نوین یدک

امداد خودرو اراک

امداد خودرو اصفهان
خانه » امداد خودرو اراک

اراک مرکز استان مرکزی یکی از شهر های جذاب است که با دیدنی های خاص خود شما را برای سفر ترغیب می کند. سفر به اراک از شهر های مختلف و در جاده ها و بزرگراه های بسیاری انجام می شود که می تواند شما را به این شهر خاص نزدیک تر کند. با این حال ایمنی در سفر یکی از مهم ترین مولفه هایی است که هر مسافر و راننده ای باید به آن توجه داشته باشد. برای ایمنی هر چه بیشتر می توان به راحتی از امداد خودرو اراک کمک گرفت. به همین دلیل در ادامه این نوشته از وب سایت یدک نوین به بررسی نکات مهمی در ارتباط با یدک کش و امداد خودرو اراک می پردازیم.

شماره تماس امداد خودرو اراک

علی رضایی

شماره امداد خودرو اراک

برای ارسال جرثقیل یدک کش اراک ، خودروبر اراک،مکانیک سیار وتعمیرکارسیاراراک ، با شماره تلفن امداد خودرو اراک ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب

خدمات تعمیرکار سیار و باطریساز سیار اراک

همان گونه که در مقالات بالا راجب به انواع خدمات امداد خودرویی اراک اشاره کردیم در ادامه ی مطالب میخواهیم در مورد مزیت های وجود تعمیرکار سیار و باطریساز سیار در پایگاهای ثابت شهر اراک صحبت نماییم: خودروهاییکه در جاده های مواسلاتی این شهر اقدام به رفت و آمد می نمایند ناخداگاه این امکان رادارد که خودرو آنها دچار نقص فنی شده و دیگر قادر به حرکت نباشند راننده را دچار نگرانی و سردرگمی نمایند و به دنبال تعمیرکار سیار و باطریساز سیار باشند. اولین اقدام راننده گانی که خودرو آنها خراب شده این است که ماشین را به منتهی الیه سمت راست جاده در شانه خاکی هدایت کرده و در قسمت عقب خودرو شبرنگهای خطر را قرار دهد تا رانندگان دیگر متوجه پارک وسیله ی نقلیه شده و با احتیات از آن عبور نمایند،دومین کار تماس با امداد خودرو اراک یا از طریق سامانه ی ۱۱۸ و یا از طریق امداد خودرو اراک اینترنتی می باشد، و اعلام نوع خودرو خود و مشکل خرابی خودرو خود و محل قرار داشتن خودرو به کارشناسان ما و ارسال نزدیکترین امدادخودرو که همگی دوره های باطریسازی وبرق خودرو و تعمیرات سیار را دیده اند . اگر خودرو شمابه علت مشکل برقی روشن نمی شود امدادگران ما با استفاده از تجربیات و علم خود نسبت به رفع عیب خودرو در محل می نمایند. ودر صورت نیاز به تعمیرات سیار موتوری خودرو باشد نصبت به عیب یابی و رفع عیب اقدام می نمایند.

شماره تلفن امداد ایران خودرو اراک

در شهر اراک بخاطر تردد بیشمار خودروهای شرکت ایران خودرو و رفاه حال مشتریان این شرکت و خدمات پس از فروش، نمایندگی های ایرانخودرو اقدام به خدمات شبانه روزی توسط خودروهای امدادی این شرکت نموده اند و با استقرار خودروهای مخصوص حمل خودرو و تعمیر خودرو در سراسر شهر و راه های مواسلاتی به اراک نموده اند،یدک کش ایران خودرو اراک، مکانیک سیار ایران خودرو اراک، خودروبر ایران خودرو اراک از جمله خدمات شرکت امداد ایران خودرو در اراک می باشد، شماره تلفن امداد ایران خودرو اراک ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ می باشد.

شماره تلفن امداد خودرو استان مرکزی

تنهاترین امداد خودرو در استان مرکزی که از خدمات ویژه ی امداد جاده ای برخوردار می باشد شرکت نوین یدک است که برخی از این خدمات ویژه اشاره می نماییم: ارسال امدادگر برای خودروهای شرکت بهمن موتور.مزدا.
ارسال امدادگر برای خودروهای تویوتا در اراک ، ارسال امدادگر برای خودروهای هیوندا در اراک ، حمل وجابجایی با تخفیف برای خودروهاییکه از مشتریان ثابت این شرکت می باشند، برای دریافت شماره تلفن امداد خودرو استان مرکزی کافیست با شماره ۰۹۱۸۳۶۷۰۷۹۵ تماس گرفته ودر تمام استان مرکزی خدمات دریافت نمایید. شرکت نوین یدک اراک تنها شرکتی می باشد که سراسر شهرها و روستاهای این استان را تحت پوشش قرارداده و خدمات تعمیرگاهی وامدادی ارائه می نماید

شماره امداد خودرو سایپا اراک

دارندگان خودروهای محصولات سایپا در استان مرکزی ، اراک میتوانند برای استفاده از گارانتی خودروهای صفر کیلومتر خود به نمایندگی های مجاز در کل استان مراجعه نمایند و در صورت به مشکل خوردن خودرو آنها در منزل ویا محل کار ویا خیابان میتوانند از خدمات امداد خودرو سایپای اراک استفاده نمایند و با تماس با شماره تلفن سراسری امداد سایپا۰۹۶۵۵۰از خدمات این شرکت استفاده نمایند وخودروهاییکه گارانتی آنها به اتمام رسیده میتوانند جهت درخواست امداد خودرو با شماره ی تماس امداد سیار سایپای اراک ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ تماس حاصل فرمایند.

امداد خودرو سایپا اراک
امداد خودرو سایپا اراک

از چه راه هایی می توان شماره امداد خودرو اراک را بدست آورد؟

شهر اراک از جمله شهرهای صنعتی کشور محسوب می شود که در طول روز اکثر خیابانهای اصلی این شهر دارای ترافیک سنگین و نیمه سنگین می باشد، و بخاطر همین مشکل احتمال خرابی خودروها در این خیابانها و مسیرها ‌وجوددارد پس به همین خاطر داشتن شماره امداد خودرو اراک یکی از ضروری ترین مسئله خدماتی برای رانندگان اراکی به حساب می آید، شما از چند طریق می توانید شماره تلفن امداد خودرو اراک را بدست بیاورید؟

  1. از طریق شماره گیری با مرکز ۱۱۸ ودرخواست شماره ی امداد خودرو
  2. از طریق اینترنتی که با رفتن به صفحه ی گوگل و سرچ کلمه ی شماره امداد خودرو اراک نوین یدک
  3. از طریق بنرهای نصب شده در سطح شهر

مکانیک سیار اراک

مکانیک سیار نوین یدک یک شرکت خدماتی در زمینه امداد خودرو و مکانیکی سیار در اراک است. این شرکت، دارای مکانیک‌های ماهر و باتجربه است که می‌توانند در محل خودروی شما، خدمات مختلفی را ارائه دهند.مکانیک‌های سیار نوین یدک، دارای تجهیزات و ابزار مناسب برای تعمیر خودرو هستند. همچنین، این شرکت، دارای قیمت‌های مناسب و رقابتی است.برای دریافت خدمات مکانیکی سیار نوین یدک، می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ تماس بگیرید.

مزایای استفاده از خدمات مکانیکی سیار نوین یدک:

صرفه‌جویی در زمان و هزینه: با استفاده از خدمات مکانیکی سیار، نیازی به حمل خودرو به تعمیرگاه نیست و این امر باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود.
دسترسی سریع به خدمات: مکانیک‌های سیار اراک ، در تمام مناطق اراک حضور دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به محل خودروی شما اعزام شوند.
ارائه خدمات باکیفیت: مکانیک‌های سیار نوین یدک، دارای تجربه و مهارت کافی در زمینه تعمیر خودرو هستند و از تجهیزات و ابزار مناسب برای تعمیر خودرو استفاده می‌کنند.

حتما بخوانید :  امداد خودرو آبگرم

حتما بخوانید : طریقه ی تعویض تسمه دینام پژو 

نیسان یدک کش اراک

یکی از شهرهای صنعتی کشور شهر اراک می باشد و دارای شهرک های صنعتی فراوان می باشد، وبخاطر این شرکت ها دارای راههای ترانزیتی برای عبور و مرور خودروهای سنگین می باشد. قرار گرفتن پالایشگاه شازند اراک یکی از بزرگترین پالایشگاه های ایران محسوب می شود، و از نظر موقعیت جغرافیایی از شما با تهران و قزوین ، ازغرب با همدان ، از شرق با قم ، جنوب شرقی اصفهان (برای امداد خودرو اصفهان کلیک کنید) ، جنوب غربی لرستان قرار دارد. و بخاطر این موقعیت راه های مواسلاتی فراوانی وجود دارد و عبور و مرور خودروهای سبک و سنگین در این جاده ها با خرابی های بیشماری مواجه می شوند.

شماره تلفن جرثقیل اراک

جرثقیل ها انواع مختلفی دارند و نسبت به نوع کاری که انجام میدهند دسته بندی می شوند، به طور خلاصه ما در این مقاله قصد داریم که انواع جرثقیل و نوع کارهای جرثقیل را در شهر اراک برای شما همشهریان عزیز استان مرکزی توضیح دهیم، جرثقیل های سبک و دکلدار که عمده ی کارهای خدمات امداد خودرویی با این نوع انجام می شود و جرثقیل هاس سنگین که برای خدمات امدادی خودروهای سنگین و باری و بلند کردن وجابجا کردن قطعات صنعتی و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد، آیا با وجود این همه شرکت های تولیدی و کارخانجات صنعتی در شهر اراک می شود کاری پرسود را آغاز کرد؟ بله شرکت های خدماتی جرثقیل در اراک که انواع جرثقیل ها را برای ارائه ی خدمات به کار گرفته است میتواند یکی از شغل های پرسود و پردرآمد در این شهر صنعتی باشد، و همچنین با وجود این همه جرثقیل در این شهر احتمال خرابی جرثقیل ها بخاطر کار و استهلاک وجود دارد و احتیاج به یک تعمیرکار وارد در مورد تعمیرات جرثقیل در اراک دور از انتظار نیست، از این رو شرکت امداد خودرو اراک نوین یدک علاوه بر خدمات توسط جرثقیل در اراک دارای خدمات تعمیرگاهی برای خود جرثقیل ها نیز می باشد. برای تماس با جرثقیل اراک و تعمیرکار جرثقیل اراک با شماره ی ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو اراک
امداد خودرو اراک

درخواست خودروبرکفی و خودروسوار در اراک

بعضی از رانندگان در موقع خرابی خودرو خودرو حساسیت خاصی از نحوه ی حمل و جابجایی خودرو خود دارند و میخواهند که خودرو آنها بدون کوچکترین آسیبی و یا استهلاکی حمل شود، از این رو ما بهترین پیشنهادی که به این رانندگان داریم استفاده از خودروبر و یا همان خودروبر کفی در اراک می باشد، خودروبر مورد استفاده در شهر اراک قادر به حمل انواع خودروهای صفر کیلومتر و شاسی و گران قیمت و کف خواب می باشد، برای درخواست خودروبر حمل خودرو اراک و خودروسوار اراک کافیست با شماره امداد جاده ای اراک ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ تماس گرفته و درخواست خودرا ثبت نمایید.

انواع خودروبرهای مورد استفاده در اراک

شرکت امداد خودرویی نوین یدک در اراک از چندین مدل خودروبر که هر کدام نسبت به اندازه و وزن خودرو مورد حمل استفاده میکند که به برخی از این نوع خودروبرها اشاره می نماییم،

خودروبر کفی دکلدار اراک

از این نوع خودروبرهای دکلدار برای حمل خودروهایی که در جاده دچار تصادف شده و یا از جاده خارج شده اند و محور چرخ های خودرو کج شده و دیگر قادربه حرکت نمی باشد استفاده قرار می گیرد.

خودروبر تریلر اراک

این نوع خودروبرها قادر به حمل خودروهای سنگین و کامیونها ویا چندین خودرو سواری مورد استفاده قرار میگیرند، که کاربرد اصلی این خودروها در خدمات امداد خودرویی اراک حمل خودروهای صفر کیلومتری که از کارخانه به نمایندگی ها حمل می شوند مورد استفاده قرار میگیرند.

خودروبر امداد ایران خودرو اراک

شرکت ایران خودرو اراک برای تکمیل کارد حمل خودرو خود در شهر اراک خودروبر مخصوص حمل به ناوگان امدادجاده ای خود اضافه نمود ، برای اطمینان خاطر دادن به مشتریان خود که در موقع حمل خودروشان هیچ گونه آسیبی به آن نمی رسد و خودرو بدون ضربه و کوچکترین خطری به نمایندگی های ایران خودرو حمل می شوند.

خودروبر امداد خودرو سایپای اراک

برخی از خودروهای تولیدی شرکت خودروسازی سایپا به خاطر کف خواب بودن و موقعیت قرارگرفتن محور جلو خودروباسپر خودرو قادر به حمل وجابجایی با یدک کش ها نمی باشند واز این رو شرکت سایپای اراک از کامیونت های مخصوص حمل خودرو و یا همان خودروبرها استفاده کرده اند و ناوگان خدماتی خودرا به انواع خودروبرهای کفی مجهز نموده اند ، برای استفاده از خدمات خودروبر سایپای اراک با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ تماس حاصل فرمایید.

یدک کش اراک
یدک کش اراک

خودروسوارهای سنگین اراک

این مدل خودروسوارها قادر به حمل ماشین آلات راه سازی مانند بیل و بولدزر و… می باشند و کلیه ی خودروهای سنگین وزن کارخانجات و راهسازی ها با این مدل خودروسوارها در اراک حمل و جابجا می شوند.

ارزان قیمت ترین امداد خودرو اراک

رانندگانی که در شهر اراک یا که در راه های مواسلاتی اراک دچار مشکل فنی شده اند به دنبال ارزان قیمت ترین امداد خودرو و جرثقیل یدک کش در اراک میگردند که پیدا کردن چنین شرکت امدادی کار تقریبا مشکلی است،شرکت امداد جاده ای باید نرخ خدماتشان طبق تعرفه ی اتحادیه باشد و برای رقابت با دیگر رغبا باید تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان قائل شود، شرکت امداد خودرو نوین یدک اراک یکی از تنهاترین امدادخودروها به شمار می آید که خدمات ارزان قیمت وطبق تعرفه ی حمل ونقل ارائه میدهد.

شرکت امداد خودرو اراک ثابت و سیار

شرکت امداد خودرو اراک در این شهر با استقرار پایگاه های ثابت در سراسر جاده ها و ارائه ی خدمات امداد جاده توسط اکیپ کاملا تجهیز خود سفر را برای رانندگان آسان نموده است. یکی از خدمات اصلی این شرکت قرار دادن یدک کش ها ی دومنظوره ، نیسان جرثقیل دار ، خودروبر در این پایگاها می باشد. منظور از نیسان یدک کش دومنظوره یعنی خودروییکه رانندگان آنها از تعمیرکان سیار مجرب میباشند که در موقع اعزام به محل امداد خواه در صورت تعمیر خودرو اقدام به رفع عیب آن می نمایند ودر غیر این صورت خودرو معیوب را توسط یدک کش به تعمیرگاه های مجاز ایران خودرو و سایپا در داخل شهر اراک منتقل می نمایند.
جهت تماس با مکانیک سیار اراک و باطریساز سیار اراک با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ تماس حاصل فرمایید.

خودروبر کفی و حمل خودرو در اراک

ما در ادامه ی بحث خدمات و چگونگی ارائه ی خدمات امداد خودرو اراک به خودروبر کفی اراک میرسیم، اول چگونگی استقرار این خودروبر ها و دوم انواع خودروبرهای مورد استفاده در این شهر. در مورد استقرار این خودروهای حمل ماشین باید گفت که استان اراک بخاطر وسعت زیاد و وجود شهرک های صنعتی این خودروبرها در کل استان پایگاه ثابت دارند که به بعضی از این پایگاه ها اشاره می نماییم، اولین پایگاه خودروبرهای کفی در شازند اراک می باشد که بصورت ۲۴ آماده ی خدمات حمل خودرو می باشد. دومین پایگاه در خود شهر اراک می باشد که تمامی خیابانهای اصلی این شهر را پوشش میدهد، و سومین پایگاه خودروبر کفی در جاده ی اراک در خمین می باشد. و در مورد انواع خودروبرهای مورد استفاده در اراک باید گفت که از دونوع کامیونت کفی ایسوزوی وینچدار و کامیونت کفی دکلدار میباشد که هر نوع به نوبه خود در محل ومکان خاصی استفاده می شوند، خودروبر کفی وینچدار که برای حمل وجابجایی خودروهای لوکس و شاسی به دیگر استانها استفاده می شود و خودروبرکفی دکلدار در اراک که بیشتر برای حمل خودروهای تصافی که چهارچرخ آنها آسیب دیده و یا از جاده منحرف شده اند مورد استفاده قرار می گیرد.

حتما بخوانید :  امداد خودرو شهرکرد

امداد خودرو و جرثقیل یدک کش جاده ی اراک به قم

خدمات ما : امداد خودرو اتوبان ساوه همدان

امداد خودرو شبانه روزی اراک

دارندگان خودروهای ام وی ام و چری در شهر اراک و شهرهای تابعه برای درخواست امداد خودرو شبانه روزی اراک میتوانند از کارت های اشتراک صادر شده توسط شرکت امداد خودرویی استفاده نمایند، و کد اشتراک موجود را برای کارشناسان ما که بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلات رسمی در شرکت حضور دارند انتقال داده و نسبت به اشتراک پرداختی خودرو شما امدادگر به محل اعزام نمایند،
سوالات پرتکرار مشتریان:
آیا خودرو شما در شهر اراک به مشکل فنی بر خورده است و احتیاج به حمل خودرو دارید؟
آیا در هر ساعت شبانه روزی برای شما جرثقیل یدک کش اعزام می شود؟
این سوالات پر تکرار مشتریان عزیز ماست که در موقع تماس از ما می پرسند!و در جواب می توان گفت شرکت ما با قاطعیت تمام بصورت ۲۴ ساعته آماده ی خدمت به همشهریان عزیز می باشد.و میتوانند برای در خواست امداد خودرو شبانه روزی در اراک با شماره تلفن ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ تماس بگیرند.

شماره امداد خودرو کرمان موتور اراک

شرکت کرمان موتور در اراک از جمله شرکت های خودروسازی در کشور می باشد که در سال های اخیر به بازار داخلی راه پیدا کرده است و تمامی خودروهای تولیدی خود را به مدت ۴۰۰۰۰ کیلومتر گارانتی می کند، و گارانتی قطعات و گارانتی خدمات امداد خودروی از جمله خدمات این شرکت خودروساز در کشور می باشد،از تولیدات شرکت کرمان موتور در اراک می توان به خودرو جک و جیلی ، لیفان ، اشاره کرد، و افتتاح چندین نمایندگی کرمان موتور در اراک از جمله خدماتی است که برای رفاه حال مشتریان عزیز اراکی انجام داده اند، و خدمات امداد خودرویی کرمان موتور در اراک نیز از جمله خدمات پس از فروش این شرکت می باشد، برای درخواست امداد خودرو کرمان موتور ، یدک کش کرمان موتور ، خودرو بر کرمان موتور ، مکانیک سیار کرمان موتور در اراک کافیست با شماره امداد خودرو شبانه روزی کرمان موتور تماس گرفته و منتظر امدادگر بمانید.تنها شماره امدادخودرو کرمان موتور در اراک که خدمات این شرکت را بدون هیچ کم وکاستی انجام میدهد شرکت نوین یدک اراک می باشد.

شماره امداد خودرو ام وی ام (mvm) در اراک

ما در این مقاله میخواهیم در مورد خدمات امداد خودرو محصولات ام وی ام و خدمات پس از فروش mvm در اراک بپردازیم، شرکت امداد خودرو نوین یدک اراک تنهاترین امداد جاده ای در این شهر می باشد که خدمات امدادخودرویی مانند یدک کش خودرو ام وی ام ، جرثقیل ام وی ام ، خودرو بر ام وی ام و تعمیرکار سیار ام وی ام را بصورت شبانه روزی ارائه میدهند، خودروسازی ام وی ام در شهر اراک نمایندگی های مجاز را افتتاح نموده اند تا خودروهاییکه دارای گارانتی می باشند و قصد استفاده از این خدمات گارانتی را دارند به این نمایندگی های مجاز مدیران خودرو در اراک مراجعه نمایند، برای دریافت سرویس های دوره ای خودروهای ام وی ام در اراک فقط به نمایندگی های مجاز مراجعه نمایید و برای دریافت خدمات امداد خودرویی فقط با شماره امدادخودرو ام وی ام در اراک ….. تماس حاصل فرمایید.

محور های تحت پوشش امداد خودرو اراک

امداد خودرو اراک تمامی مناطق و شهرستان های اطراف را پوشش داده و کلیه خدمات امدادی خودرو را در ارائه می دهد. از جمله شهرستان ها و مناطق مهم تحت پوشش امداد خودرو، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امداد خودرو جاده اراک سلفچگان:

جاده اراک سلفچگان یکی از جاده های پر تردد است. روزانه تعداد زیادی خودرو از این جاده عبور می کند. به همین خاطر نیز امداد خودرو نوین یدک این بخش را تحت پوشش قرار داده و به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات در هر کجای این جاده می پردازد.

امداد خودرو جاده اراک خمین :

در حوالی اراک جاده ای وجود داد که به شهرستان خمین ختم می شود. نوین یدک خدمات امداد خودرو جاده اراک خمین را نیز به صورت 24 ساعته ارائه می دهد.

امداد خودرو و جرثقیل یدک کش جاده ی اراک به خمین

یکی از جاده های استان مرکزی که در آن خدمات امداد جاده ای بصورت شبانه روزی برقرار است جاده ی اراک به خمین می باشد که یکی از جاده های مواصلاتی محسوب می شود که تردد و رفت وامد بسیاری از خودروها از این مسیر می باشد، تحت پوشش قرار دادن جاده ی اراک خمین توسط امداد خودرو اراک بهترین هدف برای رفاه حال مشتریان گرامی در این جاده می باشد.

امداد خودرو جاده اراک پلیس راه توره:

از دیگر خدمات تحت پوشش امداد خودرو اراک، می توان به امداد خودرو جاده پلیس راه توره اشاره کرد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز در این منطقه با ما تماس بگیرید.

امداد خودرو جاده سلفچگان ساوه:

جاده سلفچگان ساوه نیز یکی دیگر از مسیرهای پر رفت و آمده است. به همین خاطر نیز امداد خودرو نوین یدک، این مسیر را نیز پوشش دهی می کند.

امداد خودرو پلیس راه توره به ملایر و بروجرد: در صورتی که به امداد خودرو در پلیس راه توره به ملایر و بروجر نیاز داشتید، می توانید با شماره امداد خودرو اراک در هر ساعت از شبانه روز، تماس بگیرید.

شهرهای تحت پوشش امداد خودرو اراک

امداد خودرو اراک نوین یدک تمامی شهرهای اراک را پوشش می دهد. این باعث شده تا شما در هر منطقه از اراک محدودیت نداشته باشید و بتوانید با شماره امداد خودرو اراک برای حل مشکل خودرو خود تماس بگیرید.
از جمله مهم ترین شهرهای تحت پوشش امداد خودرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو اراک ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ تماس حاصل فرمایید.

دلیجان

محلات همین ساوه
سنجان مهاجران تفرش مامونیه
زاویه پرندک آستامه خنداب
جاورسیان میلاجرد خشکرود غرق آباد
نوبران توره نراق کاروان
فرمهین نیمور کمیجان کرهرود
داود آباد آشتیان شازند هندودر
اراک قورچی باشی رازقان

ساروق

شماره امداد خودرو اراک

همشهریان عزیزی که در شهر اراک و یا جاده های منتهی به اراک خودروشان دچار مشکل شده و یا تصادف کرده اید ودیگر قادر به حرکت نمی باشد بهترین روش برای بدست آوردن شماره امداد خودرو اراک تماس با ۱۱۸ ویا درصورت داشتن گوشی هوشمند و دسترسی به اینترنت میتوانید شماره ی امداد جاده ای را در google سرچ کرده و به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید، شرکت ما در هر شهر دارای پایگاه ثابت امداد خودرویی مجهز می باشد که با درخواست امداد خواه در هر نقطه از استان اراک شماره ی نزدیکترین امداد خودرو اراک را در اختیار شما قرار می دهند و نزدیکترین یدک کش به محل اعزام شده و خودرو شمارا به نمایندگی های سایپا و یا ایران خودرو حمل میکنند.

شماره امداد خودرو سراسری استان مرکزی برای تمام استان

تنهاترین شماره تلفن امداد خودرو مرکزی که کل استان مرکزی حتی روستاهای این استان را نیز تحت پوشش امداد جاده ای دارد شماره تلفن ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ می باشد، شما در هر شهری از استان مرکزی اراک که زندگی میکنید و خودرو شما تصادف کرده ویا به مشکل فنی برخورده و احتیاج به یک امداد خودرو دارید می توانید با شماره تلفن امداد خودرو سراسری اراک تماس گرفته و آدرس خودرا به کارشناسان نوین یدک داده و منتظر امدادگر بمانید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو تکاب - جرثقیل ویدک کش تکاب - مکانیک سیارتکاب

امداد خودرو اراک

سایر مناطق : شماره امداد خودرو قم

هیچ راننده ای دوست ندارد که در جاده و خصوصا بزرگراه گیر بیفتد. اما خواه ناخواه ممکن است در شرایطی خاص این اتفاق رخ دهد. اما بدتر این است که در منطقه ای دورافتاده این اتفاق رخ دهد. گاهی حتی هیچ راننده ای هم توقف نمی کند تا به شما کمک کند. پس برای این که سفر خود را ادامه دهید باید چه کار کنید؟ آیا خودتان دست به کار می شوید؟ اجازه دهید بهترین راه حل را پیشنهاد دهیم. شما باید با امداد خودرو اراک تماس بکیرید. امداد جاده ای به شما کمک می کند تا با سلامت به مقصد خود برسید.

منظور از امداد خودرو چیست؟

امداد جاده ای و ارائه یدک کش یکی از انواع خدمات است که توسط شرکت های امداد خودرو ارائه می شود. تکنسین ها و مکانیک های ماهر شرکت های امداد خودرو به رانندگانی که در مسیر خود دچار مشکل شده اند  کمک می کنند. خدماتی که توسط امداد خودرو ها ارائه می شود متفاوت است. به طور مثال امداد  خودرویی که خصوصی است می تواند  خدمات بیشتری را نسبت به امداد  خودرو های شرکتی برای شما  ارائه دهد. اما در نهایت هدف تمامی آن ها کمک به رانندگان برای ادامه مسیر با ایمنی هر چه بیشتر است.

منظور از امداد خودرو چیست؟

امداد خودرو اراک چگونه به شما کمک می کند؟

همان طور که اشاره کردیم امداد خودرو می تواند  چالش های سخت پیش روی رانند گان را با کمک تکنسین های خود به خوبی رفع کند. حتی اگر مشکل در محل برطرف نشد می توان خودرو را به راحتی با یدک کش به تعمیرگاه هدایت نمود. امداد جاده ای می تواند  تعمیرات جزئی مختلفی را برای رانندگان ارائه دهد. به طور مثال زمانی که لاستیک شما پنچر شده باشد و امکانات و شرایط تعویض را نداشته باشید، می توانید از امداد خودرو کمک بگیرید.

شاید باتری خودرو شما تمام شده باشد و به همین دلیل در جاده مانده باشید. تنها با یک تماس ساده با ما می توانید از تکنسین در این زمینه کمک بخواهید. در کنار این موارد اگر بنزین شما در بزرگراه و یا دور از دسترسی به پمپ بنزین تمام شده باشد می توانید از امداد خودرو همدان نوین یدک کمک بخواهید. امداد خودرو حتی در زمینه تصادفات هم به شما کمک می کند. اگر شما در جاده تصادف کرده باشید، ممکن است نیاز به بکسل کردن و یا حمل خودرو به تعمیرگاه داشته باشید. در این حالت نیز می توانید با کمک امداد خودرو، وسیله نقلیه تان را به تعمیرگاه تخصصی امن منتقل کنید. این کار معمولا با کمک یدک کش انجام می شود.

مزایای تماس با امدادخودرو چیست؟

امداد خودرو اراک خدماتی سودمند برای رانندگان ارائه می کند. همان طور که در بخش قبل اشاره کردیم، شما می توانید به راحتی از تعمیرکاران و تکنسین های ماهر کمک بگیرید. فرقی ندارد که برای کار یا تفریح در جاده باشید. اتفاق و چالش ممکن است برای شما رخ دهد. به همین دلیل راه آسان تماس با امداد خودرو معتبر است. خدمات امداد خودر و به رانندگان در راه مانده امداد و نجات و امکانات تعمیراتی ارايه می کند. زمانی که تماس را برقرار می کنید، تکنسین ها در سر یع ترین زمان ممکن خود را به محل می رسانند تا برای رفع مشکل شما اقدام کنند.

امداد خودرو و جرثقیل یدک کش جاده ی اراک به قم

در مقالات مربوط به امداد خودرو و یدک کش در اراک به یکی از جاده های پرتردد در این شهر اشاره میکنیم که بصورت شبانه روز شاهد رفت و آمد خودروهای سبک و سنگین ترانزیتی می باشد، جاده ی اراک به قم یکی از این جاده ها می باشد که یکی از پایگاه های ثابت یدک کش اراک در این محور مستقر می باشد. در روزهای تعطیل بجز استقرار جرثقیل های یدک کش اراک در این محور کشیک خودروهای تعمیرکار سیار نیز برای تعمیرات در محل در جاده ی اراک به قم مستقر می شوند و در صورت درخواست امداد در جاده ی اراک به قم سریعا به محل اعزام میگردند.

مکانیک سیار کیست وچه وظایفی دارد؟

همانطور که از اسم کلمه مشخص است مکانیک سیار به فردی گفته میشود که خدمات مکانیکی و تعمیرگاهی خودرو را بصورت سیار در هر محل و مکان انجام دهد. از جمله خدماتی که مکانیک سیار در شهر اراک میتوان ارائه دهد: ۱.تعویض سیم کلاچ کلیه ی خودرو های تولید داخل و خارج
۲. تعویض واشر سر سیلندر خودرو
۳. تعویض لنت خودرو
۴. تعویض بلبرینگ چرخ ها و تنظیم سیم ترمز دستی خودرو
۵. عیب یابی توسط دستگاه دیاگ و رفع عیب آن
۶. تعویض قطعه ی معیوب فقط با لوازم اصلی واورجینال
۷. تنظیم موتور خودرو و سیستم سوخت رسانی خودرو
۸. گرفتن فیلر برای خودرو
۹. تعمیر و تعویض سیستم جلوبندی در محل

اگر در شهر اراک خودرو شما به هر یک از موارد ومشکلی که در بالا اشاره کردیم مواجه شد دیگر نگران هزینه بالا ی تعمیر خودرو و حمل خودرو توسط یدک کش به تعمیرگاه نباشید، شما بایک تماس تلفنی با مکانیک سیار اراک تمامی این خدمات را با قیمتی توافقی وارزان در محل کار یا منزل شما انجام داده خواهد شد، مکانیک سیارهای شرکت نوین یدک اراک همگی از استادکاران قدیمی در امر تعمیر خودرو محسوب می شوند که سعی بر این دارند با کمترین هزینه ی ممکن و خرج تراشی خودرو شمارا در محل تعمیر نمایند.

یدک کش در اراک
یدک کش در اراک

مکانیک سیار خودروهای سنگین و باری در اراک

شرکت امداد خودرو اراک سعی براین دارد که کلیه ی خودروهای سنگین وباری در کل استان را تحت پوشش مکانیک های سیار خود قرار دهد، از این پس ماشین های سنگین نیز در صورت خرابی خودرو خود در شهر اراک نیز میتوانند با شرکت تماس گرفته و از خدمات مکانیک سیار و تعمیرکار سیار استفاده نمایند.

مکانیک سیار و تعمیرکار سیار خودروهای چینی در اراک

یکی از دقدقه هایی که دارندگان خودروهایی چینی دارند خرابی خودرو و نبود قطعات و لوازم یدکی آنها و نبود یک تعمیرکارمتخصص می باشد، شرکت نوین یدک اراک این مژده را به شما میدهد که تعمیرکاران و مکانیک های این شرکت بصورت خدمات تعمیر در محل و سیار آماده ی تعمیر خودرو شما در محل می باشند و تا حد ممکن قطعات یدکی ضروری ومعیوب خودروها را در محل برای شما تعویض می نمایند. شماره تماس مکانیک سیار خودروهای چینی در اراک و استان مرکزی ۰۹۹۰۴۷۱۰۷۹۵ می باشد.

سخن آخر امداد خودرو اراک

احترام به مشتری، پاسخگویی سریع در مواقع اضطراری، خدمات قابل اعتماد و با کیفیت را می توانید با ما تجربه کنید. زمانی که شما در جاده دچار مشکل شده اید با یک تماس می توانید از راه اندازی خودروی خود اطمینان حاصل کنید. امکانات ارائه شده توسط امداد خودرو شما را در مسیر جاده ایمن تر پیش می برد.

4.9/5 - (26 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «امداد خودرو اراک»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا