نوین یدک

امداد خودرو ازندریان

امداد خودرو ازندریان
خانه » امداد خودرو ازندریان

یکی از شهرهای کوچک استان همدان که از توابع شهرستان ملایر می باشد شهر ازندریان است. این شهر در بخش شمال و شمال غربی شهرسان ملایر واقع گردیده و بین جاده ارتباطی  ملایر به همدان در فاصله 30 کیلومتری همدان می باشد. این شهر قدمتی از دوره صفویه، قاجاریه و تا به امروز دارد و دارای باغ های گردو می باشد که در کنار شیره انگور و فرش دست بافت از محصولات این شهر می باشند. زبان اهالی این شهر ترکی می باشد. در این نوشته ما اطلاعاتی درباره امداد خودرو ازندریان بیان می کنیم.

09183133998     09003133998

امداد خودرو ازندریان

شهر ازندریان که در مسیر عبوری.بین ملایر و همدان می باشد. بخاطر همین خودروهای زیادی اعم از مردم منطقه و مسافرین از کنار این شهر عبور می کنند. مسلما این شهر نیز مانند دیگر شهرهای ایران برای راحتی مردم خود شهر و مسافرین عبوری مؤسسات و یا تعمیرگاه های امداد خودرویی دارند تا در صورتی که مشکلی برای عزیزان هموطن در شهر یا اطراف آن بوجود امد بتوانند کمکی ارائه دهند.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو ازندریان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو

در صورتی که مسافر این استان بودید و خدای ناکرده در محدوده شهر ازندریان مشکلی برای خودروی شما پیش آمد می توانید باشماره امداد خودرو ازندریان موجود در این شهر تماس حاصل نموده و در اسرع وقت خودروی شما توسط کارشناسان بازدید و عیب یابی گردد. در صورت تشخیص کارشناس فنی و در صورت امکان در محل خرابی خودرو یا با انتقال به مرکز تعمیراتی به رفع عیب و تعمیر آن خواهند پرداخت.

حتما بخوانید :  امداد خودرو جورقان

ضمن این که اگر خودروی شما دارای گارانتی باشد در صورت خرابی می توانید خودور را با یدک کش مخصوص حمل خودرو به همدان که در نزدیکی این شهر می باشد منتقل کنید. نکته مهم این که در صورت خرابی خودرو خودسرانه اقدام به تعمیر و یا دست کاری توسط خودتان یا افراد دیگر ننمایید و کار را به کارشناس فنی بسپارید. چرا که ممکن است عدم آشنایی به عیب فنی خودرو و یا دستکاری توسط دیگران باعث خرابی و دردسر بیشتر گردد.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی جزئیاتی درباره امداد خودرو ازندریان پرداختیم. با اطلاع از شرایط هر امداد خودرو و یدک کش می توانید به راحتی سفری راحت و پر از آرامش داشته باشید.

5/5 - (62 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا