نوین یدک

امداد خودرو اتوبان همدان ساوه ، خودروبر اتوبان ساوه ،جرثقیل یدک کش اتوبان ساوه همدان ،تعمیرکارسیار اتوبان ساوه

امداد خودرو اتوبان همدان به ساوه
خانه » امداد خودرو اتوبان همدان ساوه ، خودروبر اتوبان ساوه ،جرثقیل یدک کش اتوبان ساوه همدان ،تعمیرکارسیار اتوبان ساوه

اتوبان همدان ساوه یکی از شاه راه های موصولاتی غرب کشور است ، که مرکز کشور را به غرب کشور وصل میکند. که این بزرگراه از استان مرکزی شروع و به استان همدان می رسد،که طول این بزرگراه 175 کیلومتر است. که دارای دو لاین رفت و برگشت است که دارای استانداردهای جاده ای میباشد.اتوبان همدان ساوه از دو قطعه 90 و 85 کیلومتری تشکیل شده است که در دخان این تقسیم بندی انجام میشود. اتوبان همدان ساوه با توجه به تعاربفی که داشتیم روزانه تعداد زیادی خودرو از غرب به مرکز و برعکس در این اتوبان در حال تردد هستند، که در این مسیر طولانی احتمال خرابی خودرو و تصادفات بسیار است به همین دلیل عوامل ما که متشکل از تیمی حرفه ای از جمله امداد خودرو اتوبان همدان ساوه ، یدک کش ، تعمیرکار و مکانیک سیار در این محور در خدمت شما عزیزان می باشد در ادامه مقاله ما تمام خدمات خود را شرح دادیم.

امداد خودرو اتوبان همدان ساوه

یکی از شهرهایی که در مسیر اتوبان همدان ساوه یا همان آزادراه کربلا قرار دارد تجرک می باشد، شهر تجرک بخاطر قرار گرفتن در ۴۰ کیلومتری فامنین و ۱۰۰ کیلومتری همدان مابین جاده ی همدان ساوه از اهمت زیادی برخوردار میباشد و میتواند به عنوان استراحت گاه بین راهی برای مسافرینی که از این جاده عبور می کنند باشد، و بخاطرقرار گرفتن دو پمپ بنزین به نامهای پمپ بنزین آفتاب و پمپ بنزین افلاک در این شهر خودروهای متعددی برای استراحت و سوخت گیری در این شهر توقف میکنند، قرار گرفتن اکیپ های امداد جاده ای اتوبان همدان ساوه در این شهر یکی از نزدیک ترین تعمیرگاه ها برای خودروهای عبوری در این مسیر میباشد .

شماره امداد خودرو اتوبان همدان ساوه

برای بدست آوردن شماره تلفن امداد خودرو اتوبان همدان ساوه شما می توانید در ابتدای ورودی اتوبان از کانکس امداد مستقر در عوارضی اتوبان نقشه و بروشور محل استقرار خودروهای امدادی ائم از نیسان یدک کش و خودروبر و شماره تماس آنها دریافت نمایید و تا سراسر مسیر اتوبان همدان ساوه با خیالی راحت و آسوده به سفر خودادامه دهید. ودر صورت مشاهده ی هر گونه تصادف و یا خرابی خودرو عبوری شما می توانید با شماره تماس امداد خودرو اتوبان همدان ساوه ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس گرفته و با دادن آدرس دقیق محل امداد خواه سریعترین یدک کش رو به محل اعزام نمایید.

امداد خودرو تجرک

از جمله خدمات امداد خودرویی میتوان به نیسان یدک کش ، خودروبر کفی ، تعمیر کار سیار ، باطریساز سیار اشاره نمود. یدک کش های مورد استفاده بصورت دومنظوره میباشند که با اولین تماس امداد خواه امدادگر با یدک کش دومنظوره به محل اعزام می شود و در صورت تعمیر خودرو در محل خودرو شماعیب یابی و تعمیرشده و در غیر این صورت توسط نیسان یدک کش اعزامی در اتوبان ساوه به اولین تعمیرگاه یا شهر مورد نظر شما حمل میگردد. و خودروهاییکه بخاطر تصادف شدید در آزادراه کربلا قادر به حمل و جابجایی با نیسان را ندارند توسط خودرو بر کفی مستقر در تجرک حمل می گردد. برای تماس با امداد خودرو اتوبان ساوه ،جاده ساوه ، تجرک با شماره تلفن این شرکت ۰۹۱۸۹۰۷۳۰۷۷ تماس حاصل فرمایید.

حتما بخوانید :  عیب یابی و تعمیر موتور خودرو توسط امداد خودرو

شماره خودروبر اتوبان همدان ساوه

بیشتر رانندگانی که دارای خودرو مدل بالای خارجی و یا منتاژ داخلی شاسی بلند و یا کف خواب که از نظر قیمت خودرو کمی بالاتر قرار دارند در موقع ایکه خودرو آنها به هر دلیلی به مشکل فنی بر می خورد برای حمل و جابجاییه خودرو خود بدنبال وسیله ای میگردند که بدون آسیب و باخیال راحت و داشتن بیمه نامه ی حمل خودرو خودرا جابجا نمایند این خودرو قابل اعتماد از نوع خودروبر کفی می باشد که جزء خودروهای نیمه سنگین به حساب می آیند، شرکت امداد خودرو اتوبان همدان ساوه و جاده قدیم همدان ساوه با داشتن چندین اکیپ از این نوع خودروبرها کمک شایانی به مسافرین عزیز نموده اند، خودروبرهای اتوبان همدان ساوه بصورت شبانه روزی خدمات حمل و جابجایی خودروهارا برعهده گرفته اند و برای رفاه حال مشتریان و آسودگی خاطر از بارنامه های معتبر نیز استفاده میکنند.   برای درخواست خودروبر اتوبان ساوه ، حمل خودرو اتوبان ساوه همدان ، خودروبر کفی اتوبان ساوه همدان کافیست با شماره ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

جرثقیل یدک کش اتوبان همدان ساوه

در شرایطی که خودرو شما تا حدی آسیب دیده که دیگر نمیتوان آن را به صورت عادی روشن کرد و به نزدیک ترین تعمیرگاه برد، تنها خدمات حمل خودرو با یدک می تواند به شما کمک کند. امداد خودرو نوین یدک با پوشش دهی تمامی بخش های اتوبان ساوه به همدان شما را در حمل خودرو به صورت ایمن یاری می دهد. در صورتی که در اتوبان پر تردد ساوه همدان نیاز به حمل خودرو با یدک کش داشتید، می توانید روی تیم مجرب و متعهد نوین یدک حساب کنید. تیم ما پس از برقراری تماس شما در کم ترین زمان خود را به خودرو شما رساند و با توجه به استاندارهای ایمنی، مراحل اتصال خودرو به یدک کش را انجام می دهند و در بهترین شرایط ماشین شما را برای تعمیر بهتر و دقیق تر به نزدیک ترین تعمیرگاه حمل می کنند.

لازم است بدانید که خدمات یدک کش اتوبان ساوه همدان با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود. تمامی خودروهای یدک کش توسط رانندگان مجرب هدایت می شود‌. به همین خاطر نیز هیچ نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت. در صورتی که به یدک کش در اتوبان همدان ساوه نیاز داشتید، با شماره 09183133998 تماس بگیرید

حمل خودرو اتوبان همدان ساوه

سایت های امداد خودرویی در کل کشور نسبت به خدماتی که انجام میدهند از کارهای شرکت خود مقاله نوشته و برای مطالعه ی کابران خود در صفحه های اینترنتی خود بارگزاری می نمایند. ما نیز می خواهیم از خدمات حمل خودرو در اتوبان همدان ساوه توسط تیم امدادی و مجهز خود به چندین مورد اشاره نماییم، حمل خودرو باید توسط افرادی صورت پذیرد که دوره های چگونگی حمل توسط خودروهای امداد متفاوتی را دیده باشد و هم دارای گواهینامه ی معتبر جهت رانندگی با خودروهای حمل خودرو را داشته باشد.

حتما بخوانید :  بنزین سیار در همدان

حمل و جابجایی خودرو در اتوبان همدان ساوه توسط نیسان جرثقیل یدک کش چرخگیر و هم خودروبر کفی صورت میگیرد که بیشتر خودروهایی که در مسیر اتوبان ساوه تصادف کرده باشند با یدک کش حمل میشوند و خودروهای سنگین و شاسی که باید به شهرهای دیگر و همجوار حمل شوند توسط خودروبرهای کفی حمل و جابجا می شوند. همشهریان عزیز و مسافران گرامی که قصد سفر از محور اتوبان همدان ساوه به تهران وشرق کشو را دارید حتما شماره تلفن امداد خودرو اتوبان ساوه را در گوشی خود ذخیره نمایید تا در صورت بروز مشکل فنی و یا تصادفات احتمالی با اولین تماس با شرکت امداد خودرو نوین یدک در محور اتوبان همدان ساوه نزدیکترین امدادگر را به محل اعزام می نماید.

مکانیک سیار و باطریساز سیار اتوبان همدان ساوه

ما به طور کلی اگر بخواهیم در مورد خدمات امداد جاده ای در اتوبان ساوه اشاره کنیم میتوانیم به انجام خدمات تعمیرکار سیار و باطریساز سیار اشاره نماییم، و اینکه چرا خدمات امداد خودرو اتوبان همدان به ساوه انقدر مهم می باشد! مسیر اتوبان همدان به ساوه ۲۰۰ کیلومتر می باشد که از شهرهای مختلفی میگذرد، از طرف همدان به سمت ساوه شروع کنیم اولین عوارضی اتوبان ساوه همدان در کیلومتر ۳۰ می باشد که این عوارضی بخاطر قرار گرفتن در نزدیکی استان همدان و همینطور وجود روستاهای متعدد در این مسیر از ترافیک سنگینی برخوردار می باشد.

امداد خودرو همدان ساوه
امداد خودرو همدان ساوه

مسیر اتوبان همدان ساوه

در اولین عوارضی یک مجتمع خدماتی برای رفاه حال مشتریان قراردارد که رانندگان بعد از پرداخت عوارضی میتوانند مدتی دراین مکان به استراحت بپردازند، قراردادن اولین اکیپ ثابت امداد خودرویی در اتوبان همدان‌ ساوه در این عوارضی یکی از چندین اکیپ امداد جاده ای می باشد که در این اتوبان قراردارد، قرار داشتن مکانیک سیار و یا همان تعمیرکار سیار وباطریساز سیار در این پایگاه امداد خودرویی دوراز انتظار نیست و با یدک کش های دو منظوره آماده ی امدادرسانی به خودروهای درراه مانده می باشند، پس از طی مسافت ۹۰ کیلومتر از همدان به پایگاه دوم امداد خودرویی اتوبان همدان به ساوه می رسیم در بخش تجرک ، قرار داشتن چندین پمپ بنزین و همینطور پاسگاه نیروی انتظامی و پارکینگ شبانه روزی موجب این شده که خودروهای بیشماری برای سوخت گیری و بخاطر امنیت منطقه ووجود پاسگاه انتظامی استراحت در هنگام شب از این شهر کوچک استفاده نمایند، تعمیرکار سیار و باطریساز سیار اتوبان همدان به ساوه در این شهر بصورت سیار عمل کرده و تعمیر انواع خودروها چه ساخت داخل و چه ساخت خارج را تعمیر می نمایند، تعمیر انواع استارد و دینام خودرو ، موتور برف پاک کن ، شیشه بالابر خودرو ، سیم کشی خودرو  از دیگر خدمات باطریساز سیار در اتوبان ساوه می باشد.

تعمیرکار سیار اتوبان همدان ساوه

تعمیرکارسیار این شرکت با استفاده از دستگاه عیب یابی دیاگ خودرو شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی کرده و اقدام به تعمیرآن در محل می نماید، در ادامه ی مسیر این اتوبان تا ساوه به عوارضی دوم یا همان عوارضی نوبران میرسیم که در ۱۲۰کیلومتری همدان به ساوه قراردارد و پایگاه سوم امدادخودرو یی جاده در این مکان می باشد که بطور خلاصه تمام خدمات امداد خودرو را دارا می باشد، و پس از طی مسافت تقریبا ۲۰۰ کیلومتر به آخرین عوارضی که عوارضی خود شهر ساوه می باشد میرسیم، و به این نتیجه نهایی میرسیم که تمام مسافت اتوبان از همدان تا ساوه تحت پوشش امداد خودرو اتوبان همدان به ساوه نوین یدک می باشد و بصورت شبانه روزی آماده ی خدمات رسانی می باشند.

حتما بخوانید :  مکانیکی سیار شبانه روزی همدان
امداد خودور انوبان همدان ساوه
امداد خودور انوبان همدان ساوه

برای ارسال امداد خودرو همدان ساوه به همراه تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس 09183133998 تماس حاصل فرمایید.

خدمات رسانی به دیگر شهرهای همدان : امداد خودرو اتوبان ساوه همدان

سفر به تجرک

همان طور که‌ گفتیم این روستا جذابیت های بسیاری دارد. یکی از آنها مناطق حفاطت شده است. مهمترین حیواناتی که در این منطقه حیات وحش رندگی می کنند گرگ، روباه، شغال، پرندگانی مانند تیهو، عقاب طلایی و دیگر انواع حیوانات می باشد. این منطقه دارای پایگاه محیط بانی نیز می باشد.

وجود جاذبه های طبیعی باعث گردیده تا گردشگران زیادی به این منطقه و روستای تجرک می باشد که همین امر باعث می شود تا خودروهای زیادی به این منطقه آمده و در کنار آن وجود امداد خودرو تجرک لازم می گردد.

امداد خودرو تجرک همدان – امداد خودرو اتوبان همدان ساوه

در روستا و منطقه تجرک هم مانند اکثر نقاط استان همدان و کشور نیاز به امدادخودرو باعث گردیده که جزو ملزومات و احتیاجات این منطقه باشد. خصوصا بخاطر رفتن خودرو ها به منطقه حیات وحش امکان خرابی خودرو می باشد. وظیفه هر امدادخودرو همانگونه که از نام آن پیداست کمک رسانی به صورت اورژانسی می باشد و این بدین معنی است که اگر خودروی شما در این روستا و این منطقه خراب شود بهترین کار تماس با یدک کش و امداد خودرو تجرک می باشد‌.

امداد خودرو تجرک همدان

در مرحله بعد از تماس و بیان مشکل با کارشناس فنی خودروی ویژه امداد خودرو به محل آمده و در صورت امکان تعمیر و یا تعویض قطعه در محل این کار صورت می پذیرد و در صورت احتیاج به تعمیر اساسی به مرکز تعمیراتی منتقل می شود.

سایر حدمات : امداد خودرو نوبران

اقدامات مهم امداد خودرو اتوبان همدان ساوه

در صورت خرابی خودرو شما در هر نقطه یا در منطقه از اتوبان همدان ساوه بهترین کار اقدامات زیر می باشد.

  • انتقال خودرو به کنار جاده و محل امنی که مزاحمتی برای دیگر خودروها وجود نداشته باشد.
  • تماس با امداد خودرو اتوبان همدان ساوه و بیان مشکل با کارشناسان فنی این شرکت.
  • حضور کارشناس فنی در محل و بازدید از خودرو
  • در صورت امکان تعمیر در محل اقدامات لازم انجام خواهد گرفت
  • در صورت احتیاج به تعمیر اساسی به تعمیرگاه منتقل خواهد گردید.

امداد خودرو تجرک

سخن آخر امداد خودرو اتوبان همدان ساوه

در این نوشته ما به بررسی امداد خودرو اتوبان همدان ساوه پرداختیم. نکته پایانی این که در صورت تماس با امداد خودرو حرف کارشناس فنی ملاک می باشد. بهتر است کار عیب یابی و تعمیر و در صورت نیاز تعویض قطعه را به کارشناس بسپارید.

4.8/5 - (91 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top