نوین یدک

امداد خودرو ملایر

امداد خودرو ملایر
خانه » امداد خودرو ملایر

امداد خودرو ملایر : امروزه با توسعه و گسترش خودروها در سطح جامعه این دغدغه که امکان خرابی خودرو نیز بوجود بیاید وجود داشته و دارد.

از این رو فکر تعمیر و امداد خودروهای خراب شده در جاده های برون شهری و درون شهری نیز بوجود آمده است. خدمات امداد خودرو ممکن است توسط مؤسسات مجهز و یا افراد وارد به این کار انجام شود. در مقاله پیش رو به بررسی شرایط امداد خودرو ملایر  یکی از شهرهای ایران خواهیم پرداخت.

امداد خودرو در ملایر

شماره امداد خودرو ملایر

ملایر یکی از شهرستانهای استان همدان می باشد که صنایع دستی آن از جمله مبل ومنبت کاری یکی از بهترین ها در کل کشور است، و تولیدات مبل این شهر به کشورهای منطقه نیز صادر می شود، شهر ملایر را از شیره آن می شناسند شیره انگور این شهر زبان زد خاص و عام است و کسانیکه برای مسافرت به این شهر عازم هستند و قصد سفر با خودرو شخصی به این شهر دارند مطمعن باشند که شماره امداد خودرو ملایر را در گوشی خود ذخیره نمایند تا در مواقع اضطراری که خودرو آنها به مشکل فنی خورده از خدمات تعمیرکار سیار ملایر استفاده ی لازم را ببرند و همچنین میتوانند از مشاوره ی رایگان این شرکت بصورت ۲۴ ساعته استفاده نمایند، شما با تماس با شماره امداد خودرو ملایر نزدیک ترین و ارزان ترین یدک کش خودرو و تعمیرکارسیار را به خدمت خود میگیرید.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو ملایر ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو ملایر چه خدماتی را انجام می دهند؟

شرکت های امداد خودرو فارغ از این که در چه شهر و یا منطقه ای باشند بر اساس وظایفی که برای آنها تعیین گردیده موظف به رعایت اصول کاری و خدماتی برای مشتریان خود می باشند که این خدمات عبارتند از:

 • پنچرگیری
 • تعویض باطری
 • حمل خودرو توسط خودرو یدک کش به تعمیرگاه مورد تقاضای صاحب خودرو یا تعمیرگاه معتبر و… .

این خدمات امداد خودرو ملایر می تواند شامل خودروهای خراب شده در داخل شهر و یا در خارج شهر باشد.

امداد ایران خودرو ملایر وامداد سایپای ملایر

در این مقاله ی مربوط به شرکت امداد خودرو ملایر به خدمات شرکت نوین یدک برای شرکت های خودروسازی داخلی ایران خودرو و سایپا می پردازیم، هر کدام از شرکت های خودرو ساز از قانون و مقرارت مربوط به شرکت خود پیروی میکنند، شرکت امداد ایران خودرو ملایر تمامی خودروها تعمیر در محل و یدک کش و خودروبرهای خود را به سیستم جی پی اس یا همان موقعیت یاب مجهز نموده است، تا از موقعیت کلیه ی خودروها مطلع ودر صورت تماس مشتری نسبت به موقعیت خودرو امداد خواه نزدیکترین یدک کش در ملایر را به محل اعزام نماید ، شرکت سایپای ملایر هم از این قانون پیروی کرده و مکان یاب به تمام خودروهای امدادی خود نصب نموده است وعلاوه براین کار
شرکت امداد خودروی سایپای ملایر در روزهای تعطیلات رسمی کشیک هایی در مسیرها و جاده های استان قرار داده تا مسافرین و همشهریان عزیز در صورت بروز مشکل فنی به این مکانها مراجعه نمایند.

امداد خودرو جاده ای در ملایر

شهر ملایر از جمله شهرهای بزرگ استان همدان محسوب می شود که بخاطر راه های مواسلاتی زیادی که دارد باید دارای یک شرکت امداد خودرو جاده ای شبانه روزی باشد چرا که داشتن جاده های زیاد به منزله ی عبور و تردد خودروهای زیاد دراین جاده ها می باشد و احتمال خرابی و یا تصادف به یکباره ی خودروها وجود دارد ، شرکت نوین یدک ملایر جزء اولین امداد خودروهای جاده ای در ملایر محسوب می شود که اولا بصورت شبانه روزی و دوما سرعت در انجام خدمات امداد جاده ای در این شهر کار خود را آغاز نموده است ، برای تماس با امداد خودرو جاده ای شهر ملایر با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

شماره خودروبر ملایر

نوین یدک در این مقاله در مورد خودروبر در شهر ملایر مطالبی را برای شما عزیزان قرار میدهد که جهت اطلاع بیشتر و دقیق تر از نحوه و چگونگی حمل خودرو توسط خودروبر کفی می باشد، خودروبرها نسبت به وزن ماشینی که قرار است حمل شود دارای اندازه های مختلفی هستند که به دو نوع از این وسیله ها که بیشتر در امداد خودرو مورد استفاده قرار میگیرد مورد بررسی قرار میدهیم، خودروبر ۵ تن که قادر به حمل یک خودرو سواری می باشد که برای جابجایی خودرو در داخل شهر ملایر و شهرهای اطراف مورد استفاده قرار میگیرد، نوع دیگر از خودروبرها از نوع سنگین می باشند که از خودروهای تریلی سنگین استفاده میکنند که این مدل قادر به حمل چندین خودرو را دارد که بیشتر برای جابجایی خودروها ی صفر کیلومتر به نمایندگی هارا دارند.

حتما بخوانید :  امداد خودرو سایپا همدان - تماس فوری با تعمیرگاه سایپای همدان

مطالب مفید : تعویض سیم کلاچ پژو

شماره ی جرثقیل ملایر

شرکت نوین یدک ملایر سعی براین دارد که مجموعه ای کامل از تمامی خدمات امداد خودرو در شهر ملایر ارائه دهد و این کار لازمه ی پشتکار و همت امداد گران این شرکت بستگی دارد، یکی از خدماتی که کمتر شرکت امداد خودرویی میتوان ارائه ی خدمات جرثقیل سبک و جرثقیل سنگین در ملایر می باشد، بیشترین کاربرد برای خدمات امدادخودرویی استفاده از جرثقیل سبک می باشد که شرکت نوین یدک از به روزترین جرثقیل ها در این امر استفاده نموده و اپراتور ویا رانندگان جرثقیل ها همگی از نحوه ی کار با این وسیله را دانسته ودارای گواهینامه ی مخصوص جرثقیل می باشند، برای بدست آوردن شماره تلفن جرثقیل ملایر کافیست با شرکت نوین یدک ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس گرفته و شماره تماس جرثقیل ملایر را درخواست نمایید.

شماره تلفن نیسان جرثقیل ملایر

داشتن شماره تلفن جرثقیل ملایر برای چه کسانی لازم و ضروری می باشد؟

 1. کارگاه ها ی تولیدی قطعات صنعتی و کشاورزی
 2. کارخانجات شهر ملایر
 3. شرکت های راه سازی و ساختمان سازی ملایر
 4. دارندگان خودروهای سواری سبک و سنگین

۱.۱.کارگاه های تولیدی قطعات صنعتی و کشاورزی: این کارگاه ها به منظور سرعت بخشیدن در روند کار خود و لازم بودن جرثقیل در بلند کردن و حمل کردن قطعات و نصب قطعات تولیدی خود داشتن شماره تلفن جرثقیل ملایر را برای تماس سریع و استفاده از جرثقیل در اولویت قرار داده و هر شرکت تولیدی میتواند با تماس با شماره تلفن جرثقیل و حضور به موقع از خدمات آنها استفاده نماید.
۲.۲ کارخانجات شهر ملایر: کارخانه های شهر ملایر بخاطر بزرگ بودن قطعات صنعتی درهنگام تعمیر و نگه داری این قطعات سنگین برای جابجایی و نصب این قطعات از جرثقیل ها استفاده می کنند .
۳.۳ شرکت های راه سازی و ساختمان سازی ملایر: این شرکت ها در هنگام ساخت و ساز ساختمانی و نصب آهن آلات واسکلت ساختمانی و پل های احداثی راه ها از جرثقیل ها ی شهر ملایر استفاده میکنند.
۴.۴ دارندگان خودروهای سبک و سنگین : رانندگان عزیزی در صورت خراب شدن وسایل نقلیه ی خود برای حمل و جابجایی خودروها باید از جرثقیل های شرکت امداد خودرو نوین یدک ملایر استفاده نمایند تا بدون اتلاف وقت در کمترین زمان در محل حاضر شده و خودرو مورد نظر را به پارکینگ و تعمیرگاه ها هدایت و حمل نمایند.

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو ملایر

یکی از مهم ترین و اصلی ترین این خدمات شناخت کامل نسبت به مرجع رسیدگی به تعمیر خودروی خراب شده می باشد. بدین معنی که شما از فرد یا گروه تعمیر کننده خودرو مطلع هستید و حداقل این آگاهی را دارید که تعمیر کارتان شخص یا گروه معتبری می باشد. از دیگر مزیت های استفاده از تعمیرکار سیارخودرو امکان انتقال خودرو توسط یدک کش به نمایندگی و شرکت سازنده خودرو است. کار بررسی و تعمیرخودرو توسط نمایندگی مجاز شرکت انجام می پذیرد و امداد خودرو ملایر فقط کار حمل خودرو تا تعمیرگاه مجاز شرکت سازنده خودرو را برعهده دارد. البته لازم به ذکر است که تعیین حل تعمیر برعهده شما می باشد.

چگونگی درخواست یدک کش در ملایر

رانندگان عزیزی که در شهر ملایر خودرو آنها دچار نقص فنی گردیده و یا بر اثر تصادف با خودروی دیگر قادر به حرکت نمی باشند میتوانند بصورت ۲۴ ساعته با شماره گیری تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ نزدیک ترین یدک کش ملایر را درخواست نمایند،
ودر صورت در دسترس نبودن شماره تلفن نیسان یدک کش ملایر میتوانند با استفاده از تلفن همراه ویا تبلت وکامپیوتر به سایت امداد خودرو همدان نوین یدک مراجعه نموده و درخواست خودرا ثبت نمایند، و کارشناسان شرکت امداد خودرو ملایر با شما تماس گرفته و نسبت به آدرس محل خرابی خودرو شما نزدیک ترین یدک کش چرخگیر در ملایر را به محل اعزام می نمایند.

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو

در صورتی که طبق تشخیص تعمیرکار خودرو فعالیت تعمیری، باید در محل انجام شود این کار در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

معمولا مؤسسات امداد خودرو بخاطر بالا بردن کیفیت کار و جذب مشتری از تعمیرکاران خبره و وارد استفاده می کنند. این امر باعث می گردد تا اعتماد شما نسبت به کارهای تعمیراتی خودروی تان بالا باشد.

نکته مهم دیگر در صورتی که احتیاج به حمل خودرو به تعمیرگاه را داشته باشید این حمل به صورت ایمن انجام می پذیرد. خیالتان از احتمال بروز حوادث احتمالی راحت می باشد.

امداد سایپا در ملایر

امداد سایپا در شهر ملایر به عنوان یک سرویس امداد برای رسیدگی به خرابی‌ های خودروها و ارائه کمک فنی به رانندگان، زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشور و با شماره تماس 09183133998 فعالیت می‌ کند. این تیم، متشکل از تکنسین‌ های حرفه‌ ای و مجرب است که با داشتن تجهیزات و ابزارهای لازم، در تمامی ساعات شبانه روز آماده ‌ی پاسخگویی به تمامی درخواست‌ های مربوط به خرابی‌ های خودروها می‌ باشند. امداد سایپا در ملایر با سرعت و کارایی بالا، به رانندگان در مواقع اضطراری کمک می‌ کند تا مشکلات فنی خودروها را رفع کرده و به راه خود ادامه دهند. این تیم با اعتماد و اعتباری که بین مردم شهر ملایر دارد، به عنوان یکی از منابع اصلی امداد و نجات در این منطقه شناخته می ‌شود.

حتما بخوانید :  خودروبر شبانه روزی همدان

خودروبر کفی در ملایر

امداد خودروبر کفی خدماتی است که توسط تیم امداد خودرو ملایر با تماس با شماره 09183133998 ارائه می ‌شود و به رانندگان هر ماشینی اعم از خارجی و ایرانی، کمک می ‌کند تا در صورت بروز مشکلات فنی یا حوادث رانندگی، پشتیبانی لازم را با بهترین قیمت برای حمل بدون دردسر و تعمیرات خودرو دریافت کنند. این خدمات شامل اموری مانند تعمیرات اضطراری، تعویض لاستیک، ارسال سوخت، باطری به باطری، باز کردن قفل‌ های خودرو و انتقال خودرو به محل تعمیرگاه می ‌شود. تیم امداد خودرو ملایر تازه‌ ترین تجهیزات و ابزارهای لازم برای انجام خدمات امداد خودروبری را دارا می ‌باشد و اعضای تیم، از تبحر زیادی برخودارند که در هر نوع وضعیت اضطراری به شما کمک می‌ کنند.

این تیم در تمامی ساعات شبانه‌ روزی و در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به تماس ‌ها و درخواست ‌های امدادی و مشاوره رایگان به شما عزیزان می ‌باشند. با استفاده از خدمات امداد خودروبر کفی در ملایر، رانندگان می ‌توانند با اطمینان بیشتری به مسیر خود ادامه دهند و در صورت بروز هر گونه مشکل، به سرعت واکنش مناسب و حرفه ‌ای را از این تیم دریافت کنند.

امداد سایپا در ملایر
امداد سایپا در ملایر

امداد خودرو ملایر به همدان

امداد خودرو ملایر به همدان با حمل اصولی و ایمن اتومبیل ها، یکی از بهترین خدمات امداد رسانی در ملایر است. این خدمات شامل یدک کش اتومبیل، تعمیرات موتور و گیربکس، جابجایی ایمن و فوری، تعمیر اتومبیل و خدمات 24 ساعته برای مشتریان می ‌باشد. با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تیم مجرب، امداد خودرو ملایر به رانندگان در تمامی نقاط ملایر و مناطق اطراف آن، خدمات امداد رسانی با کیفیت و همچنین با سرعت ارائه می ‌دهد. شماره تماس امداد خودرو ملایر برای اعزام نیروی مکانیک سیار و درخواست خدمات امدادی، 09183133998 می باشد که در فوری ترین زمان ممکن هر آنچه برای خودروی شما نیاز باشد انجام خواهد شد.

بهترین امداد خودرو ملایر

با اطمینان کامل می ‌توانیم ادعا کنیم که بهترین امداد خودرو در منطقه ملایر، همان امداد خودرو ملایر است! اگر همیشه به دنبال یک خدمات امدادی سریع، قابل اعتماد و با کیفیت بالا هستید، امداد خودرو ملایر بهترین گزینه برای شماست. از خدمات اصلی امداد خودرو ملایر می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خدمات رسانی 24 ساعته در تمامی نقاط ملایر
 • تیم مجرب و حرفه ‌ای با تجربه در امور امداد خودرو
 • مساعدت فوری در مواقع اضطراری و بحرانی با یدک کش و جرثقیل خودرو
 • تحویل خودرو در محل مشتری یا انتقال به مکان معین
 • قیمت‌ های منصفانه و شفاف بدون هزینه ‌های پنهانی

خدمات مرتبط : امداد خودرو تویسرکان

با مراجعه به امداد خودرو ملایر، شما می ‌توانید به راحتی و با اطمینان کامل از خدمات حرفه ‌ای و با کیفیت این مرکز استفاده کنید. حتما این تجربه را امتحان کنید و از بهترین خدمات امداد خودرو در منطقه لذت ببرید. بهترین امداد خودرو ملایر همیشه در کنار شماست، منتظر تماس شما و آماده خدمت رسانی به عزیزانی چون شما هستیم! برای درخواست تعمیرکار و یدک کش همین حالا با شماره 09183133998 تماس حاصل فرمایید.

مکانیک و تعمیرکار سیار ملایر

تیم تعمیرکاران با تجربه و ماهر امداد خودرو ملایر در زمینه مکانیک، آماده خدمت رسانی به خودروهای شما در شهر ملایر هستند. اگر خودروی شما نیاز به تعمیر یا خدمات تعمیری دارد، به امداد ما مراجعه کنید. تیم ما با استفاده از تجهیزات حرفه ای و دانش فنی بالا، به صورت سریع و کارآمد مشکلات خودروی شما را تشخیص داده و به سرعت برطرف می ‌کند. اعتماد شما به ما، افتخار ماست و ما به دنبال ارائه خدمات با کیفیت و رضایت شما هستیم. با تیم ما، خودروی شما در امن ترین دستان قرار می گیرد. اگر به خدمات تعمیرکاران ما در شهر ملایر نیاز دارید، کافیست با شماره 09183133998 تماس بگیرید و ما به سرعت به محل شما می رسیم تا برای خودروی شما، بهترین خدمات را ارائه دهیم.

تعمیرگاه خودرو و مکانیکی در ملایر

ملایر بخاطر صنعتی بودن و همسایگی با استان تمام صنعتی اراک یکی از شهرهای همدان محسوب می شود که دارای تعمیرگاه های خودرو بصورت تمام وقت و شبانه روزی می باشد، وحتی از شهرستانهای دیگر برای تعمیر خودرو خود به شهر ملایر مراجعه می نمایند، تعمیرکاران این شهر قادر به تعمیر تمامی محصولات ایران خودرو و سایپا و مدیران خودرو و کرمان موتور و… می باشند و وجود چندین نمایندگی مجاز در این شهر یکی از امتیازات مثبت در جهت تعمیر خودروهای دارای گارانتی نیز می باشد، اگر خودرو شما در شهر ملایر احتیاج به تعمیرموتوری، گیربکس ،جلوبندی ، صافکاری ونقاشی دارد و قادر به حمل خودرو به تعمیرگاه ندارید با امدادخودرو شبانه روزی ملایر تماس گرفته و با یدک کش ارسالی شرکت خودرو را تا تعمیرگاه مورد نظر حمل وجابجا نمایید.

حتما بخوانید :  دیاگ سیار در همدان

انجام خدمات امداد خودرو ملایر چگونه صورت می پذیرد؟

اگر در حال رانندگی در داخل و یا خارج شهر هستید هر لحظه امکان پیش آمدن مشکلی برای خودروی تان وجود دارد. در این صورت بهترین و مطمئن ترین راهکار ارتباط با مؤسسات امداد خودرو می باشد.

سایر خدمات : امداد خودرو کنگاور

مرحله اول و مهم این است که قبل از هرکاری شماره مؤسسه امداد خودرو ملایر را در اختیار داشته باشید تا در صورت بروز مشکل امکان ارتباط را داشته باشید. مر حله دوم تماس با مؤسسه خدمات امدادخودرو می باشد و این که نوع خرابی ماشین خود را به اطلاع آنها برسانید. در این مرحله چه در داخل شهر و چه در خارج شهر هستید ماشین را در محلی مطمئن که خطری برای دیگران ایجاد نکند پارک نموده و منتظر حضور کارشناس فنی و تعمیرکار شرکت امداد خودرو باشید.

امداد در ملایر
امداد در ملایر

اگر ماشین شما هنوز دوران گارانتی کمپانی تولید کننده را دارد بهتر است با امداد خودرو مربوط به آن شرکت تماس بگیرید. اگر دوران گارانتی تمام شده شما این اختیار را دارید که با امدادخودرو شرکت و یا مؤسسات خصوصی تعمیرکار خودرو تماس بگیرید‌. در هنگام حضور کارشناس و تعمیرکار فنی خودرو و بازدید از خودرو تشخیص علت خرابی خودرو را برعهده کارشناس گذاشته و اگر احتیاج به انتقال خودرو دارد حتما خودرو را به تعمیرگاه مجاز منتقل کنید.

امداد خودرو ملایر در استان همدان

یکی از شهرهای استان همدان شهرستان ملایر می باشد که دارای فرمانداری ویژه است. مرکز این شهرستان شهر ملایر و بعد از همدان بزرگترین شهر این استان می باشد. شهرستان ملایر نیز بخاطر وسعت و بزرگی حمل و نقل خودرو در آن بسیار می باشد و به همین دلیل وجود مؤسسه های خدماتی امدادخودرو نیز در این شهر ضروری است.

بکسل با جرثقیل نیسان خودرو تصادفی در ملایر

متاسفانه آمار تصادف در سراسر کشور بسیار بالاست. ملایر نیز از جمله شهرستان های پر تردد استان همدان بوده که روزانه خودرو های زیادی در آن جا تردد می کنند و احتمال تصادف آن ها وجود دارد. اما امداد خودرو ملایر با ارائه خدمات تخصصی بکسل خودرو های تصادفی، می تواند در شرایط بحرانی به کمک رانندگان عزیز در هر یک از مناطق ملایر بیاید. این خدمات با توجه به شرایط خودرو و مدل آن می تواند با استفاده از جرثقیل یا نیسان انجام شود. در شرایطی که خودرو تصادف کرده و خرابی زیادی ایجاد شده است، می توانید با شماره امداد خودرو ملایر تماس گرفته و جهت دریافت این خدمات درخواست کنید.

تعمیر خودرو خارجی (چینی) در ملایر

همانطور که می دانید، خودروهای خارجی در کشور ما محبوبیت زیادی داشته و مدل های زیادی از آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو لازم است تا کلیه خدمات امداد خودرو برای خودروهای خارجی نیز در نظر گرفته شود که از جمله مهم ترین آن ها می توان به تعمیر خودرو اشاره کرد. این خدمات هم به صورت داخل شهری و هم در خارج شهر از به صورت شبانه روزی ارائه می شود. تعمیر خودرو های خارجی یک امر تخصصی بوده و باید توسط تعمیرکاران مجرب و حرفه ای صورت گیرد.

در ملایر نیز مانند دیگر شهرهای کشور هم نمایندگی های مجاز شرکت های تولید خودرو در زمینه امداد خودرو و تعمیرات فعال هستند و هم شرکت ها و تعمیرگاه های خصوصی امدادرسانی. در صورت بروز مشکل احتمالی برای خودروی شما می توانید از طریق شماره های مؤسسه ها و یا نمایندگی های مجاز اقدام به در یافت کمک کنید. اگر به عنوان مسافر هستید نیز بهترین کار دریافت شماره از طریق اینترنت و اطلاع از مراکز معتبر است.

خدمات مرتبط : امداد خودرو رزن

یدک کش ملایر و انواع مدلها

ما در مبحث خدمات امداد خودرو ملایر به انواع یدک کش در ملایر و نحوه ی بارگیری و جابجایی خودرو می پردازیم، یدک کش ها انواع مختلفی دارند که بنا به نوع خودرو و وزن خودرو از آنها استفاده می شود یکی از این یدک کش ها در ملایر نوع چرخگیر آن است که امروزه یکی از بروزترین نوع در مدل خود است، این وسیله کاملا هیدرولیک بوده و به راحتی و بدون آسیب به خودرو شما قادر به حمل کلیه ی خودروهای سواری در داخل شهر می باشد، این مدل از این نظر مورد علاقه قرار گرفته که در ترافیک های سنگین داخل شهر قادر به جابجایی سریع خودروها می باشد. نوع دیگر این نوع یدک کش ها که در ملایر مورد استفاده قرار میگیرد نوع قدیمی تر وبه نوعی سری اول آنها محسوب می شود که از نوع زنجیری می باشد که بیشتر استفاده این مدل برای حمل خودروهایی می باشد که در داخل شهر تصادف داشته اند و خودرو آنها باید به پارکینگ حمل شود. نوع سوم آن یدک کش دکلدار سنگین میباشد که برای حمل خودروهای سنگین و قطعات صنعتی کاربرد دارد.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت نوین یدک ما به بررسی شرایط مربوط به امداد خودرو ملایر پرداختیم. اطلاع از جزئیات خدماتی که امداد خودرو برای شما ارائه می دهد منجر به ایمنی خاطر شما در مدت زمان رانندگی خواهد شد.

4.9/5 - (129 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا