا تعویض قطعه خراب شده خودرو طبق تشخیص کارشناس فنی
  • حمل خودرو تعمیرگاه مرکزی در صورت احتیاج به تعمیرات اساسی که در محل قابل انجام نمی باشد.

مزیت های استفاده امداد خودرو نهاوند همدان

این مزیت ها عبارتند از:

  • شناسایی و عیب یابی صحیح و دقیق در محل
  • تعمیر مطمئن در محل و استفاده از قطعات اصل و مورد تایید شرکت
  • حمل مطمئن به تعمیرگاه توسط خودروهای یدک کش مخصوص بدون خطر آسیب خوردن به خودرو

معرفی شهر نهاوند

نهاوند، شهری تاریخی در شمال غربی ایران و مرکز شهرستان نهاوند در استان همدان است. این شهر در دامنه کوه الوند و در دشت نهاوند واقع شده است. نهاوند از شهرهای قدیمی ایران است و قدمت آن به پیش از اسلام می رسد. این شهر در دوران ساسانیان پایتخت ایران بود و در دوران اسلامی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بود.

نهاوند دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است. تابستان های معتدل و زمستان های سرد دارد. نهاوند از نظر منابع طبیعی نیز غنی است. این شهر دارای معادن سنگ آهن، زغال سنگ، مس و غیره است.

نهاوند از نظر گردشگری نیز شهر مهمی است. این شهر دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی متعددی است. از جمله مهم ترین جاذبه های تاریخی نهاوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مجموعه تاریخی و فرهنگی تخت سلیمان: این مجموعه تاریخی شامل آثاری از دوران ساسانیان، هخامنشیان و پیش از اسلام است.
مسجد جامع نهاوند: این مسجد یکی از قدیمی ترین مساجد ایران است که به دوران ساسانیان باز می گردد.
مجموعه تاریخی گنبد علویان: این مجموعه تاریخی شامل مسجد، مدرسه و خانقاه است که به دوران سلجوقیان باز می گردد.

جاذبه های طبیعی نهاوند

کوه الوند: این کوه یکی از بلندترین کوه های ایران است و دارای چشم اندازهای زیبایی است.
دریاچه سد کبودرآهنگ: این دریاچه از جمله مهم ترین جاذبه های گردشگری استان همدان است.
دشت نهاوند: این دشت یکی از حاصلخیزترین دشت های ایران است و دارای چشم اندازهای زیبایی است.
نهاوند شهری تاریخی و فرهنگی است که دارای جاذبه های متعددی است. این شهر می تواند مقصد مناسبی برای گردشگران باشد.

جمعیت نهاوند

جمعیت نهاوند طبق سرشماری سال 1400، برابر با 152٬320 نفر است. این شهر از نظر جمعیت، ششمین شهر استان همدان است.

موقعیت جغرافیایی نهاوند

نهاوند در شمال غربی ایران و در استان همدان واقع شده است. این شهر در دامنه کوه الوند و در دشت نهاوند واقع شده است. نهاوند از شمال به شهرستان ملایر، از شرق به شهرستان تویسرکان، از جنوب به شهرستان همدان و از غرب به استان کردستان محدود می شود.

راه های دسترسی به نهاوند

نهاوند از طریق جاده های آسفالته به شهرهای همدان، ملایر، تویسرکان و استان کردستان متصل است. همچنین فرودگاه همدان در فاصله 30 کیلومتری نهاوند قرار دارد.

اقتصاد نهاوند

اقتصاد نهاوند بر پایه کشاورزی، صنعت و گردشگری است. این شهر دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و از نظر منابع طبیعی نیز غنی است. نهاوند دارای معادن سنگ آهن، زغال سنگ، مس و غیره است. همچنین این شهر دارای صنایعی مانند صنایع غذایی، صنایع نساجی و صنایع فلزی است.

نهاوند از نظر گردشگری نیز شهر مهمی است. این شهر دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی متعددی است.

سخن آخر امداد خودرو نهاوند

در این نوشته ما در ارتباط با امداد خودرو در شهر نهاوند صحبت کردیم. مزایا و شرایط آن را نیز بیان کردیم. نکته آخر این که حتما هنگام مسافرت به شهر های مختلف و حتی غیر از شرایط سفر از شرایط و امکانات امدادخودرو های مختلف اطلاع حاصل کنید. در این صورت می توانید پس از بروز مشکل از خدمات آنها نهایت استفاده را ببرید.

5/5 - (95 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top