نوین یدک

امداد خودرو آوج

امداد خودرو آوج
خانه » امداد خودرو آوج

آوج مرکز شهرستان آوج در استان قزوین می باشد. این شهر در 110 کیلومتری شهرستان قزوین و بین این شهر و همدان واقع شده است. این شهر دارای منطقه ای کوهستانی بوده و در این شهر تابستان های خنکی را تجربه خواهید کرد. در این نوشته ما به بررسی امداد خودرو آوج می پردازیم.

شمار امداد خودرو سیار در آوج

آقای داودی

برای ارسال امداد خودرو فوری آوج به همراه تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو آوج ۰۹۳۰۹۱۸۵۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

سفر به آوج و نیاز به امداد خودرو

طبیعت زیبا و کوهستانی این شهر و در کنار آن پل معلق و زیبای شاه دره بر روی منطقه کوهستانی به همین نام شما را مجذوب خود خواهد کرد. آبشار روستای منصور، برج های دوگانه روستای خرقان باعث می گردد تا حتما سری به این جاهای دیدنی بزنید. البته مناطق دیدنی دیگری نیز در این منطقه وجود دارد که می تواند شما رابه دیدین این زیبایی ها وادار کند.

از جاهی دیدنی و باستانی شهر آوج می توان به کاروانسرای شاه عباسی در خود شهر آوج اشاره نمود. در ورودی این کاروانسرا کتیبه هایی بر سنگ مرمر نوشته شده که نشان دهنده قدمت آن می باشد که به دوران صفویان می رسد.

امداد خودرو آوج و یدک کش آوج

با این اوصاف اگر به استان قزوین مسافرتی داشتید حتما به این شهر هم سفری نمائید. اما اگر با وسیله شخصی قصد مسافرت به این شهر را دارید جهت اطمینان بیشتر و برای اینکه از لحاظ خودرو اسوده خاطر باشید حتما شماره امداد خودروهای شهر آوج را داشته باشید تا در صورت بروز مشکل احتمالی در این زمینه خیالتان راحت باشد.

جرثقیل و یدک کش آوج

آوج یکی از شهرهایی است به جمعیت کمی که دارد اما با قرار گرفتن در مسیر ارتباطی همدان به قزوین، دارای حجم ترافیک بالایی برخوردار می باشد. به همین علت احتمال خرابی و یا تصادف خودروها در راههای مواسلاتی این شهر زیاد می باشد. بدون شک برای حمل و جابجایی خودرو خود احتیاج به جرثقیل یدک کش است. از این رو شرکت امداد خودرو شبانه روزی آوج آماده ارسال جرثقیل یدک کش باکمترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن به محل درخواست امداد شما می باشد.

جرثقیل آوج

جرثقیل ها نقش بسیار مهمی در عرصه ی خدمات دارند که این خدمات می توانند بصورت عمومی و یا شخصی باشند،جرثقیل هایی که وظیفه ی شخصی ایفا میکنند مانند جرثقیل های حمل خودرو می باشند که در شهر آوج مورد استفاده ی شرکت های امداد خودرویی و امداد جاده ای قرار گرفته اند، ناوگان امداد خودرو آوج برای تکمیل کارد خدماتی خود از بهترین و با تکنولوژی ترین جرثقیل ها برای ارائه ی خدمات استفاده می نماید،

انواع جرثقیل آوج

جرثقیل سبک آوج: که این نوع جرثقیل ها برای حمل و جابجایی خودروهای سبک و قطعات صنعتی تا یک تن مورد استفاده قرار میگیرد. و بیشتر بصورت نیسان جرثقیل می باشد،این جرثقیل ها در شهر آوج تمامی خدمات امداد جاده ای و صنعتی را بصورت شبانه روزی ارائه میدهند و هزینه ی دریافتی آنها طبق نرخ اتحادیه می باشد.
جرثقیل سنگین آوج : که همانطور که از معنی جمله پیداست موارد استفاده ی این نوع جرثقیل ها در آوج ، بلند کردن و حمل خودروهای سنگین باری در جاده ها و داخل شهر و همینطور برای ساختمان سازی و بلند کردن آهن و تیرچه بلوک مورد استفاده قرار میگیرند ، که خودروهای مورد استفاده در این نوع از نوع خاور۵تن ، ایسوزو می باشند.

حتما بخوانید :  امداد خودرو فیروزان

شماره تلفن امداد خوورو شبانه روزی آوج

داشتن یک شماره تلفن معتبر امداد خودرویی برای هر شهری امریست ضروری چرا که با افزایش روز افزون وسایل نقلیه درخواست برای کمک رسانی و امداد در جاده ها و شهرها روز به روز افزایش پیدا میکند، از این رو شرکت امدادخوورویی شبانه روزی نوین یدک در شهر آوج اقدام به ثبت شماره تلفن در سامانه ی ۱۱۸ و همچنین در صفحه ی شخصی و معتبر سراسری امداد خوورو آوج در صفحات مجازی در دسترس بودن امدادگران و تجهیزات وسایل نقلیه ی این شرکت امدادی را آسان نموده است،و همشهریان عزیز و مسافرین گرامی میتوانند تنها شماره تلفن امداد خودرو شبانه روزی آوج را از این دو مجموعه دریافت نمایند، برای دریافت شماره تلفن امداد خودرو شبانه روزی آوج کافیست وارد سایت اصلی این شرکت شده و با کلیک برروی کلمه ی تماس فوری شماره ی مستقیم این شرکت را شماره گیری نمایید.

شماره تماس امداد جاده ای شهر آوج

در برخی از شهر های بزرگ مانند شهر قزوین امکان پوشش دهی امداد خودرویی و جاده ای هم به بیرون شهر یا همان جاده های برون شهری و هم در داخل شهر به طور همزمان امکان پذیر نیست!چرا که بخاطر وسعت و پهناوی این گونه شهرها و وجود ترافیک در سطح شهر امکان رسیدن سریع و به موقع برای امدادگران وجود ندارد و تنها شهر استان قزوین که آوج می باشد می تواند هم زمان تمامی سطح شهر و جاده های مواصلاتی را تحت پوشش خدمات امداد جاده ای و امداد خودرویی قرار دهد، شهر آوج بخاطر وسعت کم خود و راحتی عبور و مرور در داخل شهر یکی از سریه ترین شرکت های امداد جاده ای و امداد خودرویی را در خود دارد و شهروندان عزیز شهر آوج در صورت لزوم استفاده از امداد جاده ای و امداد خودرویی این شهر می توانند با شماره تماس سراسری امداد جاده ای شهر آوج ۰۹۱۹۶۶۲۵۶۳۹ تماس حاصل فرمایند.

راه های تماس با امداد خودرو آوج

هر شرکت امداد خودرویی برای بدست آوردن مشتری بیشتر و همچنین رضایت مشتری کارهایی را برای بهتر شناخته شدن و معرفی شرکت امدادی خود انجام میدهد که شعار شرکت امداد خودرو آوج (همیشه حق با مشتری هست) می باشد ، چرا که رضایت مشتری از نظر خدمات ارائه شده و چگونگی ارائه ی خدمات یکی موفقیت ها در یک شرکت امدادی می باشد و خود همین امر باعث جلب نظر مشتری و معرفی شرکت به عنوان شرکت خوب با خدمات خوب می باشد، مانیز در شهر آوج با استفاده تمام قدرت و نیرو به روش های مختلف شرکت امداد خودرویی را به مردم معرفی می نماییم. و سعی میکنیم به روش های مختلف راه و روش تماس آسان با امداد خودرو آوج را به مردم این شهر آموزش دهیم، یکی از راه های آسان تماس دریافت شماره ی امداد خودرو شبانه روزی آوج از طریق بنر و تبلیغات جاده ای و شهری می باشد ، وراه دیگر تماس با سامانه ی پاسخگوی ۱۱۸ می باشد که با درخواست شماره ی تلفن جرثقیل امداد شماره موردنظر را در اختیار شما قرار میدهند، و بهترین راه تماس با شرکت امداد جاده ای آوج از طریق اینترنتی و سرچ در موتور جستجوگر گوگل می باشد.

امداد خودرو آوج
امداد خودرو آوج

امداد خودرو و یدک کش آوج در صورت بروز مشکل با تماس شما در سریع ترین زمان ممکن به محل حضور شما آمده و کار بررسی و بازدید از خودروی تان را انجام خواهند داد. با نظر کارشناس فنی اگر خودروی شما مشکل جدی نداشته باشد در محل تعمیر و رفع عیب خواهد شد. این مشکلات ممکن است جزئی باشد. مانند تعویض باطری، تعویض شمع ها و یا تعویض تسمه، لنت و دیگر کارهای جزئی که تشخیص آن با کارشناس فنی می باشد. اگر خودروی شما طبق نظر کارشناس احتیاج به تعمیر اساسی داشته باشد حتما بایستی آن را به تعمیرگاه منتقل نمایید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو غرق آباد

مکانیک سیار در آوج

تعمیر خودرو در محل از ویژه ترین خدماتی بوده که توسط امداد خودرو آوج ارائه می شود. به طور کلی خدمات رسانی در محل به صورت فوری یکی از مهم ترین دلایل روی کار آمدن شرکت های امداد خودرو است. فرقی نمی کند که در جاده یا خارج از شهر نیاز به تعمیر خودرو داشته باشید. در این شرایط می توانید با شماره مکانیک سیار آوج تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید. تا تیمی از مجرب ترین مکانیک ها با استفاده از تجهیزات جدید، عیب یابی و تعمیر خودروی شما را انجام دهند. این خدمات به صورت شبانه روزی بوده و شامل تمامی جاده و مناطق آوج می شود.

امداد ایران خودرو در آوج

امداد ایران خودرو در آوج کلیه خدمات امداد جاده ای اعم از تعمیر خودرو، سوخت رسانی سیار، تعمیر باطری و یدک کشی خودرو را به صورت تخصصی برای ماشین های ایران خودرو، ارائه می دهد. به طور کلی ماشین های ایران خودرو همانند پژو، 206، 207، پژو پارس، سمند، ال 90 و…… دارای محبوبیت زیادی در میان رانندگان هستند. این ماشین ها تردد زیادی در جاده ها داشته از این رو ارائه خدمات حرفه ای برای این خودرو ها دارای اهمیت ویژه ای است. اگر به سلامت و ایمنی خودروی اهمیت می دهید، بهتر است برای امداد رسانی جاده ای، با مراکزی تماس بگیرید که به صورت تخصصی این خدمات را برای امداد خودرو ارائه می دهند. در صورت ایجاد مشکل برای ماشین های ایران خودرو در آوج در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما تماس بگیرید.

امداد سایپا در آوج قزوین

دسته دیگری از خودروهای محبوب و پر استفاده در ایران، ماشین های سایپا است. در جاده آوج به قزوین که یکی از جاده های پر تردد است، امداد خودرو آوج خدمات متنوعی را به صورت ویژه برای ماشین های سایپا اعم از پراید، ساینا، تیبا 1 و تیبا 2 ارائه می دهد. از این رو شما دیگر بابت خرابی این ماشین ها و رفع مشکل آن ها به صورت فوری نگرانی نخواهید داشت. چنانچه در هر یک از مناطق قزوین و آوج برای ماشین سایپا خود به امداد خودرو جاده ای نیاز داشتید، می توانید روی تیم حرفه ای ما حساب کرده و از خدمات باکیفیت ما استفاده کنید.

امداد جاده آوج به رزن

از جمله دیگر دلایلی که باعث شده تا شرکت های امداد خودرو دارای اهمیت زیادی باشند، ارائه خدمات در جاده به صورت فوری و شبانه روزی باشد. به طور معمول خودرو ها در جاده به صورت غیر قابل پیش بینی دچار خرابی شده و به تعمیر نیاز دارند. در برخی مواقع نیز خرابی شدید خودرو و ایجاد صوانحی همانند تصادف باعث شده تا رانندگان به شماره امداد جاده آوج به رزن نیاز داشته باشند. خوشبختانه مجموعه ما به صورت شبانه روزی به ارائه این خدمات پرداخته و در 24 ساعت از شبانه روز حتی روزهای تعطیل آماده خدمات رسانی فوری در جاده رزن است.

بهترین امداد خودرو آوج قزوین

برای این که تجربه مناسبی را از خدمات امداد خودرو آوج به قزوین داشته و سلامت خودرو خود را تضمین کنید، لازم است تا با بهترین امداد خودرو در آوج آشنا شوید. به بیان دیگر دریافت خدمات از مجموعه های معتبر دارای اهمیت ویژه ای بوده و عدم توجه به آن باعث می شود تا هزینه شما به هدر رود. همچنین در اکثر اوقات دریافت خدمات از مجموعه های نامعتبر باعث آسیب دیدن هرچه بیشتر خودرو می شود. از این رو در انتخاب امداد خودرو دقت داشته و حتما بهترین مجموعه را جهت دریافت انواع خدمات امداد خودرو آوج انتخاب کنید. برای این کار بهتر است جستجوی ساده ای در گوگل داشته باشید تا با مجموعه های معتبر آشنا شوید.

معرفی شهر آوج همدان :

آوج، شهری در شمال غربی استان قزوین و مرکز شهرستان آوج است. این شهر در دامنه کوه البرز و در دشت آوج واقع شده است. آوج از شهرهای قدیمی ایران است و قدمت آن به پیش از اسلام می رسد. این شهر در دوران ساسانیان و اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار بود.آوج دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است. تابستان های معتدل و زمستان های سرد دارد. آوج از نظر منابع طبیعی نیز غنی است. این شهر دارای معادن سنگ آهن، زغال سنگ، مس و غیره است.

حتما بخوانید :  یدک کش و امداد خودرویی در لالجین

آوج از نظر گردشگری نیز شهر مهمی است. این شهر دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی متعددی است. از جمله مهم ترین جاذبه های تاریخی آوج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امداد خودرو شبانه روزی آوج
امداد خودرو شبانه روزی آوج

قلعه آوج: این قلعه یکی از قدیمی ترین قلعه های ایران است که به دوران ساسانیان باز می گردد. این قلعه در بالای کوهی بلند قرار دارد و دارای چشم اندازهای زیبایی است.
مسجد جامع آوج: این مسجد یکی از قدیمی ترین مساجد ایران است که به دوران ساسانیان باز می گردد. این مسجد دارای دو شبستان بزرگ و کوچک است. شبستان بزرگ این مسجد دارای 24 ستون سنگی است.
مجموعه تاریخی امامزاده صالح: این مجموعه تاریخی شامل امامزاده، مسجد و خانقاه است که به دوران سلجوقیان باز می گردد.
از جمله مهم ترین جاذبه های طبیعی آوج می توان به موارد زیر اشاره کرد

کوه البرز: این کوه یکی از بلندترین کوه های ایران است که در شمال شرقی شهر آوج واقع شده است. این کوه دارای چشم اندازهای زیبایی است و به عنوان یک منطقه گردشگری شناخته می شود.
دریاچه سد منجیل: این دریاچه در نزدیکی شهر آوج واقع شده است. این دریاچه از جمله مهم ترین جاذبه های گردشگری استان قزوین است.
دشت آوج: این دشت یکی از حاصلخیزترین دشت های ایران است و دارای چشم اندازهای زیبایی است.
آوج شهری تاریخی و فرهنگی است که دارای جاذبه های متعددی است. این شهر می تواند مقصد مناسبی برای گردشگران باشد.جمعیت آوججمعیت آوج طبق سرشماری سال 1400، برابر با 27٬182 نفر است. این شهر از نظر جمعیت، سیزدهمین شهر استان قزوین است.

یدک کش در آوج
یدک کش در آوج

موقعیت جغرافیایی آوج

آوج در شمال غربی استان قزوین و در شهرستان آوج واقع شده است. این شهر در دامنه کوه البرز و در دشت آوج واقع شده است. آوج از شمال به شهرستان بوئین زهرا، از شرق به شهرستان قزوین، از جنوب به شهرستان تاکستان و از غرب به استان زنجان محدود می شود.

راه های دسترسی به آوج

آوج از طریق جاده های آسفالته به شهرهای قزوین، بوئین زهرا، تاکستان و استان زنجان متصل است. همچنین فرودگاه قزوین در فاصله 50 کیلومتری آوج قرار دارد.

سخن آخر امداد خودرو آوج

در این نوشته از سایت امداد خودرو همدان نوین یدک ما به بررسی امداد خودرو در آوج قزوین پرداختیم.  نظر اصلی را کارشناس و تعمیر کار خودرو خواهد داد. تهیه نوع قطعه و کیفیت آن برعهده کارشناس فنی می باشد. شما به هیچ وجه در کار تعمیرات دخالتی نکنید. نکته مهم دیگر این که در صورتی خرابی خودرو از دست کاری در خودرو بپرهیزید. چه توسط خودتان و چه توسط دیگر افراد که ممکن است مشکل را دو چندان کنید. کار تعمیر را به تعمیرکار بسپارید.

امداد خودرو جاده در آوچ
امداد خودرو جاده در آوچ

روستا های تحت پوشش امداد خودرو آوج

نام روستا نام روستا نام روستا
نجف آباد بهشتیان تونل آوج
اروان نقاش منصور نیریج
کلنجین استلج یمق
سنگاوین گل زمین دانک
شهید آباد هراین پرسبانج
قهوج سه راه تختی حسن اباد
جادی حسین اباد جادهی صادق آباد رحیم آباد
پناه اباد قلعه شهدا جادی احمد آباد
کسجین تبلشکین محمود آباد
شاختار اردلان دشتک
حاصار خسرو اباد علی اباد
شلواز چنگوره آبدره
گردنه اوج گردنه سلطان بلاغ جاده خروس دره
جاده آبگرم قرخ بلاغ بوزندان
چوزهسبزک رزک قاراداش
پرچیک چاه برف فارسی اوغلان
مصر اباد ارتش اباد علی بلاغي
چشمه علی سیراب بی آب
اک امام زاده قاسم بادغین
ایلدرجین ساران سفلی داسکین
هلدر ساران اولیا شنگیل
یاسی بلاغ آسیان عباس آباد
آغچه قلعه آروچان خنداب
قوزلو مشانه چونه
خسرو اباد هرایین اورو
کاروانسرا پروان دخرجین
قمیشلو گندآهو سعید اباد
طبلشکین سروولی مشهد
قلعه کورد دیدار شلباز
آدار کردجین لجم گیر
تازه کند عبدالله مقصود قانقالو
گنبدک لک اوروق
دشتک حسن اباد حسن آباد سادات
4.8/5 - (110 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا