نوین یدک

مکانیکی سیار شبانه روزی همدان

مکانیکی شبانه روزی همدان
خانه » مکانیکی سیار شبانه روزی همدان

مکانیکی سیار شبانه روزی همدان : یکی از دغدغه‌های دارندگان خودرو خرابی خودرو می باشد. اینکه هر لحظه از شبانه روز ممکن است خودروی شما خراب شده و احتیاج به تعمیر داشته باشد. در خیلی از شهر ها خصوصا شهرهای بزرگ بخاطر راحتی مردم و رفع اشکالات خودرو تعمیرکارانی وجود دارند که به صورت شبانه روزی به انجام خدمات می پردازند. در مقاله پیش رو به مکانیکی سیار شبانه روزی و وظیفه آنان پرداخته و در مورد مکانیکی شبانه روزی همدان توضیحاتی خواهیم داد.

انواع خدمات تعمیرکار سیار در همدان

خدمات مکانیک سیار برای کلیه ی خودروهای ایرانی و خارجی صورت می پذیرد، ما در این مقاله به انواع خدمات این شرکت تو سط تعمیرکاران سیار همدان می پردازیم:
۱.تعمیر و تنظیم کاربراتور انواع خودروهای قدیمی
۲.تعویض تسمه دینام و غلطکی ها ی همه ی خودروها
۳.تعویض تسمه تایم در محل
۴. عیب یابی سنسورها توسط دیاگ و تعمیر وتعویض آنها
۵. تعویض پمپ بنزین کلیه ی خودروهای داخلی و خارجی
۶. تعویض لنت خودرو در محل بصورت سیار
۷. تنظیم پلاتین خودروها
۸. تنظیم موتور توسط دیاگ با ارسال تعمیرکار سیار
۹. ریمپ کلیه ی خودروهای سایپا ،پارس خودرو ، ایران خودرو چینی ، ام وی ام ، چری ، جک ، جیلی ، کرمان موتور
۱۰. تیونیننگ کلیه ی خودروهای داخلی وخارجی
تعمیر کار سیار همدان
خدمات تعمیرکار سیار به صورت شبانه روزی و دارای تجهیزات کامل مکانیکی و تعمیرکاری میباشد، که به محض تماس 09003133998 در هر کجای همدان باشید کارشناسان ما به محل اعزام می شوند.

شماره ی تماس تعمیرکارسیار همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸. شماره تلفن مکانیک سیار همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ می باشد. شماره مکانیک شبانه روزی همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸

شماره تلفن مکانیک شبانه روزی همدان
شماره تماس مکانیکی شبانه روزی همدان
شماره مکانیک سیار همدان
شماره تلفن تعمیرکار سیار در همدان
شماره ی تعمیرکار در محل همدان
شماره ی تعمیرکار و مکانیک در منزل همدان

پیمانکار نمایندگی مجاز امداد خودرو سایپا همدان

تحت نظارت  کد : 629 مجیدی پور 

شماره ی تلفن تعمیرکار سیار همدان

مشتریان عزیزی که خودرو خریداری می نمایند اولین چیزی که به نظر آنها اهمیت بیشتری دارد این است که آیا قطعات یدکی خودرویکه خریده به آسانی قابل دسترس و خرید می باشد؟ آیا تعمیرکار سیار خودرو در تمام نقاط شهرهمدان قابل دسترسی می باشد؟ آیا میتوان به راحتی شماره ی تماس تعمیرکار سیار در همدان را بدست آورد؟وچگونه میتوان شماره ی تلفن تعمیرکار سیار یاهمان مکانیک سیار در همدان را بدست آورد؟ در جواب این مشتریان عزیز همدانی میتوان با قاطعیت گفت بله، شما میتوانید با تماس از طریق ۱۱۸ و یا با سرچ گوگل شماره ی تماس تعمیرکارسیار مورد نظر را در سایت امداد خودرویی همدان پیدا نمایید.شماره تماس مکانیک سیارهمدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ میباشد.و تعمیرکاران با حضور سریع و به موقع خود اقدام به تشخیص عیب خودرو و رفع عیب آن می نمایند، ودر صورت تعویض قطعه معیوب از قطعه ولوازم یدکی اورجینال و اصل استفاده می نمایند.

تعریف کلی سیار مکانیک خودرو

مکانیک خودرو به شخصی گفته می شود که به صورت عملی و یا علمی با انواع تعمیرات خودرو آشنایی داشته و به تعمیر و سرویس انواع خودروها مسلط می باشد. تعمیرکار خودرو به دو صورت فعالیت کاری می کنند:

تجربی

این امکان وجود دارد که فرد تعمیر کار آموزش یا دوره علمی ندیده باشد و کلیه کارهای تعمیراتی خودرو رابر اساس تجربه آموخته باشد.

مکانیکی شبانه روزی همدان با روند علمی

ممکن است که فرد تعمیرکار بعد از گذراندن دوره های آموزشی تعمیر خودرو به کار تخصصی تعمیرخودرو می پردازند.

خدمات رسانی به دیگر شهرهای همدان :
امداد خودرو تجرک
امداد خودرو اتوبان ساوه همدان
امداد خودرو نوبران
امداد خودرو غرق آباد

تعمیر کار سیار همدان

مکانیکی سیار و شبانه روزی همدان 24/7

همانگونه که قبلا گفته شد یکی از دغدغه‌های مردم امروزه در شهرهای بزرگ احتمال خرابی خودرو در هر ساعت از طول شبانه روز می باشد. به همین دلیل شرکت هایی به وجود آمده اند که با تجهیزاتی از جمله یدک کش تعمیرات خودرویی را در طول شبانه روز به عهده می گیرند. این تعمیرات به دو صورت انجام می گیرد که عبارتند از:

تعمیرکار خودرو در محل خرابی

این مسئله در صورتی اتفاق می افتد که بعد از تماس با تعمیرکار شرکت و حضور در محل علت خرابی جزئی بوده و در همان محل رفع عیب می شود.

تعمیرکار خودرو در تعمیرگاه در همدان

در برخی موارد بعد از مراجعه تعمیرکار به محل امکان برطرف کردن خرابی در محل وجود نداشته و خودرو بایستی جهت تعمیر به تعمیرگاه برده شود. در این صورت خودرو با یدک کش ویژه جهت تعمیر اساسی به محل تعمیرگاه انتقال می یابد.

بروزترین امداد خودرو در همدان

وظایف مکانیک خودرو در همدان

مکانیکی شبانه روزی همدان با استفاده از افراد زبده کار خود را پیش می برد. در عین حال هر مکانیک وظایفی دارد. این وظایف عبارتند از:

 • یافتن عیب خودرو
 • دادن توضیحات کافی به مالک خودرو در مورد خرابی و علت آن
 • توضیحات در مورد قطعات مورد نیاز خودرو و تخمین زمان و هزینه های تعمیر به مشتری
 • انجام تعمیرات و تعویض قطعات صدمه دیده خودرو
 • آزمایش کامل و تست خودرو بعد از تعمیرات

مهم ترین اقدامات مکانیکی شبانه روزی همدان

یکی از نکاتی که برای صاحبان خودرو اهمیت دارد دسترسی دائمی به خدمات مکانیکی خصوصا به صورت شبانه روزی می باشد. تعیین ساعت کار مکانیک خودرو معمولا به دست خود استادکار می باشد. معمولا در مدت زمانی که مسافرت زیاد باشد حتما خرابی خودرو ها نیز افزایش می یابد. اما اگر به عنوان  تعمیر کار خودرو خواستید مجموعه تعمیر گاهی شبانه روزی به راه بیاندازید بهتر است برای انجام کار مورد پسند مشتری نکات زیر را بکار ببندید:

 • در یافتن عیب خودرو دقت کنید و به استادکاران خود نیز بسپارید که در انجام این کار دقت کنند.
 • توضیحات کامل و دقیقی به مشتریان خود در مورد خرابی خودرو، علت خرابی و قطعات مورد نیاز بدهید.
 • به مشتریان خود در مورد هزینه ها و تخمین مدت زمان کار توضیح دهید.
 • انجام دقیق تعمیرات و تعویض قطعات صدمه دیده
 • آزمایش خودرو پس از تعمیر و راهنمایی مشتری نسبت به استفاده صحیح از خودرو جهت دوام بیشتر

تعمیرکار سیار و مکانیک سیار همدان

همان طور که از معنی کلمه ی تعمیرکار سیار مشخص است یعنی تعمیر خودروییکه در محل کار یار در خیابان به مشکل فنی خورده باشد، و یکی از مهمترین شاخصه های یک تعمیرکار سیار در همدان داشتن تجربه و تجهیز بودن آن از نظر لوازم تعمیرگاهی و ابزارآلات مخصوص و لوازم یدکی اورجینال و دستگاه عیب یابی دیاگ می باشد که خوشبختانه مکانیک سیار و تعمیرکار سیار شرکت نوین یدک در استان همدان همگی این شاخص ها را دارا می باشند. افرادی که برای این منظور به محل اعزام میشوند با خودرو های سواری یا به صورت موتور سوار در کمترین زمان و به امدادخواه رسیده و خودرو آنها را در محل تعمیر مینمایند.برای دریافت خدمات ارزان قیمت مکانیک سیار و تعمیرکار سیار همدان فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

مکانیک کار سیار همدان

تمامی این موارد در مکانیکی سیار شبانه روزی همدان نوین یدک نیز رعایت می شوند. نکته مهم این که در شهرهای بزرگ به خاطر راحتی مردم تعمیرگاه های شبانه روزی وظیفه تعمیرات خودروی همشهریان در داخل محدوده شهری برعهده دارند. البته در خیلی از موارد اگر خودرو در جاده های بین شهری خراب گردد با تماس با یدک کش خودرو به تعمیرگاه های داخل شهر منتقل می گردد. در شهرستان همدان نیز بخاطر رفاه همشهریان عزیز تعمیرگاه های مجاز شبانه روزی وجود دارند که در صورت خرابی خودروی خود می توانید با تماس با این مراکز با خیال راحت نسبت به تعمیر خودروی خود و رفع عیب آن اقدام کنید این رفع عیب یا در محل و یا در محل تعمیرگاه صورت می پذیرد.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت امداد خودرو همدان نوین یدک ما نکاتی درباره مکانیکی سیار شبانه روزی همدان بیان کردیم. نکته پایانی این که برای اطمینان خود شماره تلفن های تعمیرکارهای مجهز و خبره را مانند یدک سوس داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید مشکل خودرویی خود را با آنها در میان بگذارید. بهتراست شماره تلفن تعمیرکارهای شبانه روزی مجاز را نیز همراه داشته باشید.

4.9/5 - (118 امتیاز)

2 در مورد “مکانیکی سیار شبانه روزی همدان”

 1. علی غفاری

  تشکر میکنم از تیم فنی شرکت نوین یدک بابت ارسال یدک کش چرخگیر در همدان که خودرو مارو تا نمایندگی سایپا جابجا کردند.

 2. بازتاب: چگونه می توان بهترین امداد خودرو را در شهرستان ها پیدا کرد؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top