نوین یدک

صافکاری و نقاشی در همدان (PDR)

صافکاری و نقاشی خودرو در همدان
خانه » صافکاری و نقاشی در همدان (PDR)

در دنیای امروز و در بخش حمل و نقل، خودروها نقش اساسی را بازی می کنند. هرچند امروزه صنعت خودرو سازی پیشرفت زیادی نموده و همه روزه شاهد استفاده از تکنولوژی ای جدید در ساخت موتور، بدنه و آپشن های مختلف هستیم. اما به همان اندازه نیز امکان تصادف و وجود آمدن مشکلات نیز وجود دارد و در برخورد و تصادف خودرو نیز خرابی بدنه کوچکترین و ساده ترین مشکلی است که برای خودرو پیش می آید. بر این مبنا در تمامی شهرها تعمیر گاه هایی هستند که کار تعمیر و بازسازی بدنه یا به اصطلاح صافکاری و نقاشی انواع خودرو را انجام می دهند. در مقاله پیش رو هم در مورد صافکاری و نقاشی خودرو و هم در مورد مراکز صافکاری و نقاشی در همدان توضیحاتی خواهیم داد.

برای درخواست صافکاری ونقاشی با شماره ی تماس صافکاری pdr PDR همدان با شماره ی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید،شماره تلفن صافکاری پی دی آر PDRهمدان۰۹۰۰۳۱۳۳۹۹۸

تعریف صافکاری خودرو

برای تعریف صافکاری می توان گفت که به مجموعه کار ها و عملیاتی گفته می شود که با استفاده از ابزار ویژه و تخصصی این کار فرورفتگی های بدنه خودرو را از بین می برند. البته بایستی این نکته را یادآوری کنیم که کار صافکاری به این راحتی نیست. گرفتاری و لم خاص خود را دارد که احتیاج به کسب تجربه و مهارت است.

حتما بخوانید :  یاتاقان چیست؟‌ دلایل یاتاقان زدن موتور خودرو

09183133998     09003133998

در مورد وظیفه یک صافکار بایستی بگوییم که به عنوان یک استادکار باید بتواند فرورفتگی ها و حتی پارگی هایی که در بدنه ایجاد گردیده را به صورت ماهرانه ای ترمیم کند. در برخی موارد بتواند بدون نیاز به رنگ مجدد این عیوب را برطرف کند.

استاد صافکار بایستی تا حد زیادی با جوشکاری، فلزکاری، لحیم کاری و جوش قوس نیز آشنایی داشته و بتواند ان را انجام دهد.

میکانیکی سیار در همدان

نقاشی خودرو در صافکاری و نقاشی در همدان

یکی دیگر از کارهای مربوط به خودرو نقاشی آن می باشد. در خیلی از مواقع بدنه خودرو بر اثر حادثه، آفتاب سوختگی، ریختن مواد اسیدی، ضربه و خط و خش بدنه دچار ناهنجاری رنگ می شود. این امر موجب زشتی خودرو می گردد. در چنین مواقعی بعد از صافکاری نیاز به رنگ کاری خودرو می باشد که این کار وظیفه نقاش است. بعد از اتمام صافکاری نقاش موظف است که با زیرسازی(بتونه) بدنه خودرو را به صورت ایده الی درآورده و رنگ نماید. صافکاری و نقاشی در همدان مستلزم کسب تجربه و مهارت زیادی می باشد.

نقاشی خودرو در صافکاری و نقاشی در همدان

صافکاری و نقاشی در همدان

با توجه به توضیحاتی که داده شد این نکته رایاداور می شویم که در تمامی شهرهای ایران. کارگاه هایی وجود دارند که به صورت تخصصی فقط کار صافکاری و نقاشی خودرو را انجام می دهند. شهرستان همدان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. در صورتی که مقیم شهرستان همدان هستید و برای خودروی خود کار صافکاری و نقاشی احتیاج دارید بهتر است که از دو طریق اقدام نمایید:

حتما بخوانید :  خدمات تعمیر در محل همدان

اعزام امداد خودرو در همدان در کم ترین زمان

اگر خودروی شما شامل گارانتی است و احتیاج به صافکاری و نقاشی دارد در وهله اول با نمایندگی تماس گرفته تا خودروی تان مورد بازدید قرار گیرد. سپس کار مورد نیاز در مرکز تعمیراتی نمایندگی شرکت سازنده خودرو انجام پذیرد.

اگر خودروی شما شامل گارانتی نیست و یا به دلایلی دوست ندارید این کار را درنمایندگی خودرو انجام دهید بهتر است بعد از تحقیق بهترین مرکز خدمات صافکاری و نقاشی در همدان را پیدا نموده و امور مربوط به خودرو را به آنها واگذار نمایید.

آیا صافکاری و نقاشی خودرو های داخلی و خارجی در همدان امکان پذیر است ؟

صافکاری و نقاشی تمام خودرو های داخلی تولیدی شرکت ایران خودرو ، سایپا ، کرمان موتور ، مدیران خودرو و همچنین خودرو های چینی و کره ای همانند کیا (کیا سراتو، کیا سورنتو، ریو، اپتیما، کارنز،کیا اسپورتج)هیوندای ،زانتیا،مگان،تیگو،تویوتا،چری،بی ام و BMW در شهر همدان امکان پذیر می باشد و فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این امر شما را یاری کنند.

هزینه صافکاری و نقاشی خودرو در همدان چگونه محاسبه می شود ؟

نوین یدک دارای نمایندگی ها و مراکز صافکاری و نقاشی معتبری در همدان می باشد ، که هزینه ها نسبت به صافکاری های دیگر پایین تر می باشد.

سخن آخر صافکاری و نقاشی در همدان

در این نوشته ما به بررسی صافکاری و نقاشی در همدان پرداختیم. نکته مهم این که در کار صافکاری و نقاشی خصوصا در امر صافکاری اگر نظر استادکار بر تعویض قسمت آسیب دیده بدنه می باشد اصل را بر تشخیص وی قرار دهید. نکته دیگر این که در انجام کار صافکاری و نقاشی خودرو عجله ننمایید تا استادکار در کمال آرامش کار خود را انجام دهد. اگر در ارتباط با امداد خودرو و یدک کش در همدان نیز سوالی دارید با ما در ارتباط باشید.

حتما بخوانید :  دیاگ سیار در همدان

5/5 - (22 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا