نوین یدک

امداد خودرو فامنین

امداد خودرو فامنین
خانه » امداد خودرو فامنین

امداد خودرو فامنین : در صورتی که خودرو شما دچار خرابی گردید و خواستید به امدادخودرو در شهرستان فامنین تماس بگیرید (09183133998) تقاضای کارشناس جهت تشخیص علت خرابی و تعمیر آن نمائید. در این صورت ملاک تشخیص کارشناس می باشد و بخاطر این که خود را دچار دردسر نکنید بهتر است از دست کاری خودرو جدا خودداری کنید.

امداد خودرو فامنین

یکی از شهرستان های استان همدان فامنین نام دارد که از لحاظ جغرافیایی در شمال شرق این استان واقع شده است. این شهرستان از سمت شمال به شهرستان رزن از سمت جنوب به مرکز استان یعنی همدان از سمت شرق به استان مرکزی و از سمت غرب به شهرستان کبودرآهنگ محدود می شود. فامنین از مراکز کشاورزی استان همدان محسوب می شود. این شهرستان در دشتی به همین نام واقع شده است و دارای اب و هوایی کوهستانی می باشد. شهرستان فامنین از شهرهای قدیمی استان همدان می باشد و در دوران صفویان دارای بازار بوده و در قسمت شمالی استان همدان دارای مرکزیت تجاری بوده است. در این نوشته به بررسی امداد خودرو فامنین می پردازیم.

تعمیرکار سیار و مکانیک سیار فامنین

امداد خودرو نوین یدک برای ارائه خدمات تعمیر سیار و مکانیک سیار در فامنین به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. ممکن است در برخی شرایط خودرو شما دچار مشکل شده و دسترسی به مکانیکی و تعمیرگاه ها امکان پذیر نباشد. از طرفی تعمیر هر چه سریع تر خودرو نیز برای شما بسیار مهم و ضروری باشد. دیگر نیازی نیست تا بابت خرابی خودروتان در هر نقطه از فامنین نگران باشید. چرا که تیم نوین یدک در هر لحظه همراه شماست. برای بهره مندی از خدمات تعمیرکار سیار می توانید با شماره امداد خودرو فامنین تماس بگیرید.

امداد خودرو فامنین
امداد خودرو فامنین

جرثقیل فامنین

وقتی حرف از جرثقیل میزنیم اولین چیزی که به فکر ما میرسد ، بلندکردن قطعه ی سنگینی که بوسیله ی خودروییکه دکلی در پشت آن قرار دارد صورت می پذیرد، که کلیه ی حرکات این دکل توسط سیستم هیدرولیک حرکت میکنند، جرثقیل فامنین در وزن ها ی مختلف برای کارهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد، جرثقیل نیسان یکی از جرثقیل های فامنین میباشد که در خدمات حمل و جابجایی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد و شرکت امداد خودرو فامنین از دونوع جرثقیل سبک برای حمل خودروهای سواری و جرثقیل سنگین برای حمل کامیونها و خودروهای سنگین مورد استفاده قرار میدهد، برای درخواست جرثقیل فامنین با شماره ی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

باطری ساز سیار فامنین

شرکت امداد خودرو فامنین با ایجاد تعمیرگاه باطریسازی در این شهر اولین قدم برای رفع عیب برقی خودروهای ایرانی و خارجی برداشته است که به طور خلاصه میتوان به تعمیر دینام خودرو ویا تعمیر استارتر خودرو و تعویض سیم کشی کامل خودرو اشاره نمود، تعمیرکاران برق خودرو این شرکت همگی دوره های کامل برق خودرو را در مراکز فنی حرفه ای و یا مراکز سایپا یدک وایران خودرو و مدیران خودرو و کرمان موتور و.. گذرانده اند و دارای گواهینامه های معتبر برق خودرو میباشند. تعمیر دینام برق خودرو های چینی برای اولین بار در فامنین که با قطعات اورجینال شرکتی انجام میشود را انجام داده و کلیه ی خدمات خودرا گارانتی می نماید. تعمیر موتور برف پاک کن وتعویض و تعمیر شیشه بالابر خودرو نیز از جمله کارهای باطریساز در شهر فامنین می باشد. مشتریان و همشهریان عزیز برای دریافت خدمات باطریسازی سیار میتوانند با شماره تلفن شرکت امداد خودرو فامنین تماس گرفته و درخواست باطریساز سیار برای رفع عیب برقی خودرو خود نمایند.

حتما بخوانید :  امداد خودرو دمق

خودروبر در فامنین

شهر فامنین با داشتن چندین شرکت امداد خودرویی یکی از شهرهایی محسوب میشود که برای حمل خودرو در داخل شهر ویا جاده های فامنین از انواع خودروبرها با ورزن های مختلف استفاده می نمایند، خودروبرهای دکلدار برای حمل و جابجایی خودروهایی بکار می رود که دچار تصادف شده و از جاده خارج شده اند با استفاده از دکل خود خودرو را به پشت خود قرار داده و آن را به داخل شهر فامنین حمل می نماید، خودروبر کفی و ینچدار نوع دیگری می باشد که برای حمل خودروهای شاسی بلند و لوکس در فامنین مورد استفاده قرار میگیرد.

خدمات رسانی به دیگر شهرهای همدان : امداد خودرو تجرک

یدک کش حمل خودرو فامنین

ما دراین مطلب میخواهیم به معنی و مفهوم یدک کش و چگونگی یدک کشی توسط نیسان حمل خودرو در فامنین اشاره نماییم. اولین مطلب معنی ومفهوم یدک کشی: وقتی که یک وسیله ی نقلیه ی موتوری وسیله ی دیگری را با استفاده از جرثقیل هیدرولیک یا بکسل به دنبال خود می کشد را یدک کشی می گویند.یدک کش ها انواع مختلفی دارند که به طور خلاصه می توان به یدک کش سنگین برای حمل خودروهای سنگین و نیسان جرثقیل یدک کش برای حمل خودروهای سبک سواری اشاره نمود، که مبحث اصلی ما در این مقاله در مورد یدک کشی خودروها در فامنین می باشد. حمل خودرو توسط نیسان یدک کش در فامنین بصورت کاملا حرفه ای صورت می پذیرد تا بدون آسیب به خودرو و سپر و جلوبندی خودرو شما به اولین تعمیرگاه مجاز این شرکت برای تعمیر و رفع عیب منتقل گردد. امداد خواهان عزیز برای دریافت نزدیک ترین یدک کش حمل خودرو در فامنین میتوانند با شماره تماس این شرکت تماس حاصل فرمایند تا در کمترین زمان امدادگر به محل اعزام گردد.شماره تماس شبانه روزی یدک کش فامنین 09183133998

امداد خودرو فامنین

شماره تلفن امداد جاده ای فامنین

همانطور که از معنی جمله پیداست رفتن برای کمک ویاری رساندن به شخص یا وسیله ای که در جاده به مشکلی برخورد کرده باشد، ولی منظور ما دراین مقاله که مربوط به خدمات امداد خودرویی در فامنین می باشد، همان امداد جاده ایست و برای کمک و یاری رساندن به خودروهایی که به هر دلیلی تصادف و یا خرابی خودرو در جاده ها احتیاج به یک امداد خودرو ویا امداگر دادند، شرکت امداد خودرو نوین یدک فامنین برای رفاه حال مشتریان کلیه ی خدمات امداد جاده ای در فامنین را بصورت شبانه روزی انجام میدهد، تنها شماره تلفن امداد جاده ای فامنین که خدمات ارزان قیمت وبا صرفه برای مشتریان انجام میدهد شرکت نوین یدک ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸می باشد.

ارزانترین خدمات امداد خودرو فامنین

وقتی شما تصمیم به سفر به غرب کشور توسط خودرو شخصی خود را دارید اقدامات لازم سفر و چک کردن خودرو از نظر فنی برای مسافرت لازم است. هم وطنان عزیز کشور که در شهرهای میانی و شرقی کشور ساکن هستند برای رسید به غرب کشور اکثرا باید از راه های مواسلاتی استان همدان بخش فامنین عبور کنند و به همین منظور شرکت امداد خودرو فامنین برای رفاه حال مشتریان عزیز از خدمات متنوعی مانند بازدید موتوری خودرو ، بازدید روغن موتور و ترمزها و.. ایجاد تعمیرگاه سیار و ثابت ، باطریسازی ثابت و سیار و استقرار نیسان یدک کش ، خودروبر کفی و جرثقیل دکلدار استفاده می نماید. رانندگان عزیزی که قصد مسافرت به استان همدان شهر فامنین رادارند برای اینکه ارزانترین امداد خودرو فامنین را در سریع ترین وقت به خدمت بگیرند واز خدمات این شرکت بهره مند شوند با شماره تلفن امداد خودرو فامنین ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایند واز خدمات ویژه ی این شرکت استفاده ی لازم را ببرند. شهر فامنین با قرار گرفتن در مسیر اصلی ترانزیت کالا برای غرب کشور از اهمیت بالایی برخورداراست و برای ایجاد امنیت خودروهای عبوری سنگین وسبک چندین راه ازجمله اتوبان ساوه به همدان و جاده قدیم ساوه به همدان ایجادشده که از این شهر گذر کرده اند و تعمیر و نگهداری این جاده ها برعهده ی اداره ی راه و ترابری شهر فامنین می باشد.

حتما بخوانید :  امداد خودرو اسدآباد

خدمات رسانی به دیگر شهرهای همدان : امداد خودرو اتوبان ساوه همدان

امداد خودرو همدان نوین یدک در همه ساعات و در روزهای تعطیل تعمیرکاران حرفه ای خود را به موقعیت مکانی شما اعزام می کند. تیم ما از بهترین تجهیزات و روش ها برای تعمیر خودروهای شما استفاده می کنند. لازم است بدانید که مجموعه ما دارای تیم آموزش دیده ای بوده که به خوبی در مورد تعمیر انواع خودرو ها تخصص دارند.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو فامنین 09183133998 تماس حاصل فرمایید.

حتما بخوانید : طریقه ی هواگیری آب رادیاتور پژو ۲۰۶ ، پژو ۲۰۷، پژو۴۰۵ ، پارس ،سمند

امداد خودرو فامنین

خدمات رسانی به دیگر شهرها : امداد خودرو غرق آباد

چگونگی درخواست امداد خودرو آنلاین در فامنین؟

در این مقاله میخواهیم توضیحات مختصری در مورد چگونگی درخواست امداد خودرو آن هم به صورت اینترنتی و آنلاین در فامنین را برای رانندگانی که آشنایی با این شهر را ندارند و خودرو آنها در جاده ی همدان فامنین یا که فامنین به ساوه به مشکل فنی خورده و شماره ی امداد خودرو فامنین را ندارند می پردازیم، رانندگان عزیز چه در فامنین و چه در هرکجای ایران اگر احتیاج به امداد خودرو پیدا کردید کافیست با استفاده از گوشی های هوشمند امروزی وارد سرچ صفحه گوگل شده و امداد خودرو شهر مورد نظر را تایپ کرده و نتیجه ی گوگل به ترتیب پرکاربردترین شماره ی امداد شهر مورد نظررا به شما نمایش خواهد داد، یکی از پرکاربرد ترین امداد خودروهای شهر فامنین که گوگل به شما معرفی کرد شرکت نوین یدک می باشد که همچنان رتبه ی یک گوگل را به خود اختصاص داده است،شماره ی امداد خودرو آنلاین فامنین ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد.

بررسی امداد خودرو فامنین

این شهرستان مانند دیگر شهرهای استان همدان و کشور ایران دارای خودروهای زیادی بوده و نمایندگی های کارخانه های خودروسازی در این شهر نیز فعال می باشند. در کنار نمایندگی های خودرو و به علت وجود خودرو در این شهرستان حتما می توانید تعمیرگاه های خودرو و امداد خودرو فامنین را ببینید. امداد خودرو در این شهرستان یا وابسته به نمایندگی های کمپانی های خودروسازی می باشد و یا به صورت خصوصی فعالیت می کنند.

امدادخودروهایی که وابسته به نمایندگی های کارخانجات تولید خودرو هستند معمولا خودروهای تولیدی شرکت راتحت پوشش قرار می دهند که این پوشش دو حالت دارد:

خودروهایی که تحت گارانتی شرکت بوده و امدادخودرو موظف به خدمات رسانی طبق قوانین کارخانه و خریدار خودرو می باشد.

خودروهایی که تولید کارخانه می باشند. اما دوران گارانتی آنان به پایان رسیده. ولی در صورت احتیاج کارهای تعمیرات آنها را طبق توافق طرفین انجام می دهند.

بدک کش فامنین

امداد خودرو فامنین خصوصی چه ویژگی دارد؟

حالت سومی هم وجود دارد و آن هم امداد خودرو فامنین خصوصی می باشد که کار تعمیرات انواع خودروها را برعهده دارند و درصورتی که دوران گارانتی وسیله نقلیه اتمام شده در صورت خرابی می تواند با آنها تماس گرفته و تقاضای ارسال کارشناس فنی به محل خرابی خودرو را نماید. در صورت تشخیص کارشناس اگر امکان تعمیر خودرو در همان محل خرابی باشد نسبت به رفع آن و تعمیر خودرو اقدام نمایید. اگر احتیاج به انتقال به تعمیرگاه داشته باشد توسط یدک کش و بدون دلهره خطر تصادف به تعمیرگاه جهت تعمیرات اساسی منتقل خواهد شد.

یدک کش فامنین
یدک کش فامنین

امداد کرمان موتور فامنین

اکثر رانندگان شهر فامنین از خرید خودروهای منتاژی مانند خودروهای کرمان موتور در شک و تردید قرار دارند که آیا خدمات پس از فروش شرکت کرمان موتور در شهر فامنین وجو دارد یا ن؟ باید در جواب به این رانندگان باید گفت بله شرکت امداد خودرو کرمان موتور در فامنین هم خدمات تعمیر در محل این شرکت را در داخل شهر و هم در محورهای مواسلاتی شهر انجام میدهد و هم یدک کش شرکت کرمان‌ موتور رزن بصورت ۲۴ ساعته آماده ی حمل و جابجایی خودروهای این شرکت می باشد. برای درخواست امداد شرکت کرمان موتور در فامنین میتوانید با شماره گیری ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ از خدمات این شرکت مانند.یدک کش کرمان موتور فامنین، تعمیرکار کرمان موتور فامنین و خودروبر کرمان موتور فامنین استفاده نمایید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو کنگاور

امداد مدیران خودرو فامنین

یکی از اولین شرکت های خودروساز کشور که منتاژ خودروهای چینی را برعهده گرفته است نمایندگی مدیران خودرو می باشد که این شرکت برای جذب مشتری وبالا بردن فروش خودروهای خود از خدمات پس از فروش و قراردادن نمایندگی این شرکت در سراسر کشور استفاده می نماید، یکی از این نمایندگی های شرکت مدیران خودرو در شهر فامنین می باشد که تا حدودی توانسته انواع خدمات این شرکت ائم از جرثقیل یدک کش مدیران خودرو ، تعمیرکارسیار مدیران خودرو ، خودروبر مدیران خودرو را ارائه دهد، انواع خودروهای شرکت مدیران خودرو که در فامنین میتوانند از خدمات این شرکت استفاده نمایند ام وی ام x22، ام وی ام x33، چری، تیگو ، و.. می باشد.

حتما بخوانید : دلایل یاتاقان زدن موتور خودرو

چگونگی حمل خودرو با خودروبر کفی در فامنین

درادامه ی مقالات مربوط به شهر فامنین به بحث فرق بین یدک کش و خودروبر کفی و چگونگی حمل توسط خودروبر کفی فامنین می پردازیم:
وقتیکه خودرویی در جاده ها ویا در داخل شهر خراب می شود اولین چیز که به ذهن صاحب خودرو میرسد رساندن ماشین به تعمیرگاه برای تعمیر و رفع عیب خودرو می باشد، و با اولین تماس با امداد خودرو فامنین با توجه به نوع خودروو سبک یا سنگین بودن خودرو و یا مقدار مسافت حمل خودرو شما خودروبر کفی یا یدک کش به محل اعزام می گردد. وحال در مورد مواقع استفاده از خودروبر در فامنین مطالبی را برای مطالعه ی شما همشهریان عزیز در مقاله اضافه می نماییم. اولین مورد خودروهای کف خواب می باشد که نیسان یدک کش قادر به حمل اینگونه خودروها بخاطر ارتفاع کم آنها نمی باشد و باید از خودروبر کفی استفاده شود،دومین مورد خودروهای شاسی بلند و سنگین وگران قیمت می باشند که برای جابجایی به دیگر شهر ها و استانها بایداز خودروبرهای کفی فامنین استفاده نمود.

خدمات رسانی به دیگر شهرهای همدان : امداد خودرو نوبران

مزایای استفاده از خودروبر کفی فامنین :
۱.دارای بیمه نامه ی معتبر جهت حمل خودرو
۲.دارای بارنامه ی معتبر اداره ی راه و ترابری فامنین
۳. وینچ داربودن آن برای سوار کردن خودرو معیوب شما

چگونگی بارگیری وحمل خودروبر کفی فامنین:

ابتدا خودرو شما با یک بکسل محکم که از یک طرف به وینچ خودروبر و از طرف دیگر به قسمت بکسل بند خودرو شما وصل می گردد و کفی خودروبر با پایین آمدن و قرار گرفتن در یک شیب ملایم آماده ی حمل خودروشما به وسیله ی وینچ به داخل خودرو می نماید و بعد از سوار شدن کامل خودرو شما به خودروبر با بکسل ثابت به بدنه ی کفی محکم بسته می شود و خودرو شما آماده ی جابجایی به محل مورد نظر شما می باشد.

امداد خودرو فامنین
امداد خودرو فامنین

فامنین کجاست

فامنین یکی از شهرستان‌های ده‌گانه استان همدان است که در شمال شرقی این استان واقع شده است. این شهرستان از شمال به شهرستان رزن، از جنوب به شهرستان همدان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به شهرستان کبودرآهنگ محدود می‌شود.

فامنین، شهری کوهستانی است و ارتفاع آن از سطح دریا، بین ۱۴۰۰ تا ۱۸۰۰ متر است. این شهرستان دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و زمستان‌های سرد و تابستان‌های معتدل دارد.

سخن نهایی امداد خودرو فامنین

در این نوشته از سایت امداد خودرو نوین یدک همدان به بررسی امداد خودرو فامنین پرداختیم. اگر خودرو شما دچار مشکل و نقص فنی شده باشد می توانید با تماس با امداد خودرو برای رفع مشکل اقدام کنید.

4.9/5 - (140 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top