نوین یدک

امداد خودرو اراک 

امداد خودرو اصفهان
خانه » امداد خودرو اراک 

اراک مرکز استان مرکزی یکی از شهر های جذاب است که با دیدنی های خاص خود شما را برای سفر ترغیب می کند. سفر به اراک از شهر های مختلف و در جاده ها و بزرگراه های بسیاری انجام می شود که می تواند شما را به این شهر خاص نزدیک تر کند. با این حال ایمنی در سفر یکی از مهم ترین مولفه هایی است که هر مسافر و راننده ای باید به آن توجه داشته باشد. برای ایمنی هر چه بیشتر می توان به راحتی از امداد خودرو اراک کمک گرفت. به همین دلیل در ادامه این نوشته از وب سایت یدک نوین به بررسی نکات مهمی در ارتباط با یدک کش و امداد خودرو اراک می پردازیم.

شماره تماس امداد خودرو اراک اقای احدی

 

شماره امداد خودرو اراک

خدمات تعمیرکار سیار و باطریساز سیار اراک

همان گونه که در مقالات بالا راجب به انواع خدمات امداد خودرویی اراک اشاره کردیم در ادامه ی مطالب میخواهیم در مورد مزیت های وجود تعمیرکار سیار و باطریساز سیار در پایگاهای ثابت شهر اراک صحبت نماییم: خودروهاییکه در جاده های مواسلاتی این شهر اقدام به رفت و آمد می نمایند ناخداگاه این امکان رادارد که خودرو آنها دچار نقص فنی شده و دیگر قادر به حرکت نباشند راننده را دچار نگرانی و سردرگمی نمایند و به دنبال تعمیرکار سیار و باطریساز سیار باشند. اولین اقدام راننده گانی که خودرو آنها خراب شده این است که ماشین را به منتهی الیه سمت راست جاده در شانه خاکی هدایت کرده و در قسمت عقب خودرو شبرنگهای خطر را قرار دهد تا رانندگان دیگر متوجه پارک وسیله ی نقلیه شده و با احتیات از آن عبور نمایند،دومین کار تماس با امداد خودرو اراک یا از طریق سامانه ی ۱۱۸ و یا از طریق امداد خودرو اراک اینترنتی می باشد، و اعلام نوع خودرو خود و مشکل خرابی خودرو خود و محل قرار داشتن خودرو به کارشناسان ما و ارسال نزدیکترین امدادخودرو که همگی دوره های باطریسازی وبرق خودرو و تعمیرات سیار را دیده اند . اگر خودرو شمابه علت مشکل برقی روشن نمی شود امدادگران ما با استفاده از تجربیات و علم خود نسبت به رفع عیب خودرو در محل می نمایند. ودر صورت نیاز به تعمیرات سیار موتوری خودرو باشد نصبت به عیب یابی و رفع عیب اقدام می نمایند.

حتما بخوانید : طریقه ی تعویض تسمه دینام پژو 

نیسان یدک کش اراک

یکی از شهرهای صنعتی کشور شهر اراک می باشد و دارای شهرک های صنعتی فراوان می باشد، وبخاطر این شرکت ها دارای راههای ترانزیتی برای عبور و مرور خودروهای سنگین می باشد. قرار گرفتن پالایشگاه شازند اراک یکی از بزرگترین پالایشگاه های ایران محسوب می شود، و از نظر موقعیت جغرافیایی از شما با تهران و قزوین ، ازغرب با همدان ، از شرق با قم ، جنوب شرقی اصفهان (برای امداد خودرو اصفهان کلیک کنید) ، جنوب غربی لرستان قرار دارد. و بخاطر این موقعیت راه های مواسلاتی فراوانی وجود دارد و عبور و مرور خودروهای سبک و سنگین در این جاده ها با خرابی های بیشماری مواجه می شوند.

شرکت امداد خودرو اراک ثابت و سیار

شرکت امداد خودرو اراک در این شهر با استقرار پایگاه های ثابت در سراسر جاده ها و ارائه ی خدمات امداد جاده توسط اکیپ کاملا تجهیز خود سفر را برای رانندگان آسان نموده است. یکی از خدمات اصلی این شرکت قرار دادن یدک کش ها ی دومنظوره ، نیسان جرثقیل دار ، خودروبر در این پایگاها می باشد. منظور از نیسان یدک کش دومنظوره یعنی خودروییکه رانندگان آنها از تعمیرکان سیار مجرب میباشند که در موقع اعزام به محل امداد خواه در صورت تعمیر خودرو اقدام به رفع عیب آن می نمایند ودر غیر این صورت خودرو معیوب را توسط یدک کش به تعمیرگاه های مجاز ایران خودرو و سایپا در داخل شهر اراک منتقل می نمایند.
جهت تماس با مکانیک سیار اراک و باطریساز سیار اراک با شماره تلفن ۰۹۹۱۵۶۷۶۱۸۵ تماس حاصل فرمایید.

خودروبر کفی و حمل خودرو در اراک

ما در ادامه ی بحث خدمات و چگونگی ارائه ی خدمات امداد خودرو اراک به خودروبر کفی اراک میرسیم، اول چگونگی استقرار این خودروبر ها و دوم انواع خودروبرهای مورد استفاده در این شهر. در مورد استقرار این خودروهای حمل ماشین باید گفت که استان اراک بخاطر وسعت زیاد و وجود شهرک های صنعتی این خودروبرها در کل استان پایگاه ثابت دارند که به بعضی از این پایگاه ها اشاره می نماییم، اولین پایگاه خودروبرهای کفی در شازند اراک می باشد که بصورت ۲۴ آماده ی خدمات حمل خودرو می باشد. دومین پایگاه در خود شهر اراک می باشد که تمامی خیابانهای اصلی این شهر را پوشش میدهد، و سومین پایگاه خودروبر کفی در جاده ی اراک در خمین می باشد. و در مورد انواع خودروبرهای مورد استفاده در اراک باید گفت که از دونوع کامیونت کفی ایسوزوی وینچدار و کامیونت کفی دکلدار میباشد که هر نوع به نوبه خود در محل ومکان خاصی استفاده می شوند، خودروبر کفی وینچدار که برای حمل وجابجایی خودروهای لوکس و شاسی به دیگر استانها استفاده می شود و خودروبرکفی دکلدار در اراک که بیشتر برای حمل خودروهای تصافی که چهارچرخ آنها آسیب دیده و یا از جاده منحرف شده اند مورد استفاده قرار می گیرد.

خدمات ما : امداد خودرو اتوبان ساوه همدان

امداد خودرو شبانه روزی اراک

دارندگان خودروهای ام وی ام و چری در شهر اراک و شهرهای تابعه برای درخواست امداد خودرو شبانه روزی اراک میتوانند از کارت های اشتراک صادر شده توسط شرکت امداد خودرویی استفاده نمایند، و کد اشتراک موجود را برای کارشناسان ما که بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلات رسمی در شرکت حضور دارند انتقال داده و نسبت به اشتراک پرداختی خودرو شما امدادگر به محل اعزام نمایند،
سوالات پرتکرار مشتریان:
آیا خودرو شما در شهر اراک به مشکل فنی بر خورده است و احتیاج به حمل خودرو دارید؟
آیا در هر ساعت شبانه روزی برای شما جرثقیل یدک کش اعزام می شود؟
این سوالات پر تکرار مشتریان عزیز ماست که در موقع تماس از ما می پرسند!و در جواب می توان گفت شرکت ما با قاطعیت تمام بصورت ۲۴ ساعته آماده ی خدمت به همشهریان عزیز می باشد.و میتوانند برای در خواست امداد خودرو شبانه روزی در اراک با شماره تلفن ۰۹۹۱۵۶۷۶۱۸۵ تماس بگیرند.

محور های تحت پوشش امداد خودرو اراک

امداد خودرو اراک تمامی مناطق و شهرستان های اطراف را پوشش داده و کلیه خدمات امدادی خودرو را در ارائه می دهد. از جمله شهرستان ها و مناطق مهم تحت پوشش امداد خودرو، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امداد خودرو جاده اراک سلفچگان:

جاده اراک سلفچگان یکی از جاده های پر تردد است. روزانه تعداد زیادی خودرو از این جاده عبور می کند. به همین خاطر نیز امداد خودرو نوین یدک این بخش را تحت پوشش قرار داده و به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات در هر کجای این جاده می پردازد.

امداد خودرو جاده اراک خمین :

در حوالی اراک جاده ای وجود داد که به شهرستان خمین ختم می شود. نوین یدک خدمات امداد خودرو جاده اراک خمین را نیز به صورت 24 ساعته ارائه می دهد.

امداد خودرو جاده اراک پلیس راه توره:

از دیگر خدمات تحت پوشش امداد خودرو اراک، می توان به امداد خودرو جاده پلیس راه توره اشاره کرد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز در این منطقه با ما تماس بگیرید.

امداد خودرو جاده سلفچگان ساوه:

جاده سلفچگان ساوه نیز یکی دیگر از مسیرهای پر رفت و آمده است. به همین خاطر نیز امداد خودرو نوین یدک، این مسیر را نیز پوشش دهی می کند.

امداد خودرو پلیس راه توره به ملایر و بروجرد: در صورتی که به امداد خودرو در پلیس راه توره به ملایر و بروجر نیاز داشتید، می توانید با شماره امداد خودرو اراک در هر ساعت از شبانه روز، تماس بگیرید.

شهرهای تحت پوشش امداد خودرو اراک

امداد خودرو اراک نوین یدک تمامی شهرهای اراک را پوشش می دهد. این باعث شده تا شما در هر منطقه از اراک محدودیت نداشته باشید و بتوانید با شماره امداد خودرو اراک برای حل مشکل خودرو خود تماس بگیرید.
از جمله مهم ترین شهرهای تحت پوشش امداد خودرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو اراک ۰۹۹۱۵۶۷۶۱۸۵ تماس حاصل فرمایید.

دلیجان

محلات همین ساوه
سنجان مهاجران تفرش مامونیه
زاویه پرندک آستامه خنداب
جاورسیان میلاجرد خشکرود غرق آباد
نوبران توره نراق کاروان
فرمهین نیمور کمیجان کرهرود
داود آباد آشتیان شازند هندودر
اراک قورچی باشی رازقان

ساروق

شماره امداد خودرو اراک

همشهریان عزیزی که در شهر اراک و یا جاده های منتهی به اراک خودروشان دچار مشکل شده و یا تصادف کرده اید ودیگر قادر به حرکت نمی باشد بهترین روش برای بدست آوردن شماره امداد خودرو اراک تماس با ۱۱۸ ویا درصورت داشتن گوشی هوشمند و دسترسی به اینترنت میتوانید شماره ی امداد جاده ای را در google سرچ کرده و به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید، شرکت ما در هر شهر دارای پایگاه ثابت امداد خودرویی مجهز می باشد که با درخواست امداد خواه در هر نقطه از استان اراک شماره ی نزدیکترین امداد خودرو اراک را در اختیار شما قرار می دهند و نزدیکترین یدک کش به محل اعزام شده و خودرو شمارا به نمایندگی های سایپا و یا ایران خودرو حمل میکنند.

امداد خودرو اراک

سایر مناطق : شماره امداد خودرو قم

هیچ راننده ای دوست ندارد که در جاده و خصوصا بزرگراه گیر بیفتد. اما خواه ناخواه ممکن است در شرایطی خاص این اتفاق رخ دهد. اما بدتر این است که در منطقه ای دورافتاده این اتفاق رخ دهد. گاهی حتی هیچ راننده ای هم توقف نمی کند تا به شما کمک کند. پس برای این که سفر خود را ادامه دهید باید چه کار کنید؟ آیا خودتان دست به کار می شوید؟ اجازه دهید بهترین راه حل را پیشنهاد دهیم. شما باید با امداد خودرو اراک تماس بکیرید. امداد جاده ای به شما کمک می کند تا با سلامت به مقصد خود برسید.

منظور از امداد خودرو چیست؟

امداد جاده ای و ارائه یدک کش یکی از انواع خدمات است که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شود. تکنسین ها و مکانیک های ماهر شرکت های امداد خودرو به رانندگانی که در مسیر خود دچار مشکل شده اند  کمک می کنند. خدماتی که توسط امداد خودرو ها ارائه می شود متفاوت است. به طور مثال امداد  خودرویی که خصوصی است می تواند  خدمات بیشتری را نسبت به امداد  خودرو های شرکتی برای شما  ارائه دهد. اما در نهایت هدف تمامی آن ها کمک به رانندگان برای ادامه مسیر با ایمنی هر چه بیشتر است.

منظور از امداد خودرو چیست؟

امداد خودرو اراک چگونه به شما کمک می کند؟

همان طور که اشاره کردیم امداد خودرو می تواند  چالش های سخت پیش روی رانند گان را با کمک تکنسین های خود به خوبی رفع کند. حتی اگر مشکل در محل برطرف نشد می توان خودرو را به راحتی با یدک کش به تعمیرگاه هدایت نمود. امداد جاده ای می تواند  تعمیرات جزئی مختلفی را برای رانندگان ارائه دهد. به طور مثال زمانی که لاستیک شما پنچر شده باشد و امکانات و شرایط تعویض را نداشته باشید، می توانید از امداد خودرو کمک بگیرید.

شاید باتری خودرو شما تمام شده باشد و به همین دلیل در جاده مانده باشید. تنها با یک تماس ساده با ما می توانید از تکنسین در این زمینه کمک بخواهید. در کنار این موارد اگر بنزین شما در بزرگراه و یا دور از دسترسی به پمپ بنزین تمام شده باشد می توانید از امداد خودرو همدان نوین یدک کمک بخواهید. امداد خودرو حتی در زمینه تصادفات هم به شما کمک می کند. اگر شما در جاده تصادف کرده باشید، ممکن است نیاز به بکسل کردن و یا حمل خودرو به تعمیرگاه داشته باشید. در این حالت نیز می توانید با کمک امداد خودرو، وسیله نقلیه تان را به تعمیرگاه تخصصی امن منتقل کنید. این کار معمولا با کمک یدک کش انجام می شود.

مزایای تماس با امدادخودرو چیست؟

امداد خودرو اراک خدماتی سودمند برای رانندگان ارائه می کند. همان طور که در بخش قبل اشاره کردیم، شما می توانید به راحتی از تعمیرکاران و تکنسین های ماهر کمک بگیرید. فرقی ندارد که برای کار یا تفریح در جاده باشید. اتفاق و چالش ممکن است برای شما رخ دهد. به همین دلیل راه آسان تماس با امداد خودرو معتبر است. خدمات امداد خودر و به رانندگان در راه مانده امداد و نجات و امکانات تعمیراتی ارايه می کند. زمانی که تماس را برقرار می کنید، تکنسین ها در سر یع ترین زمان ممکن خود را به محل می رسانند تا برای رفع مشکل شما اقدام کنند.

امداد خودرو و جرثقیل یدک کش جاده ی اراک به قم

در مقالات مربوط به امداد خودرو و یدک کش در اراک به یکی از جاده های پرتردد در این شهر اشاره میکنیم که بصورت شبانه روز شاهد رفت و آمد خودروهای سبک و سنگین ترانزیتی می باشد، جاده ی اراک به قم یکی از این جاده ها می باشد که یکی از پایگاه های ثابت یدک کش اراک در این محور مستقر می باشد. در روزهای تعطیل بجز استقرار جرثقیل های یدک کش اراک در این محور کشیک خودروهای تعمیرکار سیار نیز برای تعمیرات در محل در جاده ی اراک به قم مستقر می شوند و در صورت درخواست امداد در جاده ی اراک به قم سریعا به محل اعزام میگردند.

سخن آخر امداد خودرو اراک

احترام به مشتری، پاسخگویی سریع در مواقع اضطراری، خدمات قابل اعتماد و با کیفیت را می توانید با ما تجربه کنید. زمانی که شما در جاده دچار مشکل شده اید با یک تماس می توانید از راه اندازی خودروی خود اطمینان حاصل کنید. امکانات ارائه شده توسط امداد خودرو شما را در مسیر جاده ایمن تر پیش می برد.

4.9/5 - (17 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top