نوین یدک

امداد و یدک کش خودرو مهاجران

امداد خودرو مهاجران
خانه » امداد و یدک کش خودرو مهاجران

امروزه که تعداد خودرو در سطح کشور بالا رفته خصوصا در دهه های اخیر کارخانجات خودروسازی نیز در اکثر شهرستانهای کشور اقدام به تاسیس نمایندگی نموده و کلیه خدمات خودرویی از قبیل فروش خودرو و خدمات پس از فروش را در اختیار خریداران قرار می دهند. در کنار خدماتی که نمایندگی های خودرو انجام می دهند مؤسسات و شرکت های خصوصی وجود دارند که کار خدمات و تعمیرات خودرویی را به نام امداد خودرو انجام می دهند. در نوشته پیش رو در مورد وظیفه امدادخودرو به صورت اختصار و در مورد امداد خودرو مهاجران توضیحاتی خواهیم داد.

امداد و یدک کش خودرو در مهاجران

 

امدادخودرو در شهر مهاجران همدان

به مؤسسات و شرکت هایی که به صورت خصوصی کار خدمات خودرویی را در سطح شهر و بیرون از محدوده شهری انجام می دهند امدادخودرو می گویند. همانگونه که از نام این شرکت ها پیداست کار آنها در حوزه تعمیر خودرو به صورت اورژانسی می باشد و معمولا به طریق زیر انجام می پذیرد:

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو مهاجران ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

در صورت خرابی خودرو در اولین مرحله چه در داخل و چه در خارج شهر خودرو را به محل مطمئنی که خطری برای دیگران ایجاد نکند منتقل کنید.

با تماس تلفنی نزدیک ترین امداد خودرو مهاجران را مطلع و کارشناس مربوطه را در جریان امر بگذارید.

کارشناس فنی امداد خودرو سریع در محل حاضر می شود. طبق توضیحاتی که شما می دهید و بررسی های خود عیب یاب خواهد نمود.

حتما بخوانید :  امداد خودرو فامنین

در صورتی که رفع عیب در محل امکان پذیر باشد مانند تعویض باطری ، تعویض شمع، وایر شمع، تعویض تسمه پروانه و اینگونه موارد کار رفع عیب را در محل انجام خواهد داد.

امدادخودرو چیست؟

در صورت تشخیص کارشناس فنی به خدمات دیگر که نیاز به تعمیر اساسی داشته باشد خودرو به تعمیرگاه منتقل و کار تعمیر انجام خواهد شد. برای عیب یابی و رفع ارجحیت با عیب نظر کارشناس فنی می باشد. بهتر است کاملا تابع نظریات و تشخیص کارشناس فنی باشید.

در صورتی که احتیاج به تعویض قطعه اساسی و یا تعمیراتی مانند تراشکاری و غیره باشد این مسئله را برعهده کارشناس فنی امداد خودرو مهاجران بگذارید. حتی تشخیص خوب بودن قطعه را نیز بر عهده آنها بگذارید.

امداد خودرو مهاجران

یکی از شهرهای استان همدان که در نزدیکی شهر لالجین و در بخش شرقی این شهر قرار دارد  شهر مهاجران(ماران) می باشد. مسجد جامع، پل و تپه مهاجران از جاهای دیدنی این شهر کوچک و زیبا می باشد. این شهر را یک شهر کشاورزی می نامند و شغل اکثر مردم این شهر کشاورزی محصولات صیفی می باشد. از جمله این محصولات می توان به: جو، خربزه، خیار، سیب زمینی، پیاز، گوجه فرنگی، هندوانه، هویج، باقلا، ذرت،  شبدر و گندم اشاره کرد.

اگر در طول مسافرت به استان همدان گذری به این شهر داشتید می توانید از تپه دستجرد، تپه ریکان سفلی، تپه حسین اباد و دیگر جاهای دیدنی این شهر بازدیدی داشته باشید‌. امداد خودرو مهاجران نیز از جمله امکاناتی است که در این شهر در اختیار مردم و مسافرین می باشد. در صورتی که خودروی شما در خود شهر یا محدوده اطراف آن دچار مشکلی گردید حتما با این مؤسسات امدادی تماس گرفته و ضمن طرح مشکل خود با نظر کارشناس فنی به رفع عیب بپردازید.

حتما بخوانید :  امداد یدک کش خودرو غار علیصدر

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی نکات مهمی درباره امداد خودرو مهاجران پرداختیم. در صورت مسافرت به استان همدان حتما شماره امداد خودرو های شهرهای این استان را در اختیار داشته باشید.

5/5 - (33 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا