نوین یدک

امداد خودرو سامن

امداد خودرو سامن
خانه » امداد خودرو سامن

یکی از قسمت های استان همدان با مرکزیت شهرستان ملایر سامن می باشد‌. شهر سامن یکی از کهن ترین شهرهای ایران محسوب می شود و از لحاظ تاریخی قدمت این شهر به دوره اشکانیان می رسد‌‌. فاصله این شهر با ملایر 10 کیلومتر و تقریبا چسپیده به همدیگر هستند. این شهر به دلیل قرار گرفتن در مسیر ارتباطی استان های جنوبی کشور با استان های شمال غربی می باشد. به همین دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است. از جاذبه های دیدنی و شگفت انگیز این شهر،  شهر زیرزمینی سامن می باشد که در سال 1384 به صورت اتفاقی کشف گردید. باستان شناسان قدمت شهر زیرزمینی سامن را به دوران قبل از اشکانیان می دانند. در این نوشته از وب سایت یدک نوین ما به بررسی امداد خودرو سامن می پردازیم.

09183133998     09003133998

امداد خودرو سامن

همانگونه که گفتیم این شهر در مسیر ارتباطی بین استان های جنوبی و شمال غربی کشور می باشد‌. به همین خاطر مسیر عبور و مرور بسیاری از خودروها است. این مسئله باعث گردیده که امداد خودرو در این شهر فعالیت بالایی داشته باشد. مطمئنا در طول روز مشکلاتی برای خودروهای عبوری در این مسیر اتفاق می افتد که اهمیت وجود امداد خودرو را بیش از بیش لازم می داند و کار امدادرسانی و حمل خودروهای خراب شده در مسیر را برعهده دارند.

برای ارسال تعمیرکار سیار و یدک کش با شماره ی تماس امداد خودرو سامن ۰۹۱۸۳۱۳۳۹۹۸ تماس حاصل فرمایید.
خدمات امداد خودرو سامن

امداد خودرو سامن کار کمک رسانی، حمل و تعمیر خودروهای عبوری در این مسیر پر رفت و آمد را بر عهده دارند و در صورتی که خودرویی در این مسیر دچار مشکل گردد بهترین کار تماس با امداد خودرو و در مرحله اول مشورت واطلاع رسانی به کارشناسان فنی می باشد‌. بعد از مراجعه کارشناس فنی یا تعمیر کار به محل در صورتی که خودرو در محل قابل تعمیر باشد کار تعمیر انجام خواهد گرفت. اما در صورتی که احتیاج خودرو به تعمیر اساسی داشته باشد به تعمیرگاه منتقل خواهد شد که تشخیص آن با کارشناس فنی و تعمیرکار می باشد.

حتما بخوانید :  حمل خودرو کف خواب

نکات مهم در یدک کش در سامن

نکته مهم و قابل توجه این که در صورتی که مشکلی برای خودروی شما در شهر یا اطراف و حومه سامن بوجود آمد بهترین کار تماس با امداد خودرو سامن می باشد. از دست کاری خودرو و یا سپردن تعمیر خودرو به افراد ناآگاه و عبوری خودداری کنید. چرا که ممکن است نتیجه عکس داده و باعث شود خودرویی که به راحتی تعمیر می شود هزینه زیادی بر روی دست شما بیاندازد.

امداد خودرو سرکان

نکته مهم دیگر این که در صورتی که خودروی تان دچار خرابی شد به هیچ وجه دست کاری نکرده و یا بیخود جابجا نکنید. جایجایی آن را باید با یدک کش انجام دهید. چرا که هم خطر تصادف به صفر خواهد رسید و هم امکان آسیب دیدن های دیگر به خودرو به صفر خواهد رسید‌.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی امداد خودرو سامن پرداختیم. شما می توانید به راحتی از تمام امکانات امداد خودرو و یدک کش استفاده کنید تا مشکل به درستی رفع شود.

5/5 - (66 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا