نوین یدک

خودروبر شبانه روزی همدان

خانه » خودروبر شبانه روزی همدان

یکی از دغدغه هایی که ممکن است برای برخی از خودروها پیش بیاید خرابی خودرو می باشد. چون خرابی ها از قبل خبر نمی کند. ممکن است این امر در طول شب یا روز اتفاق بیافتد. در هر صورت بهترین کار تماس با امداد خودرو و حمل خودرو به تعمیرگاه یا محل امن می باشد. این حمل معمولا توسط خودروهای ویژه این امر صورت می پذیرد. در ادامه و در مقاله پیش رو در مورد خودروبر شبانه روزی همدان توضیحات بیشتری خواهیم داد.

09183133998     09003133998

خودروبر چیست؟

در تعریف خودروهای مخصوص حمل خودرو می توان این تعریف را به کاربرد برد. خودروبر به وسیله ای گفته می شود که کار حمل و جابجایی خودروهای معیوب را از محل خرابی به تعمیرگاه و یا محل امن دیگری انجام می دهد. این خودروبرها در انواع مختلف وجود دارند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند.

انواع خودروبرها

خودروبر شبانه روزی همدان از انواع این ماشین ها استفاده می کند. معمولا خودروبرها دارای انواع مختلفی هستند که در مجموع به به سه دسته تقسیم می شوند:

خودرو بر یدک کش

از این خودرو برها برای جابجایی خودرو درسطح شهر و ویژه خودروهای سبک استفاده می شود‌.

خودروبر کفی دار

این خودرو ها دارای کفی شیب دار بوده و خودرو به راحتی و با اطمینان در بالای قسمت مخصوص جای می‌گیرد. از این خودرو ها برای حمل خودرو در فاصله های دور استفاده می شود. این خودروها توانایی حمل خودروهای سنگین را داشته و در مدل تریلردار بزرگ معمولا برای جابجایی خودروهای صفر از کارخانه به نمایندگی استفاده می گردد.

خودروبر شبانه روزی همدان جرثقیل دار

از این خودروبرها جهت جابجایی خودروهایی که توانایی یدک کشیده شدن را ندارند استفاده می گردد. معمولا از این خودروبرها برای حمل خودروهای تصادفی و خودروهایی که از لحاظ چرخ دچار مشکل شده اند و امکان حرکت در آنها وجود ندارد استفاده می گردد.

خودروبر شبانه روزی همدان

یکی از شهرهایی که در طول سال خصوصا در فصل بهار و تابستان پذیرای گردشگران زیادی می باشد شهر همدان مرکز استان زیبای همدان است. این استان بخاطر جاذبه های دیدنی گردشگری مسافرین زیادی را به خود می بیند. در کنار حضور مسافر در شهر خصوصا آنهایی که با وسیله شخصی به همدان می آیند امکان خرابی خودروی شان نیز وجود دارد. به همین دلیل در همدان خودرو بر شبانه روزی وجود دارد که کار حمل خودرو را برعهده دارند. شما می توانید در صورت احتیاج با یکی از این خودروبرها تماس گرفته و ترتیب حمل خودرو را به نمایندگی(در صورت گارانتی) و یا تعمیرگاه مجهز بدهید.

این خودروبرها معمولا به دو صورت فعالیت می کنند:

  • به صورت شخصی که شماره خود را از طریق تبلیغات میدانی و یا فضای مجازی در اختیار عموم قرار می دهند.
  • خودروبرهایی که توسط شرکت های خدماتی خصوصی کار حمل خودرو را برعهده دارند و معمولا به صورت شبانه روزی عمل می کنند.

امداد جاده ای در همدان

در صورت بروز مشکل شما می توانید ضمن تماس با این خودروبر شبانه روزی همدان اقدام به جابجایی و حمل خودرو به محل امن بنمائید.

تفاوت خودرو بر و امدادخودرو

لازم به توضیح می باشد که امداد خودرو معمولا خودروهایی هستند که ضمن امکان جابجایی خودرو با همراه داشتن کارشناس فنی در صورت امکان رفع مشکل در محل نسبت به تعمیر در محل اقدام می شود. خودروهای حمل خودرو یا خودروبر فقط کار حمل جابجایی خودروی خراب به تعنیرگاه یا محل امن را برعهده دارد و نسبت به تعمیر آن اطلاع نداشته و نمی تواند کمکی در اختیار شما قرار دهد.

خودروبر شبانه روزی همدان نوین یدک

اول قیمت هارومقایسه کن،ارزانترین ومنصف ترین یدک کش استان همدان، آیا امداد خودرویی رو میخوای که دومنظوره باشه؟یدک کش دو منظوره ی همدان تمام وقت آماده ی خدمات، ☎️ ۰۹۰۰۳۱۳۳۹۹۸? شماره ی امداد خودرو همدان ، شماره ی یدک کش همدان ۲۴ ساعته

حمل خودرو های شاسی و کلکسیونی استان همدان با نیسان یدک کش چرخگیر بدون کوچکترین آسیب در موقع حمل وجابجایی خودرو،  آیا دنبال نیسان یدک کش چرخگیر برای حمل خودرو خودمیگردی؟آیا میخوای با کمترین هزینه خودرو لوکس و ارتفاع کم شما بدون آسیب به مقصد برسه وحمل بشه؟

حمل خودرو کف خواب بدون آسیب به سپر رو به مابسپارید،امداد خودرو همدان بصورت شبانه روزی

حمل خودرو با خودرو بر بدون آسیب به خودرو وبیمه نامه ی دولتی و نرخ اتحادیه،ارزانترین خودرو بر کفی همدان رو از ما درخواست کنید ،شماره ی تماس ۰۹۰۰۳۱۳۳۹۹۸

خودروبر همدان رو توی گوگل سرچ و ارزانترین وباصرفه ترین رو پیداکن! ارزان قیمت ترین خودروبر کفی رو در همدان میخواهید؟شماره ی شبانه روزی خودروبر همدان رو میخوای توی گوگل پیداکنی؟سرچ کن و با شماره ی شرکت امداد خودرو همدان ۰۹۲۰۳۱۰۳۹۹۸تماس بگیر

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی خودروبر شبانه روزی همدان پرداختیم. در صورت خرابی تصمیم به انتقال خودرو یا تعمیر آن در محل برعهده شماست. اما در صورتی که خودروی شما دارای گارانتی شرکتی می باشد بهتر است از خودروبر استفاده نموده و کار تعمیر را به نمایندگی شرکت بسپارید. در شهر همدان نیز نمایندگی های کارخانه های مختلف خودروسازی وجود دارد که در صورت داشتن گارانتی بهتر است خودروی خود را به نمایندگی ببرید.

5/5 - (19 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top