نوین یدک

خانه » یدک کش همدان + اعزام فوری

یدک کش همدان + اعزام فوری

یدک کش همدان

یدک کش همدان و نیسان جرثقیل یدک کش همدان یکی از خدمات مهم و پر تقاضا در امداد خودرو است. در برخی اوقات ممکن است خودروی شما دچار مشکل شده و دیگر قادر به حرکت نباشد. این مشکل می تواند به دلیل خرابی قطعات موتور، تصادف یا مشکلات دیگر باشد. حمل خودرو با یدک کش در این شرایط بهترین راه ممکن است. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره یدکش همدان تماس بگیرید و ماشین خودرو را در کم ترین زمان ممکن به نزدیک ترین تعمیرگاه یا مکانی مناسب انتقال دهید. به دلیل این که مشکل حمل خودرو در اکثر اوقات در جاده پیش می آید، امداد خودرو نوین یدک تمامی مناطق و جاده ها را برای ارائه خدمات یدک کش، پوشش می دهد.

شماره تماس یدک کش فوری در همدان

جهت استفاده از خدمات یدک کش، نیسان یدک کش همدان به صورت شبانه روزی با شماره های ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید. شماره  تماس جرثقیل در همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ این بوده که در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته، حتی روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات می باشد.

تعمیرگاه و تعمیرکار سیار مجاز امداد خودروهای سایپا در همدان

دارای گواهینامه های امداد خودروی از سایپا یدک

نحوه ارائه یدک کشی و حمل خودرو نوین یدک

همانطور که بهتر می دانید، در اکثر اوقات خودرو به صورت ناگهانی خراب شده و مارا غافل گیر می کند. بر اساس آماری که وجود دارد، خرابی ماشین ها بیشتر در جاده ها و شرایط خاص اتفاق می افتد. البته که ممکن است افراد با خرابی شدید و عدم حرکت خودرو در شهر نیز مواجه شوند. به همین خاطر نیز خدمات یدک کش همدان بسیار حائز اهمیت است. وجود امداد خودرو و خودروهای یدک کش، می تواند خیال شما را از وجود هرگونه مشکل فنی خودرو، راحت کند. زمانی که با خرابی خودرو در جاده یا حتی داخل  شهر مواجه می شوید، بهتر است هرچه سریع تر با یدک کش همدان تماس بگیرید. نیروهای ما بعد از تماس در اسرع وقت خود را به موقعیت مکانی شما می رسانند.

نحوه یدک کشی خودرو توسط نوین یدک بدون آسیب به خودرو

خورو یدک کش و جرثقیل در همدان

خورو یدک کش و جرثقیل در همدان کمک می کند تا شما در ایمنی کامل، خودرو خود را به نزدیک ترین تعمیرگاه رسانده و در زمان کمی مشکل خود را حل کنید. در این بین سوال پیش می آید که بهترین یدک کش همدان را چگونه پیدا کنیم؟ برای استفاده از یدک شما ابتدا باید با امداد خودرو همدان به شماره 09183133998 تماس بگیرید. کارشناسان یدک نوین با ارائه خدمات شبانه روزی در اسرع وقت برای اعزام یدک‌کش اقدام می‌کنند‌. این کار با استفاده از بررسی مدل خودروی شما انجام می‌شود. چرا که مدل‌های مختلفی از یدک‌کش وجود دارد. به طور مثال می‌توانیم به مدل زنجیری، کامیونی، بلند کننده چرخ و غیره اشاره کنیم که هر کدام با بدنه قوی ویژگی‌های خاصی دارند. پس از حضور یدک‌کش خودروی شما با رعایت ایمنی به تعمیرگاه منتقل می‌شود. فرقی نمی کند که خودرو سنگین یا سبک بوده و چه مدلی داشته باشد. مجموعه ما با خودروهای مجهز و نیروهای متخصص، حمل انواع خودرو با یدک کش و جرثقیل را در ایمنی کامل، انجام می دهد.

یدک کش همدان
یدک کش همدان

هزینه جرثقیل یدک کش همدان

حمل خودرو با جرثقیل و یدک‌کش یکی از خدمات فرایندهای حیاتی در صنعت حمل و نقل است که توسط امداد خودرو ارائه می‌شود. این فرایند علاوه بر پیچیدگی‌های مربوط به نوع خودرو و مسافت مورد نیاز، هزینه‌های متنوع را نیز در بر دارد. از جمله عواملی که بر هزینه حمل خودرو با یدک کش و جرثقیل تاثیر می‌گذارد عبارتند از:
مسافت و فاصله میان مبدا و مقصدی که قرار است خودرو به آن حمل شود در هزینه تاثیر زیادی دارد. زمانی که مسافت بیشتر باشد، هزینه جابجایی نیز افزایش می‌یابد.
مدل، ابعاد، نوع و وزن خودرو در هزینه حمل با یدک کش و جرثقیل تاثیر دارد. هر چه خودرو بزرگتر و سنگین‌تر باشد هزینه بیشتری نیز برای حمل آن باید پرداخت شود.
مولفه دیگری که بر هزینه‌ها تاثیر دارد نوع جرثقیل مورد استفاده است. چرا که برخی جرثقیل‌ها مشخصات فنی خاصتری مانند ظرفیت بارگیری، ارتفاع حمل و شعاع عملکرد ویژه دارند.

شماره جرثقیل حمل خودرو همدان

اگر بخواهیم در مورد مبحث جرثقیل ها در همدان بپردازیم باید گفت که هر نوع جرثقیلی مخصوص کاری طراحی و ساخته شده اند، وما در این مقاله سعی داریم تا حد ممکن شما را با انواع جرثقیل و کاربرد آنها آشنا کنیم، ولی جرثقیل مورد استفاده در خدمات امداد خودرویی باید فقط مخصوص حمل خودرو های سبک و سنگین باشد، جرثقیل خاور توانایی تحمل بار به سنگینی ۵ تن را دارد و قادر به حمل و جابجایی خودروهای سبک تا نیمه سنگین را دارد، و اگر خودرو شما از نوع سنگین وباری می باشد باید حتما از جرثقیل های ده تن و ده چرخ استفاده نمایید.بعضی از جرثقیل های خاور بجای بلند کردن خودرو تصادفی وقراردادن در کفی پشت خود قسمت جلو خودرو را بلند کرده و آنرا بصورت یدک به دنبال خود میکشند که به جرثقیل های یدک کش خاور معروف می باشند. برای درخواست جرثقیل همدان ، جرثقیل یدک کش همدان با شرکت ما نوین یدک تماس حاصل فرمایید.

نحوه یدک کشی خودرو بدون آسیب زدن به خودرو 

جرثقیل حمل خودرو شبانه روزی همدان

همانطور که از عنوان مقاله پیداست ما می خواهیم در این مقاله در مورد جرثقیل های حمل خودرو هایی صحبت کنیم که بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته ارائه ی خدمات میدهند ، جرثقیل هاییکه برای خدمات امداد خودرویی مورد استفاده قرار میگیرند باید حتما از نوع جرثقیل دکلدار و دارای کفی حمل خودرو باشند زیرا هنگامی که خودرویی از جاده خارج شده و تصادف میکند تمامی چرخ ها و محورهای چرخ ها کج شده و دیگر قادر به حرکت نمی باشد و حتی نیسان های جرثقیل و یدک کش ها هم قادر به حمل این خودروها نمی باشند و فقط باید توسط جرثقیل و دکل آن خودرو مورد نظر را بیرون کشیده و در قسمت کفی خود قرار داده و آنرا تا مقصد نهایی حمل نماید، دربعضی مواقع ممکن است این تصادف ویا خروج از جاده درهنگام شب رخ دهد که شرکت نوین یدک برای رفاه حال مشتریان از کشیک جرثقیل های شبانه روزی استفاده میکند برای اعزام و درخواست جرثقیل حمل خودرو شبانه روزی در همدان کافیست با شماره ی تماس ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

حتما بخوانید : هواگیری پژو ۴۰۵

شرایط جاده و ترافیک مسیر نیز می‌تواند هزینه حمل و نقل را تغییر دهد. به طور مثال جاده‌های پر تردد یا مسیرهای کوهستانی می‌توانند هزینه جابجایی را افزایش دهند. با توجه به این مؤلفه‌هایی که بر هزینه حمل خودرو تاثیر دارد برنامه‌ریزی دقیق و کمک از متخصصان یدک کش همدان می‌تواند به مدیریت هزینه‌ها کمک بسیاری کند.

ثبت درخواست یدک کش همدان بصورت اینترنتی

ما در مقالات گذشته در مورد نوع و نحوه ی خدمات رسانی یدک کش همدان پرداختیم و حال میخواهیم در مورد یکی از خواسته های مشتریان عزیزمان که امکان دارد هر کسی در مورد آن اطلاعاتی نداشته باشد اطلاع رسانی کنیم و آن نحوه ی ثبت درخواست یدک کش همدان بصورت اینترنتی می باشد،
برای این کار کافیست با ورود به سایت یدک کش همدان نوین یدک به قسمت ثبت امداد رفته و با کلیک بر روی کلید مورد نظر و باز شدن پنجره: نوع خودرو ، پلاک خودرو ، نوع درخواست که همان یدک کش می باشد ، شماره تماس ، آدرس دقیق ، را وارد کرده و دکمه ی ثبت را زده و منتظر تماس کارشناسان ما بماند، کارشناسان شرکت نوین یدک با توجه به مکان شما نزدیک ترین یدک کش را محل اعزام می نمایند.

یدک کش در همدان
یدک کش در همدان

قیمت یدک کش همدان + نبسان و چرخ گیر

در امداد خودرو نوین یدک، خدمات حمل خودرو با یدک کش در همدان ،برای طیف گسترده ای از خودروهای سبک و سنگین، اراده می شود. از این رو نمی توان به طور دقیق در مورد قیمت یدک کش همدان توضیح داد.این شرکت با سال‌ها تجربه و تخصص در ارائه خدمات یدک کش و جرثقیل به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها جهت حمل و نقل خودرو در شهر همدان اطراف آن محسوب می‌شود.  به طور کلی هزینه یدک کش به عوامل مختلفی بستگی داشته و برای هر خودرویی متفاوت خواهد بود.

در حقیقت لازم است تا بعد از خرابی خودرو، با کارشناسان ما تماس بگیرید. سپس مدل خودرو و موقعیت مکانی خود را به ما اعلام کنید. پس از اعزام نیروهای نوین یدک و اتمام کار حمل خودرو با یدک کش، کارشناسان هزینه ها را به طور کلی محاسبه کرده و به شما اعلام می کنند. به طور کلی قیمت یدک کش همدان به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

 • فاصله شما تا تعمیرگاه
 • میزان ترافیک و ساعت درخواست خدمات یدک دکش
 • ابعاد و وزن خودرو
 • مدل خودرو
 • موقعیت مکانی شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های یدک کش و جرثقیل در همدان می توانید با ما در تماس باشید.

قیمت و هزینه ی یدک کشی خودرو در استان همدان چگونه محاسبه می شود؟

وقتیکه صحبت از تعیین قیمت یدک‌ کشی در همدان می‌ شود، چندین عامل مهم و اساسی وجود دارد که باید در هنگام تعیین هزینه ی یدک کشی خودرو در همدان در نظر گرفته شود. به همین علت بخاطر داشته باشید که هزینه ی بکسل و یدک کشی به عوامل مختلفی بستگی دارد که بر قیمت نهایی آن تاثیر میگذارد .

برای برآورد قیمت نهایی و دقیق یدک کشی می بایست به محل حادثه و خرابی خودرو ، کیلومتر طی شده توسط نیسان یدک کش برای رسیدن به امدادخواه و همچنین انجام یدک کشی در چه وقت و زمان از شبانه روزی صورت گرفته و اندازه و نوع خودرو حمل شده و مقدار و اندازه ی حمل خودرو بستگی دارد،
وبا برآورد قیمت این موارد قیمت نهایی و کلی یدک کشی در همدان محاسبه می شود.
هر ارزانی قیمت دلیلی بر کیفت و خدمات بالای یدک کشی نمی باشد و ممکن است افرادی با یدک کش های متفرقه اقدام به حمل خودرو با قیمت خیلی کمتری کنند که به دلیل نابلد بودن وغیر حرفه ای بود آسیب های جبران ناپذیری به خودرو شما وارد کنند، پس در هنگام احتیاج به یک خودرو یدک کش و جرثقیل حمل خودرو حتما از امدادگران شرکت های بنام استفاده نمایید تا در صورت برخورد با مشکل شرکت جواب گوی مشکل پیش آمده ی شما باشد.

هزینه های یدک کشی انواع خودروها در همدان طبق تعرفه ی اتحادیه ی حمل و نقل و عوامل محیطی و جغرافیایی گفته شده در بالا محاسبه می شود.

حتما بخوانید : تعویض تسمه دینام پژو

یدک کش در همدان
یدک کش آنلاین در همدان

یدک کش آنلاین در همدان

خدمات یدک کش آنلاین به عنوان یکی از تکنیک‌ها و راهکارهای نوین در صنعت حمل و نقل به مشتریان امکان می‌دهد تا به راحتی و با سرعت بالا خدمات مورد نظر خود را درخواست کنند. با استفاده از سامانه‌های آنلاین مشتریان می‌توانند زمان دقیق را بررسی کنند و به بهترین شکل از وقتشان استفاده کنند. نکته مهم دیگر این است که خدمات آنلاین یدک کش همدان پشتیبانی ۲۴ ساعته را ارائه می‌کند. از این رو شما در هر لحظه از شبانه روز یا حتی روزهای تعطیل می‌توانید به خدمات حمل و نقل دسترسی داشته باشید‌ با پوشش گسترده از مناطق مختلف استان همدان به راحتی می‌توانید خدمات حمل و نقل و یدک‌کش را به صورت آنلاین درخواست دهید.

چگونگی درخواست جرثقیل یدک کش برای خودروهای( ام وی ام mvm ) مدیران خودرو همدان؛

برخی از خودروسازان برای معرفی خدمات پس از فروش خود دست به کارهای متنوعی میزنند که یکی از این کارها خدمات امدادخودرو می باشد که این شرکت خدماتی با اعزام جرثقیل یدک کش ویا جرثقیل دکلدار و نیسان یدک کش به محل این خدمات را انجام میدهند،شرکت مدیران خودرو همدان mvm نیز در همین راستا با تجهیز نمودن چندین نیسان یدک کش به بروزترین تجهیزات آماده ی حمل و جابجایی خودروها و محصولات تولیدی خود در استان همدان نموده است،از این رو خودروهای ام وی ام در همدان میتوانند برای درخواست یدک کش ویا جرثقیل یدک کش با این شرکت امداد خودرویی تماس حاصل فرمایند.

جرثقیل یدک کش کرمان موتور همدان

شرکت امداد خودرو کرمان موتور در همدان با استقرار جرثقیل های یدک کش و مجهز نمودن این یدک کش ها به سیستم چرخگیر قادر به حمل و جابجایی تمامی محصولات شرکت کرمان موتور می باشند از جمله خودروهای قادر به حمل توسط جرثقیل های یدک کش کرمان موتور در همدان میتوان به لیفان ،جک ،جیلی اشاره نمود که با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان یدک کش شرکت امداد کرمان موتور همدان به محل اعزام میگردد ودر کمترین زمان ممکن به نمایندگی های مجاز این شرکت خودرو ساز در همدان حمل و جابجا می شود.

مناطق و محله های تحت پوشش یدک کش شهر همدان:

 خیابان باباطاهر

 خیابان بوعلی و آرامگاه بوعلی

 میدان سپاه  میدان امام حسین
 گنجنامه ی  امام زاده عبدالله
 خیابان استادان ومتخصصین  عباس آباد
 میدان جهاد  چهارراه وپل پژوهش
 شهرک فرهنگیان  شهرک مدنی
 شهرک الوند  شهرک مدرس
پل رسالت  شهرک بهشتی
بلوار اعتمادیه ی بلوار ارم

شماره یدک کش همدان

از دیگر خدمات شرکت امداد خودرویی در همدان میتوان به حمل خودرو توسط یدک کش اشاره نمود، جابجایی ماشین های صفر کیلومتر و خودروهای تصادفی و خودروهای که مشکل فنی دارند و احتیاج به جابجایی دارند، از جمله مشتریان دائمی یدک کش ها و جرثقیل یدک کش می باشند. پس برای این منظور احتیاج به شماره ی تماس یدک کش برای حمل و جابجایی خودرو خود خواهد داشت،ما برای سهولت کار مشتریان شماره ی تماس یدک کش همدان را در سایت امداد خودرویی نوین یدک بارگذاری نموده ایم و شماره ی تماس ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ برای همشهریان و مشتریان گرامی می باشد.یدک کش های استان همدان بصورت شبانه روزی وحتی روزهای تعطیل آماده ی خدمات رسانی به همشهریان عزیز می باشند.

یدک کشی خودروهای لوکس در همدان

همانطور که خدمات امداد خودرو برای ماشین های معمولی و ایرانی اهمیت دارد، برای خودرو های لوکس نیز حائز اهمیت می باشد. یدک کشی خودرو های لوکس از جمله خدمات ویژه مجموعه ما بوده که به صورت تخصصی برای کلیه خودرو های لوکس در برند های هیوندا، تویوتا، کرمان موتور، بنز، مزدا، بی ام و و….. ارائه می شود. همانطور که می دانید، حمل و یدک کشی خودروهای لوکس در همدان امری بسیار حساس است. جابجایی این خودرو ها باید با حساسیت بیشتر و با توجه به استاندارهای ایمنی انجام شود. اما متاسفانه اکثر مراکز به این موضوع توجه چندانی ندارند. برای حمل ماشین های لوکس خود نگران نباشید، چرا که تیم متخصص و مجرب امداد خودرو همدان می تواند در بهترین شرایط ممکن ماشین شما را با یدک کش به مقاصد مورد نظر حمل کند.

یدک کش جرثقیل در همدان
یدک کش جرثقیل در همدان

از جمله خودروهایی که می توان از خدمات یدک کش خودرو های لوکس در همدان از آن استفاده کرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:
یدک کش هیوندا در همدان: هیوندا یکی از برندهای مطرح خودرو بوده و ماشین های قدرتمندی را به بازار عرضه کرده است. در حال حاضر این خودرو ها به وفور در ایران استفاده می شوند. از این رو خرابی آن ها و نیاز به یدک کش در همدان امری ضروری است.
یدک کش نیسان در همدان: ماشین های برند نیسان نیز در میان مردم ایرانی محبوبیت زیادی دارند. در جاده های همدان روزانه تعداد زیادی خودرو در حال تردد هستند. به همین خاطر نیز مجموعه ما به صورت تخصصی یدک کش نیسان را با بهترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.

یدک کشی تویوتا در همدان: اگر برای خودرو تویوتا خود نیاز به یدک کش دارید، می توانید روی مجموعه ما حساب کنید. یدک کشی برای تمامی خودروهای تویوتا توسط امداد خودرو همدان با بهترین قیمت و کیفیت ممکن ارائه می شود.

حمل خودرو با یدک کش کرمان موتور: خودروهای کرمان موتور نیز دارای محبوبیت زیادی در ایران بوده که از جمله آن ها می توان به لیفان و جک اس ۵ اشاره کرد. در صورت نیاز به یدک کشی ماشین کرمان موتور نیز می توانید با شماره امداد خودرو در همدان تماس بگیرید.

نحوه ی کار یدک کش شبانه روزی همدان

بحث ها و نقدقول های بسیاری در مورد نحوه ی کار یدک کش ها در همدان گفته شده است که به چند موارد اشاره میکنیم، یکی سوال مهم که برای مشتریان عزیز پیش آمده این است که آیا هزینه ی یدک کش در شب با روز فرق دارد؟ باید گفت که نرخ وهزینه ی یدک کشی در شب کمی بیشتر از روز محاسبه می شود. در شهر همدان شرکت نوین یدک نحوه ی فعالیت خودروهای یدک کش خودرا بصورت شیفت بندی انجام میدهد که در زمان درخواست یدک کش در هنگام شب سریعا به محل اعزام گردد،بنابراین در تمام ساعات شبانه روز فعالیت دارند و مشغول به ارائه ی خدمات می باشند. برای تماس با یدک کش شبانه روزی استان همدان کافیست با شماره ی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

یدک کش همدان به رزن
یدک کش همدان به رزن

در هنگام خرابی خودرو چه اقداماتی لازم است

۱.اولین اقدام در هنگامی که در سطح شهر ویا جاده ها خودرو شما به یکباره خاموش می شود ایمنی خودرو و سرنشینان داخل خودرو می باشد،در این مواقع باید سریعا با استفاده از چراغ های چشمک زن راهنما به رانندگانی که به خودرو شما نزدیک می شوند اطلاع رسانی شود تا از سرعت خودرو خود بکاهند ویا کاملا متوقف شوند
۲. بردن خودرو به سمت راست خیابان یا جاده به قسمت منتهی الیه راست و گذاشتن مثلث خطر خودرو در پشت سر خودرو
۳. تماس با امداد خودرو جهت بازدید خودرو و خدمات تعمیر در محل ویا حمل خودرو و منتظر رسیدن امدادگر ماندن
۴. اجازه ندادن دستکاری کردن خودرو توسط افراد گذری و نابلد که قصد تعمیر خودرو شما را دارند

یدک کش چه وسیله ای است؟

رانندگی و استفاده از خودروهای مختلف می تواند در مسیر حرکتی مشکلاتی را پدید آورند. به طور مثال در جاده بروز مشکلاتی مانند خاموشی خودرو می تواند منجر به ایجاد چالش شود. در این زمان است که حضور شرکت های خدماتی می تواند ثمر بخش باشد. امداد خودرو خودرو در این حالت با انتقال وسیله نقلیه شما به تعمیرگاه مورد نظر می تواند مسیری هموار برای شما پدید آورد. یدک کش ها وسایل نقلیه ای هستند که شبیه خودرو وانت بار می باشند. عموما وزن آن ها بیش از دو تن است و شباهت هایی با جرثقیل دارند. در واقع با داشتن هیدرولیکی قوی و اهرمی محکم می توانند خودرو را حمل کنند. دقت داشته باشید که یدک کش معمولا با توجه به مدل خودرو، وزن و شرایط آن انتخاب می شود. یدک کش همدان نیز با بارگیری های خاصی می تواند خدمات ویژه ارائه نماید.

مدل های مختلف از یدک کش ها

آیا می دانید که یدک کش ها در چند مدل ارائه می شوند؟ اگر از این مسئله اطلاع ندارید در ادامه مقاله از وب سایت نوین یدک با ما همراه شوید تا مدل های مختلف از یدک کش را بشناسید.

یدک کش همدان
یدک کش همدان

همان طور که در بخش های قبل دیدیم، یدک کش های شبانه روزی مدل های مختلفی دارند. از این رو می توان گفت هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. در این بخش قصد داریم این ویژگی ها و مشخصه ها را بررسی کنیم. این خودرو های قوی، بدنه و شاسی قدرتمندی دارند. این خودرو ها توان بالای دارند که باعث می شود تا استفاده از آن ها روز به روز با قدرت بیشتری پیش برود.

در عین حال ما بعضی وقت ها خودرو هایی مانند وانت و نیسان را نیز برای یدک کشی می بینیم. دقت داشته باشید که یدک کش ها برای استفاده باید بررسی های بسیاری شوند. به طور مثال باید باد لاستیک های آن ها نیز به دقت بررسی شود.

حتما بخوانید : تعویض تسمه دینام پراید

بکسل کردن خودرو با یدک کش همدان

بکسل کردن خودرو با یدک کش، یکی از روش‌های رایج برای انتقال خودروی خراب یا آسیب دیده به تعمیرگاه یا محل دیگری است. این کار باید با رعایت نکات ایمنی انجام شود تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود. برای این که بتوانید خودرو را با یدک کش بکسل کنید، به تجهیزاتی نیاز دارید. این تجهیزات عبارتند از:

 • سیم بکسل
 • چراغ اخطار
 • خودرو یدک کش ایمن و سالم

می توان گفت که برای یدک کشی و بکسل ایمن خودرو، باید مراحل متعددی را طی کی کرد.  برای این کار لازم است به شکل زیر عمل کنید:

 1. مطمئن شوید که خودروی خراب قابل بکسل کردن است. قبل از شروع کار، مطمئن شوید که خودروی خراب قابل بکسل کردن است. برای این کار، باید از سلامت ترمزها، فرمان و سایر اجزای مهم خودروی خراب اطمینان حاصل کنید.
 2. خودروی خراب و یدک کش را در مکانی امن متوقف کنید. خودروی خراب و یدک کش را در مکانی امن متوقف کنید که سایر رانندگان بتوانند به راحتی آنها را ببینند.
 3. سیم بکسل یا طناب بکسل را به خودروی خراب و یدک کش متصل کنید. سیم بکسل یا طناب بکسل را به طور محکم به نقاط مخصوص بکسل در خودروی خراب و یدک کش متصل کنید.
 4. چراغ‌های اخطار را روشن کنید. چراغ‌های اخطار را روشن کنید تا سایر رانندگان از وجود خودروی بکسل شده در جاده مطلع شوند.
 5. خودروی خراب و یدک کش را به آرامی حرکت دهید. خودروی خراب و یدک کش را به آرامی حرکت دهید و از تند رانندگی خودداری کنید.
یدک کش در همدان و حومه
یدک کش در همدان و حومه

آموزش بکسل کردن خودرو با جرثقیل

علاوه برای بکسل خودرو با یدک کش، امداد خودرو همدان بکسل خودرو ها را با استفاده از جرثقیل حمل می کند. می توان گفت که این خدمات نیز بسیار حساس بوده و باید به شکل تخصصی انجام شود. نحوه بکسل کردن خودرو با جرثقیل به شکل زیر است:

 1. خودروی خراب و محلی که قرار است خودروی خراب در آن قرار بگیرد را انتخاب کنید. خودروی خراب را در مکانی امن متوقف کنید که سایر رانندگان بتوانند به راحتی آن را ببینند. محلی که قرار است خودروی خراب در آن قرار بگیرد نیز باید عاری از هرگونه مانع باشد.
 2. جرثقیل را در محل مناسب مستقر کنید. جرثقیل را در محلی مستقر کنید که بتواند به راحتی خودروی خراب را بلند کند.
 3. چنگک یا سیم بکسل جرثقیل را به خودروی خراب متصل کنید. چنگک یا سیم بکسل جرثقیل را به طور محکم به نقاط مخصوص بکسل در خودروی خراب متصل کنید.
 4. جرثقیل را روشن کنید و خودروی خراب را بلند کنید. جرثقیل را روشن کنید و خودروی خراب را بلند کنید.
 5. خودروی خراب را به محل مورد نظر منتقل کنید. خودروی خراب را به محل مورد نظر منتقل کنید.
 6. خودروی خراب را در محل مورد نظر قرار دهید. خودروی خراب را در محل مورد نظر قرار دهید.
 7. جرثقیل را خاموش کنید و چنگک یا سیم بکسل جرثقیل را از خودروی خراب جدا کنید. جرثقیل را خاموش کنید و چنگک یا سیم بکسل جرثقیل را از خودروی خراب جدا کنید.

انواع جرثقیل نوین یدک همدان

یکی از خدماتی که جرثقیل در همدان برای کارخانجات وشرکت ها انجام میدهد بلند کردن وسایل و قطعات سنگین و فوق سنگین می باشد که جابجایی و حمل این قطعات فقط توسط جرثقیل صورت می پذیرد. رانندگان ویا اپراتور جرثقیل نیز باید حتما دوره ای خاص و تخصصی در جهت کار با دستگاه جرثقیل راببیند و دارای مدرک ویا گواهینامه ی جرثقیل باشد،

جرثقیل خاور در همدان

جرثقیل های خاور در همدان فقط قادر به حمل و بلند کردن قطعات تا ورزن ۶ تن رادارند و در رده ی جرثقیل های نیمه سنگین در همدان محسوب می شوند

جرثقیل ده چرخ در همدان

جرثقیل ده چرخ در همدان میتواند قطعات نسبتا سنگینی تا وزن ۱۵ تن را بلند کرده وجابجا کندو بیشتر در کارخانجات قطعه سازی خودروهای سنگین وزن مورد استفاده قرار میگیرند.

اجاره ی جرثقیل در همدان

برخی از مشتریان برای راحتی کار خود و خرج هزینه ی کم مایل به اجاره ی جرثقیل هستند تا با خیال راحت در هر موقع از ساعات از آن استفاده نمایند، ارزان ترین جرثقیل اجاره ای در همدان را از ما بخواهید و درصورت تمایل به همراه اپراتور نیز به شما اجاره داده خواهد شد.

جرثقیل سبددار در همدان

جرثقیل های سبددار در همدان کاربرد نگه داشتن فردی در داخل سبد برای انجام کاری در ارتفاع بالا در ساختمانها.پل ها و نصب تابلوها و بنرها را بر عهده دارند، فرد با قرار گرفتن در داخل سبد به راحتی به محل ها و مکانهای دور از دسترس رفته ودر ارتفاع بالا به راحتی می تواند به کار خود ادامه دهد.

حتما بخوانید : تعویض سیم کلاچ پژو

سخن نهایی یدک کش همدان

در این نوشته ما به بررسی یدک کش همدان پرداختیم. یدک کش ها کاربرد ها و مدل های بسیای دارند که هر کدام از آن ها می توانند به حمل وسیله نقلیه کمک بسیاری کنند. در عین حال توجه به شرایط وسیله نقلیه دارای آسیب نیز بسیار مهم است.

4.9/5 - (135 امتیاز)
پیمایش به بالا