نوین یدک

خانه » میکانیکی و تعمیرگاه تخصصی خودرو های چینی و کره ای ( هیوندا ، چری ، ام وی ام ، لیفان ) همدان

میکانیکی و تعمیرگاه تخصصی خودرو های چینی و کره ای ( هیوندا ، چری ، ام وی ام ، لیفان ) همدان

میکانیکی و تعمیرگاه تخصصی در همدان

میکانیکی و تعمیرگاه تخصصی خودرو های چینی و کره ای همدان ( هیوندا ، چری ، ام وی ام ، لیفان ) :  از اتفاقاتی که امکان دارد برای هر صاحب خودرو اتفاق بیافتد خراب شدن ناگهانی خودرو می باشد. این خرابی ممکن است در هرجایی اتفاق بیافتد. بخاطر همین در چنین مواردی شخص صاحب خودرو مجبور خواهد شد با فرد یا مؤسسه ای که کار تعمیرات خودرو را برعهده دارند جهت تعمیر خودرو تماس بگیرد. به کسانی که کار تعمیرات خودرو را در محل خرابی خودرو بر عهده می گیرند تعمیرکار سیار می گویند. این تعمیرکارها معمولا به صورت شبانه روزی پاسخگوی متقاضیان خواهند بود. در نوشته پیش رو در مورد تعمیرکار سیار شبانه روزی توضیحاتی را خدمت شما  خواهیم داد.

برای دریافت خدمات مکانیکی تخصصی و تعمیرگاهی در همدان با شماره ی تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس بگیرید. شماره ی تلفن مکانیکی ماشین های چینی ام وی ام همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸. شماره تماس تعمیرگاه و مکانیکی mvm در همدان ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸. شماره ی تعمیرگاه ومکانیکی خودروهای کره ای ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ میباشد

شماره ی تماس تعمیرگاه خودرو های چینی در همدان
شماره تلفن مکانیکی خودروهای چینی در همدان
شماره ی تلفن شبانه روزی مکانیکی و تعمیرگاه در همدان
شماره ی تماس مکانیکی خودرو های کره ای در همدان
شماره تلفن تعمیرگاه و مکانیکی کیا در همدان
شماره ی تلفن مکانیکی و تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک چینی
شماره تلفن مکانیکی گیربکس اتوماتیک چینی همدان
آدرس مکانیکی و تعمیرگاه خودرو های mvm در همدان
شماره تلفن تعمیرگاه ومکانیکی لیفان وجک وجیلی در همدان
شماره ی تماس تعمیرگاه تخصصی ومکانیکی چری همدان
شماره تماس تعمیرگاه ومکانیکی چانگان همدان

پیمانکار نمایندگی مجاز امداد خودرو سایپا همدان

تحت نظارت  کد : 629 مجیدی پور 

چرا نیاز به تعمیرگاه تخصصی خودرو های چینی و کره ای داریم؟

با توجه به استفاده اکثر مردم از خودرو و همه گیر شدن آن در کنار فایده هایی که برای استفاده کنندگان دارد موجب بروز مشکلاتی نیز خواهد بود. خرابی اتفاقی خودرو از جمله این موارد می باشد. به همین خاطر و بوجود آمدن مشکلات برای صاحبان خودرو مؤسسه ها و افرادی به عنوان تعمیرکار سیار در جامعه تشکیل گردیده و به فعالیت می پردازند. یکی از مواردی که برای صاحبان خودرو اتفاق می افتد سرویس و نگهداری دوره ای خودرو می باشد. یا بوجود آمدن نقص فنی که در خودرو دیده می شود. این مطلب احتیاج به مکانیک سیار را افزایش می دهد. تعمیرگاه تخصصی خودرو های چینی و کره ای می تواند شرایط بهتری را نیز فراهم کند.

مکانیک و تعمیرگاه تخصصی خودرو های چینی و کره ای در همدان

همانگونه که از نام آن مشخص است مکانیک سیار به فردی گفته می شود که کار بررسی و تعمیر خودرو را در محل خرابی آن برعهده می گیرد. معمولا مکانیک های سیار به دو دسته تقسیم می شوند.

 • دسته اول آنهایی هستند که بعد از طی دوره های آموزشی توسط شرکت های خودروسازی وظیفه شان بررسی وضعیت خودروهای تولید شرکت در صورت خرابی و یا بروز اشکال فنی می باشد.
 • دسته دوم افرادی هستند که به شیوه شخصی و اختصاصی فعالیت های تعمیرات مرتبط به وسایل نقلیه را بر عهده دارند. این نوع تعمیر معمولا شامل خودروهای خاص نشده و اکثر خودرو ها را شامل می شود.

بهترین تعمیرگاه های تخصصی خودرو های چینی و کره ای

امروزه یکی از مسائلی که برای صاحبان خودرو اهمیت دارد دسترسی همیشگی به خدمات مکانیکی شبانه روزی است. یکی از مقوله هایی که در این امر تاثیر بسزایی دارد مسئله زمان می باشد. این بدین معنی است که هزاران قطعه با رهنمودهای خرابی و نگهداری متفاوت در خودرو وجود دارد که نمی توان زمان دقیق خرابی آنها را دانست.

یکی دیگر از مسائلی که در کار و اهمیت تعمیرگاه تخصصی همدان موثر می باشد مسئله زمان و اهمیت آن است. همه به این مسئله واقف هستیم که ارزش زمان ما را وادار می کند که در صورت خرابی خودرو تسریع در تعمیر آن اهمیت تعمیرگاه تخصصی را گوشزد می کند. خودرو های چینی و کره ای از جمله  هیوندا ، چری ، ام وی ام ، لیفان در همدان امکان پذیر است.

انجام خدمات مکانیکی و تعمیرگاه تخصصی خودرو های چینی و کره ای متفاوت می باشد که برخی از این خدمات که بیشتر جنبه عمومی دارد عبارتند از:

 • تعویض روغن
 • جلوبندی
 • مسائل برقی خودرو
 • تنظیم چرخ
 • تنظیم دمای خودرو
 • گریبکس
 • دیاگ
 • تعویض صفحه کلاچ و لنت
 • شستشو انژکتور

میکانیکی و تعمیرگاه تخصصی در همدان

میکانیکی و تعمیرگاه ها در محله های همدان

یکی دیگر از جنبه های خدمت رسانی به خودروهای خراب و محتاج به تعمیرخدمت رسانی در محل می باشد. این مسئله بخاطر این است که امکان دارد شما به عنوان صاحب خودرو احتیاج به طی مسافت زیادی برای انجام سرویس های دوره ای داشته باشید که با وجود تعمیرکار سیار شبانه روزی  و امداد خودرو در همدان مشکل شما برطرف خواهد شد و این مدیون گسترش وسایل ارتباط جمعی است. باعث می گردد از طریق تلفن یا نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه خود شرایط را ثبت کنید. سپس صبر کنید تا تعمیرکار سیار در محل اعلام شده حاضر شود و نسبت به رفع عیب خودرو اقدام گردد.

تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی ام وی ام mvm در همدان :

دارندگان خودرو ام وی ام در همدان برای تعمیر موتور . گیربکس .جلوبندی و..خودرو خود می توانندبا مراجعه به تعمیرگاه از خدمات تعمیرگاهی خودروهای ام وی ام استفاده نمایند.تعمیر خودرو شمادر کمترین زمان ممکن وبا حداقل هزینه وقطعات اورجینال مدیران خودرو ودر حضور خود مشتری صورت می پذیرد.

تعمیرگاه تخصصی خودرو های چینی لیفان در همدان :

انجام تعمیرات تخصصی خودرو لیفان در همدان با استادکاران مجرب و و تعمیرگاه مجهز به به روزترین ابزار و لوازم تعمیرگاهی صورت می پذیرد.تعمیر گیربکس لیفان با قطعات اصلی کارخانه و شرکت کرمان موتور ودر حضور صاحب خودرو صورت می پذیرد.

تعمیرگاه خودروهای چینی جک و جیلی در همدان :

تعمیر انواع خودرو های جک و جیلی در استان همدان در تعمیرگاه شبانه روزی.از جمله خدمات این مجتمع میتوان به تعمیر موتور .تعمیر گیربکس جک وجیلی اشاره کرد. تهیه ی لوازم و قطعات خودرو از نمایندگی های کرمان موتور و قطعه ی اورجینال.

تعمیرگاه خودروهای چری و چانگان در همدان :

تعمیرگاه شبانه روزی و تخصصی خودروهای چینی جزو اولین تعمیرگاه های چری و چانگان در استان همدان می باشد که با تعمیرکاران دوره دیده و عیب یابی سریع ورفع عیب خودرو شما آماده ی خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد. تعمیر موتوری . تعمیرگیربکس از جمله خدمات اصلی این تعمیرگاه میباشد. ونیز برای رضایت مندی مشتری سعی بر استفاده از قطعات اصلی و اورجینال می نماییم.

در این بخش یادآوری می کنیم که به عنوان صاحب خودرو حتما شماره 09003133998 یک مکانیک سیار را داشته باشید تا در مواقع اضطراری بتوانید با تماس تلفنی نسبت به رفع اشکال اقدام کنید.

تعمیرگاه مدیران خودرو mvm , چری , فونیکس در همدان

شرکت امداد خودرو در همدان کلیه ی خدمات ارائه شده به محصولات chery , mvm چری وام وی ام ،از گروه مدیران خودرو راتحت پوشش خود قرار داده و خدماتی شامل:

تعمیرگاه ام وی ام ، چری/تعمیرات موتوری و گیربکس کلیه ی محصولات مدیران خودرو در همدان.

باطریسازی ام وی ام ،چری

باطریسازی کلیه ی محصولات مدیران خودرو وچری در همدان

امداد خودرو ام وی ام ،چری در همدان

( x55PRO,chery Tiggo7, x22,x33,x315)

نمایندگی و تعمیرگاه شرکت کرمان موتور همدان

نمایندگی مجاز شرکت خودرو سازی کرمان موتور در استان همدان به تمامی محصولات کرمان موتور خدمات تعمیرگاهی و باطری‌سازی بصورت سیار و ثابت و امداد خودرویی خدمات تعمیر در محل ارائه میدهد، از جمله محصولات لیفان x60, لیفان x50, جک، جیلی، و…

بهترین خدمات امداد خودرو لیفان در همدان با نوین یدک

نمایندگی و تعمیرگاه شرکت خودرو سازی گروه بهمن

شرکت بهمن موتور از آغاز شروع به کار در استان همدان نمایندگی‌های مجاز قرار داده تا مشتریان از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوند،

تعمیرگاه‌های مجاز گروه بهمن، باطری‌سازی گروه بهمن و امداد

خودرو شبانه‌روزی گروه بهمن

از محصولات شرکت میتوان به کاپرا، مزدا3، دیگنیتی، فیدلیتی، وانت کارا، بِسترن، هاوال، آسا و پاجیرو نام برد.

نمایندگی و تعمیرگاه هیوندا در همدان

شرکت امداد خودرو شبانه روزی نوین یدک در همدان کلیه خدمات تعمیرگاهی مجاز محصولات هیوندا را تحت پوشش خود قرار داده و با ارائه خدمات تعمیرگاهی و باطری‌سازی و امدادخودرویی هیوندا را به عهده گرفته است از محصولات هیوندا در همدان میتوان به خودروهای هیوندای سنتینال، هیوندای سوناتا، هیوندای سانتافه، هیوندا النترا، و گرنجور نام برد.

یدک نوین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو شبانه روزی و یدک کش و خودروبر هیوندا در همدان می باشد

نمایندگی و تعمیرگاه تویوتا در همدان

تعمیر انواع خودروهای تویوتا در همدان و خدمات باطری‌سازی تویوتا ، امداد خودرو تویوتا در همدان

از محصولات این شرکت میتوان به تویاتا کرولا، تویوتا یاریس ، تویوتا پریوس، آریون، تویوتا هایلوکس، پرادو، لندروور نام برد.

نمایندگی و تعمیرگاه کیا موتور kia در همدان

تعمیرگاه محصولات کیا موتور در همدان خدمات باطری‌سازی کیا در همدان امداد خودرو کیا در همدان و خدمات تعمیر در محل

از محصولات شرکت میتوان به کیا سراتو، کیا سورنتو، ریو، اپتیما، کارنز، کیا اسپورتج نام برد.

نمایندگی و تعمیرگاه بی ام و BMW در همدان

تعمیرگاه بی ام و BMW ، با کادری مجرب اماده ارائه خدمات تعمیرگاهی در همدان می‌باشد از جمله خدمات این تعمیرگاه میتوان به باطری‌سازی بی ام و ، جلوبندی و امدادخودرو بی ام و در همدان نام برد.

همچنین خودرو های ساخت داخل از جمله خودرو سازی ایران خودرو و شرکت سایپا در خدمت شما می باشد.

شرکت امداد خودرو همدان، خدمات پیشگیری و نگهداری خودرو را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل تعویض روغن، فیلتر هوا، فیلتر روغن، فیلتر سوخت، تعویض لاستیک و… می‌باشد.

سخن آخر

در این مقاله ما به بررسی تعمیرگاه تخصصی خودرو های چینی و کره ای و وظایف آن پرداختیم. اگر شما خودرو و وسیله نقلیه دارید، باید در ارتباط با تعمیر آن نیز اطلاعات به روز و دقیقی داشته باشید. یکی از مواردی که می تواند به شما کمک زیادی کند، اطلاع از تعمیرکار سیار است. چه این تعمیرکاری به صورت شبانه روزی باشد و چه این که در حالت عادی صورت گیرد. در هر دو حالت می تواند به شما کمک بسیار زیادی در مواقع اضطراری کند. در این زمینه می توانید با ما و متخصصان در ارتباط باشید.

4.9/5 - (49 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا