نوین یدک

امداد خودرو سرکان

امداد خودرو سرکان
خانه » امداد خودرو سرکان

یکی از زیباترین شهرهای استان همدان شهر سرکان از توابع شهرستان تویسرکان می باشد. این شهر بخاطر باغ های زیبا و درختان جنگلی و طبیعت خاص آن معروف گردیده و گردشگران زیادی را به سمت خود جذب نموده. در این نوشته از وب سایت یدک نوین ما در ارتباط با امداد خودرو سرکان صحبت می کنیم.

سفر به شهر سرکان

شهر سرکان یکی از شهرهایی است که مرکز  تولید مبل و صنعت منبت کاری می باشد. از جمله معروفیت دیگر این شهر به تعداد مرغ داری های زیاد آن می باشد که علاوه بر تامین گوشت مرغ استان به دیگر استان ها نیز صادر می گردد.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو سرکان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

از جاذبه های این شهر که در منطقه ای کوهستانی قرار دارد آبشار زیبای اللو در سیاه کمر و پارک توریستی این شهر می باشد که در دامنه کوه های آن قرار گرفته است. از لحاظ جعرافیایی فاصله این شهر تا مرکز استان 100 کیلومتر و تا شهر تویسرکان 10 کیلومتر می باشد.

امداد خودرو سرکان

طبیعت زیبا و جاذبه های گردشگری و آب و هوای پاک آن هر ساله مسافران زیادی را به سمت خود جذب می کند. همین امر باعث گردیده خودروهای زیادی به این شهر رفت و آمد داشته باشند. وجود این خودروها مانند دیگر شهر های ایران احتیاج به امداد خودرو را در این شهر ضروری و واجب کرده است.

اگر قصد مسافرت به این شهر و استفاده از از جاذبه های طبیعی این شهر را داشتید بهتر است که برای اطمینان شماره امداد خودرو سرکان  را نیز داشته باشید تا در صورت بروز مشکل احتمالی در خدمت شما باشند.

امکانات امداد خودرو سرکان

اگر در طول سفر به شهر سرکان برای خودروی شما مشکلی پیش آمد که احتیاج به بررسی و تعمیر و یا تعویض قطعه داشت بهتر است این اقدامات را انجام دهید.

امکانات امداد خودرو سرکان

  • در مرحله اول اگر در شهر هستید خودرو را در کناری مطمئن که مزاحمتی برای دیگران نداشته باشد و ایجاد ترافیک نکند پارک نمائید. اگر هم در خارج از شهر هستید خودرو را در پارکینگ های کنار جاده و در محلی مطمئن متوقف کنید.
  • در مرحله دوم با یکی از امداد خودرو ها تماس گرفته و مشکل پیش آمده را با کارشناس فنی مطرح نموده منتظر آمدن آنها باشید.
  • بعد از بازدید و بررسی توسط کارشناس فنی طبق نظریه این کارشناس اگر خودرو در محل قابل تعمیر باشد که آنرا تعمیر نموده و به شما تحویل خواهند داد. اگر احتیاج به تعمیر اساسی داشته باشد به تعمیرگاه تخصصی منتقل خواهد شد.

نکته مهم این است که از هرگونه دستکاری در خودرو خودداری کرده و فقط طبق نظر کارشناس فنی عمل کنید.

سخن آخر

در این نوشته ما در ارتباط با امداد خودرو سرکان صحبت کردیم. در کلیه مراحل تعمیر تایید و تعویض قطعه و کیفیت قطعه با کارشناس فنی می باشد و اگر خودرو احتیاج به تعمیر اساسی داشته باشد حتما اولویت با نظر کارشناس فنی است.

5/5 - (63 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top