نوین یدک

امداد خودرو کرمانشاه

امداد خودرو کرمانشاه
خانه » امداد خودرو کرمانشاه

خرابی خودرو در جاده و آزادراه یکی از سخت ترین مواردی است برای خودرو ها و رانندگان اتفاق می افتد. برای اطلاع از خدمات امداد خودرو کرمانشاه با ما همراه باشید

امداد خودرو کرمانشاه شبانه روزی

امداد خودرو در واقع خدماتی است که توسط مجموعه متخصص و گروهی از مکانیک ها برای انواع خودرو ها انجام می شود. این خدمات به صورت شبانه روزی بوده و در شهر های مختلف استان کرمانشاه برای رفع هر گونه ایراد می توانید با امداد خودرو نوین یدک در ارتباط باشید.

 

شماره امداد خودرو کرمانشاه

در کشور مجموعه های امداد خودرو بسیاری وجود دارند. یکی از بهترین امداد خودرو های مرکزی و غرب کشور، نوین یدک بوده که در زمینه تخصصی امداد خودرو، یدک کشی، باربری خودرو، باتری سازی سیار و مکانیکی سیار فعالیت می کند. برای درخواست امداد خودرو با شماره 09183133998 تماس گرفته و نوع ایراد یا نقص فنی خودرو را توضیح دهید تا بهترین نیرو متخصص برای رفع ایراد ارسال شود.

جرثقیل و یدک کش در کرمانشاه

بسیاری از مواقع خودرو با توجه به ایرادات فنی روشن نمی شود. در این صورت امکان حرکت نداشته و باید توسط یدک کش خودرو یا جرثقیل باربری شود. جرثقیل و یدک کش در کرمانشاه یکی دیگر از خدمات نوین یدک است که در تمامی نقاط استان کرمانشاه انجام می شود.

جرثقیل یا یدک کش خودرو را به نزدیک ترین تعمیرگاه رسانده تا خدمات تعمیرگاهی برای خودرو انجام شود. در صورتی که در استان کرمانشاه و یا حوالی این استان نیاز به استفاده از یدک کش یا جرثقیل داشتید، می توانید با شماره امداد خودرو کرمانشاه (نوین یدک) تماس بگیرید.

جرثقیل و یدک کش خودرو در کرمانشاه
جرثقیل و یدک کش خودرو در کرمانشاه

مجموعه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است. فرقی نمی کند که در چه منطقه ای از کرمانشاه نیاز به حمل خودرو با یدک کش داشته باشید، تنها کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا ما بهترین خودرو های یدک کش یا جرثقیل را توسط تیم حرفه خود، به موقعیت مکانی شما برسانیم. ایمنی خودرو شما توسط یدک کش های نوین یدک تضمین شده و خودرو در سلامت کامل به مقصد خواهد رسید. شرکت ما در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی آماده امداد رسانی خودرو به ساکنین استان کرمانشاه است.

مکانیک سیار و تعمیرکار سیار در کرمانشاه

خدمات امداد خودرو یکی از خدماتی است که در مجموعه های متخصص انجام می شود. اگر می خواهید خودرو در منزل شما تعمیر شود، یا در شرایطی خاص اضطراری قرار دارید، تیم حرفه ای نوین یدک برای تعمیر هرچه زودتر خودرو شما، آماده خدمت رسانی است. در مجموعه نوین یدک نیرو های متخصصی از تعمیرکاران و مکانیک ها دارای دانش فنی بالایی بوده و از بهترین روش ها برای تعمیر انواع خودرو سنگین یا سبک استفاده می کنند. در استان کرمانشاه تمامی مراحل تعمیر سیار توسط نیرو های متخصص انجام شده و دیگر نیاز به تعمیرگاه دیگری نخواهد بود.

حتما بخوانید :  امداد خودرو بروجرد

مجموعه خدمات امداد خودرو نوین یدک بیش از 15 سال سابقه کار و امداد رسانی داشته و با خیال راحت با مجموعه تخصصی نوین یدک تماس گرفته از خدمات سیار مجموعه استفاده نمایید. ما سلامتی خودرو شما را تضمین می کنیم.

امداد خودرو در شهرهای دیگر : امداد خودرو اراک

خودروبر در کرمانشاه

حمل خودرو توسط خودرو بر اهمیت بالایی داشته و در زمان نقص فنی می توانید از این خدمات برای حمل و نقل خودرو استفاده نمایید.  این خدمات در مجموعه نوین یدک با بالا ترین کیفیت ممکن در امداد خودرو نوین یدک انجام می شود. اگر نیاز به حمل خودرو با ایمنی بالا توسط خودروبر به مناطق دور یا نزدیک دارید، می توانید در هر روزی از هفته و در هر ساعتی با شماره خودرو بر کرمانشاه تماس حاصل فرمایید. تمامی این خدمات با تخفیفات ویژه برای مشتریان در استان کرمانشاه انجام می شود.

یدک کش خودرو در کرمانشاه
خودروبر در کرمانشاه

باطریساز سیار در کرمانشاه

 

باطری ساز سیار در کرمانشاه
باطری ساز سیار در کرمانشاه

یکی دیگر از خدمات نوین یدک، خدمات مربوط به باتری و خدمات الکتریکی است. هنگامی که باتری خودرو دچار ایراد شود، خودرو روشن نشده و امکان حرکت نخواهید داشت. این عامل مخصوصا در فصل پاییز و زمستان باعث بیماری و سرماخوردگی افراد می شود. در این شرایط در اولین قدم با مجموعه امداد خودرو نوین یدک تماس حاصل نمایید. در سریع ترین زمان ممکن نیرو متخصص به محل ارسال شده در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد، باتری نو یا باتری زاپاس برای خودرو شما نصب می شود. تمامی اقدامات زیر نظر نیرو های متخصص انجام شده و باتری با ضمانت نصب می شود.

مطالب مفید : طریقه ی هواگیری آب رادیاتور

امداد خودرو سایپا کرمانشاه

اگر نیاز به تعمیرات فنی در محل یا یدک کشی خودرو های تولیدی سایپا را دارید، می توانید با امداد خودرو سایپا تماس گرفته و هرگونه ایراد در قسمت پیشرانه خودرو و سایر قسمت های فنی خودرو رفع می شود. لاستیک ممکن است در زمان حرکت و ورود فشار زیاد باد خود را از دست دهد. اگر توانایی تعویض لاستیک را ندارید، برای اطلاعات بیشتر با امداد خودرو سایپا کرمانشاه تماس بگیرید.

برای خدمات الکتریکی و مکانیکی خودرو جهت استارت و رفع ایراد باتری و قفل شدن خودرو از داخل هنگامی که سوئیچ داخل خودرو است، با متخصصان فنی امداد خودرو جهت باز کردن خودرو در صورت قفل شدن کلید داخل خودرو در ارتباط باشید.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو کرمانشاه 09183133998 آقای فاضلی تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو در شهرهای دیگر : امداد خودرو اراک

معرفی خدمات شبانه روزی امداد خودرو نوین یدک استان کرمانشاه

در استان کرمانشاه مجموعه های متخصصی در زمینه خدمات خودرو فعالیت می کنند. نوین یدک یکی از بهترین مجموعه های خدمات خودرو و امداد خودرو بوده که با توجه به سابقه 15 ساله خود به صورت شبانه روزی خدمات مختلف امدادی و تعمیر در محل برای خودرو ها انجام می دهند.

در صورت که هرگونه نیازی به خدمات تعمیر یا رفع نقص فنی خودرو دارید، برای رفع این مورد توسط مجموعه متخصص تنها کافیست با شماره های مجموعه امداد خودرو نوین یدک تماس حاصل نمایید. پس از تماس با توجه به نوع نقص فنی خودرو، بهترین نیرو های متخصص جهت تعمیر ارسال می شود. در صورتی که امکان تعمیر در محل وجود نداشته باشد، خودرو های یدک کش یا جرثقیل به محل نقص فنی ارسال شده و خودرو را به نزدیک ترین تعمیرگاه ارسال می کنند.

امداد خودرویی در کرمانشاه
امداد خودرو در تمام نقاط شهر کرمانشاه

بسیاری از افراد همیشه نگران ایمنی خودرو در زمان حمل با جرثقیل و خودرو باربر هستند. لازم است بگوییم دیگر نگران این مورد نباشید. نوین یدک یکی از تخصصی ترین مجموعه های باربری خودرو بوده که با تدابیر امنیتی خودرو را به مقصد مورد نظر ارسال می کنند.

حتما بخوانید :  خودروبر اراک - خودروبر کفی اراک - خودرو بر حمل خودرو اراک - خودرو سوار در اراک

هرگونه سوالی در مورد خدمات ارائه شده داشته و نیازی به حمل و نقل خودرو دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات شبانه روزی مجموعه با کارشناسان متخصص مجموعه نوین یدک در ارتباط باشید.

امداد خودرو در تمام نقاط شهر کرمانشاه

با توجه به توضیحات مختصری که داده شد جاذبه های توریستی منطقه و آب و هوای خوب و خنک باعث می گردد هر ساله خصوصا در فصل تابستان مهمانان زیادی به سمت کرمانشاه بیایند. ورود مسافران به این شهر از طریق زمینی صورت می پذیرد که یا با وسیله شخصی و یا با وسایل حمل و نقل عمومی می باشد. ورود خودروهای شخصی ممکن است در برخی موارد با مشکلاتی مانند خرابی همراه گردد. به همین جهت نیز وجود امداد خودرو کرمانشاه ضروری می باشد. شهر کرمانشاه نیز مانند سایر شهرهای ایران از خدمات امدادخودرو بهره مند می باشد که قاعدتا به دو صورت اداره می شوند:

محل های تحت پوشش امداد خودرو در کرمانشاه

کرمانشاه استان وسیعی بوده و دارای مناطق کوهستانی و خطرناک است. وجود ایراد در خودرو مخصوصا در سرما و آب و هوای سرد باعث بیماری و حتی مرگ افراد می شود. امداد خودرو یکی از بهترین امکاناتی است که می توانید با خیال راحت سفر کرده و در صورت نیاز برای تعمیر و رفع ایراد به این مجموعه مراجعه کنید.

امداد خودرو نوین یدک در تمامی مناطق استان کرمانشاه فعالیت کرده و نقاط مختلف این استان را تحت پوشش دارد. با یک تماس در سریع ترین زمان ممکن، نیرو متخصص به همراه ابزار های لازم ارسال می شود.

خدمات امداد خودرو وابسته به کارخانه های خودروسازی

وظیفه امدادرسانی به خودروهای تولید شده و تحت گارانتی کارخانه را برعهده دارند. البته ذکر این نکته ضروری است که انجام خدمات خودرویی شامل همه خودروهای تولیدی کارخانه می باشد که در مورد خودروهای غیر گارانتی هزینه به صورت کامل دریافت می گردد.

مطالب مفید : خودتان سیم کلاچ را عوض کنید

خدمات امداد خودرو وابسته به کارخانه های خودروسازی

 امداد خودرو کرمانشاه شخصی

این مؤسسات خدماتی همانگونه که از نامشان پیداست به صورت شخصی اداره می گردند و معمولا تعمیرگاه های خاص خود را دارند. خدمات امداد خودروهای شخصی نیز به دو صورت انجام می پذیرد.

انجام خدمات خودرویی در محل

در خیلی از موارد با تماس با کارشناسان فنی مؤسسه در اسرع وقت به محل آمده و ضمن بازدید وضعیت خودرو در صورتی که تعمیر خودرو در محل امکان پذیر باشد همان موقع انجام می پذیرد. معمولا این تعمیرات شامل تعویض تسمه پروانه، تعویض تسمه هیدرولیک، تعویض باطری انجام خدمات مربوط به برق خودرو و دیگر موارد جزئی می باشد.

مواردی هم هستند که با تشخیص کارشناس فنی خودرو بایستی جهت انجام کار بر روی خودرو به تعمیرگاه منتقل گردد. در این صورت خودرو توسط یدک کش مخصوص به تعمیرگاه منتقل می گردد.

امداد خودرو جاده همدان به کرمانشاه

اقدامات هنگام خرابی خودرو

همانگونه که گفته شد امکان خرابی خودرو در هر زمان و مکانی وجود دارد. به هنین دلیل بهتراست هنگام بروز مشکل برای خودروی تان اقدامات زیر را انجام دهید:

اولین اقدام حمل خودرو به محل امن در کنار جاده به گونه ای که مزاحمتی برای دیگر خودروها بوجود نیاورد.

در صورتی که در خارج از شهر هستید ضمن توقف خودرو در منتهی الیه سمت راست جاده حتما تابلو یا علامت هشدار دهنده با فاصله معین (معمولا 50 متر دورتر از خودرو قرار دهید. به گونه ای که مزاحمت و خطری برای دیگر خودروها نداشته و خودروهای عبوری نیز متوجه پارک خودرو شوند.

حتما بخوانید :  امداد خودرو ایلام

در مرحله بعد حتما با امداد خودرو کرمانشاه تماس گرفته و مشکل را درمیان گذاشته و منتظر رسیدن کارشناس فنی امدادخودرو باشید.

بعد از آمدن کارشناس و بازدید از وضعیت خودرو ارجحیت نظر کارشناس می باشد و در صورتی که خودرو بایستی به تعمیرگاه حمل گردد توسط یدک کش و با رعایت نکات ایمنی این کار صورت پذیرد.

امداد خودرو در شهرهای دیگر : امداد خودرو اصفهان

امداد خودرو قصر شیرین

امداد خودرو نوین یدک برای خدمات امداد رسانی خودرو در قصر شیرین به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است. در صورتی که در هر یک از مناطق شهرستان قصر شیرین و یا جاده های حوالی آن به امداد خودرو نیاز داشتید، تنها کافیست با ما تماس بگیرید. مجموعه ما کلیه خدمات تعمیرکار سیار در قصر شیرین، بنزین سیار، حمل خودرو با یدک کش و…. را با هزینه بسیار مناسب به مشتریان عزیز ارائه می دهد. تیم مجرب نوین یدک همیشه آماده کمک رسانی به شما بوده و می تواند در مدت زمان کوتاهی خود را به موقعیت مکانی شما برساند. امداد خودرو قصر شیرین در هر ساعتی از شبانه روز و در 30 روز ماه حتی در تعطیلات رسمی نیز آماده ارائه خدمات است. در مجموعه ما سعی شده تا هزینه ها مطابق خدمات از مشتری دریافت شود. تا در نهایت بتوانیم موفق به کسب رضایت شما عزیزان شویم.

امداد خودرو قصر شیرین
امداد خودرو قصر شیرین

امداد خودرو بیستون کرمانشاه

خدمات حمل خودرو در صورت عدم استارت و حرکت خودرو توسط امداد خودرو انجام می شود. خودرو حامل به نزدیک ترین تعمیرگاه ارسال شده و پس از رفع ایراد می توانید به مسیر خود ادامه دهید. در صورتی که خودرو دچار حادثه یا با کمبود سوخت همراه شود، امداد خودرو برای انجام خدمات سوخت رسانی اعزام می شود.

در صورت تصادف یا ایرادات دیگر اگر نیاز به حضور اورژانس باشد، با مرکز اورژانس تماس گرفته تا در محل تصادف حضور داشته باشد.

موقعیت مکانی و شهر های کرمانشاه

شهر کرمانشاه یکی از شهرهای تاریخی و کهن ایران می باشد که مقصد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است. این شهر با مردمانی فرهنگ دوست و مهمان نواز باعث می شوند که شما بیشتر جذب زیبایی ها و اخلاق خوب این عزیزان شوید. اما جاذبه های گردشگری این شهر عبارتند از:

طاق بستان، تکیه های بیگلربیگی و معاون الملک

اما معروفترین جاذبه تاریخی و یا شناسنامه تاریخی این شهر محوطه بیستون و سنگ نبشته آن می باشد که معروفیتی جهانی دارد. دیگر جاهای دیدنی این شهر مسجد اهل سنت می باشد. علاوه بر این جاذبه های تاریخی می توان از جنگل بلوط زاگرس، غارهای دیدنی و دشت های سرسبز این منطقه نیز نام برد. از کرمانشاه می توان به عنوان یکی از مناطق ویژه برای سنگ نوردی، غارنوردی و صخره نوردی نیز نام برد.

از سوغاتی های این شهر می توان به روغن حیوانی که معروفیت خاص خود را دارد اشاره کرد و شیرینی های خاص مانند کاک. نان شیرینی های محلی دیگر نیز موجود می باشد که در سرتاسرکشور و حتی جهان معروفیت دارند.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی امداد خودرو کرمانشاه پرداختیم. که در صورت خرابی خودرو از دستکاری خودرو توسط خودتان و یا افراد متفرقه و عبوری جدا پرهیز کنید. چرا که ممکن است شما را دچار دردسر کند و هزینه های اضافه به دنبال داشته باشد. نکته دیگر خرید لوازم یدکی مورد نیاز و احتیاج است که حتما توسط تعمیرکار کیفیت آن تایید گردد تا موجب دردسرهای بعدی نگردد.

5/5 - (115 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا