نوین یدک

یدک کش در همدان و نیسان جرثقیل یدک کش در همدان

یدک کش همدان
خانه » یدک کش در همدان و نیسان جرثقیل یدک کش در همدان

یدک کش در همدان و نیسان جرثقیل یدک کش در همدان یکی از خدمات مهم و پر تقاضا در امداد خودرو همدان است. در برخی اوقات ممکن است خودروی شما دچار مشکل شده و دیگر قادر به حرکت نباشد. این مشکل می تواند به دلیل خرابی قطعات موتور، تصادف یا مشکلات دیگر باشد. حمل خودرو با یدک کش در این شرایط بهترین راه ممکن است. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره یدکش همدان تماس بگیرید و ماشین خودرو را در کم ترین زمان ممکن به نزدیک ترین تعمیرگاه یا مکانی مناسب انتقال دهید. به دلیل این که مشکل حمل خودرو در اکثر اوقات در جاده پیش می آید، امداد خودرو نوین یدک تمامی مناطق و جاده ها را برای ارائه خدمات یدک کش، پوشش می دهد.

شماره تماس یدک کش فوری در همدان

جهت استفاده از خدمات یدک کش، نیسان یدک کش در همدان به صورت شبانه روزی با شماره های ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید. شماره  تماس جرثقیل در همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ این بوده که در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته، حتی روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات می باشد. 

پیمانکار نمایندگی مجاز امداد خودرو سایپا همدان

تحت نظارت  کد : 629 مجیدی پور 

تحت نظارت  کد : 629 مجیدی پور 
دارای گواهینامه های امداد خودروی از سایپا یدک

نحوه ارائه یدک کشی و حمل خودرو نوین یدک

همانطور که بهتر می دانید، در اکثر اوقات خودرو به صورت ناگهانی خراب شده و مارا غافل گیر می کند. بر اساس آماری که وجود دارد، خرابی ماشین ها بیشتر در جاده ها و شرایط خاص اتفاق می افتد. البته که ممکن است افراد با خرابی شدید و عدم حرکت خودرو در شهر نیز مواجه شوند. به همین خاطر نیز خدمات یدک کش در همدان بسیار حائز اهمیت است. وجود امداد خودرو همدان و خودروهای یدک کش، می تواند خیال شما را از وجود هرگونه مشکل فنی خودرو، راحت کند. زمانی که با خرابی خودرو در جاده یا حتی داخل  شهر مواجه می شوید، بهتر است هرچه سریع تر با یدک کش همدان تماس بگیرید. نیروهای ما بعد از تماس در اسرع وقت خود را به موقعیت مکانی شما می رسانند.

خورو یدک کش و جرثقیل در همدان کمک می کند تا شما در ایمنی کامل، خودرو خود را به نزدیک ترین تعمیرگاه رسانده و در زمان کمی مشکل خود را حل کنید. در این بین سوال پیش می آید که بهترین یدک کش همدان را چگونه پیدا کنیم؟ برای استفاده از یدک شما ابتدا باید با امداد خودرو همدان به شماره 09183133998 تماس بگیرید. کارشناسان یدک نوین با ارائه خدمات شبانه روزی در اسرع وقت برای اعزام یدک‌کش اقدام می‌کنند‌. این کار با استفاده از بررسی مدل خودروی شما انجام می‌شود. چرا که مدل‌های مختلفی از یدک‌کش وجود دارد. به طور مثال می‌توانیم به مدل زنجیری، کامیونی، بلند کننده چرخ و غیره اشاره کنیم که هر کدام با بدنه قوی ویژگی‌های خاصی دارند. پس از حضور یدک‌کش خودروی شما با رعایت ایمنی به تعمیرگاه منتقل می‌شود. فرقی نمی کند که خودرو سنگین یا سبک بوده و چه مدلی داشته باشد. مجموعه ما با خودروهای مجهز و نیروهای متخصص، حمل انواع خودرو با یدک کش و جرثقیل را در ایمنی کامل، انجام می دهد.

یدک کش خودرو در همدان
 شماره ی تماس یدک کش چرخگیر همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸

هزینه جرثقیل یدک کش در همدان

حمل خودرو با جرثقیل و یدک‌کش یکی از خدمات فرایندهای حیاتی در صنعت حمل و نقل است که توسط امداد خودرو همدان ارائه می‌شود. این فرایند علاوه بر پیچیدگی‌های مربوط به نوع خودرو و مسافت مورد نیاز، هزینه‌های متنوع را نیز در بر دارد. از جمله عواملی که بر هزینه حمل خودرو با یدک کش و جرثقیل تاثیر می‌گذارد عبارتند از:
مسافت و فاصله میان مبدا و مقصدی که قرار است خودرو به آن حمل شود در هزینه تاثیر زیادی دارد. زمانی که مسافت بیشتر باشد، هزینه جابجایی نیز افزایش می‌یابد.
مدل، ابعاد، نوع و وزن خودرو در هزینه حمل با یدک کش و جرثقیل تاثیر دارد. هر چه خودرو بزرگتر و سنگین‌تر باشد هزینه بیشتری نیز برای حمل آن باید پرداخت شود.
مولفه دیگری که بر هزینه‌ها تاثیر دارد نوع جرثقیل مورد استفاده است. چرا که برخی جرثقیل‌ها مشخصات فنی خاصتری مانند ظرفیت بارگیری، ارتفاع حمل و شعاع عملکرد ویژه دارند.

خدمات در دیگر شهرها : امداد خودرو سنندج
شرایط جاده و ترافیک مسیر نیز می‌تواند هزینه حمل و نقل را تغییر دهد. به طور مثال جاده‌های پر تردد یا مسیرهای کوهستانی می‌توانند هزینه جابجایی را افزایش دهند.
با توجه به این مؤلفه‌هایی که بر هزینه حمل خودرو تاثیر دارد برنامه‌ریزی دقیق و کمک از متخصصان امداد خودرو همدان می‌تواند به مدیریت هزینه‌ها کمک بسیاری کند.

ثبت درخواست یدک کش در همدان بصورت اینترنتی

ما در مقالات گذشته در مورد نوع و نحوه ی خدمات رسانی یدک کش ها در همدان پرداختیم و حال میخواهیم در مورد یکی از خواسته های مشتریان عزیزمان که امکان دارد هر کسی در مورد آن اطلاعاتی نداشته باشد اطلاع رسانی کنیم و آن نحوه ی ثبت درخواست یدک کش در همدان بصورت اینترنتی می باشد،
برای این کار کافیست با ورود به سایت امداد خودرو همدان نوین یدک به قسمت ثبت امداد رفته و با کلیک بر روی کلید مورد نظر و باز شدن پنجره: نوع خودرو ، پلاک خودرو ، نوع درخواست که همان یدک کش می باشد ، شماره تماس ، آدرس دقیق ، را وارد کرده و دکمه ی ثبت را زده و منتظر تماس کارشناسان ما بماند، کارشناسان شرکت نوین یدک با توجه به مکان شما نزدیک ترین یدک کش را محل اعزام می نمایند.

قیمت یدک کش در همدان

در امداد خودرو همدان نوین یدک، خدمات حمل خودرو با یدک کش همدان،برای طیف گسترده ای از خودروهای سبک و سنگین، اراده می شود. از این رو نمی توان به طور دقیق در مورد قیمت یدک کش در همدان توضیح داد.این شرکت با سال‌ها تجربه و تخصص در ارائه خدمات یدک کش و جرثقیل به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها جهت حمل و نقل خودرو در شهر همدان اطراف آن محسوب می‌شود.  به طور کلی هزینه یدک کش به عوامل مختلفی بستگی داشته و برای هر خودرویی متفاوت خواهد بود.

در حقیقت لازم است تا بعد از خرابی خودرو، با کارشناسان ما تماس بگیرید. سپس مدل خودرو و موقعیت مکانی خود را به ما اعلام کنید. پس از اعزام نیروهای نوین یدک و اتمام کار حمل خودرو با یدک کش، کارشناسان هزینه ها را به طور کلی محاسبه کرده و به شما اعلام می کنند. به طور کلی قیمت یدک کش در همدان به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

  • فاصله شما تا تعمیرگاه
  • میزان ترافیک و ساعت درخواست خدمات یدک دکش
  • ابعاد و وزن خودرو
  • مدل خودرو
  • موقعیت مکانی شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های یدک کش و جرثقیل در همدان می توانید با ما در تماس باشید.

خدمات در دیگر شهرها : امداد خودرو اراک

یدک کش چرخگیر در همدان
یدک کش چرخگیر در همدان

یدک کش آنلاین در همدان

خدمات یدک کش آنلاین به عنوان یکی از تکنیک‌ها و راهکارهای نوین در صنعت حمل و نقل به مشتریان امکان می‌دهد تا به راحتی و با سرعت بالا خدمات مورد نظر خود را درخواست کنند. با استفاده از سامانه‌های آنلاین مشتریان می‌توانند زمان دقیق را بررسی کنند و به بهترین شکل از وقتشان استفاده کنند. نکته مهم دیگر این است که خدمات آنلاین یدک کش همدان پشتیبانی ۲۴ ساعته را ارائه می‌کند. از این رو شما در هر لحظه از شبانه روز یا حتی روزهای تعطیل می‌توانید به خدمات حمل و نقل دسترسی داشته باشید‌ با پوشش گسترده از مناطق مختلف استان همدان به راحتی می‌توانید خدمات حمل و نقل و یدک‌کش را به صورت آنلاین درخواست دهید.

مناطق و محله های تحت پوشش یدک کش شهر همدان:

 

 خیابان باباطاهر

 خیابان بوعلی و آرامگاه بوعلی

 میدان سپاه  میدان امام حسین
 گنجنامه ی  امام زاده عبدالله
 خیابان استادان ومتخصصین  عباس آباد
 میدان جهاد  چهارراه وپل پژوهش
 شهرک فرهنگیان  شهرک مدنی
 شهرک الوند  شهرک مدرس
پل رسالت  شهرک بهشتی
بلوار اعتمادیه ی بلوار ارم

شماره ی تماس یدک کش همدان

از دیگر خدمات شرکت امداد خودرویی در همدان میتوان به حمل خودرو توسط یدک کش اشاره نمود، جابجایی ماشین های صفر کیلومتر و خودروهای تصادفی و خودروهای که مشکل فنی دارند و احتیاج به جابجایی دارند، از جمله مشتریان دائمی یدک کش ها و جرثقیل یدک کش می باشند. پس برای این منظور احتیاج به شماره ی تماس یدک کش برای حمل و جابجایی خودرو خود خواهد داشت،ما برای سهولت کار مشتریان شماره ی تماس یدک کش همدان را در سایت امداد خودرویی نوین یدک بارگذاری نموده ایم و شماره ی تماس ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ برای همشهریان و مشتریان گرامی می باشد.یدک کش های استان همدان بصورت شبانه روزی وحتی روزهای تعطیل آماده ی خدمات رسانی به همشهریان عزیز می باشند.

خدمات در دیگر شهرها : امداد خودرو اتوبان ساوه به همدان

یدک کش چه وسیله ای است؟

رانندگی و استفاده از خودروهای مختلف می تواند در مسیر حرکتی مشکلاتی را پدید آورند. به طور مثال در جاده بروز مشکلاتی مانند خاموشی خودرو می تواند منجر به ایجاد چالش شود. در این زمان است که حضور شرکت های خدماتی می تواند ثمر بخش باشد. امداد خودرو خودرو در این حالت با انتقال وسیله نقلیه شما به تعمیرگاه مورد نظر می تواند مسیری هموار برای شما پدید آورد. یدک کش ها وسایل نقلیه ای هستند که شبیه خودرو وانت بار می باشند. عموما وزن آن ها بیش از دو تن است و شباهت هایی با جرثقیل دارند. در واقع با داشتن هیدرولیکی قوی و اهرمی محکم می توانند خودرو را حمل کنند. دقت داشته باشید که یدک کش معمولا با توجه به مدل خودرو، وزن و شرایط آن انتخاب می شود. یدک کش در همدان نیز با بارگیری های خاصی می تواند خدمات ویژه ارائه نماید.

مدل های مختلف از یدک کش ها

آیا می دانید که یدک کش ها در چند مدل ارائه می شوند؟ اگر از این مسئله اطلاع ندارید در ادامه مقاله از وب سایت نوین یدک با ما همراه شوید تا مدل های مختلف از یدک کش را بشناسید.

<yoastmark class=

یدک کش های زنجیری

یدک کش ها شبانه روزی را با نام دیگر خودرو بر نیز می شناسند و یکی از مدل های خاص آن ها زنجیری است. این مدل دارای یک کابل شبیه سیم است. برای انتقال خودروی دارای مشکل آن را می توان به اهرم جلویی وسیله نقلیه نصب نمود. با این کار می توان برای انتقال خوردو به مکان مورد نظر اقدام نمود. البته ممکن است معایبی نیز به همراه داشته باشد. به طور مثال ممکن است که سپر ماشین آسیب وارد شود. حتی در برخی موارد می تواند منجر به خراش در رنگ وسیله نقلیه شود.

مطالب مفید : تعمیر موتور خودرو توسط امداد خودرو

یدک کش در مدل کامیونی

یکی دیگر از مدل های خودرو بر ها، مدل کامیونی است. این مدل را می توان جزو گروه های پراستفاده دانست. معمولا از این مدل یدک کش ها در جاده ها و برای جابه جایی خودرو ها خصوصا ماشین های تصادفی استفاده می شود. البته گاها ما این مدل ها را برای حمل خودرو های نو از شهری به شهر دیگر هم می بینیم. این مدل از خودرو بر می توانند با بازوهای هیدرولیکی خودرو را بر روی کامیون انتقال دهند

یدک کش های شبانه روزی بلند کننده چرخ

یکی از انواع مدل های یدک کش است که آسیب بسیار کمی به خودرو می زند. یدک کش در همدان در مدل بلند کننده چرخ مزایای دیگری هم دارد. به عنوان مثال می توان به مقرون به صرفه بودن استفاده از آن ها اشاره کرد. این خودرو بر اهرم موجود در خود را زیر چرخ های وسیله نقلیه مشکل دار قرار می دهد. در ادامه می تواند خودرو را با خود بکشد.

ویژگی های استفاده از یدک کش شبانه روزی در همدان

همان طور که در بخش های قبل دیدیم، یدک کش های شبانه روزی مدل های مختلفی دارند. از این رو می توان گفت هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. در این بخش قصد داریم این ویژگی ها و مشخصه ها را بررسی کنیم. این خودرو های قوی، بدنه و شاسی قدرتمندی دارند. این خودرو ها توان بالای دارند که باعث می شود تا استفاده از آن ها روز به روز با قدرت بیشتری پیش برود.

در عین حال ما بعضی وقت ها خودرو هایی مانند وانت و نیسان را نیز برای یدک کشی می بینیم. دقت داشته باشید که یدک کش ها برای استفاده باید بررسی های بسیاری شوند. به طور مثال باید باد لاستیک های آن ها نیز به دقت بررسی شود.

سخن نهایی

در این نوشته ما به بررسی یدک کش در همدان پرداختیم. یدک کش ها کاربرد ها و مدل های بسیای دارند که هر کدام از آن ها می توانند به حمل وسیله نقلیه کمک بسیاری کنند. در عین حال توجه به شرایط وسیله نقلیه دارای آسیب نیز بسیار مهم است.

4.9/5 - (128 امتیاز)
Scroll to Top