نوین یدک

مکانیک سیار همدان شبانه روزی

مکانیک سیار همدان
خانه » مکانیک سیار همدان شبانه روزی

مکانیکی سیار شبانه روزی همدان : یکی از دغدغه‌های دارندگان خودرو خرابی خودرو می باشد. اینکه هر لحظه از شبانه روز ممکن است خودروی شما خراب شده و احتیاج به تعمیر داشته باشد. در خیلی از شهر ها خصوصا شهرهای بزرگ بخاطر راحتی مردم و رفع اشکالات خودرو تعمیرکارانی وجود دارند که به صورت شبانه روزی به انجام خدمات می پردازند. در مقاله پیش رو به مکانیکی سیار شبانه روزی و وظیفه آنان پرداخته و در مورد مکانیکی شبانه روزی همدان توضیحاتی خواهیم داد.

شماره تماس مکانیک سیار همدان

فهرست مطالب

شماره ی تلفن تعمیرکار سیار همدان

مشتریان عزیزی که خودرو خریداری می نمایند اولین چیزی که به نظر آنها اهمیت بیشتری دارد این است که آیا قطعات یدکی خودرویکه خریده به آسانی قابل دسترس و خرید می باشد؟ آیا تعمیرکار سیار خودرو در تمام نقاط شهرهمدان قابل دسترسی می باشد؟ آیا میتوان به راحتی شماره ی تماس تعمیرکار سیار در همدان را بدست آورد؟وچگونه میتوان شماره ی تلفن تعمیرکار سیار یاهمان مکانیک سیار در همدان را بدست آورد؟ در جواب این مشتریان عزیز همدانی میتوان با قاطعیت گفت بله، شما میتوانید با تماس از طریق ۱۱۸ و یا با سرچ گوگل شماره ی تماس تعمیرکارسیار مورد نظر را در سایت امداد خودرویی همدان پیدا نمایید.شماره تماس مکانیک سیارهمدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ میباشد.و تعمیرکاران با حضور سریع و به موقع خود اقدام به تشخیص عیب خودرو و رفع عیب آن می نمایند، ودر صورت تعویض قطعه معیوب از قطعه ولوازم یدکی اورجینال و اصل استفاده می نمایند.

مکانیکی سیار و شبانه روزی همدان 24/7

همانگونه که قبلا گفته شد یکی از دغدغه‌های مردم امروزه در شهرهای بزرگ احتمال خرابی خودرو در هر ساعت از طول شبانه روز می باشد. به همین دلیل شرکت هایی به وجود آمده اند که با تجهیزاتی از جمله یدک کش تعمیرات خودرویی را در طول شبانه روز به عهده می گیرند. این تعمیرات به دو صورت انجام می گیرد که عبارتند از:

تعمیرکار خودرو در محل خرابی

این مسئله در صورتی اتفاق می افتد که بعد از تماس با تعمیرکار شرکت و حضور در محل علت خرابی جزئی بوده و در همان محل رفع عیب می شود.

تعمیرکار خودرو در تعمیرگاه در همدان

در برخی موارد بعد از مراجعه تعمیرکار به محل امکان برطرف کردن خرابی در محل وجود نداشته و خودرو بایستی جهت تعمیر به تعمیرگاه برده شود. در این صورت خودرو با یدک کش ویژه جهت تعمیر اساسی به محل تعمیرگاه انتقال می یابد.

وظایف مکانیک خودرو در همدان

مکانیکی شبانه روزی همدان با استفاده از افراد زبده کار خود را پیش می برد. در عین حال هر مکانیک وظایفی دارد. این وظایف عبارتند از:

 • یافتن عیب خودرو
 • دادن توضیحات کافی به مالک خودرو در مورد خرابی و علت آن
 • توضیحات در مورد قطعات مورد نیاز خودرو و تخمین زمان و هزینه های تعمیر به مشتری
 • انجام تعمیرات و تعویض قطعات صدمه دیده خودرو
 • آزمایش کامل و تست خودرو بعد از تعمیرات

مهم ترین اقدامات مکانیکی شبانه روزی همدان

یکی از نکاتی که برای صاحبان خودرو اهمیت دارد دسترسی دائمی به خدمات مکانیکی خصوصا به صورت شبانه روزی می باشد. تعیین ساعت کار مکانیک خودرو معمولا به دست خود استادکار می باشد. معمولا در مدت زمانی که مسافرت زیاد باشد حتما خرابی خودرو ها نیز افزایش می یابد. اما اگر به عنوان  تعمیر کار خودرو خواستید مجموعه تعمیر گاهی شبانه روزی به راه بیاندازید بهتر است برای انجام کار مورد پسند مشتری نکات زیر را بکار ببندید:

 • در یافتن عیب خودرو دقت کنید و به استادکاران خود نیز بسپارید که در انجام این کار دقت کنند.
 • توضیحات کامل و دقیقی به مشتریان خود در مورد خرابی خودرو، علت خرابی و قطعات مورد نیاز بدهید.
 • به مشتریان خود در مورد هزینه ها و تخمین مدت زمان کار توضیح دهید.
 • انجام دقیق تعمیرات و تعویض قطعات صدمه دیده
 • آزمایش خودرو پس از تعمیر و راهنمایی مشتری نسبت به استفاده صحیح از خودرو جهت دوام بیشتر

تعمیر کار سیار همدان

انواع خدمات تعمیرکار سیار در همدان

خدمات مکانیک سیار برای کلیه ی خودروهای ایرانی و خارجی صورت می پذیرد، ما در این مقاله به انواع خدمات این شرکت تو سط تعمیرکاران سیار همدان می پردازیم:
۱.تعمیر و تنظیم کاربراتور انواع خودروهای قدیمی
۲.تعویض تسمه دینام و غلطکی ها ی همه ی خودروها
۳.تعویض تسمه تایم در محل
۴. عیب یابی سنسورها توسط دیاگ و تعمیر وتعویض آنها
۵. تعویض پمپ بنزین کلیه ی خودروهای داخلی و خارجی
۶. تعویض لنت خودرو در محل بصورت سیار
۷. تنظیم پلاتین خودروها
۸. تنظیم موتور توسط دیاگ با ارسال تعمیرکار سیار
۹. ریمپ کلیه ی خودروهای سایپا ،پارس خودرو ، ایران خودرو چینی ، ام وی ام ، چری ، جک ، جیلی ، کرمان موتور
۱۰. تیونیننگ کلیه ی خودروهای داخلی وخارجی
خدمات تعمیرکار سیار به صورت شبانه روزی و دارای تجهیزات کامل مکانیکی و تعمیرکاری میباشد، که به محض تماس 09003133998 در هر کجای همدان باشید کارشناسان ما به محل اعزام می شوند.

شماره ی تماس تعمیرکارسیار همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸. شماره تلفن مکانیک سیار همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد. شماره مکانیک شبانه روزی همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸

حتما بخوانید :  امداد خودرو بیجار

شماره تلفن مکانیک شبانه روزی همدان
شماره تماس مکانیکی شبانه روزی همدان
شماره مکانیک سیار همدان
شماره تلفن تعمیرکار سیار در همدان
شماره ی تعمیرکار در محل همدان
شماره ی تعمیرکار و مکانیک در منزل همدان

پیمانکار نمایندگی مجاز امداد خودرو سایپا همدان

تحت نظارت  کد : 629 مجیدی پور 

مکانیک سیار جاده همدان به ملایر

وجود مکانیک سیار جاده همدان به ملایر قطعا مهم و ضروری است. همانطور که بهتر می دانید، خرابی خودرو به هر دلیلی یک اتفاق پیش بینی نشده است. زمانی که ماشین در جاده خراب می شود، تنها داشتن شماره مکانیک سیار می تواند به شما کمک کند. از آن جایی که جاده همدان به ملایر یکی از جاده های بسیار پر تردد است، ارائه این خدمات اهمیت ویژه ای دارد. امداد خودرو همدان به صورت شبانه روزی آماده ارائه این است. در هر کجا از جاده ملایر به همدان اگر با مشکل خراب خودرو مواجه شدید، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس گرفته تا حرفه ای ترین مکانیک های سیار را به محل شما اعزام کنیم. لازم است بدانید که مکانیک های ما دارای تخصص و تجارب زیادی در زمینه ارائه خدمات امداد جاده ای بوده و از بهترین تجهیزات برای تعمیر ماشین استفاده می کنند.

تعمیرکار سیار جاده همدان به رزن

جاده همدان به رزن نیز از جمله دیگر جاده های پر رفت و آمد است. تردد روزانه تعداد زیادی خودرو در این جاده، اهمیت خدمات تعمیرکار سیار جاده همدان به رزن را مشخص می کند. امداد خودرو نوین یدک تمامی بخش های این جاده را پوشش داده و برای عیب یابی و تعمیر خودرو ها در کم ترین زمان ممکن تیم حرفه ای خود را به شما می رساند. شایان ذکر است که تعمیرکاران ما به صورت حرفه ای تعمیرات خودروهای ایرانی و هم خودروهای خارجی را انجام می دهند. شما برای بهره مندی از خدمات مکانیک و تعمیرکار سیار در جاده همدان به رزن، محدودیت زمانی و مکانی نداشته و در هر ساعت از 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید.

تعمیر خاموش شدن ماشین در جاده همدان

بدون شک خاموش شدن ماشین در جاده به صورت ناگهانی یک اتفاق ناخوشایند است. به خصوص در زمانی که این اتفاق در فصل زمستان و در جاده های برفی و سرد اتفاق بیفتد. اگر شما با چنین مشکلی رو به رو شدید، بهتر است در ابتدا خونسردی خود را حفظ کرده و با هول دادن خودرو خود را به محلی مناسب منتقل می کنید. در ابتدا سوخت را چک کنید. چرا که یکی از دلایل خاموش شدن خودرو در جاده، اتمام ناگهانی سوخت است. در برخی اوقات ممکن است علامت نشان دهنده سطح بنزین درست کار نکرده و خودرو به صورت ناگهانی شما را غافلگیر کند. اگر مشکل به سوخت مربوط نبود موتور را چک کنید.

در صورتی که از تعمیر خاموش شدن ماشین در جاده همدان سر در نمیاورید، بهتر است تا با امداد خودرو همدان تماس بگیرید. تماس با شماره امداد خودرو در همدان می تواند بهترین تصمیم ممکن در چنین شرایطی باشد. پس از برقراری تماس شما، نیروهای مجرب ما با تجهیزات لازم در کم ترین زمان ممکن خود را به محل رسانده و به صورت تخصصی خودرو را عیب یابی و تعمیر می کنند. خوشبختانه تیم ما در 24 ساعت از روز آماده خدمت رسانی است. از این رو هرگاه با خاموش شدن ماشین خود مواجه شدید، می توانید با ما تماس بگیرید.

مکانیک سیار همدان
تعمیر کار سیار همدان

اگر ماشینم تو جاده خراب شد چیکار کنم؟

خوشبختانه با وجود شرکت های امداد خودرو در سراسر کشور که به صورت 24 ساعته سراسر جاده ها را پوشش می دهند، دیگر نگرانی بابت خرابی خودرو در جاده وجود ندارد. در پاسخ به این سوال که اگر ماشینم تو جاده خراب شد چیکار کنم؟ باید بگوییم که کاملا خونسرد بوده و به هیچ وجه دچار استرس نشوید. بهتر است پس از این که متوجه خرابی ماشین خود شدید، هرچه سریع تر با شماره امداد خودرو تماس بگیرید. تا آن ها بتوانند در زمان درستی خود را به شما برسانند.

سپس خودروهای خود را از لحاظ ایمنی بررسی کرده و اگر کوچک ترین خطری را حس کردید، سرنشینان را از خودرو خارج کرده و خودرو را به کنار جاده انتقال دهید. در این شرایط تنها کافیست تا منتظر نیروهای امداد خودرو فوری همدان باشید. تیم امداد خودرو با توجه به مشکل خودرو شما، بهترین اقدامات را انجام می دهیم.

تعمیر انواع خودروهای خارجی و داخلی در جاده

برای تعمیر خودرو خراب شده خود در جاده برای هر مدلی، محدودیتی نخواهید داشت. چرا که خدمات امداد خودرو برای کلیه خودروهای خارجی و داخلی قابل ارائه است. تعمیرکاران ما دارای دانش فنی بالا در حوزه تعمیرات خودرو های خارجی و داخلی هستند و با پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر خودرو انجام می دهند. از این رو بابت تعمیرات انواع خودروهای لوکس و معمولی نگران نباشید و در صورت نیاز در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

تعمیرکار سیار خودروهای کره ای در همدان

اکثر دارندگان خودروهای خارجی مانند خودروهای کره ای در مواقع خرابی خودروهای خود دچار مشکل برای پیدا کردن تعمیرکار ویا قطعات لوازم یدکی خودرو خود می شوند ولی شرکت نوین یدک در همدان با بکار گیری تعمیرکاران مجرب خود برای تمامی مشکلات شما رانندگان عزیز چاره اندیشیده است و در تمام ساعات شبانه روز می توانید از تعمیرگاه و تعمیرکار سیار خودروهای کره ای استفاده نمایید، همشهریان عزیز همدانی ومسافران گرامی در صورت احتیاج به مکانیک سیار و تعمیرکار سیار خودروهای کره ای با شرکت نوین یدک تماس گرفته و نوع خدمات درخواستی خودرا ثبت نمایید.

حتما بخوانید :  نحوه ی خاموش کردن چراغ سرویس(چراغ آچار) بصورت دستی پژو206،207،سمند،سورن،پژو پارس،دنا،ام وی ام

تعمیرکار سیار پراید در همدان

پراید خودرو محبوب تمامی ایرانی ها بوده که به دلیل عملکرد مناسب و مصرف پایین، همچنان طرفداران زیادی دارد. اما این خودرو نیز همیشه در معرض خرابی و اتفاقات مختلف در جاده قرار داد. زمانی که شما با مشکل خرابی پراید خود مواجه شوید و به تعمیرگاه دسترسی نداشته باشید، قطعا تماس با شماره تعمیرکار سیار پراید در همدان بهترین راه حل ممکن خواهد بود. به طور کلی امداد خودرو شبانه روزی همدان در 24 ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی بوده و تیمی مجرب از تعمیرکاران را برای ارائه خدمات سیار در هر کجایی از همدان در نظر گرفته است.

فرقی نمی کند که پراید شما مدل بالا یا پایین باشد و دارای چه خرابی باشد. در هر صورت تعمیرکاران سیار همدان با تجربه و دانش فنی بالای خود می توانند به بهترین شکل ممکن، عیب یابی و تعمیرات پراید در محل را انجام داده و هزینه ای مناسبی را بابت ارائه این خدمات از شما دریافت کنند. بنابراین دیگر نگران هیچ مشکلی در رابطه با خودرو پراید خود نبوده و در هر زمان و مکانی از همدان با شماره امداد خودرو تماس بگیرید.

تعمیرکار سیار سایپا در همدان

به طور کلی خودروهای سایپا دارای استفاده گسترده ای در سراسر کشور هستند. سایپا از جمله برندهای ایرانی خودرو بوده که خودروهای قدرت مندی نظیر کوییک، ساینا، پراید، تیبا 1 و تیبا 2 را به بازار عرضه کرده است. قطعا برای تعمیر این خودرو نیاز است تا کار را به کسی بسپارید که با این خودرو ها آشنا بوده و بتواند به درستی آن ها را عیب یابی کند. در صورت بروز مشکل برای کلیه خودروهای سایپا در سراسر استان همدان می توانید روی تعمیرکار سیار سایپا در همدان حساب کنید. همانطور که در بخش های قبلی گفته شد، وجود امداد خودرو ها رفاه و امنیت هموطنان عزیز را فراهم کرده است. شما به منظور ارائه بهترین خدمات امداد خودرو برای سایپا می توانید روی تیم ما حساب کنید.

مکانیک سیار همدان

تعمیر داغ کردن ماشین در جاده همدان

داغ کردن ماشین یکی از مشکلات رایج در خودروها بوده که بنا به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. در زمان روبرویی با این مشکل، خودرو را در جایی مناسب متوقف کرده و اجازه بدهید که آمپر خودرو کاهش پیدا کند. اما در صورتی که احساس کردید، خودرو همچنان داغ بوده و دمای آن کاهش نمی یابد، بهتر است با شماره امداد خودرو فوری همدان تماس بگیرید. این گونه خیال شما راحت خواهد بود که این مشکل در ادامه جاده پیش نخواهد آمد. چرا که تیم امداد خودرو به طور کلی دلایل وجود این مشکل را برطرف کرده و سلامت خودروی شما را تضمین خواهد کرد.

چگونگی کار و عملکرد مکانیکی سیار در جاده

همانطور که بهتر می دانید، یکی از خدمات امداد خودرو، اعزام مکانیک سیار و تعمیر خودرو ها در جاده است. قطعا شیوه کار مکانیک های سیار با سایر مکانیک هایی که در تعمیرگاه به ارائه خدمات می پردازند، متفاوت است. در ابتدا باید بگوییم که یک مکانیک یا تعمیرکار سیار باید فردی مجرب، متخصص و سریع باشد. تا بتوانند خودروها را در هر شرایط سختی از جاده با سرعت کافی عیب یابی کرده و مشکل موجود را حل کند. از سوی دیگر نیز لازم است تا برای تعمیر خودرو در جاده تمامی تجهیزات لازم را به همراه داشته باشد. رفع مشکل خودرو در جاده و به صورت فوری نسبت به خدمات عادی تعمیر خودرو حساسیت بیشتری دارد. چرا که پس از آن خودرو باید جهت حرکت در سلامت کامل باشد. از این رو بهتر است برای دریافت این خدمات با مجموعه های معتبر تماس بگیرید.

پس از این خودرو شما دچار مشکل می شود، با شماره امداد خودرو تماس حاصل کرده و مشکل خود را مطرح می کنید. از زمان تماس شما تا زمان رسیدن مکانیک سیار نباید مدت زمان زیادی بگذرد. چرا که تعهد و سرعت مهم ترین بخش خدمات امداد خودرو است. پس از رسیدن تیم تعمیرکار به محل تمامی بخش های خودرو مورد بررسی قرار گرفته و سپس با استفاده از جدیدترین تجهیزات خودرو شما تعمیر می شود.

هزینه تعمیرکار سیار در جاده چقدر می شود؟

در خصوص هزینه تعمیرکار سیار در جاده باید بگوییم که قطعا هزینه این خدمات در مقایسه با مراجعه به تعمیرگاه بیشتر خواهد بود. در هزینه امداد خودرو برای مکانیک سیار عوامل مختلفی دخیل هستند که از جمله آن ها می توان به موقعیت مکانی شما، میزان خرابی خودرو، مدل خودرو، پیچیدگی موتور، شرایط جاده و ابزار مورد استفاده اشاره کرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها با شماره امداد خودرو همدان تماس بگیرید.

تعمیر سیستم ترمز  خودرو توسط مکانیک سیار

همانطور که بهتر می دانید، بخش ترمز مهم ترین قسمت خودرو به حساب می آید که لازم است برای تامین ایمنی خودروها همیشه در سلامت کامل باشد. این سیستم شامل قطعات و قسمت های متعددی شده که وجود مشکل در هر یک از آن ها می تواند فرآیند ترمز گیری را دچار اختلال کرده و ایمنی راننده و سایر سرنشینان را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو تعمیر سیستم ترمز توسط مکانیک سیار یکی از خدمات مهم و در عین حال حساس است که باید توسط افرادی با تجربه و تخصص بالا انجام شود. در صورتی که احساس کردید مشکلی در ترمز گیری دارید، بهتر است در شرایط مناسبی ماشین را متوقف کرده و هرچه سریع تر با شماره نزدیک ترین امداد خودرو تماس بگیرید.

حتما بخوانید :  جعبه فیوز و محل فیوزپمپ بنزین خودرو پراید، پژو۲۰۶ ،پژو۲۰۷ ،سمند ،پارس ،پژو۴۰۵ ،ساینا ،کوییک ،زانتیا ،مگان
مکانیک سیار همدان
مکانیک سیار همدان

توجه داشته باشید که تعمیر سیستم ترمز یک امر تخصصی بوده و باید توسط افراد با تجربه و حرفه ای  ارائه گردد. در غیر این صورت ممکن است خطرات زیادی خودرو و خود شما را تهدید کند. از این بهتر است برای تعمیر این بخش از خودرو حتما با مجموعه های معتبر تماس بگیرید.

از این رو دیگر نگران داغ کردن ناگهانی خودرو در جاده همدان نباشید و تنها با شماره های ما تماس بگیرید.

انواع تعمیرکاران سیار شرکت نوین یدک:

خدمات نوین یدک در بخش تعمیرکاری در جاده شامل تمام خودرو های داخلی و خارجی می شود که بهترین مکانیک در همدان به محل اعزام می شود و در صورت تعمیر در محل خودرو شما را تعمیر میکنند

مکانیک سیار خودروهای خارجی در همدان

یکی از اصلی ترین وظایف یک تعمیرکار ویا مکانیک سیار تعمیر خودرو در محل با کمترین هزینه می باشد و از خرج تراشی های اضافی ودرنتیجه خرج اضافی بکاهد، مکانیک سیار باید شخصی کاربلد ومتعهد به کار باشد تا به راحتی و خیال راحت خودرو خودرا برای تعمیر به آن سپرد، دارندگان خودروهای خارجی از این پس درصورت خرابی خودروهای خود و بهره گیری از خدمات تعمیر درمحل می توانند بایک تماس تلفنی با شماره تماس ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ یک تعمیرکار واقعی را برای تعمیر خودرو خود در محل کار ویا منزل درخواست نماید، و دیگر نگران تهیه ی قطعات یدکی خودرو خود نباشد چرا که تعمیرکاران سیار در استان همدان با تجهیزات کامل و قطعات اصلی خودرو برای تعمیر خودرو شما خواهد آمد، و در آخر برای رضایت مشتری از خدمات انجام شده .هزینه و اجرت تعمیر و قطعات شما را با فاکتور معتبر صادر می نماید.

تعمیرکار سیار برای ماشین های کشاورزی در همدان

شرکت نوین یدک برای اولین بار در کشور توان تعمیر خودروهای کشاورزی شما را در داخل زمین کشاورزی شما را بصورت سیار برعهده میگیرد و با بکارگیری تعمیرکاران سیار مختص تعمیر ماشین آلات کشاورزی دقدقه ی خرابی ماشین آلات شمارا کم می کند.

تعمیرکار سیار برای ماشین های کشاورزی
تعمیرکار سیار برای ماشین های کشاورزی

مکانیک های سیار خودروهای سنگین در استان همدان

یکی دیگر از خدمات ارائه شده به مشتریان عزیز در استان همدان ارسال مکانیک سیار برای خودروهای سنگین و باری می باشد، در صورت خرابی این خودروها بخاطر وجود بار و سنگینی خود وسیله ی نقلیه امکان حمل این خودروها به تعمیرگاه یا وجود ندارد ویا به سختی امکان پذیر می باشد از این رو شرکت نوین یدک با ارسال تعمیرکار سیار به محل تا حدودی از مشکلات خرابی این خودروها کاسته است.

تعریف کلی سیار مکانیک خودرو

مکانیک خودرو به شخصی گفته می شود که به صورت عملی و یا علمی با انواع تعمیرات خودرو آشنایی داشته و به تعمیر و سرویس انواع خودروها مسلط می باشد. تعمیرکار خودرو به دو صورت فعالیت کاری می کنند:

تجربی

این امکان وجود دارد که فرد تعمیر کار آموزش یا دوره علمی ندیده باشد و کلیه کارهای تعمیراتی خودرو رابر اساس تجربه آموخته باشد.

مکانیکی شبانه روزی همدان با روند علمی

ممکن است که فرد تعمیرکار بعد از گذراندن دوره های آموزشی تعمیر خودرو به کار تخصصی تعمیرخودرو می پردازند.

خدمات رسانی به دیگر شهرهای همدان :
امداد خودرو تجرک
امداد خودرو نوبران

تعمیر کار سیار همدان
تعمیر کار سیار همدان

تعمیرکار سیار و مکانیک سیار همدان

همان طور که از معنی کلمه ی تعمیرکار سیار مشخص است یعنی تعمیر خودروییکه در محل کار یار در خیابان به مشکل فنی خورده باشد، و یکی از مهمترین شاخصه های یک تعمیرکار سیار در همدان داشتن تجربه و تجهیز بودن آن از نظر لوازم تعمیرگاهی و ابزارآلات مخصوص و لوازم یدکی اورجینال و دستگاه عیب یابی دیاگ می باشد که خوشبختانه مکانیک سیار و تعمیرکار سیار شرکت نوین یدک در استان همدان همگی این شاخص ها را دارا می باشند. افرادی که برای این منظور به محل اعزام میشوند با خودرو های سواری یا به صورت موتور سوار در کمترین زمان و به امدادخواه رسیده و خودرو آنها را در محل تعمیر مینمایند.برای دریافت خدمات ارزان قیمت مکانیک سیار و تعمیرکار سیار همدان فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

مکانیک سیار همدان
مکانیک سیار همدان

تمامی این موارد در مکانیکی سیار شبانه روزی همدان نوین یدک نیز رعایت می شوند. نکته مهم این که در شهرهای بزرگ به خاطر راحتی مردم تعمیرگاه های شبانه روزی وظیفه تعمیرات خودروی همشهریان در داخل محدوده شهری برعهده دارند. البته در خیلی از موارد اگر خودرو در جاده های بین شهری خراب گردد با تماس با یدک کش خودرو به تعمیرگاه های داخل شهر منتقل می گردد. در شهرستان همدان نیز بخاطر رفاه همشهریان عزیز تعمیرگاه های مجاز شبانه روزی وجود دارند که در صورت خرابی خودروی خود می توانید با تماس با این مراکز با خیال راحت نسبت به تعمیر خودروی خود و رفع عیب آن اقدام کنید این رفع عیب یا در محل و یا در محل تعمیرگاه صورت می پذیرد.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت امداد خودرو همدان نوین یدک ما نکاتی درباره مکانیکی سیار شبانه روزی همدان بیان کردیم. نکته پایانی این که برای اطمینان خود شماره تلفن های تعمیرکارهای مجهز و خبره را مانند یدک سوس داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید مشکل خودرویی خود را با آنها در میان بگذارید. بهتراست شماره تلفن تعمیرکارهای شبانه روزی مجاز را نیز همراه داشته باشید.

4.9/5 - (120 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «مکانیک سیار همدان شبانه روزی»

 1. علی غفاری

  تشکر میکنم از تیم فنی شرکت نوین یدک بابت ارسال یدک کش چرخگیر در همدان که خودرو مارو تا نمایندگی سایپا جابجا کردند.

 2. بازتاب: چگونه می توان بهترین امداد خودرو را در شهرستان ها پیدا کرد؟

 3. یکی از استاد کارترین و ماهرترین مکانیک سیار همدان که هر موقع ماشینتون خراب شده دستش درد نکنه به دادمون رسیدن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا