نوین یدک

حمل خودرو کف خواب

خانه » حمل خودرو کف خواب

امروزه یکی از معضلاتی که ممکن است برای خودرو پیش بیاید و به دغدغه صاحبان آن بدل شده است خرابی خودرو به صورت ناخواسته در داخل و یا خارج از شهر می باشد. با بررسی های اولیه مشخص می گردد که برای انجام امور تعمیراتی بایستی به تعمیرگاه منتقل گردد یا خیر. حمل خودرو در این مرحله نیاز به یک جابجایی ایمن دارد. در نوشته پیش رو به این جابجایی پرداخته و در مورد انواع حمل خودرو توضیح می دهیم. ما پیرامون حمل خودرو کف خواب توضیحات کامل تری خواهیم داد.

09183133998     09003133998

ضرورت حمل خودرو

یکی از مسائلی که هنگام خرابی خودرو پیش روی صاحبان آن می باشد ضرورت حمل خودرو و چگونگی حمل آن است. شاید بتوان خودرو را با طناب های مخصوص از حایی که گیر کرده خارج نمود‌‌. اما جابجایی خودرو خصوصا در مسیرهای طولانی کاری بسیار خطرناک و به دور از ذهن می باشد. چرا که عدم کنترل دقیق و صحیح ممکن است پیامدهای خطرناکی را برای خود و دیگران بوجود بیاورد.

در این جا ضرورت حمل خودرو لازم و ضروری می شود. اما بایستی به این نکته نیز توجه نمود که حمل خودرو باید به صورت ایمن و خالی از خطر برای خود و دیگران باشد. در ادامه به روش های مختلف حمل خودرو مانند حمل خودرو کف خواب اشاره خواهیم نمود. حمل با یدک کش هم مدل دیگری است.

حتما بخوانید :  امداد خودرو سامن

انواع حمل خودرو

همانگونه که گفته شد برای حمل خودرو بایستی یک جابجایی مطمئن صورت پذیرد تا ضمن ایمنی خود و دیگران سلامت خودرو نیز موقع حمل تضمین می شود. انواع حمل خودرو عبارت اند از:

خودروبر جرثقیل دار

یکی از روش های حمل خودرو توسط خودروبرهای جرثقیل دار می باشد. مورد استفاده آن زمانی است که خودرو دچار مشکل جدی شده باشد و امکان حمل به صورت دیگری نباشد. معمولا در مواقع تصادف و یا زمانی که چرخ های ماشین قفل کرده باشد حمل با خودروهای جرثقیل دار بهترین گزینه می باشد. در این روش خودرو با جرثقیل بلند شده و بر روی کفی حمل ماشین قرار می گیرد. در این مورد اپراتور جرثقیل بایستی نسبت به جابجایی و بلند کردن خودرو و محکم کردن آن بر روی کفی تخصص کافی داشته باشد تا خسارتی به خودرو وارد نشود. حمل خودرو کف خواب نیز مدل دیگری است.

یدک کش

این روش جابجایی خودرو بیشتر مخصوص سطح شهر و جاده های اطراف آن می باشد و برای مسیرهای طولانی و جاده ای توصیه نمی گردد. در این نوع حمل معمولا خودروی خراب توسط مینی جرثقیل از سمت جلو و یا عقب (بستگی به خرابی خودرو) توسط یدک کش کشیده می شود‌.  معمولا یدک کش ها دارای چراغ چشمک زن اخطار می باشند. از مزیت های این نوع حمل می توان به در دسترس بودن این روش حمل، هزینه حمل کمتر نسبت به دیگر انواع حمل و انتقال سریع به تعمیرگاه یا محل مطمئن خصوصا در شهر ها اشاره نمود. اما در کنار این مزیت ها اشکالاتی نیز وجود دارد که می توان به موارد  زیر اشاره نمود:

  • این نوع یدک کش ها ویژه خودروهای سبک می باشد.
  • اگر چرخ های خودرو معیوب باشد انتقال به این روش امکان پذیر نمی باشد.
  • اگر اپراتور یدک کش تخصص کافی نداشته باشد امکان بروز خسارت به خودرو وجود دارد.
حتما بخوانید :  امداد خودرو اتوبان ساوه همدان

خودرو بر کف خواب

از روش های دیگر حمل خودرو استفاده از حمل خودرو کف خواب می باشد. این روش حمل خودرو از ایمنی بالاتری برخوردار بوده و از این روش برای حمل یک یا جند عدد خودرو نیز استفاده می گردد.

در این روش از خودروهای با کفی متحرک و شیب دار استفاده می گردد که به کامیون متصل بوده و بر خلاف یدکش ها خودرو بر روی کفی قرار می گیرد. به صورت ثابت محکم شده و کشیده نمی شود. از روش حمل خودرو کف خواب برای جابجایی خودروهای صفر کیلومتر از شرکت به نمایندگی، حمل خودروهای مدل پایین و فاقد پلاک و حمل خودروهای تصادفی به تعمیرگاه نیز استفاده می گردد.

مزیت های خودروهای کف خواب

این مزیت ها عبارتند از:

  • ایمن ترین روش حمل خودرو در حال حاضر هم برای خودرو و هم برای دیگران
  • امکان جابجایی تمامی وسایل نقلیه اعم از سبک و سنگین بدون محدودیت
  • عدم محدودیت برای حمل خودرها خصوصا از کارخانه به نمایندگی ها توسط حمل خودرو کف خواب

معایب حمل خودروبرهای کف خواب

در کنار مزیت های این نوع حمل خودرو ها معایبی نیز وجود دارد که عبارتند از:

  • هزینه بالای حمل خودرو نسبت به دیگر انواع حمل خودرو
  • حمل این روش خودرو نیاز به تخصص داشته و اپراتور بایستی آموزش های کافی را دیده باشد.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی حمل خودرو کف خواب پرداختیم. در صورت خرابی خودرو نوع حمل خودرو بستگی به خرابی خودروی شما و محدوده این مشکل دارد. اگر خودروی شما در خارج از شهر خراب شده و فاصله تا شهر زیاد می باشد بهتر است بخاطر امنیت بالاتر از خودروهای کف خواب حمل خودرو استفاده کنید تا ضمن ایمنی بیشتر خودروی شما نیز با اطمینان و سلامت به مقصد و تعمیرگاه برسد.

حتما بخوانید :  امداد خودرو و یدک کش جاده ای همدان سنندج

حمل خودرو کف خواب نوین یدک

اول قیمت هارومقایسه کن،ارزانترین ومنصف ترین یدک کش استان همدان، آیا امداد خودرویی رو میخوای که دومنظوره باشه؟یدک کش دو منظوره ی همدان تمام وقت آماده ی خدمات، ☎️ ۰۹۰۰۳۱۳۳۹۹۸? شماره ی امداد خودرو همدان ، شماره ی یدک کش همدان ۲۴ ساعته

حمل خودرو های شاسی و کلکسیونی استان همدان با نیسان یدک کش چرخگیر بدون کوچکترین آسیب در موقع حمل وجابجایی خودرو،  آیا دنبال نیسان یدک کش چرخگیر برای حمل خودرو خودمیگردی؟آیا میخوای با کمترین هزینه خودرو لوکس و ارتفاع کم شما بدون آسیب به مقصد برسه وحمل بشه؟

حمل خودرو کف خواب بدون آسیب به سپر رو به مابسپارید،امداد خودرو همدان بصورت شبانه روزی

حمل خودرو با خودرو بر بدون آسیب به خودرو وبیمه نامه ی دولتی و نرخ اتحادیه،ارزانترین خودرو بر کفی همدان رو از ما درخواست کنید ،شماره ی تماس ۰۹۰۰۳۱۳۳۹۹۸

خودروبر همدان رو توی گوگل سرچ و ارزانترین و باصرفه ترین رو پیداکن! ارزان قیمت ترین خودروبر کفی رو در همدان میخواهید؟شماره ی شبانه روزی خودروبر همدان رو میخوای توی گوگل پیداکنی؟سرچ کن و با شماره ی شرکت امداد خودرو همدان ۰۹۲۰۳۱۰۳۹۹۸تماس بگیر

4.9/5 - (18 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا