نوین یدک

امداد خودرو آوج

امداد خودرو آوج
خانه » امداد خودرو آوج

آوج مرکز شهرستان آوج در استان قزوین می باشد. این شهر در 110 کیلومتری شهرستان قزوین و بین این شهر و همدان واقع شده است. این شهر دارای منطقه ای کوهستانی بوده و در این شهر تابستان های خنکی را تجربه خواهید کرد. در این نوشته ما به بررسی امداد خودرو آوج می پردازیم.

شمار امداد خودرو سیار در آوج

آقای داودی

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو آوج ۰۹۳۰۹۱۸۵۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

سفر به آوج و نیاز به امداد خودرو

طبیعت زیبا و کوهستانی این شهر و در کنار آن پل معلق و زیبای شاه دره بر روی منطقه کوهستانی به همین نام شما را مجذوب خود خواهد کرد. آبشار روستای منصور، برج های دوگانه روستای خرقان باعث می گردد تا حتما سری به این جاهای دیدنی بزنید. البته مناطق دیدنی دیگری نیز در این منطقه وجود دارد که می تواند شما رابه دیدین این زیبایی ها وادار کند.

سایر خدمات :  امداد خودرو اتوبان ساوه همدان

از جاهی دیدنی و باستانی شهر آوج می توان به کاروانسرای شاه عباسی در خود شهر آوج اشاره نمود. در ورودی این کاروانسرا کتیبه هایی بر سنگ مرمر نوشته شده که نشان دهنده قدمت آن می باشد که به دوران صفویان می رسد.

امداد خودرو آوج و یدک کش آوج

با این اوصاف اگر به استان قزوین مسافرتی داشتید حتما به این شهر هم سفری نمائید. اما اگر با وسیله شخصی قصد مسافرت به این شهر را دارید جهت اطمینان بیشتر و برای اینکه از لحاظ خودرو اسوده خاطر باشید حتما شماره امداد خودروهای شهر آوج را داشته باشید تا در صورت بروز مشکل احتمالی در این زمینه خیالتان راحت باشد.

حتما بخوانید :  امداد خودرو اتوبان همدان ساوه

جرثقیل و یدک کش آوج

آوج یکی از شهرهایی است به جمعیت کمی که دارد اما با قرار گرفتن در مسیر ارتباطی همدان به قزوین، دارای حجم ترافیک بالایی برخوردار می باشد. به همین علت احتمال خرابی و یا تصادف خودروها در راههای مواسلاتی این شهر زیاد می باشد. بدون شک برای حمل و جابجایی خودرو خود احتیاج به جرثقیل یدک کش است. از این رو شرکت امداد خودرو شبانه روزی آوج آماده ارسال جرثقیل یدک کش باکمترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن به محل درخواست امداد شما می باشد.

 

امداد خودرو و یدک کش آوج در صورت بروز مشکل با تماس شما در سریع ترین زمان ممکن به محل حضور شما آمده و کار بررسی و بازدید از خودروی تان را انجام خواهند داد. با نظر کارشناس فنی اگر خودروی شما مشکل جدی نداشته باشد در محل تعمیر و رفع عیب خواهد شد. این مشکلات ممکن است جزئی باشد. مانند تعویض باطری، تعویض شمع ها و یا تعویض تسمه، لنت و دیگر کارهای جزئی که تشخیص آن با کارشناس فنی می باشد. اگر خودروی شما طبق نظر کارشناس احتیاج به تعمیر اساسی داشته باشد حتما بایستی آن را به تعمیرگاه منتقل نمایید.

سایر خدمات ما : مکانیک سیار در سنندج

معرفی شهر آوج همدان :

آوج، شهری در شمال غربی استان قزوین و مرکز شهرستان آوج است. این شهر در دامنه کوه البرز و در دشت آوج واقع شده است. آوج از شهرهای قدیمی ایران است و قدمت آن به پیش از اسلام می رسد. این شهر در دوران ساسانیان و اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار بود.آوج دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است. تابستان های معتدل و زمستان های سرد دارد. آوج از نظر منابع طبیعی نیز غنی است. این شهر دارای معادن سنگ آهن، زغال سنگ، مس و غیره است.

حتما بخوانید :  خدمات تعمیر در محل همدان

آوج از نظر گردشگری نیز شهر مهمی است. این شهر دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی متعددی است. از جمله مهم ترین جاذبه های تاریخی آوج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قلعه آوج: این قلعه یکی از قدیمی ترین قلعه های ایران است که به دوران ساسانیان باز می گردد. این قلعه در بالای کوهی بلند قرار دارد و دارای چشم اندازهای زیبایی است.
مسجد جامع آوج: این مسجد یکی از قدیمی ترین مساجد ایران است که به دوران ساسانیان باز می گردد. این مسجد دارای دو شبستان بزرگ و کوچک است. شبستان بزرگ این مسجد دارای 24 ستون سنگی است.
مجموعه تاریخی امامزاده صالح: این مجموعه تاریخی شامل امامزاده، مسجد و خانقاه است که به دوران سلجوقیان باز می گردد.
از جمله مهم ترین جاذبه های طبیعی آوج می توان به موارد زیر اشاره کرد

کوه البرز: این کوه یکی از بلندترین کوه های ایران است که در شمال شرقی شهر آوج واقع شده است. این کوه دارای چشم اندازهای زیبایی است و به عنوان یک منطقه گردشگری شناخته می شود.
دریاچه سد منجیل: این دریاچه در نزدیکی شهر آوج واقع شده است. این دریاچه از جمله مهم ترین جاذبه های گردشگری استان قزوین است.
دشت آوج: این دشت یکی از حاصلخیزترین دشت های ایران است و دارای چشم اندازهای زیبایی است.
آوج شهری تاریخی و فرهنگی است که دارای جاذبه های متعددی است. این شهر می تواند مقصد مناسبی برای گردشگران باشد.جمعیت آوججمعیت آوج طبق سرشماری سال 1400، برابر با 27٬182 نفر است. این شهر از نظر جمعیت، سیزدهمین شهر استان قزوین است.

موقعیت جغرافیایی آوج

آوج در شمال غربی استان قزوین و در شهرستان آوج واقع شده است. این شهر در دامنه کوه البرز و در دشت آوج واقع شده است. آوج از شمال به شهرستان بوئین زهرا، از شرق به شهرستان قزوین، از جنوب به شهرستان تاکستان و از غرب به استان زنجان محدود می شود.

حتما بخوانید :  یاتاقان چیست؟‌ دلایل یاتاقان زدن موتور خودرو

سایر خدمات : امداد خودرو عوارضی نوبران

راه های دسترسی به آوج

آوج از طریق جاده های آسفالته به شهرهای قزوین، بوئین زهرا، تاکستان و استان زنجان متصل است. همچنین فرودگاه قزوین در فاصله 50 کیلومتری آوج قرار دارد.

سخن آخر امداد خودرو آوج

در این نوشته از سایت امداد خودرو همدان نوین یدک ما به بررسی امداد خودرو در آوج قزوین پرداختیم.  نظر اصلی را کارشناس و تعمیر کار خودرو خواهد داد. تهیه نوع قطعه و کیفیت آن برعهده کارشناس فنی می باشد. شما به هیچ وجه در کار تعمیرات دخالتی نکنید. نکته مهم دیگر این که در صورتی خرابی خودرو از دست کاری در خودرو بپرهیزید. چه توسط خودتان و چه توسط دیگر افراد که ممکن است مشکل را دو چندان کنید. کار تعمیر را به تعمیرکار بسپارید.

روستا های تحت پوشش امداد خودرو آوج

نام روستا نام روستا نام روستا
نجف آباد بهشتیان تونل آوج
اروان نقاش منصور نیریج
کلنجین استلج یمق
سنگاوین گل زمین دانک
شهید آباد هراین پرسبانج
قهوج سه راه تختی حسن اباد
جادی حسین اباد جادهی صادق آباد رحیم آباد
پناه اباد قلعه شهدا جادی احمد آباد
کسجین تبلشکین محمود آباد
شاختار اردلان دشتک
حاصار خسرو اباد علی اباد
شلواز چنگوره آبدره
گردنه اوج گردنه سلطان بلاغ جاده خروس دره
جاده آبگرم قرخ بلاغ بوزندان
چوزهسبزک رزک قاراداش
پرچیک چاه برف فارسی اوغلان
مصر اباد ارتش اباد علی بلاغي
چشمه علی سیراب بی آب
اک امام زاده قاسم بادغین
ایلدرجین ساران سفلی داسکین
هلدر ساران اولیا شنگیل
یاسی بلاغ آسیان عباس آباد
آغچه قلعه آروچان خنداب
قوزلو مشانه چونه
خسرو اباد هرایین اورو
کاروانسرا پروان دخرجین
قمیشلو گندآهو سعید اباد
طبلشکین سروولی مشهد
قلعه کورد دیدار شلباز
آدار کردجین لجم گیر
تازه کند عبدالله مقصود قانقالو
گنبدک لک اوروق
دشتک حسن اباد حسن آباد سادات
4.8/5 - (109 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا