امداد خودرو نوین یدک

خانه » امداد خودرو قم

امداد خودرو قم

امداد خودرو قم

امروزه شرکت های متعددی در امر خدمات خودرویی فعالیت می کنند. این خدمات در زمینه های مختلف بوده و به دو صورت خصوصی و یا زیر پوشش کارخانه های تولیدکننده خودرو تحت عنوان نمایندگی مجاز می باشد. یکی از این نوع خودمات امداد رسانی می باشد که بنام امدادخودرو از آن نام برده می شود. در کشور ما نیز این مؤسسات امداد خودرویی در سرتاسر کشور فعالیت می کنند. در نوشته پیش رو هم پیرامون امداد خودرو قم توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

۰۹۱۲۵۵۳۹۷۸۹

جرثقیل و یدک کش در قم

همه ما با مشکلات و خرابی در خودرو مواجه شدیم. اما اگر این مشکلات در جاده و خصوصا مسیرهای بین شهری رخ دهد، چالش‌های پیش روی ما سخت تر خواهد بود. در این حالت نیاز به استفاده از خدمات امداد خودرو قم خواهیم داشت. اولین خدماتی که می‌تواند در این شرایط سخت به ما کمک کند، جرثقیل و یدک کش است.

یدک کش ها انواع مختلفی دارند که هر کدام می‌توانند با توجه به ویژگی‌های خاص خود، کاربردهای ارائه کنند. از جمله می‌توانیم به خودروبر کامیونی، یدک کش زنجیری، یدک کش بلند کننده چرخ و غیره اشاره کنیم. با کمک جرثقیل و یدک کش در قم، خودرویی که دچار نقص فنی شده است به تعمیرگاه هدایت می‌شود. علاوه بر آن می‌توان برای جابجایی وسایل نقلیه از صحنه تصادف هم از جرثقیل یا انواع یدک کش استفاده نمود. یدک کش با استفاده از هیدرولیک و اهرم قدرتمندی که دارد، برای جابجایی خودروهای دچار مشکل شده مناسب است. اما با توجه به این مسیله که انواع مختلفی از این وسیله وجود دارد، بهتر است در صورت نیاز به جرثقیل یا یدک کش با متخصصان امداد خودرو قم در ارتباط باشید.

مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در قم

گاهی اوقات شرایط خودرو به گونه‌ای است که امکان بردن آن به تعمیرگاه وجود ندارد. یا اینکه یدک کش و جرثقیل در دسترس نیست. در این حالت باید از خدمات دیگری استفاده کرد. اما راهکار مهم چیست؟ توصیه ما در این حالت کمک گرفتن از مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در قم می‌باشد.

تعمیرکاران سیار با آموزش‌های تخصصی که دیده‌اند و تجربه بسیار خود، به صورت حرفه‌ای برای تعمیر خودرو و روند نگهداری آن اقدام می‌کنند. بنابراین اگر در جاده‌های شهری و بین شهری دچار مشکل شدید، می‌توانید با تعمیرکار سیار امداد خودرو قم تماس بگیرید. پس از تماس شما، متخصص محل دقیق و لوکیشن را از شما می‌گیرد. سپس در اسرع وقت به محل مورد نظر آماده و شروع به بررسی خودرو می‌کند. هر مشکلی در خودرو باشد، توسط تعمیرکار سیار در قم رفع می‌شود. کارشناس به بررسی موتور، باتری، روغن ماشین، سیستم تعلیق، ترمز و غیره می‌پردازد. در صورتی که نیاز بخ تعویض قطعه باشد، برای این کار اقداماتی صورت می‌گیرد. مثلا ممکن است خرابی به گونه‌ای باشد که تنها با تعویض تسمه تایم مشکل رفع شود. در این حالت پس از تعویض و چک نهایی می‌توانید مسیر خود را ادامه دهید. از این رو اگر دچار مشکلی در جاده شدید، از تخصص مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در قم برای رفع خرابی استفاده کنید.

خودروبر  و خودربر کفی در قم

خودروبر یک وسیله کاربری است که برای حما و جابجایی خودروها به کار می‌رود. خودروبر معمولا به شکل کامیون یا کامیونت است که قدرت و توان آن از ۴ تن به بالا است. البته نکته جذاب این است که از خودروبر امداد خودرو قم تنها برای جابجایی ماشین‌های دارای نقص فنی یا تصادفی استفاده نمی‌شود. این وسیله کاربردهای زیادی دارد. تصور کنید شما یک خودرو جدید از شرکت خریداری کرده‌اید و هنوز پلاک نشده است. خودرو باید از شهری به شهر دیگر جابجا شود. در این حالت نمی‌توان بدون وجود پلاک در جاده رانندگی کرد‌. اینجاست که خودروبر به میدان می‌آید‌. شما باید با کمک خودروبر، وسیله نقلیه خود را منتقل کنید. علاوه بر این برای حمل خودروهای فرسوده و امکانات کشاورزی هم از این وسیله استفاده می‌شود.

خودروبرها در انواع مختلفی وجود دارند که می‌توانیم به کامیونت تکی و تریلر اشاره کنیم. تریلر می‌تواند بین ۶ تا ۸ خودرو را جابجا کند. در حالی که کامیونت امکان حمل تنها یک خودرو را دارد.

باطریساز سیار در قم

یکی از اجزای اصلی خودرو که در صورت بروز مشکل و خرابی می‌تواند خطراتی به همراه داشته باشد، باتری است. این مشکل خصوصا زمانی که در جاده‌های بین شهری هستید می‌تواند به سختی شما بیافزاید. به همین دلیل می‌توانید از خدمات باطریساز سیار امداد خودرو قم استفاده کنید. از جمله خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود می‌توانیم به شارژ باتری، تعویض باتری و غیره اشاره کنیم. این کارشناسان با استفاده از تجیزات بروز و کاربردی به رانندگان کمک می‌کنند تا در صورت بروز مشکل باتری، به راحتی بتوانند به مسیر خود پس از انجام کار تعمیر یا تعویض ادامه دهند.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو قم ۰۹۱۲۵۵۳۹۷۸۹ تماس حاصل فرمایید.

توضیحاتی در مورد امداد خودرو

همانگونه که گفته شد امداد خودروها مؤسساتی هستند که کار امدادرسانی به خودروها به صورت برون شهری ودرون شهری به ارائه خدمات می پردازند. فارغ از خصوصی و یا تحت پوشش شرکت و کارخانه ای بودن وظیفه امداد خودرو قم شامل موارد زیر می باشد:

ارتباط گیری از طریق تلفن

بدین معنی که یک مؤسسه خدمات امدادخودرویی موظف است در صورت تماس فرد راهنمایی ها و مشاوره های لازم را در مورد وضعیت خودرو در اختیار تماس گیرنده قرار دهد.

حضور در محل خرابی خودرو

در مرحله بعد از تماس مؤسسه امداد خودرو قم موظف می باشد در سریع ترین زمان ممکن حهت بررسی مشکل و انجام اقدامات بعدی حضور یابد. کارشناس فنی مؤسسه بعداز بررسی موظف می باشد در صورت رفع عیب و تعمیر در محل این کار را سریعا انجام دهد تا از لحاظ ترافیکی مشکلی بوجود نیاید.

حمل با یدک کش

در صورتی که خودرو نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد امدادخودرو موظف می باشد خودروی خراب را با یدک کش مخصوص و با رعایت مسائل ایمنی به تعمیرگاه منتقل نماید.

حمل با یدک کش

توضیحاتی در مورد شهر قم

این شهر در نزدیکی تهران و در مسیر اتوبان تهران به کاشان واقع گردیده. استان قم بخاطر موقعیت جغرافیایی کویری دارای اب و هوای بیابانی و نیمه بیابانی می باشد. مناطق روستایی آن از اب و هوایی ‌کویری و بیابانی تا سرد و کوهستانی متغیر می باشد. برای همین دچار تنوع اقلینی و کشاورزی است. معروفیت این استان و این شهر در ایران و جهان بخاطر وجود مرقد حضرت معصومه (ع) خواهر امام هشتم حضرت امام رضا می باشد. وجود مسجد مقدس جمکران از دیگر اماکن مذهبی و معروف این شهر می باشد که وجه جهانی به این شهر داده و هر ساله زوار زیادی از این اماکن دیدن می کنند.

امداد خودرو قم

موقعیت این شهر به گونه ای است که همه روزه صدها خودرو وارد این شهرشده و یا خارج می شوند. در کنار این عبور مرور خودرویی مسلما مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. هر چند ورودی و خروجی های این شهر بصورت اتوبانی می باشد. اما خرابی یک خودرو در خارج از شهر و یا داخل شهر حتما مشکلاتی را بوجود خواهد آورد که بهترین کار در چنین مواقعی استفاده از امداد خودرو می باشد. در صورتی که خودروی شما به هر دلیلی در خارج از شهر و یا داخل شهر قم دچار مشکل گردید اقدامات زیر بهترین گزینه می باشد:

در وهله اول انتقال خودرو به محل مطمئن به گونه ای که برای دیگران خطر و یا مشکلی بوجود نیاورد.

مرحله بعد تماس با امداد خودرو قم و ارائه توضیحات لازم در مورد مشکل بوجود آمده با کارشناس فنی امداد خودرو.

حضور امداد خودرو در محل که اگر مشکل در محل قابل برطرف شدن باشد این کار انجام خواهد شد. مشکلاتی که قابل برطرف شدن در محل می باشد عبارتند از:

  • خرابی های برقی که از اتصالات برقی باشد
  • مشکلات و خرابی باطری و تعویض در محل
  • خرابی سیستم ترمز اگر از لنت باشد
  • خرابی های مربوط به چرخ خودرو مانند مشکلاتی که برای لاستیک بوجود می آید

و موارد دیگری که تعمیر یا برطرف نمودن مشکل در محل ممکن می باشد.

در برخی موارد بعد از بررسی اولیه کارشناس فنی خودرو نیاز به تعمیرات اساسی و یا تعویض قطعه اصلی در تعمیرگاه دارد که توسط خودرو مخصوص ماشین شما به تعمیرگاه مورد تایید امداد خودرو قم منتقل خواهد شد. در مورد تعمیرات و نیازهای قطعه ای خودرو ارجحیت با نظر کارشناس می باشد.

چرا به امداد خودرو قم نیاز داریم؟

موقعیت های چالش برانگیز بسیاری وجود دارد که می تواند ما را در جاده های شهری یا بین شهری دچار مشکل کند. حتی اگر از قبل بسیاری موارد مانند پنچر شدن خودروی خود را پیش بینی کرده باشید، باز هم ممکن است گاهی دچار مشکلاتی شوید که نیاز به امداد خودرو قم باشد. پس باید بتوانید در مواقع اضطراری  با متخصصان دارای اعتبار در ارتباط باشید. اما چرا ما به امداد خودرو قم نیاز داریم؟ دلایل زیر می تواند  اهمیت موضوع را برای ما بیان کند:

خرابی باطری در جاده قم

یکی از مشکلاتی که می تواند برای رانندگان در مسیر پیش بیاید، خرابی باطری است. برخی افراد  با کارهایی نظیر باتری به باتری با خودروهای دیگر سعی در رفع این مشکل دارند. اما این کار می تواند بسیار خطرناک باشد. در کنار بروز مشکل برای خودرو می تواند ایمنی شما و همراهانتان را نیز به خطر بیندازد.

نیاز به یدک کش در جاده قم

یکی از مهم ترین دلایلی که نیاز به امداد خودرو قم را بهتر نشان می دهد، استفاده از یدک کش است. گاهی مشکلات به اندازه ای پیچیده هستند  که خودرو در محل تعمیر نمی شود. حتی ممکن است شما دچار حادثه شده باشید. به همین دلیل باید خودروی شما به مکانی امن خارج از جاده و به تعمیرگاه برده شود. این کار با یدک کش انجام می شود. سعی کنید از بکسل کردن با خودرو های دیگر اجتناب کنید. چرا که این کار می تواند خطرات بیشتری به همراه داشته باشد. می توانید تنها با تماس با امداد خودرو قم برای یدک کش درخواست دهید.

مشکل در قفل خودرو در قم

بیشتر خودرو ها دارای دو کلید هستند. به طور کلی نگه داشتن کلید یدک در خانه یا محلی امن اهمیت بسیاری دارد. چرا که می توانید به راحتی با فرد مورد نظر  تماس بگیرید  و کلید  را دریافت کنید. اما اگر این امکان موجود نباشد چه کار می کنید؟ اگر دسترسی به کلید یدک نداشته باشید، تنها راه تماس با خدمات امداد خودرو قم است. متخصصان می توانند  با اطلاع از مدل خودروی شما به راحتی برای باز کردن قفل در اقدام کنند.

مشکلات مربوط به بنزین یا پنچری

یکی دیگر از دلایل نیاز ما به امداد جاده ای مشکلاتی نظیر پنچری یا تمام شدن بنزین است. ممکن است بتوانید شخصا پنچری را برطرف کنید یا لاستیک را عوض کنید. حتی می توانید با کمک سایر خودرو ها بنزین هم داشته باشید. اما این کارها می تواند  ایمنی شما را به خطر بیندازد. پس بهترین کار این است که با متخصصان امداد خودرو قم در تماس باشید. از این رو اگر با امداد  جاده ای در ارتباط نیستید، همین امروز اقدام کنید.

سخن آخر

در صورتی که قصد مسافرت به شهر قم را دارید حتما قبل از رفتن شماره چند امداد خودرو قم را به همراه داشته باشید تا خدای ناکرده در صورت بروز مشکل اتفاقی دسترسی به آن راحت باشد. نکته دیکر این که اگر خودروی شما در دوره گارانتی شرکت تولید کننده قرار دارد حتما در صورت بروز مشکل فقط با نمایندگی مجاز تماس گرفته تا مشکلی از لحاظ گارانتی بوجود نیاید.

شهرهای دیگر برای امداد رسانی : 

امداد خودرو ساوه

امداد خودرو کرمانشاه

امداد خودرو سنندج

امداد خودرو دهگلان

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Call Now Buttonتماس فوری