امداد خودرو نوین یدک

خانه » امداد خودرو همدان
امداد خودرو همدان

امداد خودرو همدان

امداد خودرو همدان : روزانه در سطح خیابان های شهر و یا بین شهری با این صحنه مواجه شده اید که یک یدکش ماشینی را به دنبال خود به سمت تعمیرگاه یا پارکینگی حمل می کند. یدکش ها در اندازه ها و مدل های مختلفی هستند. برخی در اندازه های کوچک و برخی هم بزرگتر با امکانات خاص و ویژه. در مقاله پیش رو به بررسی امداد خودرو در همدان پرداخته و در مورد آن توضیحاتی خواهیم داد.

جهت درخواست واعزام امداد خودرو شبانه روزی در همدان با شماره های ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ .۰۹۰۰۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

پیمانکار نمایندگی مجاز امداد خودرو سایپا همدان

تحت نظارت  کد : 629 مجیدی پور 

 

امداد خودرو در همدان

در تعریف این مفهوم می توانیم بگوییم به شرکت ها و یا مؤسساتی می گویند که در کار خدمت رسانی به خودروها می باشند. این مؤسسات امداد خودرو به دو صورت اداره می شوند:

  • موسسات امداد خودرو تحت نظر کارخانه های تولید کننده خودرو
  • موسسات خصوصی امداد خودرو در همدان

در ادامه در مورد هر کدام توضیحات مختصری خو اهیم داد.

امداد خودرو سیار همدان

اگر به امداد خودرو سیار در همدان نیاز دارید، می توانید به مجموعه ما اعتماد کنید. در شرکت ما خودرو های یدک کش کاملا مجهز وجود داشته و یک تیم متخصص نیز آماده خدمت رسانی به شما هستند. در هر شرایط و هر نقطه ای در هوالی همدان می توانید برای تعمیر یا حمل خودرو خود با ما تماس بگیرید تا تیم ما در اسرع وقت خود را به محل مورد نظر شما برسانند. اعزام تعمیرکار و خودرو یدک کش برای هر نقطه در حوالی همدان در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

فرقی نمی کند که مشکل خودرو شما تا چه حد پیچیده و یا جزئی باشد. تعمیرکاران مجرب با با دانش بالای خود در تعمیر انواع خودرو می توانند ماشین را عیب یابی کرده و از بهترین راه حل برای تعمیر استفاده کنند. در صورتی که نیاز به مراجعه به تعمیرگاه باشد، خودرو های یدک کش در ایمنی کامل خودرو شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه منتقل می کنند. برای خرابی خودرو در جاده دیگر نگرانی وجود ندارد. چرا که ما در هر لحظه و شرایطی در کنار شما هستیم. مجموعه به صورتی شبانه روزی در دسترس بوده و می توانید در هر ساعتی برای دریافت خدمات تماس بگیرید.

بهترین امداد خودرو همدان

برای تعمیر یا حمل خودرو در شرایط خاص، لازم است تا با بهترین امداد خودرو همدان با شماره ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید. تا در کم ترین زمان امداد خودرو به محل اعزام شود ، خدمات ما به صورت شبانه روزی میباشد . اما در میان شرکت های متعدد چگونه می توان به یک امداد خودرو اعتماد کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که یافتن امداد خودرو معتبر در همدان اصلا کار پیچیده ای نیست.

امداد خودرو های معتبر در سریع ترین زمان خود را به محل مورد نظر شما رسانده و بیان مشخصاتی همانند نام و نام خانوادگی، اقدامات لازم را برای تعمیر یا  حمل خودرو ارائه می دهند. یکی دیگر از نشانه های بهترین امداد خودرو، لباس فرم کارکنان بوده که معمولا نامی از شرکت روی این لباس ها درج شده است. اخرین مورد که باید برای اعتبار امداد خودرو ها به آن توجه داشت، ارائه فاکتور و صورتحساب است. در صورت تعویض قطعات نیز لازم است تا برگه ضمانت را به شما ارائه دهند.

در صورتی که شما از مجموعه معتبری برای دریافت خدمات نکنید، نه تنها خودرو شما تعمیر نشده بلکه ممکن است دچار خرابی بیشتری شود. به همین خاطر نیز لازم است تا حتما از اعتبار شرکت های امداد خودرو اطمینان حاصل کنید.

هزینه امداد خودرو همدان

یکی از مواردی که اکثر افراد در مورد آن سوال دارند، هزینه امداد خودرو است. در خصوص این موضوع نمی توان مبلغ دقیقی را بیان کرد. چرا که  قیمت امداد خودرو همدان به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدل خودرو شما: خودرو ها در مدل های مختلفی بوده و ساختار آن ها با یکدیگر تفاوت دارد. بدون شک ماشین های خارجی پیچیده تر بوده و برای تعمیر به زمان و قطعات بیشتری نیاز خواهند داشت. این باعث شده تا هزینه امداد خودرو در همدان افزایش پیدا کند.

اندازه خودرو: هر چه اندازه ماشین بزرگتر بوده و شاسی بلند باشند، قیمت امداد خودرو تغییر خواهد کرد.

نوع خدمات امداد خودرو: امداد خودرو خدماتی مختلفی را ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به باطریساز سیار، یدک کش، جرثقیل، بنزین سیار و…. اشاره کرد. هر یک از این خدمات هزینه مختص به خود دارند.

موقعیت مکانی شما: این که شما در چه محلی به امداد خودرو همدان نیاز داشته باشید نیز در هزینه نهایی تاثیر می گذارد. برخی محل ها نزدیک بوده و مسیر همواری دارند و برخی از موقعیت ها نیز دور هستند و مسیر آن ها ممکن است ناهموار باشد.

مسافت: یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه امداد خودرو، مسافت طی شده توسط تیم امداد خودرو است.

زمان درخواست: امداد خودرو همدان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات است. این که شما در چه زمانی درخواست خدمات داشته باشید نیز در هزینه ها موثر خواهد بود.

محاسبه هزینه حمل خودرو در همدان

محاسبه هزینه حمل خودرو در همدان نیز به عواملی بستگی دارد. به طور معمول این هزینه طبق مسافت، نوع خودرو، میزان خرابی، نوع خودرو یدک کش و….. بستگی خواهد داشت. مسافت طی شده در رفت و برگشت خودروهای یدک کش یک عامل مهم بوده که با توجه به آن هزینه حمل خودرو را محاسبه می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره امداد خودرو همدان تماس بگیرید.

هزینه یدک کش در همدان

یدک در همدان یکی از خدمات ویژه امداد خودرو نوین یدک است. هزینه این خدمات نیز ثابت نبوده و تحت تاثیر چند عامل مهم است. این که خودرو شما به چه نوع یدک کشی نیاز داشته باشد و یا این که شما در چه موقعیت مکانی خودرو شما نیاز به یدک کش دارد، به صورت مستقیم در هزینه نهایی موثر واقع می شود.

خودرو کفی بر در همدان

این روزها تولید خودروهای مختلف روز به روز در حال افزایش است. به همین خاطر نیز به خدمات حمل خودرو به سراسر کشور نیز بیش از هر زمان دیگر است. خودرو کفی در همدان بهترین انتخاب برای جابجایی خودرو ها در تمام شهرهای کشور است. در حقیقت خودروهای کفی بر ایمنی ماشین ها در زمان حمل تضمین می کنند. چرا که خودرو ها به طور کامل روی کفی بر سوار می شوند. کفی بر ها انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به تریلر و کامیونت خودروبر اشاره کرد.

"شماره

موسسات امداد خودرو و یدک کش وابسته به کارخانه های تولید خودرو در همدان    

این مؤسسات همانگونه که از نامشان پیداست وابسته به کارخانجات تولیدی خودرو بوده و محدوده وظیفه آن ها مشخص می باشد. کار این موسسات انجام خدمات به خودروهای تولید شده در کارخانه خاص خصوصا در طول مدت گارانتی می باشد. این امداد رسانی سرتاسر کشور را در برمی گیرد. خدمت رسانی در مدت گارانتی معمولا هزینه زیادی برای دارنده خودرو نداشته و طبق قرارداد خریدار و کارخانه عمل می گردد.

شماره ی امداد خودرو شبانه روزی همدان

همانطور که از معنی و مفهوم جمله ی بالا پیداست اولا باید از وظایف امداد خودرو در همدان نام برد و دوم خدمات شبانه روزی که برای رفاه حال مشتریان عزیز می باشد.برای دریافت خدمات با شماره ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید. خدمات امداد خودرویی شامل دوبخش خدمات برای خودروهای داخلی و خدمات برای خودرو های خارجی اشاره کرد،که از شرکت های داخلی میتوان شرکت خودرو سازی ایران خودرو که تاریخ دیرینه ای در ایران دارد را نام برد،

مناطق و محله های تحت پوشش امداد خودرو همدان

شرکت امداد خودرو نوین یدک یکی از بهترین مراکز امداد خودرو در غرب کشور است که مرکز فعالیت آن در همدان می باشد و به همین دلیل در تمام نقاط شهر همدان بهترین خدمات امداد خودرویی را ارائه میدهد که این محله ها شامل چدول زیر میباشد.

خیابان بوعلیچهارراه وپل پژوهش همدانمیدان جهاد همدان
خیابان باباطاهر همدانخیابان استادان ومتخصصین همدانشهرک مدنی همدان
میدان امام حسین همدانشهرک فرهنگیان همدانمیدان امام خمینی
میدان سپاه همدانشهرک مدرس همدانآرامگاه بوعلی همدان
امام زاده عبدالله همدانشهرک الوند همدانپردیس همدان
گنجنامه ی همدانشهرک بهشتی همدانبلوار اعتمادیه ی همدان
عباس آباد همدانپل رسالت همدانبلوار ارم همدان

امداد ایران خودرو در همدان شبانه روزی

استان همدان یکی از کهن شهرها واستانهای ایران می باشد که از همان ابتدای ورود وسایل نقلیه ی موتوری بی بهره نمانده وبا تاسیس اولین نمایندگی ایران خودرو (ایران ناسیونال)
در همدان از خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش خود برای مشتریان خود شروع به کار نمود. مشتریان عزیز محصولات ایران خودرو برای استفاده از خدمات امداد جاده ای وحمل خودرو میتوانند با شماره گیری ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ از شرکت امداد ایران خودرو در همدان درخواست امداد فوری نمایند و امدادگران این شرکت در کمترین زمان ممکن به محل اعزام می شوند، از خدمات امداد خودرو ایران می توان به خدمات تعمیر درمحل نام برد. برای درخواست شماره ی امداد خودرو شبانه روزی در همدان میتوانید به وبسایت این شرکت سری بزنید.

موسسات خصوصی امداد خودرو

این موسسه ها وابسته به کارخانه های تولیدی خودرو نبوده و مستقل عمل می کنند. مؤسسه های خصوصی امداد خودرو همدان به دو صورت عمل می کنند. یا فقط وظیفه حمل خودرو را تا تعمیرگاه برعهده دارند و یا خود وابسته به تعمیرگاه های خاص می باشند.

شرکت امداد خودرو در همدان

شرکت ها و مؤسسات امداد خودرو همدان چه به صورت خصوصی اداره شوند و یا چه تحت نظر کارخانه های ساخت خودرو برای  خدمت رسانی به مشتریان خود احتیاج به خودروهای یدک کش دارند. همان گونه که قبلا نیز کفتیم خودروهای یدک کش نیز مدل های مختلفی داشته که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. اما از لحاظ کارایی یکسان می باشند. برخی از این یدک کش ها بزرگ بوده و با سیستم مخصوص به خود خودرو را در قسمت تریلر خود نصب و حمل می کنند.

برخی از این مدل یدک کش ها بیشتر به یدک کش های شهری معروف هستند. کوچکتر از مدل قبلی هستند و وسایل نقلیه را به وسیله جرثقیل ویژه خود به شیوه کششی جابجا می کنند. از این نوع یدک کش ها معمولا برای خدمت رسانی در سطح شهر استفاده می شود و بخاطر مسائل امنیتی در جاده های بین شهری استفاده نمی گردد.

شماره تماس امداد خودرو همدان

یکی از دقدقه های رانندگان عزیز که در استان همدان وهمچنین رانندگانی که در راه های مواصلاتی این استان در حال تردد می باشند این موضوع می باشد که آیا در صورت ایجاد مشکل فنی خودرو خود وخرابی آن در طول شبانه روز در این محور ها ویا داخل شهر همدان خدمات امداد خودرویی بصورت شبانه روزی وجود دارد؟ واینکه به چه صورت شماره ی تماس امداد خودرو همدان را بدست بیاورند! در جواب این سوالات می توان گفت بله، شما با استفاده از گوشی همراه خود ومتصل شدن به اینترنت وسرچ کلمه ی شماره ی تماس امداد خودرو همدان به آسانی شماره ی مورد نظر را پیدا کرده و تماس بگیرید.و شماره تماس ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ در تمام ساعات شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات آماده ی پاسخگویی به همشهریان عزیز و مسافرین محترم می باشد.

راه های مواصلاتی تحت پوشش شرکت امداد خودرو همدان نوین یدک:

همان طور که گفته شد، امداد خودرو همدان مناطق متعددی را پوشش دهی کرده و انواع خدمات امداد خودرو را به آن ها به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. راه های ارتباطی زیادی برای مناطق تحت پوشش امداد خودرو نوین یدک وجود دارد. بهترین راه های ارتباطی با امداد خودرو همدان عبارتند از:

شماره تماس امداد خودرو جاده ی همدان به قزوینشماره تماس امداد خودرو جاده ی همدان به تهران
شماره تلفن امداد خودرو جاده ی همدان به ملایرشماره تلفن امداد خودرو جاده ی همدان به رزن
شماره تلفن امداد خودرو جاده ی همدان به اسد آبادشماره تماس امداد خودرو جاده ی همدان به اتوبان ساوه
شماره تماس امداد خودرو جاده ی گنجنامه به تویسرکانشماره تماس امداد خودرو جاده ی همدان به بیجار گل تپه
شماره ی امداد خودرو کرمان موتورشماره تلفن امداد خودرو شبانه روزی همدان
شماره ی امداد خودرو گروه بهمن ، مزدا همدانشماره تلفن امداد جاده ای همدان
شماره ی امداد خودرو چری همدانشماره ی امداد خودرو جاده ای همدان
شماره ی امداد خودرو تویوتا در همدانشماره ی امداد خودرو هیوندا در همدان
شماره تلفن امداد خودرو لیفان همدانشماره تلفن امدادخودرو جی ام در همدان

در صورتی که با خرابی خودروی تان مواجه شدید و قصد استفاده از امداد خودرو همدان را داشتید در مورد تهیه یدک کش عجله نکنید‌. قبل از خبر کردن یدک کش اگر به تعمیرکار دسترسی دارید از علت خرابی خودرو به وی توضیح دهید تا در صورت احتیاج به یدک کش خود تعمیرکار شما را راهنمایی کند‌. نکته دیگر این که همیشه شماره امداد خودرو و یدک کش های خصوصی که به آنان اطمینان دارید و یا مورد اعتماد دوستانتان هستند را داشته باشید تا در صورت بروز مشکل بتوانید از خدمات آنان بهره ببرید.

قوانین مربوط به امداد خودرو شبانه روزی استان همدان

با توجه به اطلاعاتی که در ارتباط با امداد خودرو همدان کسب کردیم، قوانینی وجود دارد که باید به بررسی آن ها بپردازیم. اصلی ترین قواعدی که باید بدانیم به شرح زیر هستند:

  • نور مناسب و کافی در زمان یدک کشی بسیار مهم است.
  • وسیله نقلیه ای که این کار را انجام می دهد باید توانایی لازم و نیروی مورد نظر برای این کار را داشته باشد.
  • خودروی آسیب دیده باید راننده خود را داشته باشد. در عین حال راننده باید حتما گواهینامه دارای اعتبار را ارائه داده باشد.
  • خودرویی که وظیفه یدک کشی را بر عهده دارد نمی تواند بیشتر از یک خودرو را حمل کند.

تعمیرگاه مدیران خودرو mvm , چری , فونیکس در همدان

شرکت امداد خودرو در همدان کلیه ی خدمات ارائه شده به محصولات chery , mvm چری وام وی ام ،از گروه مدیران خودرو راتحت پوشش خود قرار داده و خدماتی شامل:

تعمیرگاه ام وی ام ، چری/تعمیرات موتوری و گیربکس کلیه ی محصولات مدیران خودرو در همدان.

باطریسازی ام وی ام ،چری

باطریسازی کلیه ی محصولات مدیران خودرو وچری در همدان

امداد خودرو ام وی ام ،چری در همدان

( x55PRO,chery Tiggo7, x22,x33,x315)

نمایندگی و تعمیرگاه شرکت کرمان موتور همدان

نمایندگی مجاز شرکت خودرو سازی کرمان موتور در استان همدان به تمامی محصولات کرمان موتور خدمات تعمیرگاهی و باطری‌سازی بصورت سیار و ثابت و امداد خودرویی خدمات تعمیر در محل ارائه میدهد، از جمله محصولات لیفان x60, لیفان x50, جک، جیلی، و…

بهترین خدمات امداد خودرو لیفان در همدان با نوین یدک

نمایندگی و تعمیرگاه شرکت خودرو سازی گروه بهمن

شرکت بهمن موتور از آغاز شروع به کار در استان همدان نمایندگی‌های مجاز قرار داده تا مشتریان از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوند،

تعمیرگاه‌های مجاز گروه بهمن، باطری‌سازی گروه بهمن و امداد

خودرو شبانه‌روزی گروه بهمن

از محصولات شرکت میتوان به کاپرا، مزدا3، دیگنیتی، فیدلیتی، وانت کارا، بِسترن، هاوال، آسا و پاجیرو نام برد.

نمایندگی و تعمیرگاه هیوندا در همدان

شرکت امداد خودرو شبانه روزی نوین یدک در همدان کلیه خدمات تعمیرگاهی مجاز محصولات هیوندا را تحت پوشش خود قرار داده و با ارائه خدمات تعمیرگاهی و باطری‌سازی و امدادخودرویی هیوندا را به عهده گرفته است از محصولات هیوندا در همدان میتوان به خودروهای هیوندای سنتینال، هیوندای سوناتا، هیوندای سانتافه، هیوندا النترا، و گرنجور نام برد.

یدک نوین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو شبانه روزی و یدک کش و خودروبر هیوندا در همدان می باشد

نمایندگی و تعمیرگاه تویوتا در همدان

تعمیر انواع خودروهای تویوتا در همدان و خدمات باطری‌سازی تویوتا ، امداد خودرو تویوتا در همدان

از محصولات این شرکت میتوان به تویاتا کرولا، تویوتا یاریس ، تویوتا پریوس، آریون، تویوتا هایلوکس، پرادو، لندروور نام برد.

نمایندگی و تعمیرگاه کیا موتور kia در همدان

تعمیرگاه محصولات کیا موتور در همدان خدمات باطری‌سازی کیا در همدان امداد خودرو کیا در همدان و خدمات تعمیر در محل

از محصولات شرکت میتوان به کیا سراتو، کیا سورنتو، ریو، اپتیما، کارنز، کیا اسپورتج نام برد.

نمایندگی و تعمیرگاه بی ام و BMW در همدان

تعمیرگاه بی ام و BMW ، با کادری مجرب اماده ارائه خدمات تعمیرگاهی در همدان می‌باشد از جمله خدمات این تعمیرگاه میتوان به باطری‌سازی بی ام و ، جلوبندی و امدادخودرو بی ام و در همدان نام برد.

همچنین خودرو های ساخت داخل از جمله خودرو سازی ایران خودرو و شرکت سایپا در خدمت شما می باشد.

شرکت امداد خودرو همدان، خدمات پیشگیری و نگهداری خودرو را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل تعویض روغن، فیلتر هوا، فیلتر روغن، فیلتر سوخت، تعویض لاستیک و… می‌باشد.

استفاده از تجهیزات مدرن

شرکت امداد خودرو همدان، با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن، خدماتی با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می‌دهد. تیم تخصصی شرکت با داشتن تجهیزات مدرن، می‌تواند در کمترین زمان ممکن به محل حادثه برسد و اقدامات لازم را جهت امدادرسانی به خودرو انجام دهد.

سخن آخر

در این مقاله ما به بررسی شرایط امداد خودرو شبانه روزی همدان پرداختیم. در این زمینه موسسات مختلفی را که ارائه دهنده خدمات به خودروهای شما هستند ارائه کردیم. اگر در این زمینه نیاز به بررسی های دقیق تر دارید می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید. در این نوشته ما جزئیات مهم در ارتباط با خودروهای امدادی و همچنین یدک کش ها را به طور دقیق بیان کردیم. برای دریافت بهترین خدمات می توانید با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

درخواست خدمات امداد خودروی رایگان در همدان چگونه است ؟

خدمات امدادرایگان خودرو در همدان برای مشتریان ثابت این شرکت که حداقل 4 بار از خدمات شرکت نوین یدک استفاده کرده باشد که می توانند از یک خدمات امداد رایگان استفاده کنند.

نحوه امدادرسانی در همدان برای خودرو های صفر کیلومتر دارای گارانتی چگونه است ؟

خدمات برای خودرو های داخلی صفر کیلومتر دارای گارانتی به صورت رایگان می باشد، برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

معرفی ما در دیگر سایت ها

خدمات امداد جاده ای در همدان را بیشتر بشناسید

بهترین شرکت امداد خودرو در همدان را بشناسید.

خدمات امداد خودرو در شهر های مختلف همدان چیست؟

امداد خودرو جاده ای شبانه روزی در همدان

4.8/5 - (162 امتیاز)
اسکرول به بالا
Call Now Buttonتماس فوری