نوین یدک

امداد خودرو اسدآباد

امداد خودرو اسدآباد
خانه » امداد خودرو اسدآباد

استان همدان را می توان یکی از استان های منحصربفرد از لحاظ تاریخی و طبیعت زیبا دانست. وجود آثار تاریخی متعدد و مناطق زیبای طبیعی موجب گردیده همه ساله گردشگران زیادی از مناطق مختلف داخل و خارج از کشور برای گردش و بازدید به این استان سفر کنند. یکی از مناطق زیبای این استان که طبیعت زیبایی بر آن حاکم می باشد منطقه و شهراسدآباد همدان است. در کنار موقعیت های تفریحی و تاریخی که برای بازدید و گردش وجود دارند یکی از امکاناتی که جهت رفاه مردم منطقه و مسافران تدارک دیده شده است امداد خودرو می باشد. در نوشته پیش رو پیرامون امداد خودرو اسدآباد همدان و خدماتی که ارائه می دهند اطلاعاتی ارائه خواهیم داد.

 

خدمات امداد خودرویی در اسدآباد

همانگونه که در بخش بالا به امداد خودرو اسد آباد اشاره کردیم در ادامه ی مطالب به موقعیت این شهر و چگونگی خدمات امداد جاده و محلات و جاده های تحت پوشش این شرکت اشاره میکنیم، شهر اسدآباد از توابع استان همدان محسوب میشود ودارای آب وهوای کوهستانی می باشد که یکی از جاده هاو گردنه های برف گیر کشور در این استان قرار دارد،و بخاطر برف و کولاک شدیدی که در فصل زمستان و فصل بارش برف این گردنه را فرامی گیرد اداره‌ی راه ترابری استان یک اکیپ ثابت برای برف روبی و ماسه پاشی را در بالای این گردنه قرار داده است، جاده های ارتباطی که به شهر اسدآباد متصل میشوند جاده‌ی همدان به اسد آباد، جاده‌ی اسدآباد به کرمانشاه ، جاده‌ی نهاوند به اسدآباد، جاده ی فرعی داش بلاق ذوب آهن به اسد آباد می باشند. همشهریان عزیز اسدآبادی و مسافرین محترم که قصد عبور از جاده های این شهر را دارند برای دریافت خدمات امداد خودرویی داخل شهر و امداد خودرو جاده ای میتوانند با شماره تماس امداد خودرو اسد آباد مرکزی ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایند و در غیر این صورت برای دریافت اینترنتی این خدامات میتوانند به آدرس سایت امداد خودرو استان همدان https://yadaksos118.com مراجعه کرده و نوع درخواست خود را ثبت نمایند. از جمله خدمات شرکت امداد خودرو اسد آباد که بصورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی می باشند را بطور خلاصه اشاره میکنیم: ارسال یدک کش یا همان نیسان جرثقیل یدک کش، جرثقیل دکلدار ، خودروبر کفی، خودروبر حمل خودرو، ارسال مکانیک سیار و تعمیرکار سیار ، ارسال باطریساز سیار .

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو اسدآباد ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

سفر به اسدآباد همدان

منطقه اسدآباد  و شهراسدآباد در استان همدان و در مجاورت استان کرمانشاه واقع گردیده است. اگر بخواهیم در مورد قدمت تاریخی این شهر بگوییم به دوران قبل از اسلام باز می گردد. اسدآباد به دلیل قرار گرفتن در مسیر قدیمی ایران به بین النهرین از اهمیت قابل تاملی برخوردارمی باشد. از لحاظ تاریخی به دلیل نزدیکی این شهر به همدان آثار و نشانه هایی از تمدن در آن نیز پیدا می شود.
اسدآباد را زادگاه بزرگانی چون سیدجمال الدین اسدآبادی روشنفکر و متفکر اسلامی می دانند.
قرار گرفتن در کنار کوهپایه و جلگه های سرسبز این شهر رابه منطقه ای زیبا برای گردشگری تبدیل نموده است. آب و هوای خنک این شهر در فصول گرما و دشت های سرسبز و زیبای آن همه ساله گردشگران زیادی را به سوی خودمی کشاند. به همین دلیل ضرورت امداد خودرو اسدآباد همدان در این شهر بسیار است که در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد.

امداد خودرو گردنه اسدآباد همدان

یکی از نهادهایی که امروزه در نقاط مختلف کشور وجود دارد و کار امدادرسانی و خدمات را برعهده دارند امداد خودروها می باشند. امداد خودرو به دو صورت شخصی و یا مؤسسه هایی به ارائه خدمات می پردازند دیده می شود.  مهمترین و اصلی ترین وظیفه امداد خودرو همانگونه که از نام آن پیداست کارامداد و جابجایی خودروها در مناطق درون شهری و برون شهری است.

در شهر اسدآباد همدان نیز برای رفاه حال مردم منطقه و میهمانان و گردشگران خدمات امداد خودرویی وجود دارند. شما اگر به عنوان مسافر به این منطقه مراجعه کردید خودروی تان دچار آسیب دیدگی گردید می توانید با تماس ضمن دریافت راهنمایی های لازم از خدمات امداد خودرو اسدآباد همدان نیز بهره مند گردید. خدماتی که در برنامه کاری امداد خودروها قرار دارد عبارتند از:

شهر های دیگر : امداد خودرو قم

  • ارائه راهنمایی و مشاوره های لازم به صاحب خودرو تا آمدن کارشناس فنی
  • ارسال خودروی امداد و کارشناس جهت بازدید از خودرو
  • انجام تعمیرات در محل در صورتی که احتیاج به انتقال خودرو به تعمیرگاه نباشد.
  • انتقال صحیح و ایمن خودرو به تعمیرگاه در صورتی که انجام فرایند تعمیر ضروری باشد.
  • تهیه قطعات مورد نیاز در صورت درخواست مشتری و انجام تعمیرات و تعویض قطعات در صورت لزوم.

چرا به امداد خودرو اسدآباد نیاز داریم؟

زمانی که درجاده های شهری یا بین شهری دچار مشکل می شوید، امداد خودرو می تواند شما را به متخصصان حرفه ای نزدیک کند تا بدون مشکل و چالش به شرایط ایمن برسید. حتی اگر وسیله نقلیه شما سخت خراب شده باشد، شرکت امداد خودرو با ارسال یدک کش می تواند خودرو را به تعمیرگاه های معتبر منتقل کند. علاوه بر آن مشکلات جزئی نیز در محل با کمک متخصصان امداد خودرو اسد آباد برطرف می شود. از جمله برخی از پوشش های امداد جاده ای که می توانید از آن ها استفاده کنید، شامل بکسل، پر کردن و رفع عیب باتری خودرو، تعویض لاستیک پنچر شده، خدمات قفل سازی، تحویل سوخت، برخی کار های مکانیکی و غیره می باشد. با این دلایل می توان گفت که ما به امداد خودرو اسد آباد بسیار نیاز داریم.

اگر با امداد جاده ای در ارتباط نباشیم چه مشکلاتی رخ می دهد؟

همان طور که در بخش قبل گفتیم، ضرورت نیاز به امداد خودرو با موارد بسیاری مشخص می شود. اگر شما با امداد خودرو اسد آباد در ارتباط نباشید، ممکن است برای پیدا کردن یک امداد خودرو معتبر و مناسب دچار چالش شوید. اگر در یک مکان نا آشنا باشید، در اواخر شب و تاریکی هوا دچار مشکل شوید و یا در آب و هوای نامساعد مشکلی اضطراری پدید آمده باشد، شرایط می تواند پیچیده تر شود. حتی در کنار این موارد ممکن است مجبور شوید هزینه ای بسیاری را برای خدمات جاده ای پرداخت کنید. در صورتی که شرکت معتبر امداد خودرو اسد آباد با هزینه ای مقرون به صرفه و تحت نظارت اتحادیه بهترین امکانات را برای شما فراهم می کند.

شهر های دیگر : امداد خودرو نوبران
به همین دلیل خدمات امداد خودرو که با حضور تیمی از بهترین متخصصان در زمینه های مختلف مکانیکی و خودرو ارائه می شود می تواند د ر هر زمان از شبانه روز و ۷ روز هفته به شما کمک کند. در برخی اوقات متخصص امداد خودرو اسد آباد مشکل را بسیار جزئی می بیند. از این رو با تعمیراتی اولیه چالش پیش روی شما برطرف خواهد شد. این در حالی است که بدون حضور امداد جاده ای مشکل کوچک می تواند  به آسیبی بزرگ تر تبدیل شود. شاید شما قبل از  خدمات امداد جاده ای استفاد ه نکرده باشید و به همین دلیل کمی برایتان سخت باشد. اما مطمین باشید استفاده از امکانات امداد خودرو، می تواند چالش های پیش روی شما را بسیار کم کند. از استرس شما می کاهد و منجر به ایمنی هر چه بیشتر شما و مسافرانتان خواهد شد.

ایموبلایزر در خودرو چیست ؟

امداد ایران خودرو اسدآباد

یکی از دقدقه های خریداران خودروهای صفر کیلومتر تولید داخل این است که آیا خودروها دارای گارانتی میباشند؟ آیا خدمات واقعی هستند؟یکی از شرکت های خودرو ساز داخلی شرکت ایران خودرو می باشد که در شهر اسدآباد نیز با وجود داشتن نمایندگی ایران خودرو این خدمات را به طور دقیق اجرا میکند، یکی از این خدمات شرکت امداد ایران خودرو مستقر در اسدآباد خدمات تعمیر درمحل می باشد که کلیه ی خدمات گارانتی ووارانتی برعهده ی این شرکت می باشد،یکی دیگر از این خدمات ارسال یدک کش رایگان برای خودروهای دارای گارانتی می باشد. کلیه ی دارندگان خودروهای ایران خودرو میتوانند با شماره گیری با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ از خدمات شبانه روزی این شرکت بهرمند شوند.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی امداد خودرو اسدآباد همدان و امکانات آن پرداختیم. در صورت خرابی خودرو از هرگونه دستکاری آن جدا خودداری کرده و فقط با امداد خودرو و کارشناسان فنی آن تماس بگیرید. بعد از حضور کارشناس فنی نظر ایشان در مورد خودرو ملاک اصلی بوده و ارجحیت دارد. در صورتی که احتیاج به تهیه قطعه دارید با راهنمایی کارشناس فنی قطعه مورد نظررا تهیه نمایید.
شهر های دیگر : امداد خودرو غرق آباد

5/5 - (99 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top