نوین یدک

امداد خودرو سایپا همدان

امداد خودرو سایپا همدان
خانه » امداد خودرو سایپا همدان

امروزه کارخانه های بزرگ خودرو سازی جهت رفاه حال مشتریان طرف قرارداد خود اقدام به خدمات پس از فروش می کنند. این خدمات معمولا در سرتاسر کشور فعال می باشد و امور خودرویی مشتریان خود را در ارتباط با مشکلات خودرویی طبق تعهدات کارخانه انجام می دهند. در مقاله پیش رو در مورد امداد خودرو سایپا همدان توضیحاتی خواهیم داد.

برای درخواست شماره تماس امداد خودرو سایپای همدان با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید. شماره ی تلفن نمایندگی سایپای همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد. شماره ی تعمیرکار سایپای همدان. مکانیک سایپای همدان. تعمیردر محل سایپای همدان
شماره ی تماس امداد خودرو سایپای همدان
شماره تلفن امداد سایپای همدان
شماره ی امداد خودرو سایپا در همدان
شماره ی نمایندگی سایپای همدان
شماره تلفن سایپا در همدان
شماره تماس زامیاد در همدان
شماره تماس پارس خودرو همدان
شماره سایپای همدان
شماره ی تلفن خدمات تعمیر درمحل سایپای همدان

پیمانکار نمایندگی مجاز امداد خودرو سایپا همدان

تحت نظارت  کد : 629 مجیدی پور 

امداد خودرو چیست و چه وظایفی دارد؟

امداد خودرو  به خدمات و  افرادی گفته می شود که در طول شبانه روز حتی در روز های تعطیل هم امکان پاسخگویی شما عزیزان را دارند. خودروهای شما را که دارای نقص فنی هستند و قادر به حرکت نیستند تعمیر می کنند. در مورد وظایف امداد خودرو  نیز بایستی گفت در ابتدا شما با امداد خودرو تماس گرفته و مشکل پیش آمده برای خودرو و موقعیت مکانی خود را به اطلاع کارمندان مؤسسه امداد خودرو خواهید رساند. در ادامه کارمندان امداد خودرو سایپا همدان موقعیت مکانی و مشکل ماشین شما را بررسی کرده و کارشناسان امداد خودرو با خودروی امدادی را به سمت شما ارسال می کنند.

امداد خودروی سایپای همدان

نمایندگی فعال ومجاز شرکت سایپا در همدان با کد ۶۲۹ مجیدی پور در همدان.
از دیگر شرکت های داخلی تولید خودرو میتوان شرکت خودروسازی سایپا را نام برد، این شرکت با تولید ارزان ترین خودرو در ایران رغابت تنگاتنگی با خودروسازی ایران خودرو دارد. وبه خاطر همین امر یعنی ارانتر بودن خودرو مردم تمایل به خرید پراید دارند. از محصولات خودروسازی سایپا وپارس خودرودر همدان میتوان به پراید، کوئیک،شاهین ،تیبا،تندر۹۰، برلیانس ،زانتیا، مگان ،نام برد. شرکت امداد خودرو سایپا در همدان نیز خدمات پس از فروش و گارانتی این محصولات را بر عهده دارد،

امداد خودرو سایپا و زامیاد و پارس خودرو در همدان

برای درخواست امداد خودرو رایگان برای خودرو های صفرکیلومتر وگارانتی با ماتماس بگیرید.

از خدمات گارانتی امداد خودرو سایپای همدان میتوان به خدمات تعمیر درمحل اشاره نمود امدادگر فرستاده شده مجهز به دستگاه دیاگ و قطعات اورجینال شرکتی اقدام به رفع عیب و تعویض قطعات گارانتی در محل می نماید.
سرویس های اولیه ی شرکت امداد خودرو سایپا و زامیاد در همدان را از ما بخواهید،

در این مرحله کارشناسان امداد خودرو  عیب را تشخیص و به رفع آن می پردازند. ضمن این که این کارشناسان حرفه ای دیاگ را نیز بررسی می کنند تا از سالم بودن دیاگ خودرو نیز اطمینان حاصل کنند. اگر قطعه ایی از خودروی شما معیوب باشد و نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد تعمیرکاران امداد خودرو سایپا این کار را انجام می دهند. خودرو را به صاحب آن برمی گردانند. در آخر اگر خودرو در محل قابل تعمیر نباشد توسط یدک کش به نمایندگی سایپا همدان ارسال می گردد.

امداد خودرو های سایپا در همدان

با تولیدات روز افزون خودرو توسط شرکت های مختلف و مسئله گردشگری، تقاضای دریافت کارت خدمات اشتراک خدمات شرکت سایپا بیش از قبل می شود. در این راستا شرکت خدمات امداد خودرو  سایپا به دارندگان خودرورهای خود شرکت، خدمات ویژه دوره گارانتی را ارائه می دهد. این خدمات در شرکت امداد خودرو  سایپا عبارتند از: خدمات امدادی، خدمات رفاهی، خدمات بیمه ای  و خدمات ویژه مشترکین.خدمات امداد خودرو  سایپا همدان عبارتند از:

  • اعزام امدادگر(مکانیک سیار)
  • تعمیر در محل و حمل امدادی
  • تعویض لاستیک و سوخت رسانی برای معلولین و جانبازان
  • چکاب فصلی طبق تعهدات کارخانه
  • انجام مشاوره تلفنی جهت مشترکین

و دیگر خدماتی که طبق تعهدات شرکت بر عهده امداد خودرو سایپا همدان می باشد.

مزایای استفاده از امداد خودرو

اگر وسیله نقلیه شما در مدت استفاده از گارانتی شرکت تولید کننده خودروی تان می باشد بهتر است این نکته را فراموش نکنید که استفاده از امداد خودرو سایپا همدان این مزیت ها را برای شما به همراه می آورد:

تعمیر خودرو در کوتاه ترین مدت زمان ممکن

از طریق اشتراک در امداد خودرو در صورت بروز مشکل کارشناسان آموزش دیده که زمینه آموزشی آنها در ارتباط با سیستم خودروی شما می باشد در سریع ترین زمان ممکن نسبت به بازدید و تعمیر خودروی شما اقدام می کنند. ضمن این که شما مطمئن هستید تعمیرکار ارسالی نسبت به کلیه سیستم خودروی شما آگاهی کامل دارد.

تعمیر خودروی شما به صورت کاملا علمی و حرفه ای

استفاده از امداد خودرو سایپا همدان به شما این اطمینان را می دهد که تعمیرات انجام شده برروی خودروی شما به صورت علمی و حرفه ای می باشد و شخص تعمیرکار دوران آموزشی کاملی را دیده و ب رمبنای حدس و گمان و تجربه کار تعمیر خودروی شما را انجام نمی دهد.

عدم بروز حوادث ناگوار در آینده

استفاده از امداد خودرو این  اطمینان را به شما می دهد که ضمن تعمیر اصولی و اساسی توسط تعمیرکار متخصص در آینده نیز نسبت به تعمیر انجام شده خیال تان راحت می باشد.

هزینه های تعمیر مقرون به صرفه در امداد خودرو سایپا همدان

استفاده از امداد خودرو  شرکت سایپا به شما به عنوان مشترک این اطمینان را می دهد که در صورت استفاده از قطعات از کیفیت اصلی و قطعات مورد تایید کارخانه استفاده می کنید. اگر هزینه ای هم بابت تعمیر دریافت می گردد بر مبنای قانون تعیین شده توسط شرکت بوده و نسبت به تعمیرکارهای دیگر مطمئن تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

حمل خودرو به صورت کاملا ایمن توسط یدک کش

در صورتی که خودروی شما احتیاج به تعمیر اساسی داشته باشد حمل خودرو شما توسط خودرو یدک کش خود شرکت صورت می پذیرد و این اطمینان را دارید که خودروی شما به صورت استاندارد و سالم به تعمیر گاه انتقال داده می شود.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت امداد خودرو همدان نوین یدک ما به بررسی امداد خودرو سایپا همدان پرداختیم. نکته پایانی این که امداد خودرو  سایپا همدان آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به دارندگان خودروهای این شرکت اعلام نموده و آماده خدمت رسانی شبانه روزی به شما عزیزان می باشد.

5/5 - (97 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top