نوین یدک

امداد خودرو عبدالرحیم

امداد خودرو عبدالرحیم
خانه » امداد خودرو عبدالرحیم

در استان همدان و در فاصله 55 کیلومتری شهرستان همدان مرکز استان همدان در جنوب شرقی شهر قهاوند با فاصله 33 کیلومتر روستای عبدالرحیم واقع گردیده است. شغل اکثریت مردم این روستا کشاورزی و زبان تکلمی مردم روستا ترکی می باشد. این روستا منطقه ای خوش آب و هوا بوده و دارای محله های مختلفی می باشد. از مکان های دیدنی و مقدس این روستا امام زاده ابوالحسن از نوادگان امام حسن(ع) می باشد. در این نوشته ما به بررسی نکاتی درباره امداد خودرو عبدالرحیم می پردازیم.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو عبدالرحیم ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

سفر به عبدالرحیم

در صورتی که قصد مسافرت به این روستا جهت تفریح یا زیارت را داشتید می توانید با از گذشتن از شهر قهاوند به این روستا مسافرت کنید. این احتمال  را در نظر داشته باشید که خودروی شما در این محدوده خرابی داشته باشد. بخاطر همین بهتر است قبل از رفتن شماره امداد خودرو عبدالرحیم را داشته باشید تا در صورت بروز مشکل در طول مسیر بتوانید جهت تعمیر خودرو اقدام کنید.

مراحل کمک از امداد خودرو

در صورت خرابی خودرو اولین اقدامی که می کنید این باشد که اگر در داخل شهر هستید خودرو را به محل امنی برده که باعث بوجود آمدن ترافیک و راه بندان نگردد‌. اگر هم در خارج از شهر هستید خودرو را در پارکینگ های کنار جاده متوقف کرده و با امداد خودرو عبدالرحیم تماس بگیرید. مشکل پیش آمده برای خودرو را توضیح داده و منتظر آمدن کارشناس فنی امداد خودرو باشید. بهتر است که خودتان شخصا اقدام به دستکاری خودرو نکنید.

مراحل کمک از امدادخودرو

ممکن است کار شما باعث گردد وضعیت بدتر گردد.‌ بعد از امدن کارشناس فنی خودرو در مرحله اول ملاک را حرف کارشناس قرار دهید. بدین معنی که اگر خودرو احتیاج به انتقال به مرکز تعمیراتی داشت حتما این کار را انجام دهید و با یدک کش خودرو را به صورت مطمئن و بدون دغدغه به تعمیرگاه ببرید. در صورتی که کارشناس تشخیص تعویض و یا تعمیر قطعه را داد بهتر است کار را به ایشان واگذار نموده و حتی تهیه قطعه را با راهنمایی کارشناس انجام دهید تا به مشکل برخورد نکنید.

مطالب مفید : وظایف امداد خودرو چیست

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی نکاتی درباره امداد خودرو عبدالرحیم پرداختیم. سعی کنید که کار تعمیر خودرو توسط تعمیرکار انجام پذیرد. از سپردن کار تعمیر به افراد متفرقه جدا خودداری کنید. نهایت اگر تعمیرکاری پیدا نکردید خودرو را به وسیله یدک کش به اولین تعمیر گاه معتبر ببرید. یا اگر خودروی شما داخلی است به نمایندگی شرکت ببرید تا کار تعمیر را انجام دهند‌. چرا که مطمئن تر بوده و قطعاتی که استفاده می کنند اصلی می باشند.

4.9/5 - (59 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top