نوین یدک

امداد خودرو قم و یدک کش قم

امداد خودرو قم
خانه » امداد خودرو قم و یدک کش قم

امروزه شرکت های متعددی در امر خدمات خودرویی فعالیت می کنند. این خدمات در زمینه های مختلف بوده و به دو صورت خصوصی و یا زیر پوشش کارخانه های تولیدکننده خودرو تحت عنوان نمایندگی مجاز می باشد. یکی از این نوع خودمات امداد رسانی می باشد که بنام امدادخودرو از آن نام برده می شود. در کشور ما نیز این مؤسسات امداد خودرویی در سرتاسر کشور فعالیت می کنند. در نوشته پیش رو هم پیرامون امداد خودرو قم توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

شماره تماس امداد خودرو در قم + اعزام فوری

جرثقیل و یدک کش در قم

همه ما با مشکلات و خرابی در خودرو مواجه شدیم. اما اگر این مشکلات در جاده و خصوصا مسیرهای بین شهری رخ دهد، چالش‌های پیش روی ما سخت تر خواهد بود. در این حالت نیاز به استفاده از خدمات امداد خودرو قم خواهیم داشت. اولین خدماتی که می‌تواند در این شرایط سخت به ما کمک کند، جرثقیل و یدک کش است.

یدک کش ها انواع مختلفی دارند که هر کدام می‌توانند با توجه به ویژگی‌های خاص خود، کاربردهای ارائه کنند. از جمله می‌توانیم به خودروبر کامیونی، یدک کش زنجیری، یدک کش بلند کننده چرخ و غیره اشاره کنیم. با کمک جرثقیل و یدک کش در قم، خودرویی که دچار نقص فنی شده است به تعمیرگاه هدایت می‌شود. علاوه بر آن می‌توان برای جابجایی وسایل نقلیه از صحنه تصادف هم از جرثقیل یا انواع یدک کش استفاده نمود. یدک کش با استفاده از هیدرولیک و اهرم قدرتمندی که دارد، برای جابجایی خودروهای دچار مشکل شده مناسب است. اما با توجه به این مسیله که انواع مختلفی از این وسیله وجود دارد، بهتر است در صورت نیاز به جرثقیل یا یدک کش با متخصصان امداد خودرو قم در ارتباط باشید.

امداد خودرو یکی از موارد ضروری است که برای رفع ایراد یا خرابی خودرو در مسیر های بین شهری و شهری کاربرد دارد. با ما همراه باشید تا به بررسی خدمات و ویژگی های امداد خودرو قم بپردازیم.

امداد اتوبان قم تهران

مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در قم

در بسیاری از مواقع امکان جا به جایی خودرو با توجه به شدت تصادف یا خرابی بخش های مختلف خودرو وجود ندارد. در زمانی نیاز به یدک کش و جرثقیل در محل خرابی یا حادثه برای جا به جایی است. در این زمان می توانید از خدمات امداد خودرو استفاده نمایید. یکی از بهترین مجموعه ها، کمک گرفتن از مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در قم است که فقط با یک تماس می توانید برای تعمیر خودرو و یدک کشی نیرو درخواست نمایید.

تعمیرکاران سیار با آموزش‌های تخصصی که دیده‌اند و تجربه بسیار خود، به صورت حرفه‌ای برای تعمیر خودرو و روند نگهداری آن اقدام می‌کنند. بنابراین اگر در جاده‌های شهری و بین شهری دچار مشکل شدید، می‌توانید با تعمیرکار سیار امداد خودرو قم تماس بگیرید. پس از تماس شما، متخصص محل دقیق و لوکیشن را از شما می‌گیرد. سپس در اسرع وقت به محل مورد نظر آماده و شروع به بررسی خودرو می‌کند. هر مشکلی در خودرو باشد، توسط تعمیرکار سیار در قم رفع می‌شود. کارشناس به بررسی موتور، باتری، روغن ماشین، سیستم تعلیق، ترمز و غیره می‌پردازد. در صورتی که نیاز بخ تعویض قطعه باشد، برای این کار اقداماتی صورت می‌گیرد. مثلا ممکن است خرابی به گونه‌ای باشد که تنها با تعویض تسمه تایم مشکل رفع شود. در این حالت پس از تعویض و چک نهایی می‌توانید مسیر خود را ادامه دهید. از این رو اگر دچار مشکلی در جاده شدید، از تخصص مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در قم برای رفع خرابی استفاده کنید.

شهرهای دیگر برای امداد رسانی : امداد خودرو کرمانشاه

خودروبر و خودربر کفی در قم

یکی از تخصص های مجموعه نوین یدک خودروبری است. خودروبر یک وسیله کاربری است که برای حمل و جابجایی خودرو ها به کار می ‌رود. خودروبر معمولا به شکل کامیون یا کامیونت است که قدرت و توان آن از ۴ تن به بالا است. می توانید با توجه به تناژ خودرو، از خودرو های باربر با ظرفیت بیشتر استفاده کنید. در نظر داشته باشید خودروبر امداد خودرو قم تنها برای جابجایی ماشین ‌های دارای نقص فنی یا تصادفی استفاده نمی‌ شود. این وسیله کاربرد های زیادی دارد.

حتما بخوانید :  امداد خودرو قروه سنندج کردستان

اگر خودرو بدون پلاک دارید که امکان تردد آن در خیابان ها امکان پذیر نیست، می توانید برای جا به جایی از خودرو های باربری استفاده نمایید. می توانید خودرو را داخل شهر یا از شهری به شهر دیگر جابجا نمایید. در نتیجه با کمک خودروبر، می توانید وسیله نقلیه خود را منتقل کنید. نوین یدک علاوه بر این برای حمل خودروهای فرسوده، برای خودرو های کشاورزی هم خدمات ارائه می کند.

خودروبر ها در مجموعه نوین یدک در انواع مختلفی وجود دارند که می ‌توانیم به کامیونت تکی و تریلر اشاره کنیم. تریلر می ‌تواند بین ۶ تا ۸ خودرو را جابجا کند. در حالی که کامیونت امکان حمل تنها یک خودرو را دارد.

شهرهای دیگر برای امداد رسانی : امداد خودرو سنندج

باطریساز سیار در قم

باتری خودرو یکی از اجزای اصلی خودرو است که در صورت بروز مشکل و خرابی می ‌تواند خطراتی بزرگی را به همراه داشته باشد. تعمیر یا تعویض باتری داخل شهر به آسانی امکان پذیر بوده و می توانید از نیرو متخصص برای تعمیر و استارت دوباره خودرو استفاده نمایید. این مشکل زمانی که در جاده‌ های بین شهری هستید با چالش های مختلفی همراه می شود. در این زمان می ‌توانید از خدمات باطریساز سیار امداد خودرو قم استفاده کنید.

نوین یدک در زمینه های تعمیر و تعویض باتری و قسمت های الکتریکی خودرو متخصص بوده و در صورت هرگونه ایراد در باتری و قسمت الکتریکی خودرو می توانید به این مجموعه مراجعه کنید. کارشناسان در صورت مراجعه با استفاده از تجهیزات بروز به عیب یابی و تعمیر خودرو می پردازند. پس از تعمیر می توانید به مسیر خود ادامه داده و در شهر مقصد خود اگر نیاز به تعمیرات اساسی باشد، انجام دهید.

باطریساز سیار در قم
باطریساز سیار در قم

برای ارسال تعمیرکار سیار ومکانیک سیارقم و یدک کش قم وخودروبرقم وجرثقیل قم با شماره ی تماس امداد خودرو قم 09183133998 تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو نوین یدک قم

تعمیرکاران سیار نوین یدک دارای تخصص در زمینه تعمیر انواع خودرو بوده و نیرو های تخصصی برای هر خودرو در مجموعه نوین یدک وجود دارد. در نتیجه به صورت حرفه ‌ای برای تعمیر خودرو و روند نگهداری آن اقدام می ‌کنند. بنابراین اگر در جاده‌ های شهری و بین شهری دچار مشکل شدید، می‌ توانید با تعمیرکار سیار امداد خودرو قم تماس بگیرید. پس از تماس با نوین یدک، متخصصان به محل دقیق و لوکیشن ارسالی شما، می آیند. پس از مراجعه شروع به بررسی خودرو می‌کند. هر مشکلی در خودرو باشد، توسط تعمیرکار سیار در قم رفع می ‌شود.

کارشناس با توجه به ایراد خودرو در ابتدا به بررسی موتور، باتری، سطح روغن ماشین، سیستم تعلیق، ترمز و غیره می ‌پردازد. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، برای این کار اقداماتی صورت می‌ گیرد. ممکن است نیاز به قطعات خودرو مانند تسمه دینام، تسمه تایم، پمپ بنزین و غیره باشد، در این حالت پس از تعویض و چک نهایی می‌ توانید مسیر خود را ادامه دهید. از این رو اگر دچار مشکلی در جاده شدید، از تخصص مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در قم برای رفع خرابی استفاده کنید.

امداد خودرو اتوبان قم به تهران ، جاده قم تهران

در مطالب پیش در مورد خدمات امداد خودرو در قم پرداختیم و به نحوه ی حمل خودرو توسط نیسان جرثقیل یدک کش و خودروبر کفی در قم و نحوه ی خدمات تعمیر در محل پرداختیم و اینک در مورد یکی از شلوغ ترین محورهای مواسلاتی به استان قم را مورد بررسی قرار میدهیم، محور اتوبان قم به تهران ویا اتوبان تهران به قم یکی از چندین راه مواسلاتی می باشد که دارای بیشترین ترافیک بخاطر نزدیکی به پایتخت تهران به شهر زیارتی قم می باشد، این جاده روزهای پنج شنبه و جمعه بیشترین حجم ترافیکی را در خوددارد و به همین منظور شرکت های امداد خودرویی بسیاری در این جاده مشغول امداد رسانی می باشند.

ویکی از بهترین امداد خودرو اتوبان قم تهران یا بلعکس شرکت امداد خودرو قم نوین یدک می باشد که کلیه ی خدمات امداد جاده ای را از جمله: یدک کش ، جرثقیل ، جرثقیل نیسان یدک کش ، خودروبر ، مکانیک سیار ، باطریساز سیار اشاره نمود. برای دریافت خدمات شبانه روزی امداد خودرو اتوبان قم تهران ، نیسان جرثقیل اتوبان قم ، یدک کش اتوبان قم ، خودروبر اتوبان قم و تعمیرکارسیار اتوبان قم کافیست به وبسایت این شرکت به آدرس https://yadaksos118.com/ مراجعه نموده و نوع خدمات را انتخاب نموده و ثبت کرده تا کارشناسان ما نسبت به محل خرابی خودرو امدادخواه نزدیکترین امدادگر را به محل اعزام می نماید،

حتما بخوانید :  امداد خودرو کرمانشاه

توضیحاتی در مورد امداد خودرو

همانگونه که گفته شد امداد خودروها مؤسساتی هستند که کار امدادرسانی به خودروها به صورت برون شهری ودرون شهری به ارائه خدمات می پردازند. فارغ از خصوصی و یا تحت پوشش شرکت و کارخانه ای بودن وظیفه امداد خودرو قم شامل موارد زیر می باشد:

ارتباط گیری از طریق تلفن

بدین معنی که یک مؤسسه خدمات امدادخودرویی موظف است در صورت تماس فرد راهنمایی ها و مشاوره های لازم را در مورد وضعیت خودرو در اختیار تماس گیرنده قرار دهد.

حضور در محل خرابی خودرو

در مرحله بعد از تماس مؤسسه امداد خودرو قم موظف می باشد در سریع ترین زمان ممکن حهت بررسی مشکل و انجام اقدامات بعدی حضور یابد. کارشناس فنی مؤسسه بعداز بررسی موظف می باشد در صورت رفع عیب و تعمیر در محل این کار را سریعا انجام دهد تا از لحاظ ترافیکی مشکلی بوجود نیاید.

امداد خودرو قم

حمل با یدک کش

در صورتی که خودرو نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد امدادخودرو موظف می باشد خودروی خراب را با یدک کش مخصوص و با رعایت مسائل ایمنی به تعمیرگاه منتقل نماید.

توضیحاتی در مورد شهر قم

این شهر در نزدیکی تهران و در مسیر اتوبان تهران به کاشان واقع گردیده. استان قم بخاطر موقعیت جغرافیایی کویری دارای اب و هوای بیابانی و نیمه بیابانی می باشد. مناطق روستایی آن از اب و هوایی ‌کویری و بیابانی تا سرد و کوهستانی متغیر می باشد. برای همین دچار تنوع اقلینی و کشاورزی است. معروفیت این استان و این شهر در ایران و جهان بخاطر وجود مرقد حضرت معصومه (ع) خواهر امام هشتم حضرت امام رضا می باشد. وجود مسجد مقدس جمکران از دیگر اماکن مذهبی و معروف این شهر می باشد که وجه جهانی به این شهر داده و هر ساله زوار زیادی از این اماکن دیدن می کنند.

حتما بخوانید : ایموبلایزر در خودرو چیست ؟

امداد خودرو در تمام نقاط شهر قم

موقعیت این شهر به گونه ای است که همه روزه صدها خودرو وارد این شهرشده و یا خارج می شوند. در کنار این عبور مرور خودرویی مسلما مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. هر چند ورودی و خروجی های این شهر بصورت اتوبانی می باشد.

اما خرابی یک خودرو در خارج از شهر و یا داخل شهر حتما مشکلاتی را بوجود خواهد آورد که بهترین کار در چنین مواقعی استفاده از امداد خودرو می باشد. در صورتی که خودروی شما به هر دلیلی در خارج از شهر و یا داخل شهر قم دچار مشکل گردید اقدامات زیر بهترین گزینه می باشد:

در وهله اول انتقال خودرو به محل مطمئن به گونه ای که برای دیگران خطر و یا مشکلی بوجود نیاورد.

مرحله بعد تماس با امداد خودرو قم و ارائه توضیحات لازم در مورد مشکل بوجود آمده با کارشناس فنی امداد خودرو.

حضور امداد خودرو در محل که اگر مشکل در محل قابل برطرف شدن باشد این کار انجام خواهد شد. مشکلاتی که قابل برطرف شدن در محل می باشد عبارتند از:

  • خرابی های برقی که از اتصالات برقی باشد
  • مشکلات و خرابی باطری و تعویض در محل
  • خرابی سیستم ترمز اگر از لنت باشد
  • خرابی های مربوط به چرخ خودرو مانند مشکلاتی که برای لاستیک بوجود می آید

و موارد دیگری که تعمیر یا برطرف نمودن مشکل در محل ممکن می باشد.

در برخی موارد بعد از بررسی اولیه کارشناس فنی خودرو نیاز به تعمیرات اساسی و یا تعویض قطعه اصلی در تعمیرگاه دارد که توسط خودرو مخصوص ماشین شما به تعمیرگاه مورد تایید امداد خودرو قم منتقل خواهد شد. در مورد تعمیرات و نیازهای قطعه ای خودرو ارجحیت با نظر کارشناس می باشد.

امداد خودرو قم تهران

امداد خودرو در واقع خدماتی است که در مسیر های بین شهری برای تعمیر انواع خودرو ها به کار می رود. اگر در مسیر تهران به قم یا بلعکس دچار حادثه شدید، می توانید برای رفع ایراد با مجموعه نوین یدک در ارتباط باشید. امداد خودرو برای خدمات مختلف تخصصی از جمله حمل و نقل، رفع ایرادات اساسی و ایرادات الکتریکی مانند باتری، بر حسب نوع خودرو، نیرو متخصص ارسال می کند.

امداد خودرو جمکران

قم یکی از استان های مرکزی ایران بوده که شهر قم و جمکران در مرکز این استان واقع شده است. جمکران منطقه وسیعی بوده و اگر خودرو از لحاظ فنی دچار ایراد یا نقص فنی شده، بدون اضطراب می توانید با کارشناسان نوین یدک تماس گرفته و بر اساس نوع ایراد خودرو، نیرو متخصص به محل حادثه ارسال می شود.

هزینه های تعمیر و عیب یابی در محل به نوع نقص فنی خودرو بستگی دارد. نیرو متخصص نوع ایراد خودرو را بررسی کرده و بر اساس صدمات و ایرادات خودرو، هرینه تعمیر و قطعات را برای مشتری ارائه می کند. پس به صورت کلی هزینه تعمیرات و امداد خودرو بستگی به نوع ایرادات خودرو دارد.

حتما بخوانید :  امداد خودرو زنجان

پنچرگیری سیار قم

یکی از خدمات مجموعه های امداد خودرو، پنچرگیری خودرو در محل است. بسیاری از افراد توانایی پنچرگیری نداشته و می توانند از خدمات امداد خودرو برای پنچرگیری خودرو استفاده کنند. برخی از افرد نیز بدون تایر زاپاس در جاده دچار پنچری خودرو شده اند. نیرو های متخصص پنچرگیری، تمامی ایرادات تایر را رفع کرده یا تایر نو برای خودرو انتخاب می کنند.

امداد خودرو سایپا قم

هر خودرو برای تعمیر و رفع ایراد نیرو متخصص خود را نیاز دارد. سایپا یکی از بزرگ ترین خودروسازان دولتی در ایران بوده که در انواع اشکال خودرو های خود را تولید می کند. نوین یدک نیرو های متخصص در زمینه تعمیرات خودرو های گروه سایپا داشته و اگر نیاز به تعمیر خودرو های گروه سایپا دارید برای اطلاعات بیشتر با امداد خودرو نوین یدک در ارتباط باشید.

امداد ایران خودرو در قم

هر ساله خودروهایی با امکانات و تجهیزات بهتر و بیشتر در بازار ساخته می شوند. ایران خودرو یکی از تولیدی کنندگان ممتاز خودرو بوده که خودروهایی نظیر پژو 206، پژو پارس، هایما و غیره را تولید می کند. اگر نیاز به تعمیر خودرو های گروه خودروسازی ایران خودرو را دارید، برای اطلاعات بیشتر به امداد ایران خودرو در قم (نوین یدک) مراجعه کنید.

چرا به امداد خودرو قم نیاز داریم؟

موقعیت های چالش برانگیز بسیاری وجود دارد که می تواند ما را در جاده های شهری یا بین شهری دچار مشکل کند. حتی اگر از قبل بسیاری موارد مانند پنچر شدن خودروی خود را پیش بینی کرده باشید، باز هم ممکن است گاهی دچار مشکلاتی شوید که نیاز به امداد خودرو قم باشد. پس باید بتوانید در مواقع اضطراری  با متخصصان دارای اعتبار در ارتباط باشید. اما چرا ما به امداد خودرو قم نیاز داریم؟ دلایل زیر می تواند  اهمیت موضوع را برای ما بیان کند:

شهرهای دیگر برای امداد رسانی : امداد خودرو ساوه

خرابی باطری در جاده قم

یکی از مشکلاتی که می تواند برای رانندگان در مسیر پیش بیاید، خرابی باطری است. برخی افراد با کارهایی نظیر باتری به باتری با خودروهای دیگر سعی در رفع این مشکل دارند. اما این کار می تواند بسیار خطرناک باشد. در کنار بروز مشکل برای خودرو می تواند ایمنی شما و همراهانتان را نیز به خطر بیندازد.

نیاز به یدک کش در جاده قم

یکی از مهم ترین دلایلی که نیاز به امداد خودرو قم را بهتر نشان می دهد، استفاده از یدک کش است. گاهی مشکلات به اندازه ای پیچیده هستند که خودرو در محل تعمیر نمی شود. حتی ممکن است شما دچار حادثه شده باشید. به همین دلیل باید خودروی شما به مکانی امن خارج از جاده و به تعمیرگاه برده شود. این کار با یدک کش انجام می شود. سعی کنید از بکسل کردن با خودرو های دیگر اجتناب کنید. چرا که این کار می تواند خطرات بیشتری به همراه داشته باشد. می توانید تنها با تماس با امداد خودرو قم برای یدک کش درخواست دهید.

مشکل در قفل خودرو در قم

بیشتر خودرو ها دارای دو کلید هستند. به طور کلی نگه داشتن کلید یدک در خانه یا محلی امن اهمیت بسیاری دارد. چرا که می توانید به راحتی با فرد مورد نظر  تماس بگیرید  و کلید  را دریافت کنید. اما اگر این امکان موجود نباشد چه کار می کنید؟ اگر دسترسی به کلید یدک نداشته باشید، تنها راه تماس با خدمات امداد خودرو قم است. متخصصان می توانند  با اطلاع از مدل خودروی شما به راحتی برای باز کردن قفل در اقدام کنند.

امداد خودرو قم
امداد خودرو قم

مشکلات مربوط به بنزین یا پنچری

یکی دیگر از دلایل نیاز ما به امداد جاده ای مشکلاتی نظیر پنچری یا تمام شدن بنزین است. ممکن است بتوانید شخصا پنچری را برطرف کنید یا لاستیک را عوض کنید. حتی می توانید با کمک سایر خودرو ها بنزین هم داشته باشید. اما این کارها می تواند  ایمنی شما را به خطر بیندازد. پس بهترین کار این است که با متخصصان امداد خودرو قم در تماس باشید. از این رو اگر با امداد  جاده ای در ارتباط نیستید، همین امروز اقدام کنید.

سخن آخر

در صورتی که قصد مسافرت به شهر قم را دارید حتما قبل از رفتن شماره چند امداد خودرو قم را به همراه داشته باشید تا خدای ناکرده در صورت بروز مشکل اتفاقی دسترسی به آن راحت باشد. نکته دیکر این که اگر خودروی شما در دوره گارانتی شرکت تولید کننده قرار دارد حتما در صورت بروز مشکل فقط با نمایندگی مجاز تماس گرفته تا مشکلی از لحاظ گارانتی بوجود نیاید.

شهرهای دیگر برای امداد رسانی : امداد خودرو همدان

5/5 - (26 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top