نوین یدک

امداد خودرو ملایر

امداد خودرو ملایر
خانه » امداد خودرو ملایر

امداد خودرو در ملایر

امداد خودرو ملایر : امروزه با توسعه و گسترش خودروها در سطح جامعه این دغدغه که امکان خرابی خودرو نیز بوجود بیاید وجود داشته و دارد.

از این رو فکر تعمیر و امداد خودروهای خراب شده در جاده های برون شهری و درون شهری نیز بوجود آمده است. خدمات امداد خودرو ممکن است توسط مؤسسات مجهز و یا افراد وارد به این کار انجام شود. در مقاله پیش رو به بررسی شرایط امداد خودرو ملایر  یکی از شهرهای ایران خواهیم پرداخت.

شماره امداد خودرو ملایر

ملایر یکی از شهرستانهای استان همدان می باشد که صنایع دستی آن از جمله مبل ومنبت کاری یکی از بهترین ها در کل کشور است، و تولیدات مبل این شهر به کشورهای منطقه نیز صادر می شود، شهر ملایر را از شیره آن می شناسند شیره انگور این شهر زبان زد خاص و عام است و کسانیکه برای مسافرت به این شهر عازم هستند و قصد سفر با خودرو شخصی به این شهر دارند مطمعن باشند که شماره امداد خودرو ملایر را در گوشی خود ذخیره نمایند تا در مواقع اضطراری که خودرو آنها به مشکل فنی خورده از خدمات تعمیرکار سیار ملایر استفاده ی لازم را ببرند و همچنین میتوانند از مشاوره ی رایگان این شرکت بصورت ۲۴ ساعته استفاده نمایند، شما با تماس با شماره امداد خودرو ملایر نزدیک ترین و ارزان ترین یدک کش خودرو و تعمیرکارسیار را به خدمت خود میگیرید.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو ملایر ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو ملایر چه خدماتی را انجام می دهند؟

شرکت های امداد خودرو فارغ از این که در چه شهر و یا منطقه ای باشند بر اساس وظایفی که برای آنها تعیین گردیده موظف به رعایت اصول کاری و خدماتی برای مشتریان خود می باشند که این خدمات عبارتند از:

  • پنچرگیری
  • تعویض باطری
  • حمل خودرو توسط خودرو یدک کش به تعمیرگاه مورد تقاضای صاحب خودرو یا تعمیرگاه معتبر و… .

این خدمات امداد خودرو ملایر می تواند شامل خودروهای خراب شده در داخل شهر و یا در خارج شهر باشد.

امداد ایران خودرو ملایر وامداد سایپای ملایر

در این مقاله ی مربوط به شرکت امداد خودرو ملایر به خدمات شرکت نوین یدک برای شرکت های خودروسازی داخلی ایران خودرو و سایپا می پردازیم، هر کدام از شرکت های خودرو ساز از قانون و مقرارت مربوط به شرکت خود پیروی میکنند، شرکت امداد ایران خودرو ملایر تمامی خودروها تعمیر در محل و یدک کش و خودروبرهای خود را به سیستم جی پی اس یا همان موقعیت یاب مجهز نموده است، تا از موقعیت کلیه ی خودروها مطلع ودر صورت تماس مشتری نسبت به موقعیت خودرو امداد خواه نزدیکترین یدک کش در ملایر را به محل اعزام نماید ، شرکت سایپای ملایر هم از این قانون پیروی کرده و مکان یاب به تمام خودروهای امدادی خود نصب نموده است وعلاوه براین کار
شرکت امداد خودروی سایپای ملایر در روزهای تعطیلات رسمی کشیک هایی در مسیرها و جاده های استان قرار داده تا مسافرین و همشهریان عزیز در صورت بروز مشکل فنی به این مکانها مراجعه نمایند.

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو ملایر

یکی از مهم ترین و اصلی ترین این خدمات شناخت کامل نسبت به مرجع رسیدگی به تعمیر خودروی خراب شده می باشد. بدین معنی که شما از فرد یا گروه تعمیر کننده خودرو مطلع هستید و حداقل این آگاهی را دارید که تعمیر کارتان شخص یا گروه معتبری می باشد. از دیگر مزیت های استفاده از تعمیرکار سیارخودرو امکان انتقال خودرو توسط یدک کش به نمایندگی و شرکت سازنده خودرو است. کار بررسی و تعمیرخودرو توسط نمایندگی مجاز شرکت انجام می پذیرد و امداد خودرو ملایر فقط کار حمل خودرو تا تعمیرگاه مجاز شرکت سازنده خودرو را برعهده دارد. البته لازم به ذکر است که تعیین حل تعمیر برعهده شما می باشد.

چگونگی درخواست یدک کش در ملایر

رانندگان عزیزی که در شهر ملایر خودرو آنها دچار نقص فنی گردیده و یا بر اثر تصادف با خودروی دیگر قادر به حرکت نمی باشند میتوانند بصورت ۲۴ ساعته با شماره گیری تلفن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ نزدیک ترین یدک کش ملایر را درخواست نمایند،
ودر صورت در دسترس نبودن شماره تلفن نیسان یدک کش ملایر میتوانند با استفاده از تلفن همراه ویا تبلت وکامپیوتر به سایت امداد خودرو همدان نوین یدک مراجعه نموده و درخواست خودرا ثبت نمایند، و کارشناسان شرکت امداد خودرو ملایر با شما تماس گرفته و نسبت به آدرس محل خرابی خودرو شما نزدیک ترین یدک کش چرخگیر در ملایر را به محل اعزام می نمایند.

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو

در صورتی که طبق تشخیص تعمیرکار خودرو فعالیت تعمیری، باید در محل انجام شود این کار در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

معمولا مؤسسات امداد خودرو بخاطر بالا بردن کیفیت کار و جذب مشتری از تعمیرکاران خبره و وارد استفاده می کنند. این امر باعث می گردد تا اعتماد شما نسبت به کارهای تعمیراتی خودروی تان بالا باشد.

نکته مهم دیگر در صورتی که احتیاج به حمل خودرو به تعمیرگاه را داشته باشید این حمل به صورت ایمن انجام می پذیرد. خیالتان از احتمال بروز حوادث احتمالی راحت می باشد.

انجام خدمات امداد خودرو ملایر چگونه صورت می پذیرد؟

اگر در حال رانندگی در داخل و یا خارج شهر هستید هر لحظه امکان پیش آمدن مشکلی برای خودروی تان وجود دارد. در این صورت بهترین و مطمئن ترین راهکار ارتباط با مؤسسات امداد خودرو می باشد.

مرحله اول و مهم این است که قبل از هرکاری شماره مؤسسه امداد خودرو ملایر را در اختیار داشته باشید تا در صورت بروز مشکل امکان ارتباط را داشته باشید. مر حله دوم تماس با مؤسسه خدمات امدادخودرو می باشد و این که نوع خرابی ماشین خود را به اطلاع آنها برسانید. در این مرحله چه در داخل شهر و چه در خارج شهر هستید ماشین را در محلی مطمئن که خطری برای دیگران ایجاد نکند پارک نموده و منتظر حضور کارشناس فنی و تعمیرکار شرکت امداد خودرو باشید.

اگر ماشین شما هنوز دوران گارانتی کمپانی تولید کننده را دارد بهتر است با امداد خودرو مربوط به آن شرکت تماس بگیرید. اگر دوران گارانتی تمام شده شما این اختیار را دارید که با امدادخودرو شرکت و یا مؤسسات خصوصی تعمیرکار خودرو تماس بگیرید‌. در هنگام حضور کارشناس و تعمیرکار فنی خودرو و بازدید از خودرو تشخیص علت خرابی خودرو را برعهده کارشناس گذاشته و اگر احتیاج به انتقال خودرو دارد حتما خودرو را به تعمیرگاه مجاز منتقل کنید.

امداد خودرو ملایر در استان همدان

یکی از شهرهای استان همدان شهرستان ملایر می باشد که دارای فرمانداری ویژه است. مرکز این شهرستان شهر ملایر و بعد از همدان بزرگترین شهر این استان می باشد. شهرستان ملایر نیز بخاطر وسعت و بزرگی حمل و نقل خودرو در آن بسیار می باشد و به همین دلیل وجود مؤسسه های خدماتی امدادخودرو نیز در این شهر ضروری است.

در ملایر نیز مانند دیگر شهرهای کشور هم نمایندگی های مجاز شرکت های تولید خودرو در زمینه امداد خودرو و تعمیرات فعال هستند و هم شرکت ها و تعمیرگاه های خصوصی امدادرسانی. در صورت بروز مشکل احتمالی برای خودروی شما می توانید از طریق شماره های مؤسسه ها و یا نمایندگی های مجاز اقدام به در یافت کمک کنید. اگر به عنوان مسافر هستید نیز بهترین کار دریافت شماره از طریق اینترنت و اطلاع از مراکز معتبر است.

یدک کش ملایر و انواع مدلها

ما در مبحث خدمات امداد خودرو ملایر به انواع یدک کش در ملایر و نحوه ی بارگیری و جابجایی خودرو می پردازیم، یدک کش ها انواع مختلفی دارند که بنا به نوع خودرو و وزن خودرو از آنها استفاده می شود یکی از این یدک کش ها در ملایر نوع چرخگیر آن است که امروزه یکی از بروزترین نوع در مدل خود است، این وسیله کاملا هیدرولیک بوده و به راحتی و بدون آسیب به خودرو شما قادر به حمل کلیه ی خودروهای سواری در داخل شهر می باشد، این مدل از این نظر مورد علاقه قرار گرفته که در ترافیک های سنگین داخل شهر قادر به جابجایی سریع خودروها می باشد. نوع دیگر این نوع یدک کش ها که در ملایر مورد استفاده قرار میگیرد نوع قدیمی تر وبه نوعی سری اول آنها محسوب می شود که از نوع زنجیری می باشد که بیشتر استفاده این مدل برای حمل خودروهایی می باشد که در داخل شهر تصادف داشته اند و خودرو آنها باید به پارکینگ حمل شود. نوع سوم آن یدک کش دکلدار سنگین میباشد که برای حمل خودروهای سنگین و قطعات صنعتی کاربرد دارد.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت نوین یدک ما به بررسی شرایط مربوط به امداد خودرو ملایر پرداختیم. اطلاع از جزئیات خدماتی که امداد خودرو برای شما ارائه می دهد منجر به ایمنی خاطر شما در مدت زمان رانندگی خواهد شد.

4.9/5 - (127 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top