نوین یدک

امداد خودرو بهار

امداد خودرو بهار
خانه » امداد خودرو بهار

شهر بهار مرکز شهرستان بهار در غرب همدان است. این شهرستان دارای شهرهای بهار به عنوان مرکز شهرستان، شهر لالجین و صالح آباد می باشد. شهر بهار همدان از لحاظ طبیعی دارای آب و هوایی معتدل و کوهستانی است.نوع بارش های این منطقه از تیپ مدیترانه ای می باشد. شهر بهار در 15 کیلومتری شمال غرب شهر همدان می باشد. در این نوشته از وب سایت یدک نوین ما به بررسی امداد خودرو بهار می پردازیم.

شماره امداد خودرو بهار

09183133998     

سفر به شهر بهار

بهار شهری زیبا با مکان های دیدنی در همدان است. از جاهای تاریخی و فرهنگی این شهر می توان به امامزاده عسگر، رامگاه سالک وارسته شیخ محمد بهاری، کاروانسرای تاریخی تاج آباد، پل قرنز کرپی و همچنین بافت قدیمی روستای حیدره قاض خانی اشاره نمود. در این منطقه همدان جاهای دیدنی دیگری نیز می باشد. ازجمله رودخانه سیمینه رود که تفرجگاهی زیبا دراین منطقه است.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش و خودوربر با شماره ی تماس امداد خودرو بهار ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو بهار

نزدیکی به مرکزیت استان همدان و اماکن دیدنی و تفریحی باعث رفت و آمد خودروها و گردشگران به این منطقه  شده است. همین امر موجب می گردد که شلوغی خودرو ها و ترافیک را شاهد باشیم.

امداد خودرو

در کنار این امکان خرابی خودرو نیز بالا می باشد. به همین دلیل وجود امداد خودرو بهار از ضروریات منطقه است. به همین دلیل امداد خودروها و یدک کش ها در منطقه وظیفه سنگینی را برعهده دارند. به خاطر نزدیکی به مرکز استان تعداد بالایی نیز فعال هستند. اگر شما مسیرتان به استان همدان و شهر بهار افتاد در صورت خراب شدن ماشین می توانید از خدمات ایران خودرویی امداد خودرو در این منطقه استفاده کنید.

با توجه به نزدیکی این شهر به مرکز استان و شهرستان همدان در صورت خرابی خودرو می توانید خودرو را با امداد خودرو بهار و یدک کش های حمل خودرو به تعمیرگاه های مجاز یا نمایندگی های خودروی تان ببرید. در صورتی که خودروی شما در محل قابل تعمیر باشد می توانید توسط امداد خودروهای مجاز منطقه نسبت به تعمیر خودروی تان اقدام کنید

نکات مهم در زمان خرابی خودرو

نکته مهم این که خودروی تان توسط کارخانه درگارانتی می باشد حتما با نمایندگی های مجاز در تماس باشید. چرا که ممکن است خودروی تان از گارانتی خارج گردد. از دستکاری خودرو توسط خودتان و یا دیگران جدا خودداری کنید. کار شناسایی عیب و ایراد و تعمیر را به کارشناسان واگذار کنید. در صورتی که بخواهید خودروی خود را جابجا کنید حتما از خودروهای یدک کش ویژه این کار استفاده کنید. حمل خودرو با یدک کش مخصوص خطر تصادفات را به صفر می رساند. با کمک امداد خودرو بهار می توانید شرایط ویژه ای نیز داشته باشید.

حمل خودرو به تعمیرگاه های مجاز چه نمایندگی و چه تعمیرگاه های خصوصی باعث تعمیر اصولی می شود. در صورتی که کارشناسان نظر به تعمیر و یا تعویض قطعه خودرو دادند حتما ارجحیت را به نظر کارشناس دهید.

خدمات امداد خودرویی در شهرهای دیگر : امداد خودرو فامنین

بهار همدان کجاست ؟

بهار، شهری در استان همدان است که در ۱۵ کیلومتری شمالغرب شهر همدان قرار دارد. این شهر، مرکز شهرستان بهار است.

بهار، دارای جمعیتی در حدود ۴۰ هزار نفر است. این شهر، یکی از شهرهای تاریخی استان همدان است و آثار تاریخی متعددی در آن وجود دارد.

از جمله آثار تاریخی بهار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارگ بهار
  • پل خانم کرپی
  • کاروانسرای تاج آباد
  • مسجد جامع بهار
  • بقعه امامزاده عبدالله

بهار، علاوه بر آثار تاریخی، دارای جاذبه‌های طبیعی نیز هست. از جمله جاذبه‌های طبیعی بهار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دریاچه فصلی قره چای
  • دشت کوزه کولان
  • کوه الوند
  • بهار، شهری زیبا و تاریخی است که ارزش بازدید را دارد.

راه دسترسی به شهر بهار

برای دسترسی به شهر بهار، باید از طریق جاده همدان-تهران به سمت شهر همدان حرکت کنید. پس از رسیدن به شهر همدان، باید به سمت جاده بهار-لالجین حرکت کنید. شهر بهار، در فاصله حدود ۱۵ کیلومتری شهر همدان قرار دارد.

امداد در شهر های دیگر : امداد خودرو سنندج

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی امداد خودرو بهار پرداختیم. امکاناتی که هر امداد خودرو ارائه می دهد باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی سفری آسوده داشته باشید.

5/5 - (76 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top