نوین یدک

خرید خودرو فرسوده همدان و اسقاط خودرو در همدان

خرید خودرو فرسوده همدان و اسقاط خودرو در همدان
خانه » خرید خودرو فرسوده همدان و اسقاط خودرو در همدان

خرید خودرو فرسوده همدان : خودروهای فرسوده ی شما در هر مدل و در هر شرایطی را به بهترین قیمت خریداری می کنیم. همانطور که احتمالاً می دانید خودروهای فرسوده، خودروهایی هستند که سن قانونی خود را پشت سر گذاشته اند. با توجه به ماده 8 قانون هوای پاک که در تیرماه 1396 به منظور حفظ سلامت و پیشگیری از آلودگی هوا به تأیید رسید، همه افراد حقیقی و حقوقی مالک خودرو وظیفه دارند خودروی خود را بعد از طی کردن سن فرسودگی از رده خارج کنند.

آقای فاضلی

سن فرسودگی برای انواع خودروهای سواری، سنگین، نیمه سنگین و دیگر وسایل نقلیه متفاوت می باشد. خودروهای فرسوده، از مهمترین دلایل آلودگی هوای شهرهای کوچک و بزرگ هستند. مصرف سوخت بالای این خودروها، هزینه بسیار زیادی را به اقتصاد کشور تحمیل می کند. بنابراین جمع آوری و جایگزینی خودروهای فرسوده و اسقاطی با خودروهای جدید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

سن خودرو فرسوده چقدر باید باشد ؟

خرید خودرو فرسوده همدان برای تمامی خودروهایی که در سن فرسودگی هستند، انجام می شود. سن فرسودگی برای هر خودرویی به صورت زیر می باشد:

 • اتوبوس های برقی درون شهری معادل 20 سال
 • ماشین های عمومی برقی معادل 14 سال
 • وسایل نقلیه بنزینی دوگانه سوز دیزلی معادل 13 سال
 • وانت گازسوز معادل 14 سال
 • ماشین های عمومی بنزینی و دوگانه سوز معادل 8 سال
 • اتوبوس درون شهری دیزلی معادل 8 سال
 • اتوبوس و مینی بوس درون شهری و برون شهری برقی معادل 20 سال
 • ماشین های سواری دولتی معادل 15 سال
 • کامیون و کامیونت معادل 16سال
 • اتوبوس گازسوز 10 سال

در صورتیکه قصد جابه جایی انواع خودروهای فرسوده که قادر به حرکت نیستند را داشتید، با یدک کش همدان تماس بگیرید.

قیمت خودرو فرسوده چقدر است ؟

در بررسی خرید خودرو فرسوده همدان ، مسئله قیمت از اهمیت زیادی برخوردار است. قیمت خودروهای فرسوده با توجه به نوع خودرو و بر اساس نظر کارشناس مشخص می شود. عواملی مانند تمیزی خودرو، گازسوز بودن خودرو و … بر قیمت خودروی فرسوده اثرگذار هستند.

حتما بخوانید :  مکانیک سیار همدان شبانه روزی
خرید خودرو فرسوده همدان و اسقاط خودرو در همدان
خرید خودرو فرسوده همدان و اسقاط خودرو در همدان

بر این اساس قیمت انواع خودروهای پیکان، دوو ماتیز، پی کی، پراید، پژو آردی، پژو 405، سمند، رنو 21، رنو 5، دوو سیلو، دوو ریسر، هیوندا اکسل، هیوندا النترا، وانت مزدا 1600، وانت داتسون، وانت تویوتا، تاکسی پراید دوگانه و … متفاوت از دیگری می باشد. با توجه به اطلاعاتی که از خودروی خود ارائه می دهید، قیمت آن را تعیین می کنیم.

قیمت خودرو فرسوده 1403

در خرید خودرو فرسوده همدان باید توجه شود که هرگونه کسوراتی از خودرو موجب کاهش قیمت خودرو می شود. قیمت ها معمولاً مشخص است و بر حسب نرخ های کارشناسی شده می باشد. مسئله ای که باید درنظر گرفته شود این است که ممکن است برخی از مراکز با بی انصافی تمام، نرخ های بسیار پایینی را برای خودرو اعلام کنند. بنابراین فروشندگان خودروهای فرسوده باید برای فروش خودروی خود به مراکز معتبر مراجعه کنند.

نوین یدک که ارائه دهنده انواع خدمات امداد خودرو همدان است، خودروی فرسوده شما را به نرخ مناسب و منطقی خود خریداری می کند. بنابراین می توانید به نوین یدک اعتماد کنید و خودروی فرسوده خود را با خیال راحت به آن بفروشید.

قیمت خودرو فرسوده پراید در همدان

برای خرید خودرو فرسوده همدان ، تفاوت اندکی در قیمت های پیشنهاد شده وجود دارد. نرخ خودروی فرسوده پراید با توجه به مدل خودروی پراید و وضعیت خودرو، مشخص می شود. خودروی پراید در مدل های مختلفی مانند پراید 131، پراید 141 و پراید 132 وجود دارند که هر یک از نظر اتاق و ظاهر با یکدیگر متفاوت هستند. این خودروها، به صورت مختلفی نرخ گذاری می شوند. بیشترین خودروی فرسوده ای که در ایران برای فروش آن درخواست وجود دارد، خودروی پراید است.

ثبت نام خودرو فرسوده

نکته حائز اهمیت درباره فروش و خرید خودرو فرسوده همدان ، امکان استفاده از طرح های نوسازی است. طرح نوسازی خودروهای سایپا و ایران خودرو و … به صورت فراخوانی هر از گاهی اعلام می شود. در این طرح ها، مالکان خودروهای فرسوده که شرایط مندرج در آیین نامه از رده خارج کردن خودروهای فرسوده و آیین نامه موضوع ماده 8 قانون هوای پاک و دستورالعمل های بعدی ارائه شده را دارند و علاقمند به شرکت در قرعه کشی های سایپا یا ایران خودرو و یا دیگر کمپانی های خودروسازی در ایران هستند، می توانند از این فرصت استفاده کنند تا خودروی جدیدی دریافت کنند.

حتما بخوانید :  وظایف امداد خودرو چیست ؟
خرید خودرو فرسوده همدان و اسقاط خودرو در همدان
خرید خودرو فرسوده همدان و اسقاط خودرو در همدان

ثبت نام کنندگان در صورت برنده شدن در قرعه کشی ها باید در اسرع وقت به یکی از مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده رفته و پروسه اسقاط خودروی خود را تا مدت زمان تعیین شده انجام دهند. علاقمندان به شرکت در این طرح ها بایستی شرایط ثبت نام را به دقت مطالعه کنند و سپس به ثبت نام اقدام کنند.

خریدار خودرو فرسوده و اسقاطی در همدان

مراکز متعددی به خرید خودرو فرسوده همدان اقدام می کنند. فروشندگان خودرو باید توجه داشته باشند که با توجه به افزایش آمار کلاهبرداری، به هر خریداری خودروی فرسوده ای اطمینان نکنند. تحقیقات درباره خریدار خودرو فرسوده چه شخص و چه مؤسسه و ارگان باشد، ضرورت دارد.

نوین یدک با کارنامه ای درخشان، آمادگی دارد که خودروهای فرسوده و اسقاطی شما را مطابق با قوانین و قیمت های منطقی و درست، خریداری کند. نوین یدک برای ارائه این خدمات همواره در حالت آماده باش است.

مشمولان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده

خرید خودرو فرسوده همدان می تواند زمینه ثبت نام در طرح های جایگزینی خودروهای فرسوده را فراهم کند. شرایط عمومی بدین صورت است که متقاضیان باید مالک خودروی فرسوده باشند. مدل خودرو بایستی 1385 به قبل باشد. متقاضی باید ظرف 4 سال گذشته به خرید خودرو از کمپانی های خودروسازی اقدام نکرده باشد. داشتن حساب وکالتی برای متقاضیان ثبت نام خودرو، ضرورت دارد.

اسقاط خودرو در همدان

منظور از اسقاط، ایجاد تغییرات فیزیکی بر روی ماشین های فرسوده می باشد به گونه ای که خودرو و اجزای آن دیگر قابل استفاده مجدد نباشد. پس از اسقاط به مالک خودرو، گواهی اسقاط داده می شود. گواهی اسقاط، نشان دهنده اسقاط خودرو در مراکز مجاز می باشد تا از لحاظ قانونی، مشکلی برای خودرو بوجود نیاید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو ملایر

شرایط اسقاط شامل ثبت نام در پایگاه های اطلاع رسانی، در اختیار داشتن اطلاعات هویتی، پرداخت عوارض شهرداری و خلافی و مالیات و … است. بر اساس قانون، خودرو باید در دسته خودروهای فرسوده قرار داشته باشد. برای کسب اطلاعات دقیق در این زمینه می توانید با کارشناسان نوین یدک مشاوره کنید.

قیمت اسقاط خودروهای فرسوده

یکی دیگر از نکات مهم درباره اسقاط و خرید خودرو فرسوده همدان ، قیمت اسقاط است که سؤال بسیاری از متقاضیان اسقاط یا فروش خودروی فرسوده است. سایت هایی وجود دارند که می توان با مراجعه به آن و تکمیل اطلاعات مربوطه، استعلام قیمت اسقاط خودروی موردنظر را انجام داد. در این وب سایت ها، اطلاعات خودروی موردنظر به درستی وارد می شود تا پیامکی به شماره همراه وارد شده، ارسال شود و قیمت خودرو گزارش شود. توجه داشته باشید که در صورتیکه اطلاعات به درستی وارد نشود، نتیجه استعلام قیمت به شماره همراه ارسال نمی شود.

خرید خودرو فرسوده همدان و اسقاط خودرو در همدان
خرید خودرو فرسوده همدان و اسقاط خودرو در همدان

بهترین مرکز خرید خودرو فرسوده همدان

نوین یدک، یکی از بهترین مراکز خرید خودروهای فرسوده است که فرآیند فروش خودروی فرسوده را برای خودروداران تسهیل نموده است. این مجموعه دارای کارشناسان حرفه ای است که قیمت خودرو را به صورت دقیق مشخص می کنند تا فروشندگان خودروهای فرسوده متضرر نشوند.

چنانچه هرگونه سؤال یا ابهامی در زمینه فروش و اسقاط خودروی فرسوده دارید، با کارشناسان این مجموعه در میان بگذارید. کارشناسان ما بسیار دلسوز هستند و تلاش می کنند که پاسخگوی نیازهای شما باشند و شما را راهنمایی کنند تا اسقاط یا فروش خودروی خود را به بهترین نحو انجام دهید.

نکات خرید خودرو فرسوده همدان

 • خودروی خود را به مراکز معتبر و قابل اعتماد بفروشید و به اشخاص یا مراکز متفرقه اعتماد نکنید.
 • قبل از فروش خودروی فرسوده خود می توانید از یک کارشناس بخواهید که قیمت خودروی شما را کارشناسی کند تا با آگاهی از قیمت خودروی خود، نسبت به فروش خودروی خود اقدام کنید.
 • ثبت نام در سایت های متفرقه برای اسقاط خودرو، هرگز مورد تأیید انجمن صنفی مراکز اسقاط نمی باشد و اگر در این وب سایت ها نسبت به ثبت نام اقدام کنید، مسئولیت آن متوجه دارندگان ماشین خواهد بود.
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا