نوین یدک

امداد خودرو خرم آباد

امداد خودرو خرم آباد
خانه » امداد خودرو خرم آباد

امداد خودرو خرم آباد : شهر خرم آباد در استان لرستان واقع شده و یکی از شهرهای مهم این استان است. این شهر به دلیل واقع شدن در مسیر جاده های مهمی همچون جاده تهران – اهواز، جاده رشتخوار – بروجرد و جاده خرم آباد – دهلران، تردد بسیاری از خودروها را به خود اختصاص داده است. همانطور که می‌دانید، خرابی و نقصانات خودروها همیشه قابل پیش‌بینی نیستند و شاید در هر لحظه با مشکلاتی مواجه شوید که نیازمند امدادرسانی فوری به خودروتان باشد. در اینجا نیاز به خدمات امداد خودرو به عنوان یکی از خدمات اساسی در جاده برای رفع نقصانات و خرابی‌های احتمالی در خودروها بیشتر احساس می‌شود.

شماره تماس امداد خودرو خرم آباد

امداد خودرو در خرم آباد، خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شماره تلفن امداد خودرو خرم آباد

در ادامه ی مقالات مربوط به امداد خودرو خرم آباد حال اشاره ای داریم به طریقه ی بدست آوردن شماره تلفن امداد خودرو لرستان می پردازیم، دارندگاه خودروهای داخلی و خارجی که در شهر خرم آباد خودرو آنها تصادف کرده و یا قادر به حرکت نمی باشد و یا اینکه بنزین تمام کرده و یا اینکه به مشکل فنی خورده باشد و احتیاج به تعمیرکار سیار و یا یدک کش ،جرثقیل ، خودروبر دارد میتواند به چند طریق اقدام به درخواست امداد جاده ای در داخل شهر یا جاده های مواسلاتی این استان نماید، روش اول بدست آوردن شماره تلفن امداد خودرو خرم آباد تماس با سامانه ی تلفنی ۱۱۸ می باشد و بعد برقراری ارتباط درخواست شماره ی امداد خودرو می باشد ، طریقه ی دوم از طریق سرچ گوگل می باشد که با سرچ شماره امداد خودرو لرستان یدک نوین شماره را ذخیره نموده و با برقراری تماس با اپراتور و کارشناس شرکت خدمات مورد نظر را درخواست نماید

برای درخواست شماره امداد خودرو خرم آباد ، جرثقیل یدک کش خرم آباد ، تعمیرکار سیار و مکانیک سیار خرم آباد ، خودروبر حمل خودرو خرم آباد با شماره ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید.

امداد خودرو لرستان (خرم آباد )

استان لرستان یکی از شهرهای غربی کشور عزیزمان ایران است واز نظر جمعیت سیزدهمین استان کشور می باشد،لرستان یاهمان خرم آباد دارای آب وهوای کوهستانی می باشد و زمستانهای سرد و پر برفی را در خود می بیند وبه همین دلیل راه های پربرف و لغزنده و دارای کولاک فراوان را در زمستان به خود داردو در همین راستا شرکت های امداد خودرویی خرم آباد در سراسر جاده ها کشیک های شبانه روزی قرار داده و کانکس های ثابت امداد خودرویی با تجهیزات کامل و لوازم و قطعات خودرو در آنها موجود می باشد، هر اکیپ امداد جاده ای در راه های خرم آباد دارای چندین خودرو نیسان یدک کش ، جرثقیل دکلدار ، خودروبر کفی و تعمیر کار سیار و باطریساز سیار می باشد که همگی دوره دیده در مراکز فنی حرفه ای و مراکز آموزش ایران خودرو و سایپا و مدیران خودرو و کرمان موتور و گروه بهمن و… می باشند.

مکانیک سیار و تعمیرکارسیار خرم آباد
مکانیک سیار و تعمیرکارسیار خرم آباد

مکانیک سیار و تعمیرکارسیار خرم آباد

در مقالات مربوط به شرکت امداد خودرو خرم آباد به موارد بیشماری درمورد خدمات امداد جاده ای این شرکت اشاره نموده ایم و اینک در مورد خدمات مکانیک سیار ویا تعمیرکارسیار در خرم آباد میپردازیم، بعضی از دارندگان خودروها بخاطر مشغله ی کاری که دارند درموقع خرابی خودرو خود وقت کافی و قادر به رفتن تعمیرگاه را ندارند به دنبال تعمیرکاری میگردند که بتواند خودرو را در محل برایشان تعمیر کند و به همین منظور شرکت امدادی نوین یدک لرستان خدمات تعمیر در محل را توسط تعمیرکاران و مکانیک سیاران مجرب خود برعهده گرفته است و بصورت شبانه روزی در خدمت همشهریان عزیز می باشد، از این رو دارندگان خودروهای شرکت ایران خودرو و شرکت سایپا در خرم آباد میتوانند برای درخواست خدمات تعمیر در محل با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو اراک

مسیرها وجاده های تحت پوشش امداد خودرو خرم آباد :

  • آزادراه اراک خرم آباد
  • اتوبان خرم آباد اراک
  • آزادراه خرم آباد زال ، پل زال
  • اتوبان خرم آباد اندیمشک
  • جاده قدیم خرم آباد پلدختر – اندیمشک
  • جاده ی لرستان به الیگودرز
  • جاده ی خرم آباد درود
  • جاده ی خرم آباد ازنا
  • جاده ی خرم آباد اراک
  • جاده ی بروجرد خرم آباد

خدمات امدادخودرویی در اتوبان خرم آباد اندیمشک:

آزادراه یا اتوبان خرم آباد به اندیمشک برای راحتی رانندگان و قرار داشتن گردنه های فراوان و طولانی بودن راه در جاده قدیم ساخته شده و با داشتن تونل در این اتوبان هم مسیر را کوتاه تر کرده و هم گردنه را به حداقل رسانده است و رانندگان با اطمینان خاطر بیشتری به راه خود ادامه می دهند افتتاح چندین مجتمع خدمات رفاهی در این اتوبان که مجهز به پمپ بنزین برای سوخت گیری خودروها و تعمیرگاه های اضطراری خودرو و قرار گرفتن اکیپ امداد خودرویی ثابت در این مجتمع ها از دیگر اقدامات می باشد. برای درخواست یدک کش جرثقیل امداد، امداد خودرو جاده ی خرم آباد اندیمشک با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید

مکانیک سیار و تعمیرکارسیار خرم آباد

بهترین امداد خودرو خرم آباد

ما در این مطلب می خواهیم شمارا از جاذبه های دیدنی کهن شهر خرم آباد مطلع کنیم ، خرم آباد شهریست پر از جاذبه های طبیعی گردشگری که چشم هر بیننده رو به خود خیره میکند:از جازبه های طبیعی لرستان میتوان به آبشار بیشه اشاره نمود وبه خاطر زیبایی خاص این آبشار هر ساله مهمانان ومسافرین زیادی را به شهر خرم آباد می آورد و از این رو یکی از پر ترددترین شهرها برای عبور و مرور خودروها محسوب میگردد ، زبان اصلی این شهر لری می باشد، از نظر جاده های منتهی به این شهر خرم آباد یکی از شاه راه های اصلی ترانزیتی شمال به جنوب و غرب به جنوب محسوب می شود و شهری با این هجمه ی ورود و خروج خودرو یکی از مکان های بشمار می آید که احتیاج به تعمیرگاه و کارهای خدماتی و امداد جاده ای می باشد. خدماتی که برای هر شهر شلوغ و پرتردد واجب است یک شرکت امداد خودرویی که کلیه ی خدمات کامل یک امداد جاده ای را برای مشتریان خود انجام دهد، ما به چندین نمونه از خدمات شرکت امداد خودرو خرم آباد اشاره می نماییم:

جرثقیل حمل خودرو خرم آباد

جرثقیل ها وظایف متعددی دارند که بنا به کاری که قرار است انجام دهند باهم متفاوت هستند و ما در شرکت امداد خودرو خرم آباد میخواهیم از جرثقیل های حمل خودرو صحبت نماییم و اندازه و کارایی این جرثقیل ها را برای شما بیان کنیم، همانطور که از اسم و معنی این جرثقیل مشخص است فقط و فقط برای حمل خودرو استفاده می شود وکاربرد خدمات امداد جاده ای دارد، جرثقیل سبک حمل خودرو که فقط قادر به حمل خودرو های سواری می باشد و جرثقیل های سنگین حمل خودرو که ماشین های سنگین باری و خودروهای راه سازی سنگین را در خرم آباد حمل میکنند. برای تماس با جرثقیل حمل خودرو خرم آباد کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن امداد ایران خودرو خرم آباد(لرستان)

شرکت امداد خودرو خرم آباد جزء اولین شرکت امداد خودرویی می باشد که بصورت تمام وقت و شبانه روزی تمام خدمات شرکت امداد ایران خودرو خرم آباد را انجام میدهد، درصورت خرابی خودرو شما که از محصولات تولیدی شرکت ایران خودرو می باشد می توانید با شماره تماس ایران خودرو در خرم آباد ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس گرفته و از خدمات این شرکت استفاده نمایید، خودروهای دارای گارانتی و کارت طلایی ایران خودرو با شماره۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته و تمامی خدمات مانند حمل خودرو با خودروبر ، جرثقیل یدک کش ، مکانیک سیار ،باطریساز سیار امداد ایران خودرو خرم آباد استفاده نمایند.ودر صورت در دسترس بودن نمایندگی ایران خودرو به نزدیکترین نمایندگی مراجعه نمایند.

حتما بخوانید :  امداد خودرو کرمانشاه

انواع خودروبرکفی و یدک کش در خرم آباد

در بررسی و بحث موضوع خودروبرکفی و حمل خودرو در خرم آباد و انواع مدل های یدک کش ها در این شهر می توان گفت تمامی خودروهای سبک و سنگین که در لرستان احتیاج به حمل خودرو خود می باشند به راحتی میتوانند با انواع خودروبرها مانند خودروبر تریلی کش یا خودروبر کفی خاور ویا خودروبر دکلدار تمامی خودروها راحمل وجابجا نمایند. یدک کش های خرم آباد نیز در انواع یدک کش زنجیری برای حمل آسان خودروهای تصادفی سبک، ویدک کش چرخگیر هیدرولیک برای حمل کلیه ی خودروهای شاسی و کف خواب و سایر خودروها بکار گرفته می شود، کلیه ی خدمات خودروبرکفی و یدک کش در خرم آباد بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلات می باشد که هزینه ی دریافتی طبق نرخ تعرفه ی اتحادیه ی حمل و نقل می باشد.

مطالب مفید : وظایف امداد خودرو چیست

یدک کش چرخگیر در خرم آباد

یکی از خدمات یدک کش چرخگیر می باشد که برای حمل خودروهای لوکس و شاسی و کف خواب در داخل شهر مناسب است،هم مناسب از نظر جابجایی سریع در ترافیک و هم از نظر قیمت باصرفه، خودروبر کفی که برای حمل خودروهای لوکس در داخل شهر و حمل انواع خودروهای سنگین برای جابجایی به دیگر استانها مورد استفاده قرار میگیرد که برای همین منظور از بیمه ی مسئولیت و بارنامه ی قانونی استفاده می نماید. ارسال مکانیک سیار و باطریساز سیار از دیگر خدمات شرکت امداد خودرو همدان نوین یدک می باشد که توضیحات کامل ومفید را در مطالب بعدی عرض می نماییم.

بارگیری و حمل خودرو:

در صورتی که خودروی شما به دلایلی به یک محل دیگری نیاز دارد، شرکت‌های امداد خودرو می‌توانند آن را برای شما بارگیری کرده و به مقصد نهایی حمل کنند.

 

 

امداد خودرو خرم آباد

رفع نقصانات اولیه یا خدمات اولیه امداد خودرو

شامل خدماتی است که برای رفع اشکالات ابتدایی و معمولاً ساده‌تر در خودروها ارائه می‌شود. این خدمات برای رفع مشکلات اساسی و در صورتی که خودرو به یک مرکز تعمیر نیاز داشته باشد، کافی نیستند. بنابراین، این خدمات به عنوان یک پاسخ سریع برای رانندگان در مواقع اضطراری و برای کاهش خطرات جاده بسیار مفید هستند.

به عنوان مثال، رفع نقصانات اولیه شامل موارد زیر است:

برق‌رسانی خودرو

این خدمات شامل تعویض فیوز، باتری، نورهای جلو و عقب، شارژ کردن باتری و … می‌شود.

آپارتی سیار خودور

آپارت یا تعویض چرخ، در صورتی انجام می‌شود که لاستیک خودرو پنجره کرده باشد و قابل تعمیر نباشد.

تعویض باطری سیار

در صورتی که باطری خودرو شما خالی شده باشد، تعویض باطری از خدمات اولیه امداد خودرو است.

حتما بخوانید : طریقه ی تعویض تسمه دینام پژو ۴۰۵

خدمات کلیدی سیار خرم آباد

این خدمات شامل باز کردن در خودرو، تعویض کلید و … است.

تعویض روغن سیار

تعویض روغن نیز یکی از خدمات اولیه امداد خودرو است که در صورت نیاز انجام می‌شود.

رفع نقصانات اولیه یکی از اصلی‌ترین خدماتی است که شرکت‌های امداد خودرو در خرم آباد ارائه می‌دهند. این خدمات در مواقع اضطراری، برای رانندگان بسیار مفید و کارآمد هستند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا به سرعت مسیر خود را ادامه دهند.

خودروبرکفی و یدک کش خرم آباد
خودروبرکفی و یدک کش خرم آباد

تعمیرات فوری یا خدمات فوری امداد خودرو خرم آباد

شامل خدماتی است که در صورت بروز مشکلات جدی و نیاز به تعمیرات بیشتر در خودروها، در محل اتفاق افتاده ارائه می‌شود. این خدمات معمولاً نیاز به تخصص و تجهیزات خاصی دارند و ممکن است نیاز به تعمیرات پیچیده و تعویض قطعات داشته باشند.

به عنوان مثال، تعمیرات فوری شامل موارد زیر است:

حتما بخوانید :  امداد خودرو قم و یدک کش قم

تعمیر در محل خرم آباد

تعمیر در محل شامل تعمیراتی است که در صورتی که بتواند در محل انجام شود، انجام می‌شود. این تعمیرات شامل تعمیر لوله‌های خودرو، تعمیر موتور، تعمیر گیربکس و … است.

تعویض لاستیک سیار

تعویض لاستیک یکی از خدمات فوری امداد خودرو است که در صورت پنجره کردن لاستیک، ارائه می‌شود.

تعمیرات برقی سیار

تعمیرات برقی شامل تعمیراتی است که در صورت نیاز به تعمیرات در سیستم برقی خودرو، انجام می‌شود. این تعمیرات شامل تعمیر سیستم روشنایی، تعمیر سیستم صوتی و … است.

تعمیرات مکانیکی:

تعمیرات مکانیکی شامل تعمیراتی است که در صورت نیاز به تعمیرات در سیستم های مکانیکی خودرو، انجام می‌شود. این تعمیرات شامل تعمیر ترمز، تعمیر سیستم تعلیق و … است.

تعمیرات فوری یکی از مهم‌ترین خدماتی است که شرکت‌های امداد خودرو در خرم آباد ارائه می‌دهند. این خدمات در صورت نیاز به تعمیرات پیچیده و نیاز به تجهیزات و تخصص خاصی، برای رانندگان بسیار مفید و کارآمد هستند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا به سرعت مسیر خود را ادامه دهند.

خدمات رانندگی

شرکت‌های امداد خودرو، خدماتی همچون تعمیر لاستیک، تعمیر ترمز، تعویض روغن و … را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

با توجه به اینکه خرم آباد به عنوان یکی از شهرهایی است که در مسیر جاده‌های مهمی قرار دارد، برای رفع نیازهای رانندگان و تسهیل تردد در این جاده‌ها، شرکت‌های امداد خودرو در این شهر به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته فعالیت دارند.

ر صورتی که در جاده‌های خرم آباد به مشکل برخوردید، با تماس با شرکت‌های امداد خودرو، در کمترین زمان ممکن به محل شما می‌رسند و خودرو شما را نجات می‌دهند. برای این منظور، این شرکت‌ها از تجهیزات و ابزارهایی همچون کمک رانندگی، خودروبر، بالابر، خودرو کش و … استفاده می‌کنند.

در اینجا باید به این نکته هم اشاره کنیم که برخی از شرکت‌های امداد خودرو در خرم آباد دارای شعب و شبکه‌ای از نمایندگان در مناطق مختلف هستند که باعث افزایش سرعت و کیفیت ارائه خدمات به رانندگان می‌شود.

امداد خودرو سایپا خرم آباد

امداد خودرو سایپا خرم آباد، یکی از خدماتی است که توسط شرکت سایپا در شهر خرم آباد ارائه می شود. این خدمات، به منظور کمک به رانندگانی که با مشکلات فنی خودرو خود روبرو شده اند، ارائه می شود.

یدک کشی خودرو سایپا: در صورتی که خودرو شما دچار خرابی شده باشد و امکان حرکت نداشته باشد، امداد خودرو سایپا می تواند خودرو شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه یا مقصد مورد نظر شما منتقل کند.
تعمیرات سیار خودرو سایپا: در صورتی که مشکل فنی خودرو شما قابل رفع باشد، امداد خودرو سایپا می تواند در محل مشکل را برطرف کند.
تامین سوخت خودرو سایپا: در صورتی که باک خودرو شما خالی شده باشد، امداد خودرو سایپا می تواند سوخت مورد نیاز خودرو شما را تامین کند.
تغییر لاستیک خودرو سایپا: در صورتی که لاستیک خودرو شما پنچر شده باشد، امداد خودرو سایپا می تواند لاستیک پنچر خودرو شما را تعویض کند.
برای استفاده از خدمات امداد خودرو سایپا خرم آباد، می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید.

خرم آباد کجاست ؟

خرم‌آباد مرکز استان لرستان است. این شهر در غرب ایران و در میان رشته‌کوه‌های زاگرس واقع شده است. خرم‌آباد به دلیل آب و هوای معتدل، طبیعت زیبا و جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، یکی از مقاصد گردشگری محبوب در ایران است.خرم‌آباد دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است. میانگین دمای سالانه در این شهر حدود ۱۴ درجه سانتی‌گراد است. بارندگی در خرم‌آباد بیشتر در فصل‌های بهار و زمستان اتفاق می‌افتد.

حتما بخوانید : ایموبلایزر در خودرو چیست ؟

کلام آخر

در نهایت باید گفت که امداد خودرو همدان یکی از خدماتی است که برای رفع نیازهای رانندگان ضروری است و تأمین امنیت و راحتی در جاده‌ها برای همه مسافران بسیار مهم است. با توجه به اینکه شرکت‌های امداد خودرو در خرم آباد در دسترس هستند و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند، بهتر است در صورت نیاز به این خدمات، با آن‌ها تماس بگیرید و از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

4.9/5 - (40 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا