نوین یدک

امداد خودرو ساوه

امداد خودرو ساوه
خانه » امداد خودرو ساوه

امداد خودرو در ساوه یکی از خدمات نوین یدک میباشد ، که این خدمات شامل امداد خودرو ، مکانیک سیار ، باطری‌ساز سیار و جرثقیل یدک کش از هر نوع میباشد فقط کافیست تماس بگیرید تا عوامل در اولین فرصت به محل اعزام شوند.

شماره تماس امداد خودرو ساوه

امروزه با پیشرفت شگفت انگیزو روزافزون صنعت خودرو و تولید انواع خودروها کمپانی های تولید کننده خودرو بخاطر حمایت ازخریداران خود اقدام به تاسیس نمایندگی و امداد خودرو در شهرهای مختلف می زنند. علاوه بر این امداد خودرویی که از طریق نمایندگی ها صورت می پذیرد مؤسسات و افراد به صورت خصوصی اقدام به تاسیس امداد خودرو می کنند. در ادامه این نوشته به بررسی امداد خودرو ساوه می پردازیم.

"</p

برای ارسال امداد خودرو ساوه به همراه تعمیرکار سیار و مکانیک سیارساوه و جرثقیل یدک کش ساوه و خودروبر ساوه با شماره ی تماس امداد خودرو ساوه ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

جرثقیل یدک کش ساوه

شهر ساوه بخاطر صنعتی بودن و داشتن کارخانجات بیشمار یکی از قطب های تولید انواع لوله و پرفیل و قطعات صنعتی و خوراکی در استان مرکزی محسوب می شود، از این رو برای حمل و جابجایی قطعات صنعتی از جرثقیل های یدک کش استفاده می شود ، این نوع جرثقیل ها فقط مخصوص حمل قطعات تولیدی کارخانجات می باشد، نوع دیگری از جرثقیل های یدک کش سنگین در ساوه وجود دارد که مخصوص حمل خودروهای سنگین کشنده می باشند که در صورت خرابی این خودروها برای جابجایی به تعمیرگاه ها در داخل شهر ساوه و یا شهرهای دیگر از این نوع جرثقیل یدک کش استفاده می شود.

شماره امداد خودرو در ساوه

کافیست با شماره ی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید. با توجه به وجود جاهای دیدنی و طبیعت زیبای این منطقه خصوصا باغ های انار در فصل پاییز این شهر پذیرای میهمانان و مسافران زیادی است. بخاطر همین مسئله کارخانه‌های تولید کننده خودرو جهت راحتی مشتریان خود که دارای گارانتی می باشند و دیگر افراد اقدام به خدمات پس از فروش می نمایند. در کنار این خدمات به انجام امداد خودرو نیز احتیاج می باشد. در ادامه در مورد امداد خودرو ساوه و چگونگی ارائه خدمات آن توضیحاتی خواهیم داد.

امداد خودرو ساوه

خدمات تعمیرکار سیار در ساوه

در ادامه ی مقالات ما در این بخش به ارائه ی خدمات مکانیک سیار یا همان تعمیرکار سیار ساوه و باطریساز سیار در شهر ساوه می پردازیم: شهر ساوه را به عنوان شهری صنعتی در استان مرکزی میشناسند و بخاطر همین امر تعمیرکاران بیشماری در صنایع ادوات کشاورزی وصنعتی و خودرویی مشغول به کار می باشند و در برخی مواقع جهت سهولت در کار مشتریان خود مجبور به تعمیر وسایل در محل کار یا منزل می نمایند این دسته از افراد که به روش تعمیر در محل ارائه ی خدمات میدهند را تعمیرکار سیار می نامند، بطور مثال اگر در کارخانجات صنعتی قطعه ای از دستگاه به مرور زمان فرسوده شده و احتیاج به تعمیر داشته باشد مسئول آن بخش بایک تماس تلفن به تعمیرکار سیار او را به بخش مورد نظر فرا می خواندو کار تعمیر قطعه در داخل شرکت انجام می شود، ونوع دیگری از مکانیک سیار در ساوه وجود دارد که مختص تعمیر خودرو در منزل یا محل کار و یا خودروهاییکه در راه های مواسلاتی ساوه دچار نقص فنی شده و احتیاج به تعمیر دارند مورد استفاده قرار میگیرند و امدادخواست فقط کافیست که درخواست امداد خودرو را در سایت امداد خودرو ساوه ثبت نماید تا نزدیکترین تعمیرکار سیار با لوازم و قطعات مورد نظر به محل اعزام گردد.

خدمات ما : امداد خودرو اتوبان ساوه

امداد ایران خودرو ساوه

شهر ساوه با داشتن چندین نمایندگی ایران خودرو یکی از بهترین شهرهای خدمات پس از فروش محصولات ایران خودرو در استان مرکزی محسوب می شود، شرکت امداد ایران خودرو مستقر در ساوه یکی از شلوغ ترین و پرترددترین جاده های کشور را تحت پوشش خدمات امداد جاده ای خود قرار داده است، خدماتی چون ارسال یدک کش ایران خودرو ، ارسال تعمیرکار سیار و خدمات تعمیر در محل ایران خودرو و ارسال خودرو بر ایران خودرو و باطریساز سیار ایران خودرو . که تمامی این خدمات اشاره شده بصورت شبانه روزی ارائه می شود و مشتریان عزیز و مسافرین گرامی که دارای محصولات ایران خودرو می باشند میتوانند جهت استفاده از خدمات گارانتی ایران خودرو در ساوه با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰تماس گرفته وبرای خدمات غیر گارانتی وآزاد با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید.

حتما بخوانید :  امداد خودرو غرق آباد

باطریساز سیار ساوه

باطریسازی در ساوه نیز از دیگر خدمات شرکت می باشد که هم به صورت ثابت مغازه و هم بصورت ارسال باطریساز سیار صورت می پذیرد و از این رو امدادگر در صورت خدمات تعمیر در محل وسیار با کلیه ی قطعات و لوازم مورد نیاز به محل اعزام شده و کار باطریسازی خودرو وعیب یابی را بصورت سیار انجام میدهد.و گاهی نیز امکان دارد برق دستگاه های صنعتی کارخانجات و شرکت ها به مشکل بخورد که کارشناسان ما نیز طبق در خواست باطریسازان سیار را به محل اعزام می نمایند که مختص برق صنعتی می باشند، برای دریافت خدمات تعمیرکار سیار ساوه و باطریساز سیار ساوه فقط،کافیست با شماره ی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.
در شهر ساوه بخاطر گرمی هوا در فصل تابستان رانندگان بیشتر از کولر خودرو خود استفاده می نمایند و از این رو بخاطر استفاده ی بیش از حد هم دینام خودرو و هم کولر خودرو فرسوده شده و احتیاج به تعمیر پیدا میکند، مشتریان عزیز برای تعمیر دینام و کولر خودرو خود در شهر ساوه میتوانید به مرکز تعمیرات برق خودرو یا همان باطریسازی شرکت نوین یدک مراجعه نمایند و یا در صورت درخواست مشتری و جلب رضایت مشتری کارشناسان ما باطریساز سیار ساوه را به محل اعزام نماید تا کلیه ی تعمیرات برق خودرو شما را در محل انجام دهد.

امداد خودرو جاده ساوه سلفچگان

اتوبان سلفچگان یکی از مسیر های پر تردد است. از این رو آمار خرابی خودرو ها و نیاز به امداد خودرو اتوبان ساوه سلفچگان در این مسیر به شدت احساس می شود. امداد خودرو نوین یدک سالیان زیادیست که به ارائه خدمات امدادی خودرو در ساوه می پردازد. مجموعه ما تمامی بخش های اتوبان ساوه را پوشش داده و کلیه خدمات را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. اگر در جاده ساوه نیاز به یدکش کش یا جرثقیل داشتید، می توانید با امداد خودرو ساوه تماس بگیرید. البته که مجموعه ما خدمات دیگری اعم از تعمیر سیار خودرو، باطریساز سیار و…. را نیز در این مسیر به مشتریان عزیز ارائه می دهد. بهره مندی از خدمات ما هیچ گونه محدودیتی زمانی ندارد. در تمامی ساعات شبانه روز و در 7 روز هفته، تیم نوین یدک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. تمامی خدمات امداد خودرو توسط یک تیم مجرب و با هزینه بسیار مناسب ارائه می شود.

شماره خودروبر در ساوه

اعزام خودروبر از جمله مهم ترین خدمات امداد خودرو ساوه به شمار می رود. ماشین های خودروبر که برخی از افراد آن را با نام کفی بر می شناسند، برای حمل انواع خودروهای ایرانی، خارجی، لوکس و…. مناسب هستند. شما می توانید در هر روز و ساعتی با شماره خودروبر در ساوه تماس بگیرید. خوشبختانه نیروهای مجربی برای حمل خودرو شما به محل اعزام شده و صفر تا صد مراحل جابجایی خودرو، با استانداردهای ایمنی انجام می شود. از سوی دیگر نیز باید بگوییم که این خدمات به شکل ضمانتی ارائه شده و خودرو شما متوجه هیچ گونه آسیبی نخواهد شد.

شما می توانید به صورت شبانه روزی برای حمل ماشین با خودرو با ما ارتباط برقرار کنید. چرا که ما جهت برقراری رفاه و آسایش شما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات هستیم. با اعتماد به ما و با استفاده از خودروبر های مجهز ما می توانید بهترین تجربه را از جابجایی ماشین با خودرو بر را داشته باشید. در هر یک از مناطق ساوه و جاده های اطراف شرایط استفاده از خدمات خودرو بر در ساوه را دارید. چرا که  مجموعه ما تمامی مناطق ساوه را پوشش می دهد.

نیسان جرثقیل حمل خودرو در ساوه

از جمله دیگر خدمات ویژه امداد خودرو ساوه می توان به حمل خودرو با نیسان و جرثقیل اشاره کرد. می توان گفت که جرثقیل و نیسان های یدک کش از پر کاربردترین خودرو ها برای حمل ماشین های مختلف هستند. هر یک از این خودرو ها با توجه نیاز شما و مشکلی که خودرو دارد، به محل اعزام می شود. البته که شما می توانید در زمان تماس با شماره امداد خودرو ساوه، برای حمل خودرو نیسان یدک کش یا جرثقیل را مورد انتخاب قرار دهید. تمامی خودرو ها در مجموعه ما کاملا مجهز بوده و توسط رانندگان حرفه ای هدایت می شوند. به همین خاطر نیز خودرو شما در خراب ترین حالت ممکن نیست به شکل کاملا ایمنی به محل مورد نظر شما می رسد.

حتما بخوانید :  امداد خودرو نهاوند شبانه روزی

نیروهای ما از متدهای جدید استفاده کرده و به شکل تخصصی جابجایی و حمل خودرو را انجام می دهند. اگر در جاده با مشکل خرابی خودرو و یا توسط مواجه شدید، به هیچ وجه نگران نباشید و هرچه سریع تر با شماره نیسان جرثقیل حمل خودرو در ساوه تماس بگیرید. تا نیروهای ما در کم ترین زمان ممکن خود را به موقعیت مکانی شما برسانند.

کفی خودروبر ساوه

روش دیگری که می توان برای حمل انواع خودرو به خصوص خودروهای لوکس استفاده کرد، کفی خودروبر در ساوه است. امداد خودرو ساوه برای ایمنی و سلامت هرچه بیشتر خودرو شما عزیزان، خودروهای کفی را نیز با نیروهای مجرب به محل اعزام می کند. در تمامی روزهای سال حتی در ایام تعطیل عید نیز می توانید در صورت نیاز از خدمات حمل خودرو با کفی خودرو در ساوه استفاده کنید. این خدمات با ضمانت به شما عزیزان ارائه می شود تا هیچ گونه نگرانی بابت آسیب دیدن خودرو در مسیر نداشته باشید.

هزینه حمل ماشین با کفی خودروبر توسط امداد خودرو نوین یدک بسیار مناسب در نظر گرفته شده است. چرا که تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان می باشد. خودروهای کفی بر از نظر فنی و ایمنی در سلامت کامل قرار داشته و طی فواصل زمانی کوتاه مدت تعمیر و سرویس می شوند. در نهایت در هنگام ارائه این خدمات، هیچ گونه مشکل به وجود نخواهد آمد. در شرایط لازم می توانید با شماره کفی خودروبر ساوه شبانه روزی تماس بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن منتظر نیروهای امداد خودرو ساوه بمانید.

بهترین امداد خودرو در ساوه

بدون شک برای داشتن تجربه ای خوب از دریافت خدمات امداد خودرو در هر کجای ساوه، لازم است تا بهترین امداد خودرو ساوه را پیدا کنید. با توجه به این که تعداد خودرو های امداد جاده ای و شرکت های امداد خودرو بسیار زیاد شده است، این کار می تواند تا حدودی زمانبر و پیچیده باشد. اما شما می توانید با کمی جستجو در اینترنت و سرچ عبارت امداد خودرو در ساوه، مجموعه قابل اعتماد را برای دریافت خدمات امداد خودرو پیدا کنید. چرا که اکثر شرکت های امداد خودرو معتبر دارای وب سایت معتبر بوده و اطلاعات کاملی را در مورد خدمات خود ارائه می دهند.

امداد خودرو ساوه نوین یدک دارای سالیان زیادی سابقه در حوزه ارائه خدمات امداد جاده ای است که به شکل شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشد. کلیه خدمات امداد خودرو به شکل تخصصی و ضمانتی توسط تیم ما ارائه می شود.

امداد خودرو چیست؟

امداد خودرو یک سرویس ارائه شده توسط شرکت‌های خدماتی و تعمیراتی خودرو است که به رانندگان در مواقع بروز مشکل در خودرو کمک می‌کند. این خدمات عموماً شامل تعمیرات اصلاحی و تعویض قطعات، خدمات امداد خودرو در محل حادثه، تعمیرات و نگهداری دوره‌ای، بررسی فنی و تعمیرات کلیه سیستم‌های خودرو است.

سرویس امداد خودرو در اکثر شرکت‌های خودروسازی و نیز شرکت‌های خدماتی و تعمیراتی خودرو در سراسر جهان ارائه می‌شود. در بسیاری از مواقع، رانندگان می‌توانند از خدمات امداد خودرو با پرداخت هزینه‌های مربوطه استفاده کنند و در بعضی موارد، این خدمات به صورت رایگان ارائه می‌شود.

در مواقع بروز مشکل در خودرو، امداد خودرو به صورت فوری به محل حادثه می‌رسد و با استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته، به رفع مشکلات خودرو برای رانندگان در محل حادثه، می‌پردازد. همچنین، در صورت نیاز، خودرو به کارگاه شرکت امداد خودرو منتقل می‌شود تا تعمیرات بیشتری صورت بگیرد.

امدادرسانی به دو صورت انجام می گیرد:

  • امداد رسانی خودرو در محل
  • انتقال به تعمیرگاه و انجام خدمات تعمیری در تعمیرگاه

خودروبر ساوه ، حمل خودرو ساوه

ما در این مقاله میخواهیم به مبحث حمل خودرو با خودروبر در ساوه بپردازیم، شرکت امداد خودرو ساوه خدمات بیشماری رادر جهت حمل خودرو شما به بهترین نحوه و ارزان قیمت ترین ارائه داده است که یکی از بهترین نوع جابجایی خودرو ، حمل خودرو با خودروبر در ساوه می باشد که یکی از امن ترین روش ها برای جابجایی خودرو می باشد،رانندگان خودروهای لوکس و گران قیمت برای حمل وجابجایی خودروخود به تعمیرگاه ها ونمایندگی های مجاز در ساوه بیشتر تمایل به حمل خودرو خود توسط خودروبر کفی را دارند و به همین منظور چندین خودروبر مجهز به به روزترین امکانات در شهر ساوه مستقر شده اند تا در اولین تماس شما نزدیکترین خودروبر ساوه به محل اعزام گردد

مدیریت امداد خودرو در ساوه

امداد خودروها به دو صورت خصوصی و یا در نمایندگیهای رسمی کارخانه های خودرو سازی فعالیت می کنند.

آن دسته از امداد خودروها که به صورت خصوصی فعالیت می کنند معمولا تمامی انواع خودرو را فارغ از خارجی و یا ایرانی و سال ساخت تحت بررسی قرار می دهند. امداد خودرو ساوه خصوصی بصورت انفرادی و یا زیرنظر مؤسسات خدماتی فعالیت می کنند. امداد خودروهای خصوصی یا خود دارای تعمیرگاه هستند و یا با تعمیرگاه ها و تعمیرکاران اختصاصی قرارداد داشته و به ارائه خدمات می پردازند.

حتما بخوانید :  حمل خودرو کف خواب

نوع دوم امداد خودروهایی هستند که زیر نظر نمایندگی ها و برای آنان فعالیت می کنند. این امداد خودروها حوزه فعالیت شان ویژه امدادرسانی به تولیدات اختصاصی کارخانه می باشد.

امداد خودرو ساوه مزایای بسیاری دارد که به شما در خرابی خودرو و بهبود و مدیریت شرایط کمک زیادی می کند. در این مسیر مراحلی برای تعمیرات با امداد خودرو وجود دارد که در ادامه بیان می کنیم:

مراحل تعمیر با امداد خودرو ساوه

خرابی خودرو مسئله ای است که ممکن است برای هر فردی و در هر شرایطی پدید بیاید. اگر خودروی شما در شهر ساوه و یا جاده های خروجی یا ورودی به ساوه دچار مشکل شود، قطعا نیاز به کمک خواهید داشت. خصوصا اگر شما در این شهر مسافر باشید. در این راستا کمک گرفتن از امداد خودرو بهترین اقدام است. در این مسیر اما مراحلی وجود دارد که باید به آن ها توجه داشته باشید. این مراحل عبارتند  از:

هدایت خودرو به گوشه جاده

در مرحله اول و قبل از هر اقدامی یا تماس با امداد خودرو ساوه باید، خودرو خود را چه در شهر و چه در جاده باشید، به گوشه ای هدایت کنید تا مسیر سایر خودرو ها را مسدود نکنید. این کار باعث می شود تا در مرحله اول، ایمنی خودتان حفظ شود. در ادامه نیز باعث جلوگیری از تصادفات احتمالی با سایر خودرو ها می شود.

تماس با امداد خودرو ساوه

مهم ترین مرحله این است که با امداد خودرو تماس بگیرید و مشکل را بیان کنید. کارشناسان فنی می توانند راهنمایی های اولیه برای شما ارائه کنند و در ادامه برای حضور در مکان شما اقدام می کنند. آدرس دقیق و محل خرابی را به متخصصان ارائه کنید تا سرعت سرویس دهی بیشتر شود.

عیب یابی در محل اتوبان ساوه به همدان

امداد خودرو اتوبان ساوه به همدان زمانی که متخصص فنی و مکانیک به محل شما اعزام می شود، برای عیب یابی خودروتان اقدام می کند. ممکن است تعمیر در همان محل ممکن باشد. در این حالت یا نیاز به قطعه خواهد بود  و یا خیر. شما می توانید برای تهیه قطعه، بهترین محل را از کارشناس بپرسید. در برخی اوقات نیز خود کارشناس قطعه را خواهد داشت.

انتقال با یدک کش در صورت خرابی شدید

امداد خودرو ساوه به شما برای رفع خرابی خودرو کمک خواهد کرد. در این راستا اگر خودروی شما در محل تعمیر نشود، یا یدک کش به محل تعمیر گاه منتقل خواهد شد. پس از آن تعمیرات اساسی و دقیق بر روی خودروی تان انجام می شود. امداد خودرو  با داشتن خودرو های یدک کش تخصصی ، با ایمنی بالا، خودروی شما را به تعمیرگاه قابل اعتماد و دارای اعتبار بالا منتقل می کنند.

مهم ترین امکانات امداد خودرو ساوه چیست ؟

امداد  خودرو ها هر کدام امکانات خاصی برای شما ارائه می کنند. اصلی ترین امکاناتی که توسط امداد خودرو ساوه برای شما ارائه می شود عبارتند از:

  • امکانات ویژه بکسل کردن خودرو
  • خودرو های یدک کش قوی برای حمل خودرو
  • شارژ، تعمیر، تعویض و بررسی اصلی باتری خودرو
  • کمک به شرایط تعویض لاستیک ها
  • یاری به راننده و مسافران برای رسیدن به مکان امن

مطالب مفید : تعویض سیم کلاچ پژو + فیلم

این گزینه ها تنها امکانات ارائه شده به وسیله امداد  خودرو نیست. با توجه به شرایط، امکانات اساسی تری برای شما ارائه خواهد شد که می تواند  به ایمنی و آرامش شما کمک بیشتری کند.

سفر به شهر ساوه

شهرستان ساوه یکی از شهرهای استان مرکزی می باشد. این شهر دارای پیشینه ای تاریخی ماست. ساوه به معنی خرده طلا می باشد. این شهر در زمان مغول ها مورد حمله قرار گرفت و کتابخانه بزرگ آن از بین رفت.ساوه یکی از شهرهاییست که به اکثر استان ها به خصوص استان های غربی راه دارد. این روزها بیشترین رفت و آمد ها در میان شهر ها از جاده این شهر صورت می گیرد. از این رو نیاز به امداد خودرو در این شهر و حوالی آن بیش از مناطق دیگر است. امداد خودرو نوین یدک تمامی مناطق و جاده شهرستان های ساوه را پوشش داده و در اسرع وقت خود را به مشتریان می رساند. برای بهره مندی از خدمات امداد خودرو تنها کافیست با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

سخن آخر

در این نوشته از سایت امداد خودرو همدان نوین یدک ما به بررسی امداد خودرو ساوه پرداختیم. در صورت خرابی خودرو از دست کاری خودرو توسط خودتان یا افراد عبوری خودداری کنید. این کار می تواند مشکلاتی به همراه داشته باشد.

5/5 - (115 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «امداد خودرو ساوه»

  1. محسن تابنده

    تشکر از تعمیرکار سیار ساوه که داخل اتوبان ساوه همدان مشکل خودرو مارو شب برطرف کرد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا